Print

Кто даст начало новому миру?

Kurš dos sākumu jaunajai pasaulei?

20 06 20 03

Kā izmainīt sevi apstākļos, kad gribas izmainīt visu pasauli? Tādu jautājumu es nolēmu uzdot Diženajai Dievietei pēc sarunas ar audzēkņiem.

DD: Iedomājies, ka pasaule – tā esi tu. Kādu tu gribētu redzēt šo pasauli?

Mierīgu, mīlošu un kļūdas, trūkumus piedodošu, koncentrētu uz labestību.

Ko tu vari izdarīt ar sevi, lai kļūtu “mierīga, mīloša un kļūdas, trūkumus piedodoša, koncentrēta uz labestību”?

Nomierināties, mīlēt, piedot un darīt labu…

Un kā tu uzvedies?

Cenšos tāda būt. Mana pasaule tāda arī ir, bet manu audzēkņu pasaule varbūt ne vienmēr ir tāda.

Uz ko koncentrē uzmanību, to arī domā, tādas vibrācijas arī ražo, tā arī spīdi. Tāpēc ka pasaule tev atbild, atspoguļo. Tu sūti noteiktas domas un jūtas pasaulē, apkārtnē, un pasaule tev atbild ar to pašu – tu esi laimīgs vai nelaimīgs no tā.

Pašlaik pasaulei ir drudzis no dažādiem jaunumiem un pretējiem viedokļiem. Kā tu liec priekšā – būt ārpus politikas?

Bet tu pati esi kompetenta politikā, vai arī pārstāvi citu viedokļu nesalasāmu konglomerātu?

Mani satrauc valsts un planētas liktenis, tāpēc ka tas arī esmu es. Taču es pilnīgu neredzu risinājumu un piešķiru to tiem, kuri, kā man šķiet, tajā orientējas. Tik daudz sarunu par nākamo elektronisko verdzību un spaidu valsti… Mūsu politiķi neko nelemj, vai mūsu politiķi tomēr risina mūsu problēmas?

Kas augšā, tas arī apakšā. Kā tu zini, planētas valdība ir nomainījusies un kļuvusi gaiša. Pasaules tendences izmainās, tās sāks pagriezienu uz gaismu un saprātīgumu. Raugoties atpakaļ, ko tu vari teikt par pasauli?

Ka tā varētu būt bijusi mierīgāka un saprātīgāka… Un tā nemaz nesakrīt ar to, kas esmu es… Mēs pašlaik esam gluži kā aļģes vētrainā jūrā, mūs visu laiku kaut kas šūpo un kustina, nav miera un aprimuma.

20 06 20 04

Planētas kundalīni dod spēkus pārmaiņām, un planētas sociālie spēki to jūt. Jums tiek dota enerģija pārmaiņām. Un jūsu spēkos ir padarīt tās par pozitīvām.

Šīs sociālās kataklizmas nemaz neatbilst dvēseles un ķermeņa vajadzībām… Tās ir svešas, uzspiestas, un es jūtu, ka kāds spēcīgs sāk mūs vērpt “auna ragā”. Ko gan darīt?

Tavai dvēselei cīņa ir sveša. Nu tad necīnies. Taču ir dvēseles, kuras ir atnākušas mainīt pasauli uz labāku ar cīņas palīdzību, un viņām tas ir pa prātam. Atstāj to tiem, kas tajā ir kompetenti. Tu taču nemēģini kļūt kompetenta visās zinātnes un tehnikas jomās? Kādēļ gan tu uzskati, ka tev ir jāorientējas konspiroloģijā un politikā?

COBRA: “Planēta Zeme ir centrs pastarpinātam karam (proxy war) starp galaktikas gaišajiem un tumšajiem grupējumiem, un, protams, šobrīd visas šīs ārpuszemes rases nerāda sevi atklāti. Tas ir slepens karš, tas nav atklāts karš, un šis karš notiek fiziskajā plānā, un tas notiek starptelpiski augstākos plānos, izmantojot pirmrindas tehnoloģijas. Notiek karš, izmantojot kvantu tehnoloģijas, un Gaišie Spēki uzvar.”

https://zen.yandex.ru/media/id/5c751e1d8c5bb800b3d780c6/zarubejnaia-konspirologiia-o-prichinah-b-fulford-kobra-5e8b171443499365394eb320

 

Dzīvo savu dzīvi. Nodarbojies ar to, kam esi paredzēta, – sēj viedumu un mīlestību. Ārstē cilvēku dvēseles. Labo viņu vēsturi. Palīdzot gūt skaidrību par sevi. Vai tiešām tu domā, ka, patērējot dvēseles spēkus, skaidrojoties politikā un tādā veidā sevi novājinot, tu atnesīsi vairāk gaismas un labestības pasaulē, nekā nodarbojoties tieši ar savu darbu?

Atbilde ir acīmredzama. Tātad tu liec priekšā visiem maniem audzēkņiem, kas izgājuši garīgās Skolas un piedalās čenelingu seansos, neiesaistīties politikā un miermīlīgi dzīvot savu dzīvi? Saglabāt uzkrāto gaismu un attīstīt mīlestību un labestības spēkus pasaulē?

Saproti, ka politika nav saistīta ar labestību un mīlestību. Attīstot sevī politiķi, jūs nonākat starp tumsu un gaismu, tas ir, pelēkajā zonā, kura tad arī ir planēta kopumā. Un, ja visi jāņtārpiņi pāries pelēkajā zonā, tad gaismas vairs nebūs.

Kurš baros cilvēkus ar mīlestību?

Kurš saglabās gaismu un vedīs cilvēkus uz gaismu?

Kurš dziedinās cīņā sadriskātās dvēseles?

Kurš palīdzēs cilvēkiem saprast sevi un savus motīvus?

Kurš iesāks jauno pasauli?

Lai virzītu cilvēkus uz labestības un gaismas pasauli, šī pasaule ir jāsaglabā. Un tā nesaglabāsies kaut kur – Šambalā vai dievišķajās pasaulēs. Tai ir jāsaglabājas cilvēkos, attiecībās, pat politikā…

Proti, nevis cilvēkos nav gaismas, bet vienkārši tādu cilvēku ir ļoti maz pagaidām, un visi spēki patlaban darbojas tieši tā, lai visi pārietu pelēkajā zonā. Pilsoņu karš – ko tas dara ar cilvēkiem? Viņi dalās dažādos pretojošos spēkos un sāk neieredzēt cits citu politisko ideju dēļ. Visas viņu radniecīgās saiknes, mīlestība un piedošana kaut kur izgaist. Viņi zaudē dvēseles gaismu un kļūst par cīņas mehānismiem.

Tu taču nevēlies tādu rezultātu? Tu gribi, lai cilvēki sildītos tavā tuvumā, ieraugot tavas dvēseles gaismu, nomierinātos un apdzēstu visus iekšējos un ārējos konfliktus.

Kā pastāstīt par iekšēju konfliktu, lai iemācītu cilvēkiem to dziedināt?

Tā ir pārliecību un dvēseles cīņa. Pārliecības – tas ir tas, ar ko cilvēks dzīvo, tie ir viņa cēloņi un ierobežojumi, matricas kodi. Tās ir sociālās normas, vēlmes – materiālās un garīgās, ieradumi u.c. Dvēsele tajā piedalās tikai pastarpināti.

Kas ir garīgais noskaņojums? Tas ir iekšējs miers un mīlestība. Ja garīgais noskaņojums nesaņem adekvātu piepildījumu, dievu barību – mīlestību un pieņemšanu, apmierinājumu ar sevi, ja cilvēks šaudās no miera un saskaņas sevī uz nesaskaņu ar pasauli ārpusē, tad nekas labs neiznāks. Tā tad arī ir disharmonija. Tā pašlaik izpaužas politiskajā cīņā, laikapstākļu maiņā, kataklizmās. Pasaule spoguļo cilvēcei viņas iekšējo konfliktu.

Jūs atnācāt savās dzīvēs dziedināt iekšējo konfliktu, izpaustu caur ārējo pasauli. Pasaule iekšienē palīdzēs izdziedināt pasauli ārpusē. Un jūs atnācāt ne tikai dziedināt savu pasauli, bet arī citu cilvēku pasauli – caur saviem piemēriem, caur citu cilvēku mācīšanu, caur to, ar ko jūs pašlaik nodarbojaties. Tā jums ir galvenā nodarbe, tā tad arī ir jūsu misija. Jūs sniedzat savu roku tiem, kam to vajag, un palīdzat apzināties to, ko cilvēks pašlaik var apzināties.

Miljoniem gadu jūs domājāt, ka cīņa un “nevienaldzība” politikā var kaut ko atrisināt par labu gaismai. Izrādījās, ka pasaule visus šos gadsimtus ir mīņājusies uz konflikta sliekšņa un te gan pārkāpj šo robežu, te atkal nodibina svārstīgu mieru, pilnu ar konfliktiem. Cīņa ved pie cīņas pastiprināšanās.

Ir cilvēki, kuri cīnās, un tā ir viņu misija. Viņu misija ir bīstama, un tā ne vienmēr ir redzama. Tā ir vajadzīga, bet ne ar vectēvu metodēm, ne ar barbariskām un nekompetentām. Visur ir vajadzīgi profesionāļi.

Jūs kļūstat profesionāļi citā dzīves prasmē, garīgumā. Tad nu pildiet šo savu misiju profesionāli, cienīgi un nenolaidiet savus karogus pēc cīnītāju pirmā uzsauciena. Jūs pārstāvat Šambalu starp cilvēkiem. Esiet šī augstā vārda cienīgi. Turiet savu gaismu savā iekšienē un apgaismojiet ar to savus tuvos un tālos.

Tā ir piedošanas, saskaņas un svētlaimes gaisma.

Tā ir gaišo “partijas” pastiprināšana.

Tā ir savas uzmanības noturēšana uz gaismu un labestību.

Tā ir citu cilvēku dvēseles gaismas dziedināšana.

Kalpojiet gaismai!

 

Benžamins Fulfords (Benjamin Fulford): “Es nezinu, vai mēs gribam nosaukt to par fināla cīņu starp labo un ļauno, bet es redzu tajā paņēmienu, ar kuru mēs patiešām varam būtiski uzlabot to, kā mēs pārvaldām savu planētu, kuru mēs visi dalām. Es domāju, ka šis ir laiks, kad mīlestība pārspēs naidu un bailes, un tieši bailes no uzkliedziena tiek izmantotas, lai kontrolētu mūs. Tādējādi mums tas ir jāizmanto, un mums jāpārliecinās, ka šī iespēja nav palaista garām un ka tas ir tas, uz ko mēs tiecamies. Tagad esmu pārliecināts, ka pēc statistikas mēs uzvarēsim. Viņi ir nolemti. Es neredzu viņiem izeju. Arvien vairāk un vairāk no viņiem pazūd, un viņi vairs nevar to noklāt ar datorgrafiku un viltus ziņām. Obama (Barack Obama) ir aizgājis, Hilarija (Hillary Clinton) ir aizgājusi, Rokfellers (David Rockefeller) ir aizgājis… viņi visi ir aizgājuši.”

COBRA: “Visa sistēma brūk kopā, un nākamās dažas nedēļas būs kritiskas. Taču es negarantēju, ka cilvēce tiks atbrīvota. Nākotne, kura mūs sagaida, ir patiešām burvīga. Es ar to domāju – stādieties priekšā, ka visa tumsa tiek aizvākta. Stādieties priekšā, ka visas finanšu rūpes nokārtojas. Stādieties priekšā, ka visas slimības tiek novāktas. Stādieties priekšā, ka visas šīs lieliskās tehnoloģijas nāk klajā. Stādieties priekšā iespēju ceļot pa Visumu, un visas iespējas, visas iespējas, bezgalīgās iespējas mums atklāsies. Tā ka tas ir zelta laikmets, kura labā mēs visi strādājam. Tas ir tas, kas sagaida mūs šī tumšā tuneļa galā.

Mēs pašlaik esam fināla stadijā. Tās patiešām ir beigas. Jūs varat redzēt pierādījumus tam, kas notiek pasaulē. Tas tā nenotiktu, ja tumšie spēki nebūtu izmisumā, tāpēc ka viņi zina, ka spēle ir beigusies. Lūk, kāpēc viņi to dara.”

https://zen.yandex.ru/media/id/5c751e1d8c5bb800b3d780c6/zarubejnaia-konspirologiia-o-prichinah-b-fulford-kobra-5e8b171443499365394eb320

20 06 20 05

 

Pievienots 20.06.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/kto-dast-nachalo-novomu-miru

Tulkoja Jānis Oppe