Нина Терехова и Сергей Бублик – Ось Земли качнулась 13 февраля 2021 года

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Nosvārstījusies Zemes ass 2021. gada 13. februārī

Iespējams, daudzi pievērsa uzmanību šai ziņai 14.02.2021.

“Kaut kas dīvains notiek ar Zemes griešanās ātrumu.

Saskaņā ar astronomijas datiem – Sīriuss pie debesjuma parādās no dienvidaustrumiem 21:00 un virzās uz dienvidrietumiem ļoti lēni, nonākot debesjuma centrā no mana redzamības punkta stāvoklī dienvidi 23:00.
Bet faktiski Sīriuss debesjuma redzamajā punktā dienvidaustrumos parādījās 22:20 un četru minūšu laikā pārvietojās uz centru stāvoklī dienvidi 22:24.

21 02 21 01

21 02 21 02

1. att. Debesu kartes: “kā ir jābūt” un “fakts 13.02.2021.”

Kad es ieraudzīju lielā ātrumā lidojošu objektu, mirdzošu spilgti gaišzilā spīdumā, es sākumā pat nesapratu, ka tas ir Sīriuss. Tā lidojuma ātrums bija milzīgs, pēc tam tas apstājās, novirzījās nedaudz uz leju, pēc tam pavirzījās uz priekšu, atkal apstājās un pēc tam ātri pārvietojās uz debesjuma punktu uz dienvidiem, kur tam bija jānonāk tikai 23:00.
Bet pēkšņi un ātri lidoja ne tikai viņš – viss debesjums 4 minūtēs pagriezās par attālumu, kāds tam bija jānoiet 2 stundās.

Dabiski, ne zvaigžņu kustība paātrinājās pie debesjuma, tās griežas tikai tāpēc, ka griežas Zeme, un tas nozīmē, ka pēkšņi un īslaicīgi izmainījās Zemes ass nolieces leņķis vai tās griešanās ātrums, kādēļ tad arī “pagriezās” visas zvaigznes pie debesjuma.

Kas tāds nenotiek katru dienu. Apmēram pirms mēneša es pirmoreiz novēroju tādu pašu anomāliju, bet nolēmu par to nerakstīt, kamēr tā neatkārtosies, kas tad arī notika vakar vakarā.
Es pagaidām nezinu, kas notiek.”

https://earth-chronicles.ru/news/2021-02-14-148387

Gribas īpaši atzīmēt šīs informācijas autoru, kura vārds nav norādīts. Tieši tādi drosmīgi astronomi amatieri izdara atklājumus, kuriem pēc tam tiek piešķirti ne viņu vārdi… Vēl vairāk, viņi UZREIZ ziņo par ieraudzīto atšķirībā no profesionāliem astronomiem, kuri klusē gadiem. Vai tiešām jūs domājat, ka observatorijas “neieraudzīja” šo faktu?

 

Sakarā ar to, ka Zemes ass ”nosvārstījās”…

2016. gadā mēs nopublicējām mūsu vietnē rakstu “ASTRUSS atbild uz mūsu jautājumiem”. [1]

“- Vai izmainīsies Zemes nolieces leņķis pret orbītas plakni?

Astruss: Izmainīsies, nedaudz. Bet ne tik briesmīgi. 19 grādu. (Pašlaik diapazons ir 23–26 grādi.)”

2016. gada jūnijā mēs atkal uzdevām Astrusam jautājumus par šo tēmu:

“- Vai izmainījās Zemes ass nolieces leņķis 23. aprīlī? Kāds ir Zemes ass nolieces leņķis pašlaik? (Tajā dienā tika pamanītas neparastas parādības… vairs neatceramies, kādas tieši).

Astruss: IZMAINĪJĀS. Šajā gadījumā tas sasniedz gandrīz 15 grādu līmeni. Pēc tam būs 17 grādu un līdz 23.

- Pie kā tas novedīs?

Astruss: Tas novedīs pie upju tecējuma izmaiņām, pie /ūdens/ struktūras izmaiņām. Pie okeānu straumju kustības izmaiņām. Un vēl būs lēciens 32 grādi. Tas būs pagaidu lēciens, vēl viens lēciens par 72 grādiem. Taču tam nebūs tās sekas, kuras gaida. 72 grādi. Tāds pagrieziens par 72 grādiem.

- Mūs no šejienes nenokratīs?

Astruss: Nē, nenokratīs, tāpēc ka šiem lēcieniem ir impulsu izpausme. Un pat fiksēsies līdz 93, bet tas būs uz īsu mirkli. Uz to nepaspēs noreaģēt nekas. Taču turklāt noteikta veida elektriski lādiņi tomēr uzkrāsies. Tam ir līdzība ar plūdiem. Situācija, kad ūdens struktūra ir ieguvusi citas īpašības un tas ir sācis nākt ārā, pacelties. Bet nekāda viļņa, kurš visu aizskalo, nav nekā tamlīdzīga…”

 

Tātad ir pamanītas Zemes ass svārstības, pat svārstību sērija.

Kretovs (Ю.В. Кретов): “Zemes ass ir nošūpojusies. Sašūpojās, it kā enerģiju nometot. Enerģijai ir jātiek nomestai. Tas ir kā dusošs cilvēks, kurš iemieg, nodreb. Tā ir enerģijas nomešana. Sakrājusies enerģija var vai nu sašūpot Zemi, vai arī vairākas valstis aprīt ar vulkānu izvirdumiem. Piemēram, uzsprāga tur 10 vulkāni – pilnīga nakts, viss ir pelnos. Pēc 2 gadiem iznāca ārā. Nosaluši, bet iznāca. Tāpēc tā ir sava veida aizsargreakcija.”

 

Starp citu, 16.02.2021. Sicīlijā sākās Etnas izvirdums.

“To pavadīja spēcīgs vulkānisko pelnu izmetums, bet virs vulkāna pacēlies mākonis uz trešdienu sasniedza vairāku kilometru augstumu. Štrombolijas tipa izvirdums ir raksturīgs ar daudziem sprādzieniem, kuru rezultātā no vulkāna krātera izšļakstās lava un izlido lieli iežu gabali.”

https://ria.ru/20210216/vulkan-1597767127.html

Kādi vēl neordināri notikumi ir pamanīti uz planētas šajās dienās?

08.02.2021. “Naktī debesīs virs Dubaijas uzradās ļoti dīvaina parādība. Iedzīvotāji bija satriekti, kad nakts debesīs ieraudzīja divus gigantiskus objektus kosmosā, līdzīgus planētām.”

https://earth-chronicles.ru/news/2021-02-08-148188

21 02 21 03

2. att. Dubaija, 08.02.2021. Divas gigantiskas planētas pie debesīm

Kretovs: “Telpas traucējumi. Tas ir it kā telpas izliekums. Pie tik liela izliekuma okeānam bija jāizstiepjas, pēc tam ūdens jānolaiž, un vilnim būtu jābūt 200-300 m augstam. Bet nekas tāds nenotika. Šīs planētas – tā ir cita dimensija. Redzams, notiek enerģiju mijiedarbība arī starp dimensijām.”

 

“Pēdējās diennakts laikā Lojaltī salu rajonā notikušas vairāk nekā 50 zemestrīces ar magnitūdu no 5 ballēm un nedaudz augstāk par 6 ballēm pēc Rihtera skalas.

21 02 21 04

3. att. Okeāna plātņu karte

Seismiskās anomālijas pie Lojaltī salām turpina grūst kopā Austrālijas un Klusā okeāna tektoniskās plātnes. Saspiešanās atbrīvos pēc mērogiem kolosālu enerģiju.

Pēc veselas virknes vakardienas spēcīgo zemestrīču, kuras satricināja Tadžikistānu, Armēniju, Japānu un Jaungvineju, bija cerība, ka tādā veidā ir notikusi uzkrājušās enerģijas nomešana divu plātņu sadures vietā pie Lojaltī salām. Vismaz pēc zemestrīces Japānā un secīgi pēc tās Papua Jaungvinejā notikušajā seismiskā aktivitāte anomāliju zonā patiešām beidzās, bet, kā izrādījās, ne uz ilgu laiku.

Vēl vairāk, parādījās seismiskā aktivitāte pie Aļaskas krastiem.

Ir arī labi pamanāms, kā šobrīd notiek nopietns spiediens rajonos, kas atrodas blakus anomālijai Austrālijas rajonā.

Acīmredzot pēc Austrālijas plātnes uzlīšanas uz Klusā okeāna plātnes pēc vakardienas “izlādes” norit lielākās Klusā okeāna plātnes atgriezeniskās iedarbības process.

Šobrīd var ar lielu varbūtību domāt, ka pavisam drīz notiks jauna spēcīgu zemestrīču virkne.”

https://cont.ws/@slavikapple/1915001

Kretovs: “Jā, jā, jā. Tādā veidā tiem nomests enerģijas pārmērs.”

Ko vēl var piebilst pašlaik, (2020-2021) ziemā?

Ir novērojams pilnīgs laikapstākļu anomāliju haoss pa visu planētu… Kā teica Astruss – “impulsu izpausmes lēcieni”. Par laimi, šie lēcieni ir diezgan miermīlīgi salīdzinājumā ar Bībeles plūdiem vai leduslaikmetu.

Piemēram svētdien, 17. janvārī, Asīras provincē Saūda Arābijā pirmoreiz 50 gadu laikā uzkrita sniegs. Gaisa temperatūra šajā rajonā nokrita līdz mīnus 3 grādu atzīmei. Pagājušajā trešdienā, 13. janvārī, snigšana tika fiksēta Sahāras tuksnesī Alžīras pilsētas Ainsefras tuvumā.”

https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/20211211056-qJbtk.html

“Ar saviem tuksnešiem un novārdzinošo svelmi pazīstamā Teksasa ir pārklāta ar sniegu, un daži štati gāž rekordus mīnusa temperatūras ziņā (-18 grādi), 15. janvārī raksta Reuters.”

https://regnum.ru/news/accidents/3191424.html

Jautājam Jurijam Vasiļjevičam: “Vai var kaut kas notikt ar Zemes magnētisko lauku tāda spēcīga enerģijas izmetuma gadījumā? Proti, dzērves atgriežas mēnesi agrāk, bet pie mums ir tāds aukstums…”

Mūsu draudzene, kura dzīvo Mozelē, Vācijā, vakar raksta (16.02.2021.): “Šodien pa dienu šeit bija +15C, iedomāties nevar! Bet fakts. Naktī bija sals, dīķi klāj ledus, bet gaiss ir silts, kā vasarā. Un pēkšņi dzirdu – DZĒRVJU KLAIGAS, NU NĒ, NEVAR BŪT… FEBRUĀRA VIDŪ?! Un tiešām – milzīgi kāši debesīs… Lido mīļie uz ziemeļaustrumiem, uz mājām… Nupat kā novembrī aizlidoja un jau atpakaļ.”

Kretovs: “Vienkārši enerģijas pārmērs tiek dzēsts. Tā ir kā šūpošanās… Kāpēc Japānā ir saglabājušies vecie tempļi? Tāpēc ka ēkas pamats šūpojas, tas karājas gaisā. Sākot šūpoties, tas dzēš visu.

Un tas, ka putni uz ziemeļiem lido agrāk, nav slikti.

Labi, ka enerģija tā tiek nomesta.”

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – “ASTRUSS atbild uz mūsu jautājumiem (15.04.09. un 15.12.10.)”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub14.html[1]

2021. g. 17. februārī

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

Pievienots 18.02.2021

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_17022021__sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1239-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-astruss-atbild-uz-musu-jautajumiem-15-04-09-un-15-12-10 (Tulk. piezīme)