Татьяна Бреславская - Расширение спектра восприятия сенсорным процессором (мозгом)

Tatjana Breslavska - Sensorā procesora (smadzeņu) uztveres paplašināšanās

21 03 31

No Lielā Centrālā Avota (LCA):

VISIEM NOSKAŅOTIES UZ MĪLESTĪBAS PLŪSMAS PIEŅEMŠANU!

Mīlestības plūsma no LCA paplašina smadzeņu uztveres spektru, noņemot tām uzliktos ierobežojumus. Pasaule mainās kā sekas no šīs uztveres paplašināšanās. Iepriekšējās uztveres šaurā josla burtiski kolapsējas, pārvēršoties “nullē”, lai tālāk no šī punkta iemantotu viengabalainumu: to iespēju, kuru procesors-smadzenes tika ielikušas sākotnēji.

Nav vērts pārmest tiem, kas ieviesa šos ierobežojumus, un vainot viņus. Ar smadzeņu pilnas funkcijas iespējām būtu bijis pārāk viegli dzīvot, kas neatbilstu cilvēku sugā ieliktajiem uzdevumiem. Pastrādāt, lai sasniegtu pilnību ierobežojumos – lūk, kāds bija uzdevums.

Pašlaik no LCA nāk tas impulss, kurš noņem šos ierobežojumus sakarā ar cilvēces pilnvaru paplašināšanos. Mēs redzam, ka līdztekus problēmām cilvēce ir ieguvusi patstāvīgas domāšanas iespēju, dzemdinot savu pašas vēsturi ar savas pašas apziņas darbu.

Jūs spilgtāk saredzat tos trūkumus, par kuriem agrāk neviens nenojauta un kuri par tādiem netika uzskatīti. Tie globālie trūkumi-problēmas, proti, terorisms, vardarbība, ālējoties elitei, kam pieder vara un kapitāls, uz Zemes vēl klātesošās slimības, vispārējais analfabētisms dzīves jēgas izzināšanas sfērā vēl pavisam nesen cilvēces vēsturē nesatrauca milzīgas masas tā, kā tagad.

Tieši MĪLESTĪBA no AVOTA VAR ABSOLŪTI VISU!

Nevis kāds tehnogēnas dabas viļņveida impulss, kurš tiek izskaitļots ar formulām un skaitļiem, bet tieši pirmdzimtās GAISMAS plūsma, kura izveic visu.

Šī GAISMA tad arī ir MĪLESTĪBA RADOŠĀ. Materiāls/īpašība, kura NAV APRĒĶINĀMA nekādi. Nav cilvēces prātos šīs īpašības definīcijas, jo nav iespējams aprakstīt pašu RADĪTĀJU. Taču tieši tagad šis materiāls – MĪLESTĪBA – iestājas izšķirošajā momentā Zemes vēsturē.

Nevajag neko izdomāt, vajag vienkārši noskaņoties uz šīs MĪLESTĪBAS pieņemšanu, lai ietu kopsolī ar laiku.

ES PIEŅEMU RADĪTĀJA MĪLESTĪBU!

MANAS SMADZENES IR ATVĒRTAS RADĪTĀJA MĪLESTĪBAS PIEŅEMŠANAI!

MANA SIRDS IR ATVĒRTA RADĪTĀJA MĪLESTĪBAI!

ES ESMU VIENOTS AR RADĪTĀJA MĪLESTĪBU!

Šodien saskaņā ar Galaktisko Sadraudzību Federācijas Augstākās Padomes uzdevumu mēs paziņojam par visu Zemes iedzīvotāju nostāšanos uz dzīves pilnīgas prasmes ceļa.

Tā ir dzīve bez ārpuszemes iejaukšanās. Dzīves prasmes ceļš – tas ir pašu zemiešu ceļš. Viņi to izvēlējās, viņi ir tā cienīgi, un viņi paši var noteikt savu turpmāko virzienu.

Vairākums ir izvēlējies dzīvi bez kariem un vardarbības, atteikšanos no jebkura veida verdzības un piespiešanas. Darbu – labuma un uzplaukuma vārdā. Izvēles brīvību uz katra dvēseles pieredzes pamata. Sirdsapziņas un atmiņas pamošanos.

Mēs redzam, kā atveras dvēseles, eoniem noturētas mākslīgā nemaņas ieslodzījumā (kokonos). Mēs vērojam šo procesu kā ziedu uzplaukšanu to ziedēšanas laikā. Dvēsele arī ir zieds, dzīves pamats. Lai šis zieds atveras pilnā spēkā un saglabā savu skaistumu!

MĒS BEZGALĪGI MĪLAM JŪS, ZEMIEŠI!

Jūsu Brāļi un Audzinātāji no LCA.

30.03.21.

 

Pievienots 31.03.2020.

https://pulsarvremeni.ru/rasshirenie-spektra-vosprijatija-sensornym-processorom-mozgom/

Tulkoja Jānis Oppe