Отзывы май-июнь 2020 г.

Atsauksmes: 2020. g. maijs-jūnijs

20 06 20 01

 

Dmitrijs Makarenko

(Par seansu ar Diženo Dievieti)

Pateicos! Mana sieva pēc meditācijas vienkārši LIDO!! Pateicos Jums un Diženajai Dievietei!

20 06 20 02

 

Anna

Natālija, sveicināti, izlasīju emuāru par zirnekļiem, pateicos jums, es nesapratu savas nemotivētās asaras, stāvoklis – it kā maisā būtu iebāzta, ceru, tagad viss nokārtosies.

20 06 20 02

 

Valentīna Talubjeva

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Izlasīju rakstu Augšupcelšanās Skolas vietnē “Galaktiskā apziņa”[1] un izcēlu sev to, kas saskanīgs ar dvēseli:

“Jēzus: Jūsu iekšienē ir vesela skaistuma un laimes pasaule, tieši tas, ko jūs meklējat. Savā plānā jūs izdaiļojat ārējo telpu, attīrot to, piepildot ar aromātiem un gaismu, krāsām, bet mūsu plānā jūs savu dzīvi izdaiļojat tikai ar domām, kas rada jūs iekšienē.

Kādas īpašības jūs gribat attīstīt, lai paceltu sevi pa vibrācijām?

Es: Godīgumu un uzticēšanos. Taču apkārt ir tik daudz melu un viltus, ka uz planētas tas nav iespējams. Un pat dažos čenelingos mēdz būt nomaiņa ar savām domām, tas bieži iezogas un arī ir nepatiesība.

Jēzus: Nav patiesības un nepatiesības. Ir redzes viedoklis par pasauli un cilvēkiem, un katrs tiecas to nostiprināt kā vienīgo pareizo, citādi viņš nerakstītu rakstus vai čenelingus, bet augstākajās pasaulēs neradītu impērijas. Ieradums jaukt savas un svešas domas – tas ir tik dabisks, jo taču tu esi manī, bet es tevī.

Iztēlojies sevi atklātā pasaules informācijas telpā, kur viss ir pieejams pētīšanai – jebkurš redzes viedoklis ir cienījams un iespējams. Un visa, absolūti visa informācija ir tev atklāta. Šeit lomu spēlē tieši tavas apziņas īpašība – atlasīt to, kas ir ar tevi saskanīgs, kas rezonē un kas tev vienkārši patīk.

Tādēļ tu arī pēti visu domu spektru – no pašām šausmīgākajām un tumšākajām līdz pašām gaišākajām un priecīgākajām. Ar tevi saskanīgs ir tieši tas, par ko tu gribētu justies; tu esi brīva izvēlēties, ko tev domāt un kā rīkoties. Piemēram, karot par savu taisnību vai samierināties ar to, ka ir citi redzes viedokļi.

Galaktiskās apziņas svarīga īpašība – labdabība, rāmums. Nav slēpta cēloņa vai iekšēja, pat neapzināta izdevīguma. Atstājot šo pasauli nenobriedušā apziņā, cilvēks atkal un atkal ir spiests nākt uz šejieni, lai pilnībā attīrītu pasauli savā iekšienē un pasauli ārpusē.

Tikai mīlestību. Tikai apvienošanos. Tikai vērtību visam, ko Radītājs ir paziņojis kā eksperimentu. Tikai augstāko izpratni par Veselo, balstītu uz Viņa Mīlestību.

Sākt būvēt savā iekšienē savu pasauli, balstītu uz pieņemšanu un mīlestību pret visu savā iekšienē. Un pirmām kārtām pret sevi savā iekšienē.”

Pateicos par brīnišķīgo čenelingu.

“Nav patiesības un nepatiesības. Ir redzes viedoklis par pasauli un cilvēkiem, un katrs tiecas to nostiprināt kā vienīgo pareizo, citādi viņš nerakstītu rakstus vai čenelingus.”

Patiesība. Šī iemesla dēļ nolēmu nosūtīt vēl vienu čenelingu ar Debesu Tēvu. Apzinos, ka Jūs man esat ne tikai zemes plāna skolotāja, bet arī cilvēks, kurš labāk par visiem mani saprot un jūt. Pateicos, ka Jūs esat manā dzīvē. Es zinu, ka mēs vienojāmies vēl pirms iemiesojuma par šo tikšanos, tāpat kā visi Augšupcelšanās Skolas audzēkņi, jo, kā teica Jēzus, mums ir jāsaprot, ka ir virspasaules stāvoklis, un tās ir tieši tās īpašības, kuras raksturīgas dvēselei un kuras mums šeit jāattīsta. Jāatiet no cīņas, lai cik neierasti tas nebūtu, un JĀATTĪSTA SEVĪ JAUNAS ĪPAŠĪBAS – AUGSTĀS.

Par šīm augstajām īpašībām – Kristus-apziņas īpašībām – man atgādināja Debesu Tēvs. Pateicos jums par jūsu askētisko garīgā skolotāja darbu, par pacietību, raugoties uz mūsu nenobriedušajām jaunrades izpausmēm, kuras kādreiz pārvērtīsies par mīlestības un vieduma augļiem.

Ar dziļu atzinību un mīlestību – Valentīna Talubjeva.

20 06 20 02

 

Nafisa Kravcova

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Gribu Jums pateikties par seansu ar DD, kuru pārvērtēt nav iespējams. Jau seansa laikā es gavilēju un pateicos. Gribēju jums uzreiz uzrakstīt, bet apturēju sevi. Neklājas par kaut ko spriest, atrodoties eiforijas stāvoklī.

Apmēram trīs gadus es nevarēju izārstēt sāpes sirds centrā. Jūs atceraties, cik daudz reižu mums nācās atgriezties un atgriezties pie tām. Vai tad es pati spētu saprast, ka pati sevi bremzēju tāpēc, ka savā laikā Dvēsele guva traumu no maiju enerģijām?!

Šodien jau varu mierīgi novērtēt savu stāvokli. Sirds centrs ir kļuvis daudz mīkstāks un plastiskāks, bet ne visas sāpes ir aizgājušas. Taču es absolūti neesmu satraukta. Pats galvenais – man ir iedotas atslēgas! Un, kā atvērt un uzzināt, kas aiz tām ir, tā jau tehnikas lieta!

Ar mīlestību un pateicību

Nafisa Kravcova

20 06 20 02

 

Emīlija Žilinska

Natašeņka, pēc kāda laika – vebinārs jau bija beidzies – es pēkšņi sāku raudāt un sapratu, ka tā ir Junna (Skolotāja).

Viņa teica, ka bijusi kopā ar mani, ka viņai ir prieks par mani, un pat pateica, ka es varu lasīt savas grāmatas vebināros, ka man viss izdosies, ka man pieslēgsies vēl Sanats Kumara, Saules Brālība ir atbalstījusi manas ierosmes, ka tālāk mana jaunrade būs plašāka, apsveica mani, ka viņi mīl mani un vebināros būs ar mani, lai es ne no kā nebaidos, viss būs labi. Es izteicu jēgu saviem vārdiem, rakstu un raudu. Esmu jums ļoti pateicīga, par Jūsu atbalstu, man gribas izpildīt savu misiju, un viss ir, pateicoties Jums un maniem Skolotājiem, Sanatam Kumaram, Saules Brālībai, maniem AEs un visiem, visiem, kas ar mums Sanata Kumaras SK nodarbojas.

PATEICOS!!! AR MĪLESTĪBU Emīlija

 

Pievienots 20.06.2020

http://www.sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-may-iiun-2020-g

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2647-galaktiska-apzina-2 (Tulk. piezīme)