Татьяна Бреславская - Отец Небесный о портале «11:11» 2020 года

Tatjana Breslavska - Debesu Tēvs par 2020. gada portālu “11:11”

20 11 10

Es sveicu jūs, mani bērni! Ar prieku pavēstu jums, ka rītdiena – jums ir īpaša diena: šajā dienā atvērsies Augšupcelšanās Vārti, kuri ļaus jums vēl dziļāk un intensīvāk iegremdēties šajā procesā. Notiks saskaņošanās ar tām enerģijām, kuras savā plūsmā nesīs jūs tālāk.

Ticēt tam vai neticēt – jālemj jums. Katru gadu šajā mēnesī portāls kļūst arvien platāks: paplašinās tā enerģētisko komponenšu diapazons. Noskaņojoties uz tā enerģijām, jūs paplašināt savu potenciālu saiknei ar Augstākajiem Kosmosa Spēkiem un konkrēti ar Augstāko Galaktisko saprātu.

Šī saikne var katram no jums būt noteicošā. Cik dziļi un intensīvi jūs spēsiet uztvert šo saikni, noskaņoties uz to, tik intensīvi jūs vedīs plūsma visu gadu un pat vairāk.

Ieejot šajā kosmiskajā vilnī, jūs iemantosiet prasmi dibināt ar to pastāvīgu saikni. Portāls, kurš atveras šajā dienā, darbojies jums pastāvīgi, tas kļūs jums par pašu aktīvāko darbojošos sakaru avotu ar Augstāko Saprātu. Aizvērties tas var tikai tajā gadījumā, ja jūs pret to attieksieties skeptiski, bez ticības un vēlēšanās turpināt savu ceļu.

Jūsu vēlēšanās un griba spēlē tālab ļoti svarīgu lomu. Tie ir cilvēciskie faktori, un, tieši pateicoties tiem, jūs augat un attīstāties. Nekas un neviens nevar jums ne uzspiest savu gribu, ne piespiest virzīties uz priekšu – pie sevis PAŠESOŠĀ.

Jūs sevī pašos var sagaidīt patīkami pārsteigumi un atklājumi, atklāsmes un apskaidrošanās, un tas viss – pateicoties harmoniskai ieiešanai portālā “11:11”.

Jūs katrs ejat savā tempā, savā ritmā, un tas ir pilnīgi pieņemami. Nav nekādu pienākumu, un viss nāk no sirds un, galvenais, no mīlestības pret sevi pašu. Tieši mīlestība pret sevi (ne egoisms) ir tas pamats, kurš nekad nesabrūk. Mīlestība-egoisms vienmēr ir nepastāvīga, kā nepastāvīgas ir egoistiskas vēlmes. Bet īstena mīlestība pret sevi līdzinās mīlestībai pret Radītāju un visu esošo. Mīlēt sevi ar beznosacījuma mīlestību nozīmē pieņemt sevi tādu, kāds tu esi kopš pašas dzimšanas.

Jūs bieži lamājat sevi par visādu “dumju” rīcību, par nerealizētiem projektiem, par garām palaistu laiku un iespējām. Pārtrauciet to darīt! Visu, ko jums patiešām vajag izdarīt, jūs VIENMĒR paspēsiet izdarīt!

Vēlreiz uzsvēršu, ka, ieejot portālā “11:11, jūs iegūsiet lielu noskaņojumu uz jūsu dzīves sinhronismu. Tas jums ir vērtīgi, kā nekas cits. Sapņojiet par zvaigznēm, sapņojiet kļūt izglītoti kosmiskās atmiņas plašumos un tās iegūšanā, taču tieši DZĪVE ir dārga dāvana, dārgs savienojošais posms visu kosmisko pārveidojumu ķēdē.

Tāpēc pirmām kārtām izvēlieties un realizējiet to, kas “guļ jums delnā” – JŪSU DĀRGĀ DZĪVE! Mīliet to un sevi tajā, priecējiet to un sevi, un lai turas jūsos jūsu dārgā dievišķā būtība!

LAI NOTIEK TĀ!

Jūsu Debesu Tēvs

10.11.20.

 

Pievienots 10.11.2020

https://pulsarvremeni.ru/otec-nebesnyj-o-portale-11-11-2020-goda/

Tulkoja Jānis Oppe