Татьяна Бреславская - Дар реального времени — «Дримспелл»

Tatjana Breslavska - Reālā laika velte – “Dreamspell”

20 10 11

Šodien pie manis uz sakariem iznāca Leif Tem Cun – Alcionas (Alciona – spožākā zvaigzne Plejāžu zvaigznājā) vecajo vadītājs ar priekšlikumu aktivizēt man dreamspell. (Pārlasot Hosē Argueljesa “Zondi no Arktūra[1]”, mani ieinteresēja tāds jēdziens kā dreamspell).

Šeit ir sniegti citāti no šī avota:

“Iekļūšana vienam otrā, pateicoties saskaņojumam uz kopīgu domformu, izraisa parādību, kuru mēs saucam “dreamspell” (apmēram “sapņojuma buramvārdi” – tulk. piezīme).

Tā (dreamspell) ir prasme mīlēt un paplašināt šīs mīlestības sfēru uz blakus oktāvām un tā – līdz bezgalībai. Bet tā ir arī māksla prast augstāko maģiju, maģiju apgūt planētas un izlīdzināt viņu karmisko disbalansu.

Īstena maģija – tas ir spēks, kurš pārmet tiltu starp dimensijām. Tādējādi tā tehnikas var tikt stingri sistematizētas un pielietotas, kā norādīts. Lai piesauktu noteiktu maģisku spēku un uzbūvētu tiltu starp dimensijām, tam kalpo orākuls “dreamspell”. Jūs zināt, ka orākuls – tas ir tas, kurš izsaka. Bet, kurš runā un ko tieši, – to jūs uzzināsiet no kristāla.

Kristāls (Leif Tem Cun) atbild: “Pūķa ķermeņa pagriešanās veido gredzenu; no šī gredzena aug visa dzīvā formas.

Gredzens – saprāta radījums. Saprāts – laika pašesoša sakne, kuras būtība – tukšums.

Kins – reālā laika mērs, bet laiks – virstoņus radošs visa dzīvā avots. Izvelkot no saprāta šo gredzenu, tu apjēdz, ka visa maģija izriet no kinu likuma.

Saskaņā ar šo likumu loze nevar tikt mesta ārpus vai pretēji gredzena spēkam. Tikai tajā var tikt piesaukti kina virstoņu spēki. Šo spēku piesaukšana un telepātiska pārraide – lūk, kas iedarbina likteņa lozi.

“Dreamspell” iedarbināšana – tā ir virstoņu spēka piesaukšana no gredzena iekšpuses saskanībā ar pulsāra – laika ģeometrijas slāņainības instrumenta – viļņveidīgās formas attiecībām.

Runājot no spēku gredzena iekšienes, kuri ir piesātināti ar pulsāru attiecībām, jūs kļūstat par šo spēku orākuliem. Lai šos apskaidrošanas spēkus turētu paklausībā, cauraudiet ar sevi manu formu, kura ir ārpus laika un telpas, absolūtu kristāla formu.” (Leif Tem Cun)

Es vēršos pie Leif Tem Cun pēc paskaidrojumiem: ko man nozīmē dreamspell, šobrīd atrodoties uz Zemes?

L. T. C. Tava vēlēšanās apjēgt Kosmosa neizmērojamos plašumus, viņa parādības, tava ierobežotības sajūta uz planētas izraisīja manu interesi par tevi. Es sajutu tavu auru, tavu iekšējo būtību, prāta zinātkāri un neapturamo fantāzijas plūsmu, kurai ir diezgan šauri zemes plāna apvalkā. Tu manāmi jūti nebrīvību, zemes plāna apvalka noslēgtību kā to robežu, kuru nav iespējams pārkāpt, atrodoties trīsdimensiju ķermenī.

Neiespējamība reāli tikt ārā no šo ierobežojumu ietvariem izraisa tevī īgnumu un reizēm pat vilšanos: es to arī sajutu. Tu esi neapmierināta! Tev nācās “dusēt” tāpat kā daudziem citiem uz planētas ne vienu vien simtu tūkstošu Zemes gadu, lai augšāmceltos viss un visi Lielās pamošanās uz viņas pēdējā ciklā.

Es redzu, kā tevi reizēm neapmierina ne tikai situācija uz planētas, bet arī to mošanās līmenis, kuri ir aicināti pamosties un stāties ierindā kā aktīvi patiesā laika noskaņotāji kā uz Zemes, tā arī visā Saules sistēmā.

Nesteidzini laiku, lai pat arī mākslīgi radītu: viss pienāks savā termiņā. Tava apzināšanās un iekšējā sajūta, ka pasaule ir “noslēgts aplis”, pagaidām ir tikai impulss, grūdiens izzināt PATIESĪBU. Ceļš uz PATIESĪBU – nav viegls un ir diezgan tāls. Daudzi planētas gudrie tiecās un tiecas uz to, bet tā ir kā prom lienoša čūska. Vieduma čūska. Patiesībai nav pabeigtības: tuvojoties tai, cenšoties iekļūt tajā, tā izvēršas uz otru pusi, atkailinot savas jaunās šķautnes, kuras atkal tek prom un vilina. Un tā – līdz bezgalībai!

Es lieku tev priekšā kļūt par manu mācekli, taču brīdinu: maz neliksies! Dreamspell – tā ir ne tikai velte, bet arī pašaizliedzīgs, pastāvīgs darbs! Darbs VISA ESOŠĀ vārdā! Šeit nav vietas EGOismam vai īpašnieciskuma jūtām, bet ir daudz kam no tā, ko sauc par PAŠAIZLIEDZĪBU. Tas ir gandrīz SVĒTUMS.

– Esmu gatava, Skolotāj! Pašlaik mani dzīvē iedvesmo un sajūsmina skaistuma sajūta. Cilvēks nav nemaz tik slikts, pateicoties savai fantāzijai, radot skaistas kompozīcijas no pašām vienkāršākajām lietām. Tomēr daudziem cilvēkiem ir raksturīgi radīt, un man tas šķiet skaisti!

Lai šī radīšana sākas ar pašu mazāko, piemēram, ar dobes vai pagalma, mājas interjera iekārtošanu, bet tas viss ved un ved tālāk, aizrauj, vilina... Varbūt tieši ar tādām mazām lietām sākas apskaidrošanās...

Kas attiecas tieši uz mani, es gribētu saprast, kā šī velte – dreamspell – ietekmēs manu ceļu, manu patiesību?

Skolotājs: tu vari piedalīties Galaktikas procesos vienlīdzīgi ar citiem pārejas dalībniekiem. Laiks īstenais, reālais – proporcijā 13:20 – jau sāk iekļūt visā jūsu būtībā, visos notikumos un parādībās, burtiski grūžot ārā visas neatbilstības savām frekvencēm. Viņš, neatbilstošais, arī pats brīvprātīgi pamet planētas telpu, dēļ tās enerģētiskās komponentes nepanesības tālāk mitināties tajā, tās iekšienē, apkārt tai.

Tu ienāci manā atmiņas kristālā, tu kļuvi par mani. Iegremdējusies manī, tu iegūsti spēju apjēgt reālā laika frekvences, iekļūstot tajās, kļūstot par tām. Tu kļūsti par aktīvu REĀLĀ LAIKA nesēju uz Zemes! Nebaidies “izsisties no sliedēm”, cenšoties atbilst “zemes esībai”: “viss tiek kontrolēts”, un turklāt tava pārkārtošanās uz reālo laiku nav atsevišķs fakts: ir jau daudzi no jums, kas ir tādi nesēji, un, pats galvenais, pati planēta un VISA Saules sistēma pāriet uz jaunajām laika frekvencēm. Jūs neesat vientuļi, jūs visi esat šī grandiozā procesa dalībnieki.

Viss, ko reiz radīja “Starojošais Eņģelis Lucifers”, pārdzīvo izmaiņas. Jūs visi pieņēmāt izaicinājumu iegremdēties viņa eksperimenta dzīlēs, lai ar pilnīgu apzināšanos un visiem trīsdimensiju ķermeņa pārdzīvojumiem tagad ieslēgtu visus savus atmiņas kodus.

Tie ir saskaņoti ar Zemes Centrālo Zvaigžņu Radionu. Jūs kā pavedieni stiepjaties no viņas centra, vienlaikus modinot savas saiknes šķiedras ar Saules un Galaktikas centriem. Apvienojušies ar šiem Centriem, jūs esat aktīvi sakarnieki un savienojošie posmi Zvaigžņu Atmiņas Augšāmcelšanā visiem Zemes “dusošajiem”, kas izved VISUS un VISU no Lucifera programmām.

Atrašanās mākslīgā iluzorā laika ietvaros liedz piedalīties visa Kosmosa evolucionārajā progresā. Tā ir bremzēšana. Un, lai arī pats šo programmu radītājs jau sen ir apzinājies visu to nepilnību, tās ir iesakņojušās, kas rada īpašu sarežģītību pārvarēšanā un transformācijā.

– Jautājums: vai eksistē vai eksistēja apkārt Zemei mākslīgs magnētisks lauks, līdzīgs tam, kāds tika radīts apkārt Arktūram?

Skolotājs: jā, tas bija. Jūs to saucat par “aizsegu”. Ir spriedumi un interpretācijas, ka šis “aizsegs” bija iepriekš nodomāta parādība jūsu eksperimenta tīrībai, no vienas puses, un visu “dusošo” un pašas planētas “atmiņas vīrusa” neizplatīšanai, no otras puses. Šis lauks tad arī parādījās sakarā ar Lucifera uzdevumiem.

– Nesen mani “izsauca” pie sevis uz kontaktu Kinič-Ahau – mūsu Saules sistēmas Lielā Centrālā Saule, taču, pirms es izgāju ar viņu uz tiešiem sakariem, man nācās sev tīrīt tam ceļu: es ieraudzīju blīvu tumšu plīvuru, kurš aizšķērsoja man ceļu.

Neizdarot šajā sakarā nekādus secinājumus un lēmumus no manas puses, viņš, šis plīvurs, pēc kāda laika tika automātiski savākts “blokos” un izvadīts ārpus sakaru kanāla transformācijai un varbūt pat anihilācijai. Es pazīstu šīs manu ķermeņu un instrumentu īpašības, kuras ved ārā visu “tumsu” (es to esmu pieminējusi ne reizi vien).

Taču mans jautājums: šie traucējumi parādījās man personiski, vai arī šai parādībai ir plašs darbības diapazons, traucējot sakarus daudziem citiem?

Skolotājs: tu tici man un tātad arī sev: es taču tagad esmu tevī, tāpat kā tu manī. Mēs no šī brīža esam VIENOTS kristāls. Tad, lūk, tavs uzdevums ir nodibināt saiknes ar visiem Augšupcelšanās un Augšāmcelšanas procesa dalībniekiem. Kas var tev personīgi un citiem, tādiem kā tu, traucēt tajā? – Jūsu personiskie mentālie piesārņojumi. Jā, jā: interese par visu pasaulē notiekošo atnes daudz mentālu netīrumu.

Nesākšu aprakstīt jūsu sakaru sistēmas, piemēram, interneta, izsmalcinātās metodes. Tur ir vieni vienīgi “zemūdens akmeņi”!

Kad jūs apvienojaties darbam grupā, jūs atveraties cits citam un visi šie mentālie netīrumi kļūst kopīgi. Pati visrūpīgākā attīrīšanās – vistīrākās saiknes un tās tīrākā kanāla ķīla.

– Vai mūsu planēta ir izgājusi uz telepātiskās atkalapvienošanās līmeņa, kad Centrālais Zvaigžņu Radions viņas kodolā kļūst aktivizēts?

Skolotājs: jā, ir izgājusi, un tas notika, pateicoties kā jūsu, cilvēku, tā arī Laika Kuģu kopīgajam darbam. Tie tika radīti speciāli, lai jūsu planētu izvestu no “aizmirstības”.

Laika kuģis – tas ir četrdimensiju pārvietošanās līdzeklis, kurš nes kosmosa laika likumu kodus (avotu).

“...Terras-Geas iemītnieki ir sasnieguši kosmiskās atmiņas līmeni, tik nepieciešamu viņu pentakla formas trīsdimensiju ķermeņiem. Zeme, Terra-Gea, beidzot tika pamodināta. Lucifera sazvērestība tika ielenkta ciešā aplī. Kopīgām pūlēm mēs burtiski atdzīvinājām laiku uz šīs planētas! Un, kaut arī priekšā bija daudz šķēršļu, tas bija izšķirošais mirklis karos par laiku.”

– Es pateicos tev, Skolotāj Leif Tem Cun, un ceru uz mūsu tikšanos un sarunu turpinājumu. Tik daudz mums vajag vēl uzzināt un saprast kā par kosmosa pārveidošanās procesiem, tā arī par mūsu vietu tajos.

Labprāt gaidu turpinājumu!

11.10.20.

 

Pievienots 11.10.2020

https://pulsarvremeni.ru/dar-realnogo-vremeni-drimspell/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.koob.ru/arguelles_jose/zond_s_arktura (Tulk. piezīme)