Татьяна Бреславская - Вопросы Учителю

Tatjana Breslavska

Jautājumi Skolotājam

20 06 24

– Skolotāj, kas mēs esam šeit uz Zemes?

– Jūs esat tie, kas meklē patiesību tumsā.

– Kam vajag patiesību?

– Tā pirmkārt vajadzīga jums. Jūs esat tie, kurus nosūtīja uz Zemi viņu atkal atjaunot.

– Tā tika aizmirsta/zaudēta uz Zemes?

– Tā tika zaudēta visā kosmosā. Dieva-Radītāja Dēli savā radīšanā tālu aizgāja no patiesības savu radījumu būtībā. Viņi iekrita maldos. Ir pazaudēts dievišķās patiesības pavediens. Jūs esat tie, kas sūtīti to atjaunot. Zeme – tas ir punkts, tas balsts, kurš tika noteikts patiesības atjaunošanai.

– Kas ir patiesība, un kāpēc tā ir svarīga?

– Patiesība – tas ir dievišķais avots, tā ir barība, tā ir būtība, tā – sākotnējā barojošā substance. Zaudējot šo barību, viss iekrīt maldos, miegā. Pārtrūkst saistošais pavediens ar Avotu. Lai atjaunotu patiesību, nepieciešams atjaunot to pavedienu, laika līniju, no kuras notika patiesības atgrūšana, aiziešana ilūzijās.

Jūs pašlaik kā meistari meklējat novirzes pieļaušanas punktu, “pāršķirojat” visus laika pavedienus, pacietīgi raisot vaļā “Gordija mezglu”. Agrāk jūsu vēsturē jūs to pārcirtāt nedomājot, un atkal tikāt atgriezti izejas punktā, lai sāktu visu no sākuma. Tā bija staigāšana pa apli – sansaras ritenis, kamēr jūs nesapratāt, ka vajadzīga rūpīga, uzmanīga un ļoti vieda pieeja.

Gordija mezlgs – tas nozīmē – sarežģītu problēmu, grūtu uzdevumu, ārkārtīgi sapiņķerētu situāciju.

Spārnotais izteikums “pārcirst Gordija mezglu” nozīmē ar vienu cirtienu atrisināt sarežģītu problēmu bez ilgas domāšanas, asprātīgi un rupji.

Šis frazeoloģisms ir radies, pateicoties leģendai par Maķedonijas Aleksandru, kurš it kā pārcirta ļoti sarežģītu mezglu ar šķēpu, nespēdams to atšķetināt.

https://www.anews.com/p/122778684-gordiev-uzel-znachenie-i-proishozhdenie-chto-znachit-razrubit-gordiev-uzel/

– Kas mums traucēja būt viediem sākotnēji?

– Lepnība! Lepnība un patība, kārdinājums un varas kāre, vēlme parādīt savu pārākumu pār visiem un krišana burvībā! Kamēr jūs nepazemojāt paši sevi, neļāvāt to izdarīt citiem pār jums, jūs nejutāt pazemību laika un Viena Likuma priekšā.

Jā, jūs, protams, esat dievi, bet ar mazo burtu, kamēr jūs neiemācīsieties apvaldīt sevi pilnībā, nekļūsiet “par neko”. Tikai tad var paziņot par savu gatavību radīt pasaules! Skan dīvaini? Taču dižs nav tas, kurš valda un pavēlē, bet tas, kurš var sevi savaldīt.

– Skolotāj, es zinu par savu saikni ar kuģi “Polāris”, kur atrodas manas tiešās operatīvās saiknes. Šis kuģis izskatās tā, kā to ir aprakstījis Drunvalo Melhisedeks. Turklāt viņš ir stāstījis, ka Heopsa piramīdas virsotne Ēģiptē ir tā “nosēšanās laukums”. Vai runa ir par manu kuģi, vai arī tas ir cits kuģis, iespējams, viens no tiem, kuru uzņēma SKS moduļa Īlona Maska kamera?

– Jūsu kameras uzņēma tūkstošiem kuģu apkārt Zemei, un tie tur bija un būs vienmēr, tik ilgi, cik jums būs nepieciešams patiesības atjaunošanai. No šiem kuģiem jums tiek sniegta vispārēja palīdzība un atbalsts. Jūs virza un iedvesmo, dziedina un atjauno. Tie ir jūsu tiešie sakaru operatori. Viņi nav tādēļ, lai jūs glābtu, – jums nav vajadzīgs glābiņš –, jūsu uzdevums ir strādāt pie izvirzītajiem uzdevumiem. Ir zināms, ka, tos pildot, jums tiek likti šķēršļi, bet kurš ir teicis, ka būs viegli? Jūs to zinājāt, jūs iepriekš paredzējāt visas grūtības un nodrošinājāties ar visu nepieciešamo, lai tās pārvarētu. Jūs pašlaik tieši arī nodarbojaties, lai apvienotu visus savus instrumentus un apvienotu visas metodes un instrukcijas. VISS IR JŪSOS!

Gadu gaitā daudz kas ir zudis un aizmirsts, taču tagad VISS nāk jums palīgā! VISS KOSMOSS! Ir iestājusies patiesības izzināšanas izšķirošā fāze. No tās ir atkarīgs daudzu kosmosa civilizāciju liktenis. Pašlaik jūs esat izgājuši finiša taisnē, pie tā izejas punkta, kur notiek atjaunošanās burtiski no “nulles”. “Nulles” laika atskaite no “tīras lapas’”!

Jūs esat izrakņājuši TĀDUS aizbērumus! Un tas ir noticis tieši caur JŪSU dzīvēm, izdzīvojot tās. Caur jūsu karmiskajām saiknēm ar VISU ESOŠO mēs atjaunojām patiesību, un šobrīd to burtiski grib “kolapsēt”, lai jums neļautu kļūt brīviem no jucekļa un strupceļa, lai atkal padarītu jūs par bezgribas būtnēm, paklausīgām savā neziņā un atšķirtībā. Taču tas pašlaik arī liek jums būt uzmanīgiem un protošiem atšķirt melus no patiesības. Uz jums visiem pašlaik burtiski veļas virsū jauna “sērga” – “peldēšanās melos”! Un, lai nezaudētu sasniegto, – patiesību –, un tā ir tik trausla pašlaik – nepieciešams stingri turēties pie sava kodola, pie SAVA dievišķā pamata, nepakļaujoties saldiem solījumiem un iemidzinošām fantāzijām. Gars ir visspēcīgs KATRĀ! Turieties pie viņa!

– Man visu laiku skan: mēs atnācām no nākotnes! Vai tas tā ir?

– Nākotne, pagātne… tas viss ir tik relatīvi! Uzskatiet, ka jūs šeit esat no savas apziņas punkta; viņa ir ieraudzījusi savu attīstību un konstatējusi “kādu” “noplūdi”, iespējamu “noplūdi”. Un, kā realitātes programmētāji, jūs aiztraucāties izlabot kļūdas evolūcijas programmā. Tas attiecas gan uz atsevišķām pasaulēm, gan uz sistēmu kopumā. Tika konstatēta zināma kļūda programmā, un tika pieņemts lēmums sameklēt cēloni. Ko jūs faktiski arī darāt (darījāt). Juceklis bija arī laika līnijās. Jums tajā palīdzēja Hronosa laika kuģis. Pašlaik jūs tiekat slavēti, tāpēc ka jūs patiešām tikāt galā, taču ir tie, kā es jau minēju, kam tas nepatīk, un viņi visādi grib jūs apmulsināt no jauna.

– Kā mums atbrīvoties no visām mums uzspiestajām programmām?

– Izejot no SAVAS apziņas krīzes. Pati krīze ir laba pārmaiņu zīme. Galvenais – atrodoties šajā momentā kā uz žiletes asmens –, atkal nenogāzties sava paša Es iekšējā haosā.

Piezīmēšu: Nav ko vainot spoguli, ja ģīmis ir šķībs. Nemeklējiet vainīgos ārpusē, viņu tur NAV! VISS IR JŪSU ATSPOGUĻOJUMS!

Kuģi atlido uz Zemi, aizlido no Zemes, bet jūs paliekat līdz pilnīgai uzvarai. Paturiet to prātā!

PILNĪGA PATIESĪBAS UZVARA! Domājiet, spriediet, esiet ABSOLŪTI godīgi, un tad nekādas programmas no ārienes nav visvarenas pār jums.

– Pateicos tev, skolotāj!

22.06.20.

 

Pievienots 24.06.2020

https://pulsarvremeni.ru/voprosy-uchitelju/

Tulkoja Jānis Oppe