Print

Татьяна Бреславская - Просветители Корпуса Орвонтона об изменениях в человеке

Tatjana Breslavska - Orvontona Korpusa Apskaidrotāji par izmaiņām cilvēkā

21 01 10 01

(Par to, kas tie tādi Orvontona Korpusa Apskaidrotāji, var izlasīt 23.11.20. rakstā “ORVONTONA KORPUSA APSKAIDROTĀJI[1] un “Urantijas Grāmatā[2])

Mēs esam tava Skolotāju sistēma, un mēs vedam tevi un tavu grupu. Mums ne tuvu nav vienaldzīgs ne jūsu personīgais liktenis, ne visas cilvēces liktenis. Tāpēc mēs nesam par jums pašlaik lielu atbildību. Mūsu spēkos ir jums palīdzēt, un mēs darām to ar lielu labpatiku, jo laiks tam ir pienācis. Un tieši pašlaik, dēļ tā, ka uz planētas ienāk īpašas enerģijas – enerģijas, kuras var jūs kardināli izmainīt. Šīs enerģijas pirmām kārtām ir vērstas, lai īstenotos visi jūsu iecerētie uzdevumi. Jūsu mērķi un uzdevumi – tas ir tieši tas, kas attīsta gan jūs, gan planētu, gan visu kosmosu.

Pašlaik galvenais – pieņemt šīs enerģijas un noturēt savā laukā. Apziņas laukā, auriskajā laukā. Šeit ir jāpiemin tas fakts, ka jūsu aura mainās līdz ar šo enerģiju aktivizāciju. Tradicionāli definētais smalko ķermeņu/apvalku skaits mainās: viņu kļūst vairāk atbilstoši tam, kā jūsu laukos iekļaujas jauni enerģētiski slāņi, kuri ietver burtiski jaunāko informāciju katram no jums.

Jautājums: ko mums vajag darīt, lai aktivizētu jaunos jeb tradicionālos izmainītos apvalkus?

Jums būtu jāsazinās ar mums. Mēs, kā jūsu Skolotāju sistēma, pārvaldām iespējas veikt visas izmaiņas atbilstoši visas kosmiskās telpas laika vēlējumiem. Zeme ir iegājusi Galaktikas kopienā, no tā seko, ka nepieciešamas pilnīgi jaunas formas un sugas (tas attiecas uz visiem Zemes līmeņiem), kuras spēs pilnvērtīgi un pilntiesīgi turpināt savus dzīvības procesus.

Jautājums: visi cilvēki nevarēs iziet ar jums uz sakariem dēļ savas neapzinātības vai dēļ tā, ka nav sakaru kanāla ar jums. Ko tādā gadījumā darīt? Runa atkal ir par izredzētajiem, jebšu tas attiecas uz absolūti visiem planētas iedzīvotājiem?

Jā, tev taisnība. Ne tuvu visi PAŠLAIK varēs tiešā veidā mijiedarboties ar mums. Tālab esat jūs, tā pirmrindas vienība celmlaužu un izmēģinātāju, kuri tieši ar šo mērķi reiz atnāca uz Zemi. Vai esat gatavi doties pretī savu iespēju jauniem plašumiem? Domājam, ka jā. Jūs taču zināt, ka VISS, ABSOLŪTI VISS, nonāk planētas enerģētiskās informācijas laukā. Tādējādi tas viss, ko sāksiet darīt jūs vai kas sāks notikt ar jums, “nosēdīsies” šajā telpā, pakāpeniski iesakņojoties “pēc adreses”. Tas ir, katrā uz planētas dzīvojošajā. Mūsu uzdevums it nemaz nav kāda “šķirošana” jeb atlase, mums ir iecerēts plāns paplašināt un izmainīt cilvēka auru kopumā.

Jautājums: vai šis process atspoguļosies mūsu DNS pavedienos?

Noteikti! Jebkuras, pat vismazākās izmaiņas enerģētiskajā līmenī ienes savu programmu iekš jūsu DNS. Jums taču ir zināms, ka jūs ar savām domām jau tagad varat viņu ietekmēt, nevis tā, kā iespējams no augstākajiem līmeņiem. Tieši apzinošos cilvēku suga, kurai dominē apziņas augstākās formas, palīdzēs VISIEM praksē pāriet uz jaunu līmeni, kas tad arī būs Augšupcelšanās etaps.

Jautājums: un vēl par papildu kristāliem mūsu smadzenēs: kā zināms, mūsu smadzenes sastāv no kristāliska šķidruma. Par to, ka, lai veiktu “attīstītākas prakses”, sazinātos ar ārpuszemes saprātu (un tamlīdzīgi), mums nepietiek kristālu, kā man reiz pavēstīja citplanētieši fiziskā kontaktā ar mani Urālu kalnu rajonā. Pēc mana lūguma daļa tādu kristālu tika ievietoti manās smadzenēs. (Toreiz es nenojautu, cik sāpīgi un mokoši tas būs, taču droši vien, pateicoties tam, es tagad varu daudz vairāk nekā agrāk.)

Vai vajag tādu ievietošanu lielam cilvēku skaitam, jebšu ir kādas citas metodes un prakses, lai aktivizētu kā pašas smadzenes, tā arī sakaru kanālus ar ārpuszemes saprātu, ar augstākajiem aspektiem un tamlīdzīgi?

_____________________________________________________________________

Daudzām pilnīgi normālām dzīvām šūnām ir raksturīgs šķidra kristāla stāvoklis. Sarežģīta šķidra kristāla struktūra ir arī cilvēka smadzenes. Pelēkā viela galvenokārt sastāv no šķidriem kristāliem. Bet baltajā vielā un nervu sistēmas pārvadošajos ceļos šķidrie kristāli spēlē dielektriķu lomu. Tie veido apvalku ap nervu šķiedrām – neironiem.

https://www.poznavayka.org/anatomiya-i-meditsina/nash-mozg-sistema-zhidkih-kristallov/

 

21 01 10 02

Pat tie, kas kaismīgi vēlas “ar visiem paņēmieniem un metodēm” iziet uz minētajiem sakariem, nenojauš, ka šim procesam tiek tērēts milzīgi daudz enerģijas. Šādu sakaru organizēšanas procesam. Bet, kas attiecas uz papildu kristālu ievietošanu smadzenēs, tad tā ir īpaša un riskanta operācija. Līdz ar enerģijas tēriņiem šeit nepieciešama īpaša kompetence un piesardzība. Un tas liecina par to, ka masveidā tāda metode pielietota netiks. Pakāpeniska un secīga smadzeņu apvalku palielināšanās un smadzeņu aktivizācija – lūk, tie momenti, kuri tiks iekļauti Jaunā laikmeta cilvēka visu komponenšu pārkārtošanā. Un tas notiek ar jums jau pašlaik.

Pateicos jums, mūsu dārgie Skolotāji!

10.01.21.

 

Pievienots 10.01.2020

https://pulsarvremeni.ru/prosvetiteli-korpusa-orvontona-ob-izmenenijah-v-cheloveke/

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjana-breslavska/2899-tatjana-breslavska-orvontona-korpusa-apskaidrotaji (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://antimatrix.org/Convert/Books/Book_of_Urantia/Ru/ (Tulk. piezīme)