Ступени духовного обучения

Garīgās apmācības pakāpes

19 05 04

19.05.04.

Gribu uzreiz mūsu Sanata Kumaras Skolu atdalīt no maģijas, buršanas, reliģijas, astroloģijas, numeroloģijas, tantras, jogas, kosmoenerģētikas, reiki.

Mēs piedāvājam dažādus apmācības veidus, lai attīstītu saikni ar Augstākajiem Es dažādos līmeņos, paaugstinot apziņu un attīstot apzināšanos. Mēs neizmantojam dažādus priekšmetus, piemēram, kristālus, rūnas, kārtis, vasku, svētbildes u.c.

Gribu šajā rakstā uzskaitīt jūsu iespējas pie mums apmācīties.

 

Koučings

Kas ir koučings? Formāli tā ir “konsaltinga un treniņa metode, ar kuras palīdzību cilvēks, kurš saucas “koučs”, procesā palīdz audzēknim sasniegt kādu dzīves vai profesionālu mērķi. Atšķirībā no mentorisma koučings ir fokusēts uz skaidri noteiktu mērķu sasniegšanu vispārējas attīstības vietā”. (Vikipēdija)

Tātad koučings jums palīdz ātri un – patērējot mazāk darba – virzīties pie sava mērķa.

“Koučings nemāca, bet palīdz mācīties.” (Timotijs Gelvejs (Timothy Gallwey))

Protams, pasaules visas problēmas un visus mērķus nevar sasniegt tikai caur koučingu. Un turklāt mums ir sava specifika – garīgais ceļš. Bet kas ir koučings garīgiem cilvēkiem, jūs jautāsiet, un kā mēs varam pavirzīties uz apskaidrošanos caur plānveida darbu ar skolotāju?

Ir dažādi formāti, kā mācīties garīgas prakses – caur koučingu, caur Skolu, konsultācijām vai caur pašattīstību, balstoties uz rakstiem un grāmatām. Viss uzskaitītais ir noderīgs.

Skola attīsta redzējumu un sniedz vispārīgas ziņas un sākotnējo zināšanu bāzi, un saikni ar Augstāko Es.

Raksti un grāmatas padziļina zināšanas un palīdz atbildēt uz jautājumiem, kas rodas lasīšanas procesā.

Konsultācijas vairāk līdzinās ātrajai palīdzībai, tās neatrisina tos jautājumus, kuri prasa laiku. Maksimums: notīrījāties, apzinājāties – un dodieties patstāvīgā ceļā.

Taču daži cilvēki tā arī nespētu aiziet uz augstāku apziņas līmeni bez koučinga, tāpēc ka viņu dvēselei ir sarežģīta situācija, katrai sava – tie ir iepotēti kompleksi, dažu sarežģītību nepareiza izpratne, savas astes vai neizstrādes, dzimtas problēmas, pieslēgumi negatīviem egregoriem un citas lietas tieši karmiskā ziņā, kas prasa uzlikt visus punktus uz i savā specifiskā jomā.

“Vakardienas mācība man kļuva par īstu atklāsmi!

Es visas garīgās enerģijas esmu saņēmusi caur tiešsaistes kursiem. Nekad nav bijis skolotāja klātienē. Un ar enerģijām strādāju kā ar fiziskiem priekšmetiem. Mūsu realitātē – lai kaut ko veiktu, vajag pielikt pūles. Lūk, tieši tā es arī strādāju. Pastiprināti:)

Ka uzvedos nepareizi, sajutu pēdējā konsultācijā. Tieši pēc tās burtiski otrajā dienā ieraudzīju/sajutu savu AEs.”

Šim cilvēkam bija vajadzīgs ceļš – pāris gadu koučinga un Skolas, lai viss izdotos – gan iesvētījumu saņēma no Skolotājiem, gan noregulējās saikne ar Augstāko Es, gan beidzot saprata, kā ar Augstāko Es mijiedarboties.

Katram no mums rodas personīgi jautājumi. Skolā mums nav daudz laika un iespēju aplūkot personīgus jautājumus. Protams, jūs arī paši varat ar tiem pastrādāt vai palūgt Skolotājam palīdzēt jums tikt skaidrībā. Taču ne visiem ir tik laba saikne ar Skolotāju, vai arī ne visi var tikt skaidrībā ar cēloņu grūtībām. Koučingā viss ir uzbūvēts audzēknim – es vados nevis pēc iepriekš izstrādātas programmas, kā māca koučinga skolās, bet pēc konkrētiem cilvēka jautājumiem, mērķiem un uzdevumiem. Tie ir individuāli seansi, un tie ir atkarīgi no tā stāvokļa, kādā atrodas cilvēks, no viņa apziņas līmeņa un īpatnībām.

Dažiem no jums šķiet, ka nekas nemainās: kāda biju pirms diviem gadiem, tāda arī palikusi. Bet vai tad nav nekā īpaša tajā, ka jūs esat sākuši redzēt vai just smalkajā plānā, ka jūs jau atšķirat enerģijas, ka ar jums runā AEs, ka jūs sākat čenelingu, ka jūs esat kļuvuši veselīgāki un laimīgāki?

Un mans uzdevums vēl ir arī tāds, lai jūs spētu saprast, kā jūs esat izmainījušies, kas jums notiek izaugsmes ziņā, lai iedvesmotu jūs nākamajiem izrāvieniem.

Tāpat kā visi cilvēki, mēs savā ceļā nogurstam, reizēm nolaižam rokas, izdegam emocionāli. Bet Skolotāji neļauj mums iemigt, biksta mūs, velk, palīdz. Un, ja mēs nedzirdam, tad nonākam atbilstošās situācijās, kuras mūs atskurbina, parāda mums mūsu spēku vai neizmantotās iespējas un resursus. Taču notiekošā laikā mēs bieži neapzināmies motīvus, satraucamies, nervozējam, ciešam un tikai vēlāk sākam apzināties, kādēļ situācija tika dota. Koučingā mēs ar jums varam jūsu situācijas aplūkot zem lupas un saprast to labumu.

Visam savs laiks. Taču dažu attieksme pret apskaidrošanās procesu ir tāda, ka viņi iet viegli un uzreiz. Un pietiek tikai izteikt savu “tīro nodomu (намерЕние[1])”, kā eņģelis vai ercenģelis atlidos kā “burvis gaišzilā helikopterā un par brīvu parādīs kino”.

Nē, protams, arī tas ir darbs, negrūts darbs, nefizisks. Taču prāta un garīgo darbu ar sevi pavada dažādas prakses un vingrinājumi. Meditācija ir viena no tādām praksēm.

 

Sanata Kumaras Skola

Es visiem, kas grib mācīties, ieteiktu sākumā iziet Sanata Kumaras Skolas kursu, kur jūs varēsiet apgūt enerģētiskā darba galvenās iemaņas, meditāciju, sava iekšējā es izstrādes, iemācīsieties kontaktēties ar Augstāko Es un Skolotājiem. Tā ir bāzes apmācība. Tā notiek tiešsaistē, vebināru veidā divas reizes mēnesī svētdien pa dienu, un papildus mēs vēl tiekamies divus vakarus izstrādēm. Kopā 4 nodarbības mēnesī. Pavisam 8 mēneši.

Ja jums paliek jautājumi un neizstrādes – tos labāk slēgt koučingā.

Mums vēl eksistē SK Skolas tērzētava caur Skype, kur audzēkņi uzdod jautājumus un palīdz cits citam, apmainās ar interesantiem materiāliem.

Tālāk jūs varat Skolas pirmā gada kursu atkārtot bez maksas, lai atstrādātu un atkārtotu iemaņas un būtu tonusā, saiknē ar mums, un mācīties Sanata Kumaras Skolas otrajā kursā.

Nākamajā gadā jūs arī varat atkārtot Skolas pirmā un otrā gada kursus bez maksas.

 

Saules Brālības Skola

Paralēli vai secīgi jūs varat mācības turpināt. Tagad eksistē Saules Brālības Skola, kur mums māca turpmākos soļus apskaidrošanā praksē, “dzīvā” čenelingā, tiešā saiknē ar Saules Skolotājiem,

Saules Brālības Skolas seansa piemērs.

http://sanatkumara.ru/stati-2019/praktika-razlicheniya-energiy[2]

Galaktiskā Kristus Skola

Un šogad dzīvē aizsākas čenelingu Galaktiskā Kristus Skola.

Galaktiskā Kristus Skolas seansa piemērs.

http://sanatkumara.ru/stati-2019/kazhdiy-iz-vas-privetstvuetsya[3]

 

Detaļas par koučingu šeit:

http://sanatkumara.ru/seminari-2019-goda/kouchingovie-programmi-u-natali-kotelnikovoy[4]

Detaļas par Sanata Kumaras Skolu šeit:

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/onlayn-shkola-sanata-kumari-provodit-nabor-na-noviy-sezon[5]

Detaļas par Saules Brālības Skolu šeit:

http://sanatkumara.ru/seminari-2019-goda/nashi-vebinari-2019-god[6]

Detaļas par Galaktiskā Kristus Skolu šeit:

http://sanatkumara.ru/seminari-2019-goda/shkola-galakticheskogo-christa[7]

Jūs varat parakstīties uz izsūtni,

saņemt rakstus un interesantus video savā e-pastā šeit

https://www.subscribepage.com/w7q1u2

Jūs varat iegādāties N. Koteļņikovas grāmatas un diskus šeit:

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/diski-natali-kotelnikovoy

 

Audzēkņu atsauksmes:

http://sanatkumara.ru/otzivi/

Viena no atsauksmēm[8]:

Labvakar, Natālija Nikolajevna!

Šodien bija lieliska pirmā nodarbība Sanata Kumaras skolā. Tās ir Bāzes zināšanas, bez kurām, pēc mana uzskata, nav iespējams turpinājums, kā jaunu māju nevar uzcelt bez pamata. Bet man reiz iznāca citādāk. Es nevarēju tikt uz jūsu pirmo semināru. Un, lai cik reižu tas nenotika citās vietās, es arī nevarēju tajā būt. Apmeklēju visus turpmākos seminārus un sāku mācīties SB skolā.

Bet attīrīšanos neizgāju. Un, lūk, tagad ir lieliska iespēja apmācīties bāzes zināšanās, atrodoties mājās.

Šodien ar smaidu mācījos pirmajā mācībā šīs lieliskās un vienkāršās prakses un domāju, nu kā gan tu bez fundamenta varēji sākt būvēt jaunu māju? Ir ļoti svarīgi to iedvest katram iesācējam. Jo tas taču ir visa pamats! Tagad, pēc daudziem gadiem, mani atgrieza pie sākuma.

Un es sapratu, kāpēc. Mana antipātija pret praksēm. Jaunas zināšanas – Jā!

Bet, lūk, nodarboties ar praksēm man nekad nav bijusi vēlēšanās. Un es vienmēr pāršķīru lappusīti grāmatā, kad runa bija par praksēm.

Cita lieta semināros, kad mūs ved un mēs kopā taisām šīs prakses.

Taču individuālo darbu neviens nav atcēlis.

Un, lūk, tagad, kad mani atgrieza sākumā, es esmu tik pateicīga visam!

Jums, Natālija Nikolajevna, par jūsu spēju apmācīt! Visiem skolotājiem, kuri ved mūs! Visiem mūsu dārgajiem un tuviniekiem par to, ka viņi lieliski pilda savas lomas! Un virza mūs uz priekšu! Un mēs sākam meklēt izeju! Un atrodam to!!! Un sākam augt! Apzināties! Un mācāmies būt pateicīgi visam!

Ar cieņu pret visu Ludmila Čupetkina

 

Pievienots 04.05.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/stupeni-duchovnogo-obucheniya

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Krievu valodā nav vārda "намерЕние”, ir “намЕрение”. Lūdzu būt godbijīgiem pret krievu valodu un nekropļot to.

Vārdā “намерение” uzsvars tiek likts uz otrās zilbes – намЕрение. Nekad nekādi drukāti uzziņas materiāli vai interneta resursi nav piedāvājuši citu uzsvara likšanas variantu, dažās pareizrunas vārdnīcās izruna “намерЕние” pat speciāli tiek minēta kā nepareiza.

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2159-energiju-atskirsanas-prakse (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2151-katrs-no-jums-tiek-sveikts (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/745-natalijas-kotelnikovas-koucinga-programmas (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2018-gada-raksti/24-raksti-2018/1633-sanata-kumaras-tiessaistes-skola-izsludina-uznemsanu-jaunai-sezonai (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2018-gada-raksti/24-raksti-2018/1378-musu-vebinari-2018-gads (Tulk. piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2019-gada-raksti/26-raksti-2019/2152-galaktiska-kristus-skola-2 (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/975-atsauksme-par-pirmo-nodarbibu-sanata-kumaras-skola-2016-g-30-oktobri (Tulk. piezīme)