Медитация с Ангелами-Хранителями

Meditācija ar Sargeņģeļiem

“Meditācija un čenelings”

2020. g. 28. martā, sestdien, pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

 

Meditācija

ar Sargeņģeļiem

20 03 24 07  20 03 24 08

Kārtējā nodarbība no sērijas “Meditācija un čenelings” –

tikšanās ar mūsu Sargeņģeļiem

 

Reiz es palūdzu parādīt man manus Sargeņģeļus, un par atbildi man prātā radās, lūk, tāds tēls, kā augstāk ikonās. Es atpazinu Gabrielu, Mihailu un Rafaelu, kuri tur sfēru ar Cilvēka Dēlu. Pie Cilvēka Dēla kājām ugunīgi sešspārnaini sērafi.

Eņģeļu Pakāpes pareizticībā iedalās trīs pamata hierarhijās: Augstākajā (Sērafi, Ķerubi un Troņi), Vidējā (tajā ietilpst Spēki, Varas un Kundzības) un Zemākajā (Eņģeļi, Ercenģeļi un Sākumi). Katrai eņģeļu pakāpei ir savs uzdevums, un tā “spēlē” noteiktu lomu.

Svētajai Trīsvienībai vistuvāk stāv sešspārnainie Sērafi (tulkojumā – “ugunīgie”, “liesmojošie”). Viņi paši liesmo mīlestībā pret Dievu un visus mudina uz to. Aiz Sērafiem stāv Daudzacu Ķerubi. Viņu vārds nozīmē augstākās gudrības un izglītotības izplūdumu. Tālāk, aiz ķerubiem seko Troņi, kuri kalpo Dieva justīcijai.

Kundzības māca valdīt pār savu gribu, uzvarēt grēcīgus kārdinājumus un pārvarēt pavedinājumus. Spēki pilda Dieva gribu, viņi paši rada brīnumus un sūta brīnumu radīšanas un gaišredzības talantu Dievam tīkamajiem, kā arī palīdz nest kalpību. Varas spēj savaldīt velnišķīgu spēku, viņas iemanto cīnītājus. Sākumi pārvalda visumu, sargā tautas un valstis. Ercenģeļi sludina, stiprina cilvēkos ticību un izglīto viņu prātus ar Evaņģēlija svēto gaismu. Eņģeļi – tā ir cilvēkiem tuvākā pakāpe, viņi vienmēr ir gatavi sniegt palīdzību, ja tā nepieciešama.

Vispār visas debesu pakāpes, neatkarīgi no piederības hierarhijai, ir pieņemts saukt par Eņģeļiem – Dieva vēstnešiem. Viņu uzdevums ir līdz cilvēku dzimtai aiznest Dieva gribu, būt cilvēku skolotājiem un sargiem.

20 03 24 09

Ercenģeļu vārdi kristietībā:

Mihails — “Dievam vienlīdzīgais”,

Gabriels — “Dieva spēks”,

Uriels — “Dieva gaisma”,

Rafaels — “Dieva dziedināšana”,

Jegudiels — “Dieva slavinātājs”,

Selafiels — “Dieva aizlūdzējs”,

Varahiels — “Dieva svētība”,

Jeremiels — “paaugstināšanās Dievā”.

 

Lūk, šeit ir ļoti daudz eņģeļu un ercenģeļu vārdu

http://caitik.ru/1243-names-of-the-angels.html

No Urantijas grāmatas:

http://urantia.ru/guide/word.asp?w=25

 

ERCENĢEĻI

Ercenģeļi ir Dēla-Radītāja un Visuma Mātišķā Gara pēcteči. Viņi ir augstu garīgu būtņu, lielā skaitā lokālajā visumā radītu, augstākais tips, un pēdējās reģistrācijas laikā Nebadonā atradās gandrīz astoņsimt tūkstoši ercenģeļu.

Starp lokālā visuma personībām ercenģeļi ir viena no nedaudzām grupām, parasti nepakļautām Gabrielam. Viņiem nav nekāda sakara ar visuma pašreizējo pārvaldīšanu, jo viņu darbs ir veltīts radību glābšanai un palīdzībai laika un telpas mirstīgajiem virzībā pa augšupejošu ceļu. Kaut arī ercenģeļi parasti nav pakļauti Skaidrās Rīta Zvaigznes vadībai, reizēm viņi darbojas viņas vārdā. Viņi sadarbojas arī ar citiem Visuma Palīgiem, piemēram, ar Vakara Zvaigznēm.

Vai jūs saprotat, kāda nozīme ir faktam, ka jūsu primitīvā un sapinusies planēta ir kļuvusi par visuma pārvaldes un ercenģeļu dažu darbības veidu, kuri attiecas uz uzkāpšanas Paradīzē programmu, vadības reģionālo centru? Tā neapšaubāmi ir pazīme vēl arī kam citam, saistītam ar uzkāpšanu – nākotnes darbības koncentrēšanai Mihaila iesvētīšanas pasaulē, un tā piešķir kolosālu un svinīgu jēgu Skolotāja personīgajam solījumam: “Es atgriezīšos.”

Ercenģeļi parasti tiek iecelti kalpot Avonālu kategorijas dēliem, taču sākumā viņiem ir jāiziet plaša sākotnējā sagatavošanās visās darba sfērās ar dažādiem gariem-aizgādņiem. Kopā ar katru Paradīzes iesvētīšanas Dēlu uz apdzīvoto pasauli dodas korpuss no simts ercenģeļiem, piešķirtiem viņam uz iesvētīšanas laiku. Ja Dēls-Arbitrs kļūst par planētas valdnieku uz laiku, šie ercenģeļi pārvēršas par tādas sfēras visas debesu dzīves vadītājiem.

Divi vecākie ercenģeļi vienmēr kalpo kā Paradīzes Avonāla personiskie palīgi visās planetārajās misijās, vai tā būtu tiesvedība, arbitrāžas misijas vai iesvētīšanas inkarnācijas. Pēc tam, kad šis Paradīzes Dēls pabeidz tiesāt sfēru un mirušie tiek aicināti reģistrācijai (tā sauktā augšāmcelšana), miegā iegremdēto personu sērafiskie glabātāji burtiskā nozīmē atbild “ercenģeļa balsij”. Tiesas perioda beigas pasludina pavadošais ercenģelis. Tas ir augšāmcelšanas ercenģelis, dažreiz dēvēts par “ercenģeli Mihailu”.

Ercenģeļu pasaules. Salvingtonu ieskaujošo pasauļu septītā grupa kopā ar tās pavadoņiem ir piešķirta ercenģeļiem. Pirmā sfēra un visi seši tai pakļautie pavadoņi nodarbojas ar personību reģistratoriem. Šis gigantiskais arhivāru korpuss precīzi uzskaita biogrāfiskos datus par katru laika mirstīgo, sākot no viņa dzimšanas momenta un līdz visuma ceļa pabeigšanai, kad tāda radība vai nu pamet Salvingtonu, pārejot virsvisuma režīmā, vai arī tai ir jātiek “izdzēstai no dzīves grāmatas” pēc No Sākotnes Seno pavēles.

Tieši šajās pasaulēs personības dati un identifikācijas garantijas tiek klasificētas, reģistrētas un saglabātas pa to laiku, kurš atdala materiālo nāvi no personības atjaunošanās – augšāmcelšanās no mirušajiem.

Katra administratīvā diena uz Urantijas sākas ar apspriedi, kurā piedalās pārvaldnieks, ercenģeļu planetārais vadītājs, Augstais novērotājs, uzraugošais supernafims, vietējo Dzīves Nesēju vadītājs un uzaicinātie viesi no augstajiem visuma Dēliev vai stažieriem, kuri var gadīties uz planētas…

 

Dorīna Verče (Doreen Virtue) raksta:

Mana trīsgadīgā meitiņa Selesta stāsta par dažādiem cilvēkiem, kuri pie viņas nākuši, un par saviem draugiem, kuros mēs atpazīstam garus. Es vienmēr esmu viņu mudinājusi vērsties pēc palīdzības pie viņas eņģeļiem; mēs bieži runājam par to, kā šīs būtnes mūs aizsargā.

Nesen Selesta pārdzīvoja grūtus laikus, tāpēc ka regulāri redzēja vienu un to pašu garu. Tas veda pie bailēm naktī un pie tā, viņa atteicās iet gulēt. Viņa žēlojās, ka pie viņas pastāvīgi nāk “onkulītis ar caurumu kaklā”.

Selestai ir tikai trīs gadi, tāpēc viņa, dabiski, bija izbiedēta un nevarēja saprast, kā kontaktēties ar apmeklētāju. Es mudināju viņu piesaukt eņģeļus un skaitīt aizsardzības lūgšanas. Uz kādu laiku tas nostrādāja. Taču drīz “onkulītis ar caurumu kaklā” atgriezās, un Selesta ļoti satraucās.

Tad es vērsos pēc atbalsta pie spiritista-praktiķa. Viņš man pastāstīja, kā griezties pie ercenģeļa Mihaila, un teica, ka vīrietis, kuru redzēja Selesta, ir nomiris, maigi runājot, nelabi un meklējis viņas palīdzību.

Tonakt mana meita bija ļoti izbijusies un atteicās iet gulēt, baidoties, ka gars var atkal atnākt. Es izskaidroju, ka, ja “onkulītis” parādīsies, viņai jāgriežas pie ercenģeļa Mihaila pēc palīdzības, lai viņš nosūtītu apmeklētāju uz gaismu.

No rīta Selesta apkampa mani un nekavējoties paziņoja: “Cilvēka ar caurumu vairs nebūs. Eņģelis Mihails ielidoja manā istabā un apgūlās blakus man. Es nomierinājos zem viņa spārna, un viņš teica: “Neraudi, Selesta,” un es aizmigu.”

Tas bija pats skaistākais stāsts, kādu es biju dzirdējusi no savas meitas, un mani pārņēma prieks par viņu! Ercenģelis Mihails ātri kļuva par viņas jauno paziņu, bet cilvēku ar caurumu Selesta vairs nekad neredzēja, un mēs arī par viņu neko nedzirdējām.

 

Sagatavojiet jūsu jautājumus!

 

Maksa par nodarbību – 300 rbļ.

Jūs varat apmaksāt uzreiz vairākus tamlīdzīgus seansus

vai maksāt katru reizi, kā ir ērti.

Tiem, kas man ir apmaksājuši iepriekš, es lūdzu man atgādināt ar vēstuli.

 

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union, UNIstream, Kontakt

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

Nesūtiet caur Golden Crown

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli uz e-pastu

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot vebināru un apmaksas veidu.

Atbildes vēstulē es jums atsūtu norādi un paroli uz vebināru.

 

Pievienots 24.03.2020

http://sanatkumara.ru/seminari-2020-goda/meditatsiya-s-angelami-chranitelyami

Tulkoja Jānis Oppe