Школа Саната Кумары проводит набор на новый сезон 2020

Sanata Kumaras Skola izsludina uzņemšanu uz 2020. gada jauno sezonu

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola

Ceļu pieveiks ejošais

 

Sanata Kumaras Tiešsaistes Skola

izsludina uzņemšanu

uz jauno sezonu 2020.-2021. gadā

SK old

 

Mācību sākums būs 2020. g. septembrī.

No 2020. g. 1. jūlija

apmaksa tiek organizēta 4 maksājumos – par 4 nodarbībām,

tas ir, katrus 2 mēnešus pa 5800 rbļ.

Un jūs varat, līdz 15. septembrim ieskaitot, samaksāt pirmo iemaksu.

Tā būs uzņemšana Skolā.

Tas ir ērti tiem, kas nav pārliecināti, vai Skola viņiem patiks.

 

Jūs varat arī no 1. jūlija līdz 1. septembrim

apmaksāt par visu gadu

ar atlaidi -

20 000 rbļ.

  • Mūsu pamata nodarbības notiks divreiz mēnesī svētdienās kā vebināri pulksten 13 pēc Maskavas laika. Jums uz e-pastu nāks norāde uz katru nodarbību.
  • Pavisam tiek plānotas 16 pamata nodarbības (no septembra līdz maijam) un 16 papildus nodarbības.
  • Katrai pamata nodarbībai ir pievienota papildu stunda atbildēm uz jautājumiem un prakšu treniņiem. Pap. nodarbības notiek trešdienās vakarā pulksten 17 pēc Maskavas laika.
  • Visiem audzēkņiem tiek izsūtīti nodarbību ieraksti – tas attiecas gan uz pamata, gan papildus nodarbībām. Tā ka, ja jūs kādu nodarbību izlaidīsiet, tad noskatīsieties to ierakstā. Visas video nodarbības glabājas youtube.com slēgtā kanālā.
  • Turklāt visiem SK Skolas audzēkņiem tiek piešķirta 20% atlaide personīgām konsultācijām.
  • Skolā ir savs čats, kur audzēkņi apmainās ar informāciju, uzdod jautājumus un dalās savos atklājumos.
  • Visi, kas izgājuši 1. pakāpes Skolu, gūst iespēju apmeklēt šīs pašas nodarbības nākamajā gadā bez maksas, lai uzturētu tonusu, saiknei ar skolniekiem, lai atkārtotu un paaugstinātu jutīgumu, un tālākai attīstībai.
  • Otrās pakāpes audzēkņi saņem pieeju nodarbībām nākamajos gados analoģiski pirmajai pakāpei.

 

Pārskaitīt apmaksu var sekojošā veidā:

 

Apmaksas nosacījumi:

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union vai Kontakt (Caur Golden Crown neapmaksājiet!)

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

***

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli

uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,

norādot apmaksas veidu un jūsu e-pastu.

Atbildes vēstulē es četras reizes mēnesī sūtīšu jums norādes un paroles uz vebināriem.

 

Sanata Kumaras Skolai rit jau 13. gads.

Šo gadu laikā ir noticis:

 

v   Simtiem semināru, vebināru un meistarklašu, maksas un bezmaksas

v   Desmitiem ceremoniju dabā

v   Simtiem Ceremoniju „Augšupcelšanās Krēsls”

v   Simtiem konsultāciju

v   Vairāki Retrīti

v   Aktivizāciju sērija Urālu kalnos 2009.–2011. gados

v   Ceļojumi uz Altaju, uz Tālajiem Austrumiem, uz Baikālu, uz Grieķiju

v   Simtiem tiešo čenelingu ar Diženo Dievieti, ar Saules Brālību, ar Ercenģeļiem, ar Galaktisko Kristu

v   Izdots 16 grāmatu un sarakstītas divas elektroniskas grāmatas

v   Ierakstīts desmitiem disku ar meditācijām, praksēm un seansiem

 

Piecu pakāpju Skola ir notikusi dažādās pilsētās un valstīs semināru sērijā: Maskavā, Sanktpēterburgā, Kijevā, Doņeckā, Almati, pie Anapas, Viļņā, Minskā, Rīgā, Hamburgā, Keiptaunā, Jekaterinburgā, Permā, Vladivostokā, Irkutskā, Kazaņā, Novosibirskā, Ivanovā, Tjumeņā, Habarovskā, Kumertau un citās pilsētās.

Pašlaik SK Skola savas nodarbības organizē Internetā.

Natali K

Sanata Kumaras – Saules Logosa – Augšupcelšanās Skola par savu mērķi izvirza pamodināt cilvēka augstāko apziņu un atvērt savas daudzimensionalitātes apzināšanos. Tā ir Skola, kurā mācāmies apskaidroties un savienoties ar Debesu Tēvu, Neitrālās Plūsmas Skola. Daudzējādā ziņā Skolas mērķi ir līdzīgi Vēdu un Jogas tūkstošgadu tradīcijai – tas ir dvēseles atbrīvošanās augstākais ceļš, tas ir, izeja no Sansaras Riteņa.

Protams, kamēr cilvēks dzīvo uz Zemes, viņa zemes apziņa paliek šeit. Nekādā gadījumā šī apmācība nav bēgšana no Zemes. Mēs ar divām kājām stāvam uz Zemes, augšupceļot savu apziņu uz saviem Augstākajiem Ķermeņiem – uz astrālo un mentālo, savienojot sevī visas trīs daudzdimensionālās apziņas daļas. Un mūsu apziņas sāk savu augšupkāpšanas ceļu pie savas Dvēseles un Tēva, nepastarpināti sazinoties ar Viņiem.

Mēs mācām savienoties ar Augstāko Es, apzināties sevi daudzdimensionālu. Tas ir gaismas prakšu, meditāciju un čenelingu ceļš. Tas ir dziļa iekšēja darba ceļš. Tā ir cilvēka garīgo īpašību uzlabošana, un viņa apskaidrošanās atspoguļojas visā viņa dzīvē sociumā un ģimenē.

Mūsu ceļš ved pie visu ķermeņu attīrīšanās un attiecīgi pie veselības, jo „veselā miesā mājo vesels gars”.

Tas ir Kristus Mīlestības un Kristus-apziņas ceļš, kurš ved pie realitātes izmainīšanās cilvēka apkārtnē, jo realitāte – tas taču ir mūsu spogulis. Praktizējot mīlestību un visu pieņemšanu, atrodot jūsu nepatikšanu un nelaimju cēloņus un aizvācot tos no sevis, jūs sākat redzēt savu jūtu atspulgu citu acīs. Jūsu dzīve mainās uz labāko pusi pēc visiem parametriem.

Augšupcelšanās Skola izceļas ar autorizētām metodikām. Augšupceltie Valdnieki, Saules Brālība un Ercenģeļi sniedz visjaunākās un neatkārtojamas prakses, visu laiku tās pilnveidojot. Mūsu prakses neaizņem daudz laika, ļaujot pastāvīgi atrasties labā enerģētiskā formā, tīrā un aizsargātā aurā, pakāpeniski attīstot jutīgumu un apzināšanos arvien dziļākā līmenī.

Mēs dodam arī iniciācijas Ercenģeļu augstākajos dziedinošajos kanālos, līdzīgi kā Reiki, bet spēcīgākus – no Diženās Dievietes. (Reiki ir eņģeļu enerģija, Diženā Dieviete – apvienotā Ercenģeļu Būtība.)

Pats galvenais, ko sniedz Skola – savienošanos ar saviem Gaismas Skolotājiem. Mēs to uzskatām par galveno praksi, jo sava Skolotāja iemantošana – tā ir sava ceļa iemantošana, bez kļūdām un laika zaudēšanas. Skolotājs māca mīlestību un pieņemšanu, atver jūsu sirdi savas mīlestības plūsmām, māca atšķirt pelēkos un gaišos informācijas avotus. Viņš māca apzināties un pastāvīgi atrodas pie jums. Turpmāk ar jums var strādāt desmitiem dažādu Gaismas Skolotāju.

Eksistē vairākas augšupkāpšanas uz gaismu pakāpes. Un mūsu semināri arī ir paredzēti ilgam patstāvīgam darbam.

Mēs negarantējam, ka Skola, kuru jūs iziesiet, automātiski izvedīs jūs uz Dvēseles atbrīvošanās ceļa. Viss būs atkarīgs no jūsu prakses – vai jūs praktizēsiet, vai arī pametīsiet savas prakses. Tikai semināros sniegtā praktisks pielietojums palīdzēs jums pacelties virs planētas un ielūkoties Galaktikā, kontaktējoties ar daudzām atbrīvotām dvēselēm, kuras mēs saucam par Ercenģeļiem un Eņģeļiem (Gurudevām, dieviem un tml.).

Visus interesentus mēs gaidām Sanata Kumaras Skolā, kur jūs mācīsieties ezotēriskas prakses un meditācijas, čenelingu un citu cilvēku praktisku konsultēšanu!

Uz tikšanos mūsu vebināros!

Jūsu Natālija Koteļņikova

 

2020. gada atsauksmes par nodarbībām

01.06.20.

Jūlija Trofimova

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Gribu atstāt savu atsauksmi par skolu, kura apgrieza manu pasauli!

Dārgie draugi, kuri lasa šīs rindas, es rakstu to jums. Ja jūs esat pastāvīgos Sevis meklējumos, ja jūs visu laiku meklējat instrumentus pašizziņai un pašattīstībai, ja jums vienmēr ir bijusi interese par spēkiem, kuri nav redzami cilvēka acīm, bet jūs zināt, ka tie ir. Ja jūs ticat, ka mēs neesam vieni šajā visumā, ja jūs esat pārliecināti, ka spējat ko vairāk un esat kā labāka cienīgi, ja esat noguruši no notikumiem jūsu dzīvē, kuri atkārtojas, ja jūs gribat kļūt VAIRĀK, nekā esat pašlaik, un esat apzinājušies, ka jau gatavi nopietnam enerģētiskam darbam, – šī skola ir jums!

Es atnācu uz skolu, kad man jau bija šādi tādi priekšstati par enerģiju pasauli, bet tas bija nepietiekami, lai veiktu savas attīrīšanas darbu kvalitatīvi. Es sapratu, ka esmu kas daudz vairāk, nekā apzinos, un man gribējās nopietnas mācības. Kā saka, ja māceklis ir gatavs, tad atnāk skolotājs. Un es biju viennozīmīgi gatava tam, ar ko sadūros.

Natālijas Nikolajevnas skola – tas vairs nav instruments pašizziņai, tās ir zināšanas un mācības, kuras cilvēkam tiek dotas, lai Augšupceltu savu dvēseli. Skola māca just savus ķermeņus visos līmeņos, iepazīstina ar smalko pasauli, māca atšķirt būtību enerģijas, sniedz daudz slepenu zināšanu par smalko pasauli. Skola gatavo mūs Augšupcelšanai. Tā ir dvēseles dzīves jēga uz Zemes. EVOLUCIONĒT un Augšupcelties uz augstākām valstībām. Ja jūs domājat, ka pēc ķermeņa nāves jūsu emocijas, bailes, destruktīvās jūtas jūs liks mierā, tad nē, mani dārgie! Mūsu ego jūtas pašas neatstās mūs, mums nepieciešams tīrīties no mūsu egocentriskajām vēlmēm un ambīcijām, jo cita ceļa uz Dvēseles Augšupcelšanos nav.

Skolas mērķis ir palīdzēt mums attīrīties, paaugstināt savas vibrācijas, uzlabot mūsu zemes plāna dzīvi un palīdzēt dvēselei augšupcelties. Ticiet, jūsu dvēsele grib, alkst Augšupcelšanos. Un, ja jūs lasāt šo atsauksmi, tātad laiks patiešām ir pienācis, un izvēle tagad ir tikai jūsu.

Par sevi gribu teikt, ka es, nomācījusies pirmo gadu skolā, atradu savu misiju, pārvērtēju visas savas vērtības, nomainīju orientieri dzīvē. Es sāku labāk just enerģijas, cilvēkus, būtības, emocijas. Iemācījos tīrīt savus ķermeņus, likt aizsardzību sev un citiem cilvēkiem. Meditācijas, kuras tiek dotas skolā, māca atpazīt dažādu būtību un čenelingu vibrācijas. Mans kanāls viennozīmīgi ir kļuvis tīrāks, es tagad varu just savas čakras, ātrāk ieeju meditatīvā stāvoklī, viegli pārnesu savu apziņu uz jebkuriem punktiem. Un tas vēl nav viss un pat ne puse. Zināšanas un prakses, kuras sniedz Natālija Nikolajevna, ir nenovērtējamas.

Es pateicos par iespēju mācīties tādā skolā, tas ir augsts garīgo zināšanu līmenis, tā ir kāda patiesība, kura mūs visus neredzami apvieno. Sirsnīgi Pateicos!

***

Atsauksme par Sanata Kumaras Skolas praksi:

Vēl gribu atsevišķi pateikties par čakru attīrīšanas praksi. Pakāpeniski attīru no dažādām īpašībām, tām, ko Jūs iedevāt sarakstā, es to izdrukāju, atlaižu pirmām kārtām to, kas rezonē vai izgaismojas ikdienas situācijās. Daru biežāk vakarā, un interesanti, ka ļoti bieži sāk vilkt uz miegu un nāk attēli, pareizāk, pat es it kā izdzīvoju dažādas situācijas, absolūti dažādās vietās, un jūtos reāli tajās; iespējams, tās ir manu dzīvju situācijas pagātnē. Kādu reizi, tīrot čakras, sāka nākt spēcīga enerģija, ļoti skaidri bija jūtama ķermenī, un vārdi: atgriezts (tas), atgriezta (tā), sajūta, ka man atgrieza zaudētas īpašības un es tās sāku just turpmākajā, aizgāja bloks, un tās varēja ielādēties (atgriezties) manī. Pateicos!

Jeļena Š.

***

Valentīna Talubjeva

Dārgā Natālija, sveicināti! Priecīgu dienu un starojošu noskaņojumu/noskaņu! Pateicos Skolotājam Maitreijam un Jums, jūsu brīnišķīgajai dvēselei par atbildēm uz jautājumiem, kuri man šķita neskaidri. Viss nostājās savās vietās, pienāca pie vispārēja kopsaucēja, ķermenis/gars/dvēsele priecīgi atsaucās uz mīlestību/gaismu. Vienotības ar Visu, Kas Ir sajūta, svētlaime un aprimums – stāvoklis, kuru grūti aprakstīt vārdos. Apskaidrības asaras (burtiskā nozīmē esmu sākusi labāk redzēt) izspiedās acīs, skudriņas sāka skriet pa visu ķermeni, kamēr uzsūcu enerģijas, kas nāca no teksta. Nedaudz patētiski iznāca izteikt tās jūtas, kuras pavadīja mani lasot, tomēr citādi arī neizteikt. Vēlreiz pateicos!

Ar mīlestību, Valentīna!

***

Gaļina Levandovska

Labdien, Natālija! Izlasīju rakstu un saprotu, ka ir iestājies Jaunais Laikmets, uz planētu un visu mūsu saules sistēmu līst jauno kosmosa enerģiju plūsma, Pasaules-ēka ir spērusi soli uz priekšu, bet mēs vēl knosāmies Vecajā Laikā. Garīgie ceļi un dualitātes apskaidroto laiku sasniegumi ir ļoti vajadzīgi kā aizejošā laika, vecā Laikmeta pieredze, un mēs, dzīvojošie jau apziņas garīgās izaugsmes jaunā lokā, varam un mums vajag paņemt no šīs pieredzes pašu vērtīgāko.

Ar mūsu ātrumu un dzīvesveidu, pat ja sasniegtu tukšumu kaut uz pusstundu, – tas jau būtu rezultāts. Aizejošā laika adeptiem un Apskaidrotajiem bija mērķi un uzdevumi saskaņā ar savu evolūcijas ceļa intervālu. Mums jau ir citi uzdevumi, Augstā Dieva doti Jaunā Laikmeta ceļā. Un mūsu ceļš – “Es Esmu gars, iemiesojies bioloģiskā apvalkā, lai iegūtu dzīves pieredzi materiālajā pasaulē un lielā uzdevuma vārdā – modināt cilvēci, atdzīvināt Dievišķo Dabu, Augšupcelt Planētu un radīt Paradīzi uz Zemes…”

Krajons “Jaunā Laikmeta Aicinājums” (Крайон "Призыв Новой Эпохи").

Tas ir tikai Aicinājuma sākums, taču ir skaidra jēga, kādēļ mums vajag dzīvot un kurp vērst savus centienus.

Ar mīlestību Gaļina Levandovska

***

2019.- 2020. gadu atsauksmes

http://sanatkumara.ru/otzivi/

 

Pievienots 05.07.2020, atjaunots 04.09.2020

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/shkola-sanata-kumari-provodit-nabor-na-noviy-sezon-2020

Tulkoja Jānis Oppe