Татьяна Бреславская - В обители Гелиоса и Весты. Медитация группы Света

Tatjana Breslavska - Hēlija un Vestas mītnē. Gaismas grupas meditācija

20 02 07

***

“Hēlijs ir mūsu Saules sistēmas Dievs un mīt pašā fiziskās Saules sirdī. Viņš veic savu kalpošanu kopā ar Dievieti Vestu, būdams Diev-sākums tiem, kas evolucionē uz planētām, kuras riņķo ap Sauli. Mūsu fiziskā Saules sistēma tiek uzturēta tieši ar Viņu Diev-apziņu.

Mūsu Saule – tas ir gigantisks debess ķermenis, enerģētiskas aktivitātes sabiezējums, kurā safokusēta Radītāja Pašizpausme visos Gara un Matērijas līmeņos.

Hēlijs – Rītausmas Valdnieks, Vesta – Mūžīgo Ciklu Māte. Viņi ir pazīstami kā Saules Galvenās Dievības.

Hēlijs un Vesta apgaro mūsu Saules sistēmas Sauli, sniedzot aizbildnību viņas evolūcijām, pārstāvot garīgo, Lielo Centrālo Sauli, kuras attēlojums ir mūsu fiziskā Saule.”

— citāts no vietnes “Sīriuss[1]

***

Mēs sēžamies savās “zelta laivās” – MER-KA-BA –, uzaicinot sev līdzi pašus tuvākos draugus, tuviniekus un mīļotos, pat savus mājdzīvniekus un, protams, savas garīgās komandas Skolotāju, Audzinātāju, Sargeņģeļu, Augstāko Es sastāvā.

Pats Hēlijs sūta mums Staru, pa kuru mēs ātri un plūstoši iepeldam viņa mītnē. Mums uzgāžas apžilbinoša zelta gaisma, kura nāk no Tempļa! Mūs jau gaida. Visi Tempļa glabātāji un kalpotāji, tā saimnieki viesmīlīgi sagaida mūs kā ilggaidītus un vēlamus viesus.

“Ienāciet manā Templī bez bažām, es jums atvēršu visus vārtus! Visi mani Saules draugi, jūsu Augstākie Saules Es sagaida jūs!”

Mēs redzam divas milzīgas zelta figūras: Hēliju un Vestu, viņas nāk mums pretim, sadevušās rokās, bet starp viņām – milzīga zelta sirds.

“Jā, mēs mīlam viens otru, un mēs gribam jūs iesvētīt šajā harmonijā un mīlestībā! Mūsu Saules mīlestībā! Mēs aicinām jūs ieplūst tajā, lai kļūtu vēl stiprāki garā un dvēselē, lai sirds katram no jums kļūtu pa īstam no zelta, piepildītos ar Saules barošanu.”

Hēlijs un Vesta ieņem mūs sevī, un mēs atrodamies viņu enerģiju “zelta traukā”... Mūsu sirdis sāk tur rotaļāties... Notiek Saules enerģētiskā noskaņošanās, kura tālāk atspoguļosies fiziskajā līmenī. Lai dāvātu sirds siltumu, mums nepieciešams ar šo siltumu uzlādēties pašiem. Mūsu sirdis paplašinās, mūsu prāts arī piepildās ar gaismu, mēs ļaujam apgaismot mūsu saprātu, lai smadzenes darbotos tikai pozitīvā virzienā.

Mēs sakām: “Lai aiziet viss pasaulīgais, liekais... Lai smadzenes kļūst tikai par Gaismas pārvadītājām! Mēs aizveram ieeju visam destruktīvajam un atveramies visam, kas ļauj mums domāt, radīt, just pozitīvi atbilstoši mūsu Saules augstajām vibrācijām!”

Saules Eņģeļi pūš savas fanfaras, pasludinot Tēva-Ra atnākšanu.

Mēs sveicam Tēvu Sauli, siltuma, vieduma un dzīvības glabātāju!

“Mani bērni, es atnācu paklanīties jums... Nebrīnieties, jā, jā – paklanīties! Jūs man esat kā liela ērgļa bērni, kuri, reiz izlidojuši no tēva ligzdas, sapulcējušies kopā. Jūs atkal esat atnākuši pie manis, lai arī uz mirkli, taču jūs esat mani bērni, mani sūtņi. Vai jūs atceraties to, ka jūs esat SAULES būtnes?! Katrā no jums ir ielikts mans Stars, mana Gaisma... Jūs esat mana cerība, mans balsts uz Zemes un visā Saules sistēmā. Jūs varat viegli iekļūt visos Saules sistēmas stūrīšos, lai nestu Sauli.

Saulītes manas! Es noliecos jūsu priekšā ar lielu pateicību par to, ka jūs pildāt visu, ko mēs ar jums iecerējām: padarīt visu, kam jūs pieskaraties, par Sauli! Lai kur jūs nebūtu, kādā tālumā un tumšā vietā, jūs visur visu piepildāt ar Sauli, un es jūsmoju par jums, priecājos par jums, tīksminos par jums!

Ļaujiet man apkampt jūs tā, kā var apkampt mīlošs tēvs! Es piespiežu jūs pie savām krūtīm, ieņemot jūs sevī, lai vēl vairāk piepildītu jūs ar enerģiju, iedvesmu, pārliecību. Jūs pašlaik katrs kļūstat par mani, sakiet sev: ES ESMU DIEVS SAULE! ES ESMU RA, PRIEKS (РА, РАДОСТЬ)!

Jūs pašlaik esat manī, un es redzu, ka dažiem no jums krīt nost plēves, plīvuri, ilūzijas... tie izšķīst. Manī jūs atklājat patiesību un lietu īstenumu. Lai jūsu iekšējais un ārējais skatiens kļūst tik skaidrs, cik tas ir nepieciešams katram no jums, cik to pieprasa laiks un pati dzīve! Tas ir pats pareizākais Augšupcelšanās ceļš kopā ar Sauli.

Ļoti daudziem uz Zemes dzīvojošajiem šīs iluzorās plēves biezā slānī ir piepildījušas sirdi, dvēseli un acis, ka ir kļuvis ļoti grūti saskatīt patieso realitāti. Palīdziet viņiem.

Esiet vēl brīdi manos apartamentos, palutiniet savu ķermeni, viņa locekļus, apmazgājiet tos ar manu Saules eliksīru. Apmazgājiet savas kājas, tām vēl ilgi nāksies staigāt pa Zemi, nesot sev līdzi gaismu uz pašām nomaļākajām un tumšākajām vietām, pieskaroties pašām trūcīgākajām dvēselēm...

Mēs vēršam mūsu kopīgo Staru no manas mītnes uz visiem cietējiem un slimajiem, kuri cieš visvairāk, fiziski un dvēseliski... Mēs sūtām Saules enerģiju visiem jūsu mazajiem bērniņiem, viņu mazajiem ķermenīšiem... Lai tā nostiprina un izdziedina viņus!”

Mēs redzam, kā norit bērnu ķermeņu attīrīšana, aiziet enerģijas, kas izraisa ciešanas un sāpes.

Dieviete Vesta ar savu zelta pārklāju apsedz visus cietējus uz Zemes: vecos cilvēkus, ieslodzītos, visus pie gultas piekaltos. Viņa uz katru sirdi sūta savu mīlestības un atbalsta stariņu. Visa Saules mītne ir atvērusies, lai sūtītu atbalsta un solidaritātes enerģijas dzīvības vārdā. Lai neviena dvēsele nedomātu, ka viņa dzemdēta un dzīvo cietumā.

“Lai Brīvības Stars no mītnes iedvesmo katru, un katrs sajutīs, ka viņš ir dzemdēts Mājās, kur ir harmonija, mājība, gādība un mīlestība!

Es, Jūsu Dievs-Ra, sūtu mīlestību un gaismu, lai jūs visi vienmēr justu savas divas Mājas, kuras silda jūs dienu un nakti, un to visu vainago – MĪLESTĪBA!

Ir pienācis brīdis, un es atkal “izelpoju” jūs, un jūs atgriežaties kā milzīgi Saules putni pildīt savu dievišķo Saules misiju. Lai viss, kam jūs pieskaraties, kļūst par Sauli!

LAI NOTIEK TĀ!”

Mums ir grūti šķirties, gribas palikt Tēva apkampienos, taču mūsu pienākums gaida mūs, un mēs atgriežamies uz mūsu Zemes. Mūs visi svēta, un visi mums tic!

PATEICAMIES!

06.02.20.

Šīs meditācijas ierakstu var noklausīties mūsu vietnē lapā Audiomeditācijas[2].

 

Pievienots 07.02.2020

https://pulsarvremeni.ru/v-obiteli-geliosa-i-vesty-meditacija-gruppy-sveta/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://sirius-ru.net/liki/helios.htm (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://pulsarvremeni.ru/meditatcii/ (Tulk. piezīme)