Медитация с Плеядианскими Эмиссарами Света

Meditācija ar Plejāžu Gaismas Emisāriem

“Meditācija un čenelings”

14. septembrī, pulksten 13 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

Meditācija

ar Plejāžu Gaismas Emisāriem

 

19 09 09 01

 

Kārtējā nodarbība “Meditācija un čenelings” – tikšanās ar Plejāžu Gaismas Emisāriem

Šie ercenģeļi strādā ar mani kopš 2003. gada, kopš tā laika, kad es par viņiem izlasīju un sakontaktējos ar viņiem caur Amoras Guaņ-Iņ (Amora Guan-In) grāmatu “Plejāžu mantojums (“Наследие Плеяд[1]”)”. Plejādieši man palīdz, kad tīru cilvēkus konsultācijās un mācu Plejāžu prakses Sanata Kumaras Skolā. Zemāk dota programma, pēc kuras strādāja Amora Guaņ-Iņ. Sanata Kumaras Skolā mēs ļoti detalizēti mācām dažas no šīm praksēm.

Lūk, kā plejādieši atnāca pie Amoras Guaņ-Iņ:

“1987. gada sākumā, kamēr es apmeklēju vienu mēnesi ilgu semināru, Plejāžu Gaismas Emisāri pie manis atnāca grupveida nodarbības beigās un paņēma mani no mana ķermeņa, un aizveda ceļojumā.

Šī ceļojuma laikā es satikos ar četriem Plejāžu Ercenģeļiem vārdā, Ra, Maat, Ptah un An-Ra, kuri izmainīja manu dzīvi un daudzu citu cilvēku dzīves. Es saņēmu personiskas garīgas aktivizācijas un informāciju, un man teica, ka šie ercenģeļi un viņu palīgi strādās ar mani visas sagatavošanās laikā un pēc tam. Viņi gribēja iemācīt man kustības un darbu ar rokām, kuras, pēc Ra vārdiem, “palīdzēs cilvēkiem atbrīvoties no neiroloģiskiem šķēršļiem, kurus vajag pārvarēt, lai tiktu galā ar tuvojošos frekvenču paaugstinājumu uz Zemes”. Šī valoda toreiz man bija nepazīstama, taču es viņiem noticēju. Kaut arī es ne īpaši uzticos ētera būtnēm, viņiem es uzticējos uzreiz. Viņi bija mīlestības un tīrības pilni.

Apbrīnojami apzināti sapņi ar Plejāžu Ercenģeļiem turpinājās. Naktī miega laikā es ar viņiem strādāju, ļoti apzināti, lai iemācītos neiroloģiskus paņēmienus un tehnoloģijas dziedināšanā ar lāzeru, kā arī uzzinātu, kas notiks cilvēku un Zemes garīgās evolūcijas ceļā. Nakti pēc nakts mēs satikāmies un strādājām kopā. Pēc tam es modos un visu pierakstīju. Pēc apmācības viņi slēpās aiz aizsegiem, dodot man laiku apgūt informāciju un nodarboties ar dziedināšanu. Laiku pa laikam viņi parādījās dziedināšanas seansu laikā, kamēr es strādāju ar klientiem, lai palīdzētu man un dotu jaunas instrukcijas (šis gadījums ir detalizēti aprakstīts manā grāmatā “Plejāžu mantojums”).

1993. gada augustā šie mīļotie vecie draugi un skolotāji atgriezās un sāka ar mani pilnvērtīgi strādāt, stāstot par Ka mācībām. Tajā laikā es nekad nebiju dzirdējusi par Ka. Ra sniedz šādu Ka definīciju: “Jūsu fiziskā ķermeņa dievišķais dubultnieks, kurš rada saikni starp jums un jūsu Augstākajiem “Es”. Pateicoties tam, jūs gala rezultātā pilnīgi iemiesojat savu Augstāko “Es” un kļūstat Kristus Būtne.”

Ra un Augšupceltais Meistars Jēzus Kristus strādāja ar mani visu vakaru, palīdzēja man atcerēties pagājušās dzīves nosapņotāja lomā templī Ēģiptes garīgajā laikmetā. Pirms es pirmo reizi parādījos uz Zemes, es ar šiem Plejāžu Ercenģeļiem biju vienojusies, ka būšu tā, kuru “apmeklē vīzijas par mistēriju skolas mācībām uz Zemes miegā un caur saziņu ar Gaismas Būtnēm no augstākajām dimensijām”. Asaras un gaismas kodi sāka plūst vienlaikus, kad es atkal uzņēmos šo lomu.

Tāds solis aizveda mani pie pirmā Plejāžu Gaismas darba: tā saucas Delfīnu Zvaigznes Mistēriju Tempļa Skolas dziedināšanas mācība; šo Skolu es nodibināju pēc gada.”

“Plejāžu un Sīriusa Gaismas Emisāri, kā arī es, kā viņu čenelere, sadarbībā ar Augšupceltā Kristus Stara Brālību un Māsību, un Galaktiskās un Starpgalaktiskās Gaismas Federācijas nes uz Zemi mūsdienu interpretāciju mācībām no Ka, Ba un Mer-Ka-Ba, kā to darīja senajā Lemūrijā, Atlantīdā un Ēģiptē. Šīs mistēriju skolas mācīja meklētājus noteiktā secīgā kārtībā. Šī secība ir vajadzīga tam, lai māceklis varētu sagatavoties tām mācībām, dziedināšanām, aktivizācijām, pašattīstības instrumentiem un iniciācijām, kuras nepieciešamas pāriešanai uz nākamo līmeni. Lūk, šie secīgie mistēriju skolas mācību etapi:

1. Saņemt instrumentus, lai attīrītos no karmas un atbrīvotos no ego; meditācijas tehnikas, mācības par nevainojamību.
2. Pamodināt Dievišķo Ka un iemiesot savu Augstāko “Es”.
3. Izdziedināt Ba jeb Dvēseli un atjaunot viņas pilnīgo majestātiskuma, slavas, nevainības, mīlestības un saiknes ar Avotu stāvokli.
4. Izdziedināt šūnu struktūru un šūnu mutācijas.
5. Attīrīt DNS, atbrīvoties no ģenētiskām mutācijām un aktivizēt Augstākā “Es” DNS.
6. Izdziedināt dalījumu vīrišķajā un sievišķajā sākumā un pilnveidot seksuālo enerģiju ar tantrisko prakšu palīdzību.
7. Uzstādīt Laoeš Šekina jeb Gaismas Stabu.
8. Pārbūvēt un aktivizēt Mer-Ka-Ba un dimanta gaismas ķermeni, uzstādot viņu visās dimensijās sakrālajā Gaismas ģeometrijā.” 

https://www.liveinternet.ru/users/amayfaar/post293024030/

Sagatavojiet jūsu jautājumus!

 

19 09 09 02

 

Maksa par nodarbību – 300 rbļ.

Jūs varat apmaksāt uzreiz vairākus tamlīdzīgus seansus

vai maksāt katru reizi, kā ir ērti.

Tiem, kas man ir apmaksājuši iepriekš, es lūdzu man atgādināt ar vēstuli.

 

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union, UNIstream, Kontakt

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

Nesūtiet ar Golden Crown.

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli uz e-pastu

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot vebināru un apmaksas veidu.

Atbildes vēstulē es jums atsūtu norādi un paroli uz vebināru.

 

Pievienots 09.09.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/meditatsiya-s-pleyadianskimi-emissarami-sveta

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.koob.ru/guan_ing/pleadian_heritage (Tulk. piezīme)