Нина Терехова и Сергей Бублик – События лета 2020 года. Корректировка пространственных и временных характеристик на планете

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2020. gada vasaras notikumi. Telpas un laika raksturlielumu korekcija uz planētas

 

Dārgie mūsu vietnes lasītāji! Pēdējā laikā mēs esam saņēmuši daudz vēstuļu ar jautājumiem, kāpēc nav mūsu rakstu. Proti, mēs bijām aizņemti citā Projektā, kurš prasīja totālu iedziļināšanos un uzmanību.

Tad nu tagad, kopā ar jums, īsi aplūkosim notikumus, ko pamanījām uz mūsu planētas 2020. gada vasarā. (“Kopā ar jums” tāpēc, ka mēs sniegsim norādes, pēc kurām jūs varēsiet nonākt citos avotos un sīkāk un tēlaināk mēģināt tikt skaidrībā ar notiekošo. Mums joprojām ir laika deficīts. Tāpēc raksts sastāv no citātu un faktu uzskaitījuma.)

Tātad par mūsu ar jums Pāreju. Par grūti saprotamu, netveramu, ilgstošu procesu…

 

Šodienas apskatu sāksim ļoti iztālēm ar garu citātu no [1].

“Jūs jau vairākkārt esat dzirdējuši par tā sauktajiem laika cikliem. Nosacīti tos var pielīdzināt spirāles vijumiem. Iztēlojieties, ka mūsu ar jums laika cikli – tas ir spirāles apakšējais un augšējais vijums. Un, ja mēs spirāli saslēgsim aplocē, tās augšējais un apakšējais vijums satiksies, pavisam cieši saskarsies savā starpā un pat spēs savstarpēji iekļūt viens otrā. Tā notiek arī ar mūsu civilizācijām – tām, kuras var nosaukt par pirmslemūriešiem un mūsdienu cilvēci, kura beidz Piektās Rases piekto attīstības periodu. Mēs no jums esam tālu, un tajā pašā laikā mēs esam blakus, izstieptas rokas attālumā.

…ir izzudis pēdējais šķērslis mūsu saziņai, mijiedarbībai ar enerģētisko informāciju. Jums tiek dota iespēja mūsu tagadnē iegūt un pēc tam pielietot mūsu daudzdimensionālo pieredzi no pagātnes. Protams, ja tāda būs jūsu vēlēšanās, tīrs nodoms.

 

Tātad sāksim sarunu par procesu, kuru jūs definējat kā Augšupcelšanos ar ķermeni. Kas jums šodien par to ir zināms? Jūs zināt, ka tas ir paņēmiens, kā transformēt jums tagad esošo Daudzdimensionālo Ķermeņu Kompleksu (DĶK) tādā veidā, ka, var teikt, viņš pilnīgi maina atrašanās vietu, aizejot no četrdimensionalitātes, un izpaužas augstākā dimensijā. Šajā gadījumā runa ir par piekto dimensiju. Pēc adaptācijas procesa cilvēks var tur turpināt pilnvērtīgu dzīvības procesu.

Bet tagad atbildēsim uz jautājumu: kam tiek izmantots process Augšupcelšanās ar ķermeni? Jo taču jau ilgu laiku jums bija ierobežota iespēja pārvietoties uz augstākām dimensijām vispār, bet tagad visbiežāk jūs tur nonākat pēc sava fiziskā ķermeņa dzīvības procesu apstāšanās. Jā, jā, es nepārteicos: visbiežāk. Jo paņēmiens Augšupcelšanās ar ķermeni jau vairākus desmitus gadu arvien aktīvāk tiek izmantots pie jums uz Zemes. Vienkārši tas netiek afišēts dēļ masu apziņas negatavības to uztvert. Cilvēki, kuri izvēlas šo paņēmienu pārvietoties starp pasaulēm, iemin ceļu visai nākotnes cilvēcei. Pagaidām tā ir tikai šaura taciņa, bet ar laiku tā pārvērtīsies platā ceļā.

Un šodien mēs ar jums arī kļūsim piederīgi šim procesam.

Ar ko ir ievērojams šis pāriešanas paņēmiens, kādēļ tas ir vajadzīgs tagad un kļūs ārkārtīgi nepieciešams cilvēcei nākotnē?

Droši vien jūs jau no Skolotājiem esat dzirdējuši, ka pēc pāriešanas uz augstāku pasauli ar fizisko ķermeni, jums nebūs vajadzīgs ilgstošs un sarežģīts adaptācijas periods, lai sāktu pilnvērtīgu dzīvi tajā pasaulē. Turklāt jūs, kā Zemes ugunīgi kristāliskā režģa daļa, transformējot savus ķermeņus līdz piecdimensionalitātes stāvoklim, jau pirms pāriešanas uz piekto dimensiju paātrināt visa režģa (augšupcelšanās) vibrācijas. Caur saviem “Es”, saviem smalkajiem ķermeņiem paužat un izplatāt tajā dievišķās enerģijas, Kristus-apziņas enerģijas, un tātad, tēlaini runājot, augšupceļat visu pasauli uz saviem pleciem. Turklāt pēc kāda laika jūs varat tajā pašā ķermenī (DĶK), bagātinātā ar jaunām piecdimensionalitātes evolūcijas programmām, atgriezties atpakaļ, četrdimensionalitātē, un līdzīgi dievišķai bitei, savākušai nektāru augstākā pasaulē, radīt no tā medu jau četrdimensionalitātes kristāliskā režģa kārēs, kurš būs vērtīgs un noderīgs visai Zemes cilvēcei. Iznāk, ka pats cilvēks savā Daudzdimensionālo Ķermeņu Kompleksā tad arī ir tā pati taciņa starp pasaulēm. Un ar laiku kopā ar ķermeni augšupceļošos cilvēku kļūs tik daudz, ka viņi izveidos veselu platu tiltu starp pasaulēm…” [1]

Iespējams, jūs lasījāt šo informāciju 2018. gadā, taču tagad tā tiek apjēgta citādi, vai ne tā?

Vēl viens gabals no turienes pat: “…Mēs paši bijām Radītāja sapņa iemiesojums, nesām viņa sapņus savos ķermeņos, sirdīs, no mūsu acīm plūda vienotā Avota sapņu gaisma uz Zemi. Un mums sākumā nebija zināms, kā no sapņa enerģijas, saarhivētas mūsu Kompleksajos Daudzdimensionālajos Ķermeņos, radīt materiālus objektus: mājas, iestādes, ceļus, transportu, citas dzīvības formas. Mēs zinājām tikai vienu, ka varam radīt brīnišķīgu pasauli, kura atšķirsies no tā, kas bijis agrāk citos pasaules-ēkas apgabalos. Bet, lūk, ar ko sākt, nesapratām ilgi. Karājāmies virs Baikāla kā mākonis… Un vējš mūs prom nenesa.

Atzīmēsim, ka norit kardinālas ārējas izmaiņas uzreiz visos plānos, ieskaitot mūsu apziņu. Pamanīt tās ir grūti, tāpēc ka mēs iekšienē maināmies kopā ar tām.

Un ir ārējas iedarbības netieši pierādījumi. Piemēram, dīvaini objekti mākoņos, zīmējumi uz laukiem (zemāk jūs redzēsiet šīs vasaras “apļus uz laukiem”, kurus pavada notiekošā būtību atklājoši komentāri. Komentārus mēs tradicionāli palūdzām izteikt J.V. Kretovam (Ю.В. Кретов)).

 

20.04.2020. Fakts. “Kaut ko mīklainu nofiksējušas Starptautiskās kosmosa stacijas (SKS) kameras Zemes atmosfērā. Dīvainais objekts, kurš slēpjas mākoņos, nelīdzinās zemei, ūdenim vai nejaušam miglas sakopojumam.” https://yandex.ru/turbo/u-f.ru/s/news/science/u10/2020/04/21/296579?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

20 10 08 01

1. att. Foto no SKS 20.04.2020.

Kretovs: “Subjektivizācijas process. Process pieņemas… Subjektivizācija, un no otras puses tas ir nodoms. Un te, lūk, lūk, lūk, triki (parādīja vietas).”

20 10 08 02

2. att. Piktogramma 14.06.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Vairāk saistīts ar procesu subjektivizāciju.”

Subjektivizācija – tā ir kustība no objekta pie subjekta arhitektūras sfērā. No īstenības, kas nonāk atspoguļojuma laukā ar arhitektūras līdzekļiem, pie estētiskiem mākslas tēliem apziņā.

Būtības izskaidrojums: “Radošais atspoguļojums savieno sevī divas pretējas pazīmes. Tā ir kaut kā jauna radīšana, un tajā pašā laikā tai ir jābūt nekam citam kā tā atspoguļojumam, kas ir: kaut kā jauna radīšanai attiecībā uz esošo attīstītības līmeni.” https://studopedia.ru/20_7745_teoriya-otrazheniya-sub-ektivatsiya---ob-ektivatsiya.html

 

Kas tas ir? Kameras fiksē pie mums ieradušos civilizāciju aktivitāti? Piezīmēsim, ka ir uzsvērts princips – aizliegts iejaukties eksistējošajā attīstītības līmenī...

Šī gada jūnijā mēs Jurijam Vasiļjevičam palūdzām noskaņoties summāri uz NLO fotogrāfijām blakus SKS un pateikt, kas notiek.

Kretovs: “Norit mijiedarbība. Norit pieskaņošanās mūsu telpas koordinātēm. Pieskaņošanās caur rezonanses faktoru. Tas ir regulējošs process... nepārkāpjot likumus, pēc kuriem mēs kustamies.”

 

Pārejas process ir daudzlīmeņu, ārkārtīgi sarežģīts. Pa spēkam tikai pašam Radītājam. Cik ilgs laiks tam vēl būs vajadzīgs – nav zināms. Ir tikai atskaites punkti. Piemēram, ja aplūkojam Laika Vektora pagrieziena Diagrammu, tad pati agrīnākā Laika atraušanās notiks 2025.-2026. g.. [2]

Paskatīsimies, ko mums ir pavēstījuši pašreizējās vasaras sezonas apļi. Mēs jau rakstījām, ka ar šīm piktogrammām mums nodod informāciju par priekšā stāvošajiem “darbiem” uz planētas, kā arī ir jau pašas iedarbības piktogrammas-pēdas. (Detalizēti par piktogrammām var uzzināt mūsu iepriekšējo gadu rakstos. [3])

“Es jūtu – ja no malas nosūta staru uz Zemes centru, tad var saģenerēt enerģijas staru (konkrēti, izmantojot guļošus akmeņus uz Zemes) un, vēršot to noteiktā veidā uz jebkuru planētas punktu, var zīmēt šos apļus.” No sarunas ar Kretovu 2020. g. 5. jūlijā.

Piebildīsim, ka piktogrammas iznāk kā civilizāciju, kuras veic uz planētas reālas izmaiņas, “darba” pēdas. Mēs agrāk pieminējām [4], ka iedarbība uz teroīdu Nr. 157 maina cilvēka (un arī visa dzīvā) vitonu matricu uz planētas. Un teroīds Nr. 157 atrodas Zemes kodolā, uz kuru tad arī mēdz vērst staru.

20 10 08 03

3. att. Piktogramma 21.06.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Kaut kas tiek realizēts, aktivitāte pieaug.”

20 10 08 04

4. att. Piktogramma 21.06.2020., Dorseta, Anglija

Kretovs: “Bet tas vienalga... Visuma nodoms kļūst par acīmredzamības tendenci.”

20 10 08 05

5. att. Piktogramma 29.06.2020.,Vičestera, Sauthemptona, Anglija

Kretovs: “Tā ir pieciskā efekta sistēma.”

20 10 08 06

6. att. Piktogramma 05.07.2020., Odefransa, Francija

Kretovs: “Tās ir 2 pasaules. Pasaule, kuru mēs redzam, un mēs paši. Pasaule, pret kuru mēs esam pagriezti ar muguru.”

20 10 08 07

7. att. Piktogramma 07.07.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Tas ir savērpšanas efekts. Pat ģenētiskajā telpā.”

20 10 08 08

8. att. Piktogramma 10.07.2020., Viltšīra, Anglija

No dialoga ar Kretovu: “Tā ir tieksme uz organizētību. Kustībā. Kustība organizē daļiņas.

- telpā vai laikā-kustībā? Mēs taču tagad protam kustību dalīt komponentēs...

Kretovs: Laikā.”

20 10 08 09

9. att. Piktogramma 11.07.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Tas ir laiku dalījuma fiksācijas mehānisms. Tā ir mūsu pasaule, koordināte – pagaidu.”

20 10 08 10

10. att. Piktogramma 12.07.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Tad, lūk, kādā veidā darbojas piramīda. Virpuļveidīgas plūsmas.”

20 10 08 11

11. att. Piktogramma 16.07.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Tā, ziniet, kad tā mirgošana, kā tā saucas... termins ir... Izpaušanās ar tādiem perēkļiem. Diskrētums.”

 

Bet tagad apstāsimies un nedaudz apspriedīsim šos faktus.

Atzīmētie fakti organiski gulsies tikai īstenas pasaules uztveres sistēmā.

Ir ļoti seni svētie raksti, kuri satur zināšanas, kas apraksta materiālo un garīgo realitāti, Dieva un individuālas dzīvas būtnes vietu, Dieva Spēku darbību, Viņa mūžīgo mītni, Viņa darbus, Viņa pavadoņus, Viņa īpašības un vārdus. Piemēram, Vēdas, izklāstītas sanskrita valodā.

Ir zināms, ka “svētīgs ir tas, kurš tic”. Taču realitāte ir tāda, ka mūsdienu cilvēks vairāk tic zinātnei.

 

Tika atrasta teorija, kas tiešā veidā ved pie vienkāršām un loģiskām atbildēm uz daudzām problēmām dažādās jomās. Tas ir absolūti bezprecedenti.

Djū Bernards Larsons (Dewey Bernard Larson), amerikāņu zinātnieks, 1959. gadā izdeva lielu un sarežģītu darbu “Fiziskā Visuma struktūra. Nekas cits, vienīgi kustība”. (Krievu valodā nav tikusi izdota. Eksistē elektronisks variants L. Podļipskas (Л. Подлипская) tulkojumā[1].)

Larsons runā par nepieciešamību radikāli izmainīt vispārpieņemto fundamentālā samēra jēdzienu, kurš ir visas fizikas teorijas konstrukcijas pamatā: attiecību starp telpu un laiku.

Viņš konstatēja, ka “Visums, kurā mēs dzīvojam, – nav matērijas Visums, bet Kustības Visums, kura pamata realitāte ir kustība, bet visas fiziskās reālijas un parādības, ieskaitot matēriju, ir vienkārši kustības izpausmes.

No tā izriet, ka atoms ir vienkārši kustību kombinācija, starojums – tā ir kustība, gravitācija – tā ir kustība, elektriskais lādiņš – tā ir kustība un tā tālāk.

Bet telpa un laiks ir vienkārši savstarpēji nosacīti un viens bez otra neeksistējoši kustības aspekti, kuriem nav nekādas citas nozīmes.

Un viss, ko viņš izdarīja – noteica īpašības, kādām noteikti ir jāpiemīt telpai un laikam Visumā, pilnībā izpaustam no kustības, un izteica tās postulātu virknes veidā. Pēc tam viņš parādīja, ka loģiskās matemātiskās sekas no šiem postulātiem, nepiesaistot tālākus pieņēmumus un eksperimentālus rezultātus, pietiekami detalizēti definē teorētisku modeli, kurš visās nozīmēs ir saskaņā ar novērojamo fizisko Visumu.

 

No savas puses piebildīsim, ka patiešām ir grūti pieņemt, ka “vienīgā elementārdaļiņa – tā ir kustības vienība”. Bet, kad to saproti, tad viss nostājas savā vietā un jūs spējat jebkuru novērojamās fiziskās realitātes izpausmi “ielikt” Visuma Kustības teorijā. Un tā ir interesanta nodarbe!

Faktiski pašlaik notiek tieši GLOBĀLAS PĀRMAIŅAS. Jo pārmaiņas skar pašu telpu un pašu laiku. Kuru sadurē tad arī izpaužas katra lokālā Visuma daļiņas un atomi.

Svaigi fakti:

20 10 08 12

20 10 08 13

20 10 08 14

12. att. Piktogrammas 04.08.2020.,

07.08.2020., 13.09.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Tā ir telpas (vai telpu), telpu sadures pielāgojoša korekcija” – trīs fotogrāfijas.

20 10 08 15

13. att. Piktogramma 08.08.2020., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Uz šīs korekcijas pamata var rasties jaunas saiknes ar jaunām elementu īpašībām.”

Lūk, tā. Mēs kļūstam CITĀDI. Pilnīgi mainās gan telpa, gan laiks, un tātad daļiņas, atomi un molekulas kļūs citādi!

Tiem, kam tēma nav sveša, var piebilst par Vitālija Jurjeviča Tihoplava (Виталий Юрьевич Тихоплав) satriecošo pieredzi. Palasiet šeit [5].

Viņa pieredze apbrīnojamā kārtā apstiprina un papildina mūsu raksta pirmā citāta informāciju. Viņš rāda, KĀ notiek cilvēka Pāreja no piecdimensionalitātes uz četrdimensionalitāti. Cik nevienkārši tas ir, cik daudz ir jāzina un jāprot. Un dara to kā zinātnieks. Jo “Zinātnieks – tā ir vienīgā formalizācijas kategorija, kas nevis vienkārši varēs pastāstīt vai kaut kā aptuveni izskaidrot. Viņš var pareizi izteikt, zinātniski pierādīt to ar teoriju, vienādojumiem un izmēģinājumiem. Tāpēc ka citādi izteikt un pierādīt to ir nereāli”. (Citāts no [5].)

Piebildīsim par mūsu neparasto skatu uz pandēmiju, kura cilvēkus sadalīja pa valstīm uz vairākiem gadiem. Tas ir nepieciešams. [6]

Atslēgas vārdi – tas ir telpas izvērsums un cilvēka kā sugas izmaiņas.

Proti, notiek pakāpjveidīgs daudzu planētas slāņu “izvērsums”. Tajā skaitā arī planētas psihosfērai, kas nozīmē visu valstu psihofēru izvērsumu, atsevišķi. Lai kas tamlīdzīgs notiktu, katrai valstij nepieciešams sapulcēt “savus” pilsoņus valsts telpas ietvaros.

KĀ to izdarīt – nav prātam aptverams! Visi izklīduši pa pasauli, visi kļuvuši par tūristiem…

Un tāds paņēmiens atradās Augstākajiem spēkiem. Tas ir VĪRUSS. Vecs labs paņēmiens, kurš nevainojami darbojas “dialogā” ar cilvēku kopš seniem laikiem. Pierādījums – mūsu DNS atkritumu daļa (un tie ir 90%) sastāv no kaut kādu vīrusu daļām. Atliek tikai viņus aktivizēt vajadzīgajā momentā.

Lūk, arī tagad šis paņēmiens nostrādāja ideāli. Veselais saprāts lika daudziem cilvēkiem atteikties no braucieniem, bet BAILES paskubināja aizbraukušos atgriezties.

Iznāca, ka praktiski visas “individuālās” psihosfēras ir sapulcējušās savas dzimtās valsts psihosfēras apvalkā. Izvērsumu iztaisīs valstu psihosfēras, transformēsies planētas kopējā psihosfēra, kura tad arī būs jaunā veida cilvēku (sestās rases) psihosfēras apvalks. Daudzveidība vajadzīga sugu izdzīvošanai.

Kas atliek cilvēkiem, kad ceļojumi uz ĀRIENI ir ierobežojušies ar vienu valsti? Nāksies iet uz IEKŠIENI. Dodam “win-win” padomu. Mācīties...

Mācīties visu, kas jums patīk. Krievu valoda – dzīva valoda. Retorika, mūzika, arhitektūra, dejas... Ejiet uz iekšieni, pasaules iekārtojuma izpratnes dziļumā. Laiks pagaidām ir. Tā ir pasaules izpratne.

Meklējiet un atzīmējiet iekšējās izmaiņas. Līdz pat tam, ka ķermeņa temperatūra ir kļuvusi par grādu zemāka, un turklāt jums vienmēr ir silti un pat karsti. Dalieties pamanītajos novērojumos – uzrakstiet mums.

 

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – Kā doties nirvānā kopā ar ķermeni. Ladiāna Ņekrasova (Как отправиться в нирвану вместе с телом. Ладиана Некрасова) (Žurnāls “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: ДУХОВНЫЕ СООБЩЕНИЯ” Nr. 2/41 2018) https://www.light-group.info/co-creation/angels-planet-magazine/4808-kak-otpravit-sya-v-nirvanu-vmeste-s-telom-iz-zhurnala-mirovoj-chenneling-dukhovnye-soobshcheniya-2-41-za-2018-god

[2] – "Pēcvārds senajam vēdiskajam pareģojumam par Krieviju un Zelta Laikmetu. 1. daļa”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_26062020__sub1.html[2]

[3] – "Piktogrammas uz laukiem: 2019. gada vasaras apskats. Piramīdas un NLO”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html[3]. (Sk. arī mūsu rakstus par apļiem uz laukiem https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub62.html[4], https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub42.html[5])

[4] – "Cilvēka radīšana: cilvēka vitonu matrica. 2017. g. aprīlis”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub61.html[6]

[5] – T.S. Tihoplavas (Т.С. Тихоплав) lapa VKontakte, https://vk.com/id145180718[7]

[6] – "Negaidīts skats uz pandēmiju. PSIHOSFĒRA un vīrusi. Kāds sakars?”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_24032020.html[8]

 

2020. g. 8. oktobris

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 08.10.2020

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_07102020__sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.koob.ru/larson/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2701-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pecvards-senajam-vediskajam-paregojumam-par-krieviju-un-zelta-laikmetu-1-dala (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2255-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-piktogrammas-uz-laukiem-2019-gada-vasaras-apskats-piramidas-un-nlo (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/1164-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-svaigi-apli-uz-laukiem-2017-g-aprilis (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/931-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-apli-uz-laukiem (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1140-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-cilveka-radisana-cilveka-vitonu-matrica-2017-g-aprilis (Tulk. piezīme)

[7] Skat. Tatjana Tihoplava. "Viņš atgriezīsies oktobrī". 2016-2020, http://www.sanatkumara.lv/index.php/v-un-t-tihoplavi/27-v-un-t-tihoplavi/2186-tatjana-tihoplava-vins-atgriezisies-oktobri-2016 (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2583-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-negaidits-skats-uz-pandemiju-psihosfera-un-virusi-kads-sakars (Tulk. piezīme)