Нина Терехова и Сергей Бублик – Послесловие к древнему ведическому пророчеству о России и Золотом Веке. Часть 1

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Pēcvārds senajam vēdiskajam pareģojumam par Krieviju un Zelta Laikmetu. 1. daļa

Astruss: “Kad process tiks konstatēts, tad sapratīs, kā tas notiek. Būs “pēcvārds”.” [1]

25. maijā parādījās pirmā piktogramma šajā 2020. gadā, “aplis uz lauka” (1. att.).

20 06 26 01

1. att. 25.05.2020. Aplis uz lauka, Anglijas dienvidi

Mēs apli parādījām Jurijam Vasiļjevičam (Юрий Васильевич Кретов), un viņš ļoti nesaprotami pateica: “Sēklas apziņa.”

Pārdomājot par šo “sēklu”, mēs atcerējāmies “sēklu” no sena vēdiska pareģojuma, kuru indiešu sadhu Harē Krišna Dass no Džagannāta tempļa Puri (Shri Jagannath Temple, Puri) pilsētā pavēstīja Svetlanai Rassušinai (Светлана Петровна Рассушина) pirms 20 gadiem.

Svetlana Petrovna Rassušina, “Psiholoģijas un Astroloģijas Institūta direktore, Avestas astroloģe.

Pareģojums attiecas uz mūsu planētas nākotni 100 gadsimtus uz priekšu. Un īpaši uz Krieviju.

Cienot lasītāju, pavēstīsim šo seno stāstu tieši šeit, lai nenāktos meklēt. Mēs pieskārāmies šai tēmai tāpēc, ka Zelta Laikmeta iestāšanās mums patīk, jo, kā izrādījās, mums ir sakrājies diezgan daudz informācijas, kas apstiprina šo vēdisko pareģojumu. Piebildīsim, ka mēs jau 20 gadus esam aizņemti dažādos PĀREJAS procesu “izsekošanas” Projektos, piedaloties Jurijam Vasiļjevičam Kretovam, kuru var uzskatīt par neatkarīgu ekspertu smalkā plāna sfērā.

Kretovs J.V. – pazīstams Pēterburgas ekstrasenss, teātra “Diklons” (“Диклон”) radītājs, dziednieks ar milzīgu stāžu, pieder “Tradicionālās tautas medicīnas un dziedniecības elitei”, ir apbalvots ar zelta nozīmīti “Elite”.

 

Tātad mēs sākam ar vēstījumu par mistisko gadījumu, kā Svetlana Rassušina 2001. gadā, Indijā, saņēma senu vēdisku pareģojumu par Krieviju Zelta Laikmetā. (Stenogramma ir šeit: https://astroinstitut.ru/wiki/video/chto-zhdet-rossiyu/.)

20 06 26 02

2. att. Sadhu Harē Krišna Dass

“2001. gada sākumā Svetlana ar draudzenēm atpūtās Indijā, tajā apvidū atradās Templis, kurā nevienu svešu iekšā nelaiž, taču, kad viņa ar draudzenēm aizgāja uz to palūkoties, tad viņām pretī iznāca glabātājs – sadhu – un pajautāja: “No kurienes jūs esat?”

Pirmā no viņām teica – “Esmu no Maskavas”, otrā – “Esmu no Novosibirskas”, bet Svetlana nodomāja – ko atbildēt? Esmu no Kaļiņingradas, taču droši vien glabātājs nezina tādu pilsētu… un atbildēja: “Esmu no Prūsijas.”

Un, lūk, tad viņš viņām pastāstīja, ka eksistē pareģojums:

“Kad, 5000 gadu pēc Kali Jugas sākuma, Čakra virs tempļa pagriezīsies par 180 grādiem, kad templī izkaltīs aka, kad atbrauks kāds no Krievijas un Prūsijas, noslēdzot līniju: Prussa – Russa – Orissa (štats, kurā atrodas šis templis), un notiks ļoti spēcīgi plūdi Bengālijas līcī, tad notiks visspēcīgā Laika pagrieziens un sāksies Zelta Laikmets.”

Turklāt sadhu piebilda, ka Čakra virs tempļa jau ir pagriezusies, aka izkaltusi, pie mums jau ir braukuši un daudzi braukuši, taču neviens nebija teicis, ka viņš ir no Prūsijas.

Svetlana: Tajā brīdī šī informācija mums bija pilnīgi nesaprotama. Un ko ar to darīt?

Sadhu teica: “Tu esi atbraukusi no Prūsijas un tagad kļuvusi par pareģojuma Pārvadītāju. No šo teritoriju Prussa – Russa – Orissa (tās ir saistītas vienā pavedienā) un to tautu savienības būs liels labums civilizācijas garīgajai attīstībai uz Zelta Laikmetu.

Garīgais pacēlums sāksies Krievijā. Nākotnes civilizācijas garīgais tronis nevar stāvēt uz vienas kājas. Mēs Orissā (indieši) saglabājām Zināšanas, taču, lai visa enerģija varētu iet uz augšu un spētu izplatīties, – vajadzīgi balsti. Tāpēc Prussa – Russa un Orissa – tie ir trīs nepieciešamie Zelta Laikmeta pacelšanas balsti. Un ir ceturtais balsts, to dod PATS Dievs Kungs, paliekot apakšā savu plecu.”

Svetlana turpināja: “Ieraudzījis, ka es esmu apjukusi, sadhu man teica: “Tev liktenis lēmis kļūt pat Pareģojuma Pārvadītāju. Tā ir žēlastība, tev pret to jāattiecas nopietni. Es došu tev kalpošanu, un, ja tu to izpildīsi, tad saņemsi no manis Velti (garīgu). Tev katru rītu ir jāapmeklē dievkalpojums templī, tu nedrīksti aizgulēties nevienu dienu.”” Un Svetlana visu izpildīja.

Aizbraukšanas dienā indietis atnāca viņas pavadīt, palūdza foto no tām vietām, kur viņa dzimusi: “Es nolikšu foto uz altāra un lūgšos par Zelta Laikmetu.”

Svetlana pajautāja viņam par plūdiem: “Vai tie bija?”

Sadhu atbildēja: “Neuztraucies, kad tie gadīsies, es tev paziņošu, aizsūtīšu vēstījumu.”

Un, lūk, 2004. gadā viņa saņēma pirmo vēstījumu.

Sadhu Harē Krišna Dass bija viņai uzrakstījis: “Šodien naktī notika Laika gaitas pārslēgšanās, līdz pēdējam brīdim nebija nekādas pārliecības, ka tas notiks tieši tagad. Ir nomainījies Laika Vektors (2004. gada 28. jūlijā).

Un pēc kāda laika notika zemūdens zemestrīce Indijas okeāna 2004. gada 26. decembrī, kura izraisīja cunami, – tas pēc tam bija kļuvis par pašu nāvējošāko mūsdienu vēsturē.

Iznāk, ka pareģojums ir pilnībā piepildījies: čakra pagriezusies; aka izžuvusi; Prussi – Russi – Orissi satikušies; plūdi notikuši.

Laika Vektors ir pagriezies.

 

KĀ to saprast?

Laika Vektors ir pagriezies uz augšu un iezīmējis Zelta Laikmeta sākumu?

 

Harē Krišna Dass teica, ka Laikam ir magnētiska daba un 55. reizē vēzeklis ciklā nav iegājis, tas aizgājis pa citu trajektoriju. Citiem vārdiem, visa mūsu Saules sistēma ar visām planētām, kā dzīvs organisms, tā vietā, lai ietu iepriekšējā cikla ceļu, aizgāja citā virzienā.

Harē Krišna Dass teica, ka pati Telpa mainīsies, mēs esam iegājuši jaunā “atzarā”, koridors un mūsu Saules sistēma celsies uz augšu (3. att., pa kreisi), Labuma Guna sāks augt.

20 06 26 03

20 06 26 01

3. att. “Zelta Laikmeta” laika cilpa (S. Rassušina) un piktogramma uz lauka Anglijā 25.05.2020.

Attēlā, pa kreisi, redzams, mēs ieejam laika cilpā (izskatās kā sēkla), kurā “Labuma Guna pieaugs 5000 gadu, bet pēc tam dils 5000 gadu, un diemžēl mēs atkal atgriezīsimies Kali Jugas sākuma punktā, taču kosmosa likumiem pretī nerunāsi.” (S. Rassušina)

Bet pa labi mēs redzam pirmo šajā 2020. gadā “apli uz lauka”.

Atgādinām, ka “Apļi uz lauka”, piktogrammas – tas ir dimensiju enerģētiskas mijiedarbības rezultāts. Tamlīdzīgas pēdas atstāj arī augstākā saprāta pārstāvji. Turklāt pēdas parādās neatkarīgi no NLO, kurš tās atstājis, atrašanās laika (pagātne vai nākotne) un atrašanās vietas. Vēl vairāk, izrādījās, ka bez pēdām, kas liecina par enerģētisku mijiedarbību, VIŅI var speciāli dot informatīvu materiālu. (Cerībā, ka mēs kaut ko sapratīsim? Vai arī tas VIŅIEM ir uzlikts kā pienākums – sniegt notiekošā izskaidrojumu, gan tieši tādā veidā, kādā mēs varētu saprast, gan tādā vietā, kur nav cilvēku, lai viņiem nekaitētu? Neviens nezina.) (Sk. “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Apļi uz laukiem. 2016. g. jūnijs-jūlijs”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub42.html[1]; “Svaigi apļi uz laukiem. 2017. g. aprīlis. Veltīts J.A. Babikovam, ģeniālajam krievu zinātniekam”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub62.html[2])

Kretovs noskaņojās uz Svetlanas shēmu un piktogrammu: “Un tas arī ir, aptuveni, lūk šis Laika atspulgs.”

 

Kad Svetlana atgriezās Maskavā, tad viena no viņas audzēknēm, talantīga matemātiķe, Marina Starkova (Марина Старкова), izstrādāja astroloģisku programmu “Laika Plūsma”, kura varēja skaitļot pa cikliem – atpakaļ par 5000 gadiem, uz priekšu par 5000 gadiem. Un viņas kopīgi veica lielus Kali Jugas pētījumus.

Rezultāts:
Kali Jugas sākums – 3102 gadus pirms mūsu ēras. Mēs pašlaik dzīvojam šajā ciklā.

Kas interesanti?
Bija liela planētu Parāde un aptumsums 3012. gada 20. februārī pirms mūsu ēras. (Sk. zemāk piezīmi*.)
Laika Vektora pagrieziena momentā ass ieņēma tādu pašu pozīciju.

Mēs meklējām – kas kopīgs? Un konstatējām, ka karmas mezgliem ir makrocikls – 93 gadi. Un iznāca, ka no Kali Jugas sākuma ir iekļāvušies tieši 54 cikli.

20 06 26 04

4. att. Laika Vektora pagrieziena diagramma

 

Laika Vektora pagrieziens notika 2004. gada 28. jūlijā. Un tālāk sadhu paskaidroja, ka, kamēr Laika Vektors neiztaisīs atrāvumu uz augšu, mums dzīvē būs dažas analoģijas ar pagātni. Ne identiskas, bet ar kaut ko līdzīgas.

2008. ar 2000. gadu, 2015. ar 1993. gadu, 2017. ar 1991. gadu, bet pēc 2017. gada – analoģija ar sociālismu. Krīzes virsotne 2017. gadā, PSRS sabrukuma analoģija, un tālāk Laika Vektors visu turpina darīt analoģiski tam periodam, kurš mums bija.

 

Laika atrāvums – kad nebūs nekādu analoģiju, pats agrīnākais atrāvums – 2025.-2026. gads.

Ja šeit nenotiks, tad nākamais sazarojums – 2032.-2033. gads.
Pēdējais sazarojums ir 2041. gadā, bet tas ir ļoti slikti, ja notiks tik vēlu (tā teica sadhu).

 

Kretovs: “Atrāvums notiks 2025. gadā!”

 

Piezīme*:

Pievērsiet uzmanību, ka tieši pašlaik mēs atrodamies situācijā, kura ir ļoti līdzīga tai, kas bija 3012. gadā pirms mūsu ēras…

Pagājušajā nedēļā notika Saules apļveida aptumsums (21.06.2020.), bet pēc nedēļas, 4. jūlijā, sagaidāma Pilna planētu Parāde.

Speciālisti klasificē vairākus planētu Parādes veidus:

  • Liela, piedaloties 6 planētām, notiek reizi 20 gados;
  • Maza, piedaloties 4 planētām, notiek reizi gadā;
  • Mini-parāde, piedaloties 3 planētām, notiek 1-2 reizes gadā;
  • Pilnā parāde notiek, piedaloties visām planētām, reizi 170 gados.

 

Zināms – kad planētas izkārtojas rindā – iestājas labākais laiks PRECĪZĀM planetārām korekcijām.

2020. gada 4. jūlijā Merkurs, Venēra, Zeme, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns un Plutons saformēs vienu vienotu līniju (leņķiskais loks, kurā tiks saformētas planētas, būs neliels). Nekā tamlīdzīga nav bijis visā cilvēces vēstures laikā.

Sakarā ar to šīs darbības prognozes Zemes iedzīvotājiem nav pārāk rožainas. Kāds mums pravieto planetāra mēroga karu, bet kāds brīdina, ka pasaulē parādīsies nāvējošs vīruss, kurš iznīcinās visu dzīvo.

Interesants fakts: pateicoties šim unikālajam pasākumam, zinātniekiem minimāla laika intervālā izdevies detalizēti izpētīt Saules sistēmas tālās planētas ar kosmosa aparātu palīdzību. Tā kā planētas noteiktā momentā nonākušas šaurā sektorā, kosmosa aparātiem bija nepieciešams vismazākais degvielas un laika patēriņš, lai aplidotu katru no tām.

2020. gads ir rekordists aptumsumu skaita ziņā – mēs kļūsim liecinieki sešiem aptumsumiem, diviem Saules un četriem Mēness. Un, ja divi Saules aptumsumi gada laikā notiek pastāvīgi, tad četri Mēness aptumsumi nākamo reizi notiks tikai 2038. gadā.

 

Pašreizējais Saules aptumsums ir neparasts ar to, ka tas notiek pie jauna Mēness, kad tas, atrodoties starp Sauli un Zemi, ir pagriezts pret planētu ar tumšo (neapgaismoto) pusi un ar savu disku nosedz Saules disku, īslaicīgi Zemei atraujot Saules impulsu un gaismu. Notiek Saules impulsa atjaunošanās, visu enerģētisko procesu pārlāde uz Zemes visam dzīvajam.

Turklāt Saules aptumsums 2020. gada 21. jūnijā notiek Vēža pirmajā grādā.
Vispār spīdekļu un planētu stāvoklis pirmajos un pēdējos Zodiaka zīmes grādos – tas ir īpašs vibrējošs pierobežas stāvoklis. Tāpēc šis Saules aptumsums nes kādu nepazīstamu pieredzi. (Atgādinām, ka PATS Radītājs ir iesaistījies spēlē! Viss ir nepareģojams. Un astroloģija var dot tikai dažus minējumus pa gadiem.)

Padoms. Dienas Saules aptumsuma tuvumā labāk pieturēties pie saudzējoša režīma visā.

Notikumības līnija jau ir sākusi vērpties vaļā noteiktā veidā, un no mums jau vairs maz kas ir atkarīgs.

 

Tātad.
Laika Perioda pagrieziens notika 2004. gadā un ir sācis iet uz augšu 5000 gadus, bet pēc tam sāks dilt un atgriezīsies sākuma punktā.
Iztēlojieties, ka jūs braucat pa serpentīnu kalnos un ejat iekšā krasā pagriezienā, lūk, tā arī visa Saules sistēma taisa tādu pašu krasu pagriezienu. Mēs ar jums esam šī Lielā Galaktiskā pagrieziena pašā sākumā.

Tāpēc ir lielas pārmaiņas klimatā, nav nekādas stabilitātes, nav stabilitātes planētai Zeme, viņa citādi reaģē uz jauno Telpu. Mūsu spīdeklis Saule arī ir sākusi reaģēt citādi. Visi zinātnieki atzīmē, ka tas Saules cikls, kurā mēs ar jums esam iegājuši, – nav standarta, tas iedarbojas citādi. Tāpēc ir lielas grūtības mūsu veselībai. Jaunajā Telpā norit mūsu smalko ķermeņu noskaņošana.

 

Bet! Izrādījās, ka mēs pagriežamies ne vienatnē.

 

2018. gadā Harē Krišna Dass teica, ka “Šajā Zelta laikmetā nolēmušas piedalīties vēl četras civilizācijas, kuras saistītas ar mums ar kopīgiem telpas-laika procesiem. Viņas lūgušas to Augstākajam Dievam Kungam, tāpēc ka šajā Zelta laikmetā tiks atklātas visas zināšanas un ceļi uz augšu. Šie visumi atrodas mazā leņķī attiecībā cits pret citu, kā Andreja krusts. Dažādi lādēti un dažādi savērpti laika plūsmās. Mēs tos pagaidām neredzam”.

Svetlana pajautāja: “Mums būs ar viņiem kontakti?”

Harē Krišna Dass: “Neviens nepārkāps jūsu robežas. Arī viņiem būs Zelta Laikmets, sinhrons ar jūsējo. Taču Zeme būs galvenais raidītājs. Mūsu planētai ir jāieņem vieta stingri centrā. Un jāsinhronizē sava laika plūsmas ar šiem četriem visumiem.”

 

Bet 2019. g. 20. augustā, Viltšīrā (Anglija), parādījās piktogramma.

20 06 26 05

5. att. 20.08.2019., Viltšīra, Anglija

Kretovs: “O! Par to ir jāpasmejas! Zeme – mājas vēl četrām civilizācijām! Kas tas tāds ir, es nezinu... Četrām civilizācijām Zeme nav iepatikusies, bet pieliek Zemei... Acīmredzot kaut kādas bezizejas dēļ. Nezinu, kāda tur bezizeja...

- Viņas sakarā ar mūsu planētu lolo kaut kādus plānus?

Kretovs: “Ja mēs būsim, pareizāk, kad mēs būsim izlaboti (откорригированы), tad mums nāksies ar viņām līdzās pastāvēt. Ko mēs varam ar to izdarīt? Neko!”

Pievērsiet uzmanību vārdam “bez-izeja”, kuru pateica Kretovs. Tas ļoti burtiski izteica situāciju šajās četrās civilizācijās – “nav izejas uz augšu”.

 

Svetlana: “Svarīgi zināt, kāds ir Zelta Laikmeta plāns. (Pierakstīts sen.)

Mērķis – uz Zemi atnāk daudz garīgu būtību, kuras grib pabeigt savas garīgās prakses, pabeigt Sansaras apli un aiziet uz transcendento pasauli. Dievs Kungs deva šīm dvēselēm vārdu, ka speciāli Kali Jugas ērā radīs Zelta Laikmetu pašrealizācijai!

Laikmets ir Zelta, tāpēc ka pirmoreiz tiks atklātas visas zināšanas, visas iespējas, lai pabeigtu karmiskos iemiesojumus.

Uz šejieni ir sastājusies rinda no daudzām planētām, tāpēc ka startēt uz transcendento (garīgo) pasauli var tikai no Zemes! Ne citādāk. Gribi atgriezties mājās pie Dieva – pieņem iemiesojumu uz Zemes.”

 

Civilizāciju ierašanos neapgāžami apstiprina NLO armādas Saules sistēmā, blakus Starptautiskajai kosmosa stacijai (SKS) un tieši pie Zemes.

Mēs palūdzām Jurijam Vasiļjevičam summāri noskaņoties uz MKS tuvumā esošo NLO fotogrāfijām un pateikt, kas notiek.

Kretovs: “Notiek mijiedarbība. Notiek pieskaņošanās mūsu telpas koordinātēm. Notiek pieskaņošanās caur rezonanses faktoru. Tas ir regulatīvs process… nepārkāpjot likumus, pēc kuriem mēs kustamies.”

Turpinājums sekos.

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – "PĀREJA. Pēcvārds. 2017. g. janvāris”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub54.html[3]

 

2020. g. 26. jūnijs

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 26.06.2020

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_26062020__sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/931-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-apli-uz-laukiem (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/1164-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-svaigi-apli-uz-laukiem-2017-g-aprilis (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1058-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pareja-pecvards-2017-g-janvaris (Tulk. piezīme)