Татьяна Бреславская - «Луч правды» от Галактического Содружества Миров Света

Tatjana Breslavska - “Patiesības stars” no Galaktikas Gaismas Pasauļu Sadraudzības

22 01 14

Autors: Tatjana Breslavska

Pie manis uz sakariem iznāca GALAKTIKAS GAISMAS PASAUĻU SADRAUDZĪBAS pārstāvji. Es uzdodu viņiem jautājumu: “Jūs iznācāt pie manis uz sakariem, kāpēc tieši pie manis?”

– Mēs pazīstam tevi kā visu Gaismas uzdevumu precīzu izpildītāju. Šajā gadījumā, izlasījusi N. rakstu, tu sāki domāt, un mēs uzskatījām par piemērotu vērst caur tevi procesu – Zemes spēku harmonizāciju un planētas informācijas slāņa attīrīšanu no to saēdošajiem meliem. Melīgās informācijas līmenis ir pārsniedzis jebkuras robežas! Tas var novest pie spēku balansa pagrimuma. Jo ap-zināšanai (со-знание) taču ir milzīga nozīme spēku balansam uz planētas. Pat šeit, enerģiju un dzīvības veidu tik raiba sadalījuma vidū, nepieciešama spēku paritāte.

Tāpēc caur tevi tika izvestas īpaši destruktīvas komponentes attiecībā uz informācijas frontes attīstību. Jau vairums no jums apzinās, ka uz Zemes norisinās asa informācijas cīņa. Pašiem “ļaunprātīgākajiem provokatoriem” mēs vienkārši palūdzām aiziet.

Un pēc tam mēs vērsām Gaismas Staru, kurš palīdzēs jums attīrīties no pārlieku melīgas un izkropļotas informācijas. Lai šis Stars saucas “Patiesības stars”.

Caur manām rokām sāka nākt Gaismas konusa pieskaņošanās, tieši konusa, jo uz leju gāja paplašināšanās attiecībā pret centrālo virsotni.

– Kā “Patiesības stars” darbosies?

– Tas harmoniski piepildīs piezemes telpu, noosfēru, pakāpeniski izspiežot melīgos informācijas slāņus, kurus tu jau ieraudzīji kā tumšākus un blīvākus salīdzinājumā ar to gaismu, kura nāk no mūsu Centra.

– Kādā veidā tas atspoguļosies planētas iedzīvotāju prātos un apziņā?

– Noosfēras slānis, kurš satur jebkura rakstura informāciju, noteiktā veidā pastāvīgi ietekmē visu esošo. Jūsu smadzenes kā uztveršanas-pārraidīšanas ierīce uztver šī informācijas slāņa frekvences. Jo zemākas ir informācijas frekvences, jo bloķējošākais faktors smadzenēm kopumā tas ir. Smadzenes vienkārši pārstāj darboties un sabojājas. Cilvēks kļūst absolūti vedams un vadāms.

Cilvēka smadzeņu aparāts ir sākotnēji paredzēts uz noteiktu uztveramā viļņa frekvenci, un, ja šī frekvence neatbilst ieliktajai, smadzenes pienācīgi nestrādā. Jums nosūtītais stars ir vērsts uz informācijas frekvenču izlīdzināšanu noosfēras slānī, un tādējādi tas veicinās “smadzeņu izlīdzināšanu”.

– Varbūt mums pašlaik vispār atteikties no tāda veida informācijas pārraidīšanas kā čenelings, ņemot vērā kā atklātus traucējumus un kropļojumus kanālos, tā arī slēptus, ar gaismu aizplīvurotus? Mums reizēm nākas salīdzināt savu kanālu ar citiem, lai nonāktu pie patiesības, pie savas patiesības. Mēs zinām, ka katrs, informāciju lasošais, tāpat kā katrs, to pieņemošais, atrodas savā viļņu un noskaņojumu diapazonā. Tad kā gan MĒS varam saprast, KAS tieši ir novedis pie tāda disbalansa planētas informācijas slānī?

– Jums, kā pie jums uz Zemes saka, “nevajag cepties” par to, KURŠ UN KO saka! Jums, katram, vajag izdzirdēt SEVI, SAVU sirdi! Klausoties cita-ne-sevis avotu, jūs ieņemat pasīvu pozīciju, sevi neattīstot, bet tas nav šodienas mērķis uz planētas. Mērķis – pamodināt sevi, SAVU ap-zināšanu, SAVU pasaules redzējumu. Mēs zinām – jūs teiksiet, ka daudzi attīstās, pateicoties tai informācijai, kura tiek pārraidīta čenelinga ceļā. Jā, tas tā ir. Vairumā gadījumu jūs barojat sevi tikai ar tāda veida informāciju, kur tā visa ir līdzīga patiesības “putām”. Arvien lielāku popularitāti gūst video, kuri ir vēl vienkāršāki un uzskatāmāki nekā garīguma “klasiķu” domājoša pētīšana.

Ko mēs varam šajā gadījumā teikt: vienkāršojas viss, ieskaitot smadzeņu darbību, kur viņš, šis darbs, vienkārši nonullējas, anihilējas. Ir vēl kāda pasaka, kurā ir vārdi: “Nu ka tu nedzītos, pop, pēc lētuma! (Не гонялся бы ты, поп, за дешевизной!)” Tad, lūk, šeit mūsu padoms jums: “Nedzenieties pēc pārliecīga vienkāršuma, neatsakiet smadzenēm darbu!”

Uz šodienu viss, dārgie zemieši. Strādājiet, un jūsu darbs tiks atalgots!

Ar jums bija Galaktikas Gaismas Pasauļu Sadraudzības locekļi.

13.01.22.

 

Pievienots 14.01.2022.

https://pulsarvremeni.ru/luch-pravdy-ot-galakticheskogo-sodruzhestva-mirov-sveta/

Tulkoja Jānis Oppe