Нина Терехова и Сергей Бублик – Глобальные события августа 2019г. Фантазия о пришельцах всё ближе к реальности

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2019. g. augusta globālie notikumi. Fantāzija par atnācējiem ir arvien tuvāka realitātei

 

Rekomendējam sākumā izlasīt iepriekšējo rakstu “2019. g. augusta globālie notikumi. Saule, melnie caurumi un planētu parādehttps://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html[1]

Tajā tika aplūkota augusta notikumu izlase, kuru īsi un ļoti tēlaini var traktēt tā:

Ir sajūta, ka Augstajām garīgajām Būtībām, mūsu Visuma kuratoriem, bija zināms par kādu gaidāmu notikumu Visuma okeānā, kurš ar milzīgu paisuma vilni pārklās visu Saules sistēmu. (Plūsmu jauda ir 75 reizes spēcīgāka nekā tā, pie kuras mēs esam pieraduši!) Šī notikuma paisuma vilnis aizplūdīs līdz mūsu planētas kodolam. Melnais caurums Zemes kodolā pārdzīvos spēcīgu paplašināšanos, kam sekas būs arī visas planētas telpas paplašināšanās. Neizbēgamas zemestrīces, vulkānu izvirdumi un spēcīgas viesuļvētras pa visu planētu Zeme. (Turklāt zemestrīces ļoti lielā 600 km dziļumā, bet vulkāns Šivelučs (Шивелуч) izmeta pelnus 21 km augstumā!)

Laikus tika veikti drošības pasākumi. Par ko arī liecina piktogrammas uz laukiem kopš mēneša sākuma – par iedarbību uz planētas cilvēci saistībā ar adaptāciju notiekošajam. Ir arī veikti pasākumi, lai dzēstu zemestrīces uz mūsu planētas.

Bet 19. augustā uz Saules parādījās kosmiskais režģis, lai vadītu bezprecedenta paisuma viļņus no kosmosa melnajiem caurumiem.

Mēnesis beidzās ar planētu parādi (31. augustā Merkurs, Venēra, Zeme un Marss savienojās uz vienas līnijas). Pats ērtākais laiks planētas vispārējo parametru koriģēšanai.

 

Atgādinām, ka 20. augustā bija vēl viena piktogramma. Tieši šo informāciju varētu saukt par fantastisku, ja nebūtu dažu sakritību un teorētisku pamatojumu...

19 09 05 07

1. att. 20.08.2019., Viltšīra, Anglija http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-28-131992

No dialoga ar Juriju Vasiļjeviču (Юрий Васильевич Кретов):

Kretovs: “O! Mums par to ir jāpasmejas! Zeme – mājas vēl četrām civilizācijām! Kas tas tāds ir, es nezinu... Četrām civilizācijām Zeme nav iepatikusies, bet turas pie Zemes..., acīmredzot kaut kādas bezizejas dēļ, nezinu, kāda tur bezizeja, kas tur ir uzsprādzis un kur...”

- Un viņas saistībā ar mums, ar mūsu planētu lolo kaut kādus plānus?

Kretovs: “Ja mēs būsim, pareizāk, kad būsim izlaboti (откорригированы), tad mums nāksies ar viņām līdzās pastāvēt. Ko mēs varam ar to izdarīt? Neko!”

 

Pēc šiem, piekrītiet, negaidītajiem Jurija Vasiļjeviča vārdiem iestājās ilgs klusums.

- Bet dimensijā viņas būs mūsu vai ne mūsu?

Kretovs: “Lūk, tas ir tuvāk lietai. (Noskaņojās.) 4. dimensijā.”

- Mūsu Einšteina-Minkovska telpa tiek uzskatīta par 4-dimensionālu (trīs telpas dimensijas un laika dimensija). Jūs runājat par 4. telpas dimensiju?

Kretovs: “Telpas.”

 

Griezīsimies pie faktiskā materiāla.

Aplūkosim videoizlasi “NLO blakus Saulei augusta mēnesī”. (Sk. 2.-3. att. http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-31-132078)

19 09 05 08

2. att. NLO blakus Saulei 2019. g. augusta mēnesī

19 09 05 09

32. att. NLO blakus Saulei 2019. g. augusta mēnesī

Šajā mēnesī Saules tuvumā attīstījās vētraini notikumi! NLO eskadras ieradās bezgalīgā plūsmā...

 

Domājot par “atnācēju” no citiem Visumiem negaidītas vizītes iespēju, mēs atcerējāmies Astrusa vārdus: “4-dimensiju telpa ir bāzes telpa visiem Visumiem, ne tikai jūsu planetārās sistēmas ietvaros.”

Tātad, ja ir iespēja parādīties citplanētu civilizācijām, tad tas ir iespējams tikai caur 4. dimensijas bāzes telpu.

Kāda dīvaina piktogrammas un Astrusa informācijas sakritība!

Mēs nezinām, kāda nelaime ir notikusi kosmosā un kāpēc šīs civilizācijas ir spiestas pārcelties uz citu planētu...

Kā un kāpēc saduras galaktikas?

Kosmosā visu vada gravitācija. Tas ir katras galaktikas ģenerāldirektors un vadītājs.

 

Apbrīnojami, bet taisni šodien jauns fakts no zinātniekiem jaunumu lentā ieskicēja iespējamo scenāriju.

“Piena Ceļa spoks.

Pagājuša gada novembrī astronomi paziņoja, ka ir atklājuši Antliju 2 (Antlia 2) – galaktiku, kura riņķo ap Piena Ceļu. Proti, no Zemes iegūt priekšstatu par mūsu kosmiskās mājas gabarītiem ir diezgan sarežģīti. Mēs zinām, ka mūsu galaktika – tas ir plakans disks ar izliektu centru. Un, ja uz to paskatāmies no augšas, tad mēs ieraudzīsim spirālveida atzarus no gāzes un zvaigznēm. Un vēl mēs ieraudzīsim ņirboņu ap galaktisko disku. Tieši ņirboņa uz Piena Ceļa ārējā diska mulsināja zinātniekus ne vienu desmitgadi vien. Tādējādi Antlijas 2 atklāšana, iespējams, palīdzēs visu nolikt savās vietās.
Pētījuma gaitā astronomi izmantoja datus, kas iegūti ar Eiropas kosmosa aģentūras teleskopu Gaia. Zinātnieki izskaitļoja Antlijas 2 trajektoriju pagātnē un konstatēja, ka tā, iespējams, ir sadūrusies ar Piena Ceļu pirms simtiem miljoniem gadu. Tieši tā arī ir parādījusies ņirboņa, kuru mēs vēl arvien redzam šodien.

19 09 05 10

4. att. Attēlā redzama galaktika Antlija 2 blakus Piena Ceļam. Mazliet tālāk pa labi atrodas Lielais Magelāna Mākonis

Agrāk zinātnieki uzskatīja, ka ņirboņa ir parādījusies dēļ sadursmes ar Strēlnieka pundura galaktiku. Taču datorsimulācija apstiprināja iegūtos rezultātus – mūsu galaktiku vēl arvien trīcina dēļ sadursmes ar Antliju 2.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-04-132231

Iespējams, viena no civilizācijām ierodas tieši no Antlijas 2?

Gribētos stādīties priekšā, KĀ kas tāds ir iespējams?

Atkal griezīsimies pie grāmatas “Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. “Astruss. Priekštecis jeb jauni dati par Visumu” (“Тихоплав В.Ю.,Тихоплав Т.С.,Кретов Ю.В. Предтеча. Или новые данные о Вселенной[2]”)

“Cita dimensija – labāk teikt, zona, kurā darbojas citādi likumi, ne tādi, kā materiālajā pasaulē. Ja izpaustu to dimensiju, kas saskaras ar jūsējo, tad tas izskatītos kā Tarkovska (Андрей Тарковский) filmā “Solāris”.

Jautājums ir tāds: “Kas kam traucē? Tas, kas atrodas jūsu dimensijā, traucē tai dimensijai. Rodas tā saucamais savstarpējais uzticīgums. Tas ir, mūsu un dimensijai, kura piekļaujas, ir kopīgi savstarpējās sapratnes punkti.”

Iznāk, ka mēs, zemieši, traucēsim ienācējiem, ja būsim aizņēmuši 4. dimensiju. (Mēs nekādi nevarējām saprast, kāpēc visi ezotēriķi un Astruss runāja par cilvēces pāriešanu uz 5. telpas dimensiju, apejot 4. telpas dimensiju. Izrādās – tā ir tranzīta dimensija.)

Bet sakarā ar iespēju cilvēkam pāriet uz piekto dimensiju mēs jau mēģinājām tikt skaidrībā – tāds variants ir iespējams, turklāt caur dzīvu cilvēku. Caur dzīvu. (Sk. “Jauna cikla sākums! 2. daļa. 2019. g. jūlijs” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html[3]...)

 

Tātad mūs pārved uz 5. dimensiju, lai mēs netraucētu atnācējiem...

Tas pēkšņi atgādināja ainiņu no mūsu planētas dzīves – par rezervāciju, kurp izveda valsts pamatiedzīvotājus, lai viņi netraucētu agresoriem.

Interesanti, kas tas ir – kosmiskais taisnīgums? Redzams, drīzumā mēs to uzzināsim.

 

Kā var iztēloties mūsu līdzāspastāvēšanu?

Jaunumu Lentā mēs redzēsim tamlīdzīgus paziņojumus.

Mēs tos JAU redzam!

“Meteoradari fiksējuši milzīgu NLO, ienākušu “viesuļa portālā” debesīs virs ASV.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-02-132138

Tamlīdzīgi video- un fotodokumenti vairs nav saskaitāmi! Un ne tikai NLO, bet arī būtību izpausmes.

“NLO iebrukums augustā.” https://yandex.ru/video/preview?filmId=220738357222197364&text=%D0%9D%D0%9B%D0%9E%20%D0%B2%20%D0%B0%D0%B2%D0%B3%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B5%202019&noreask=1&path=wizard&redircnt=1567761704.1

Tiks atrasti ārpuszemes dzīvības artefakti, jo atnācēju pēdas izpaudīsies visos dimensiju līmeņos.

19 09 05 11

5. att. Mūmija “Marija” ar trīs pirkstiem. Atrasta Peru uz Naska plato

Piemēram, tādi, kā Peru mūmijas: http://earth-chronicles.ru/news/2017-06-27-105778, galvaskausi Armavirā (Армавир) utt.

 

Zinātnieki mēģinās ar to tikt skaidrībā.

“Jauns zinātnieku pētījums liek mums priekšā nedaudz atrauties no ikdienas rūpēm un padomāt, lūk, par ko – ja nu var nosūtīt vēstījumu uz citu Visumu ar melnā cauruma palīdzību? Vai tas aizies? Pieņēmumi, ka melnie caurumi var būt portāls uz citiem visumiem, nav jauni. Šodien fiziķi ir konstatējuši, ka noteiktos apstākļos mēs varam nosūtīt vēstījumu caur teorētiski eksistējošu “kāpura” eju, kura savā starpā savieno melnos caurumus dažādos visumos. Prātā var sajukt!” http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-30-132061

Iespējams, nākotnē teleportācija aizstās visus galvenos transporta veidus.

19 09 05 12

6. att.

“Austrijas un Ķīnas zinātnieku veiktais eksperiments rāda, ka kvantu teleportācija var tikt realizēta ne tikai trijās dimensijās, bet teorētiski arī jebkurā perspektīvā atverošos dimensiju skaitā. Veiktais pētījums ir solis kvantu mehānikas izmantošanā elektronikas uzlabošanai. Netālā nākotnē kvantu internets varētu savienot kvantu datorus kopā, lai pārraidītu datus neticami ātri caur kvantu teleportāciju.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-04-132214

Atgriezīsimies uz zemes.

“Augusta beigās fiksēta pēkšņa siltuma palielināšanās stratosfērā virs Dienvidpola: temperatūra vairāk nekā par 40° C ir augstāka par normu. Parādība ir novērojama lielā platībā, apmēram 30 km augstumā no Zemes virsmas, ziņo Severe Weather.
Tāda notikumu gaita var atnest aukstus laikapstākļus un sniegu kaimiņu platumos – Austrālijā un Jaunzēlandē. Stratosfēras siltuma palielināšanās efekti var būt diezgan negaidīti un turpināties dažādus laika periodus ilgi.”
http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-03-132200

2019. g. 4. septembris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 05.09.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/2296-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2019-g-augusta-globalie-notikumi-saule-melnie-caurumi-un-planetu-parade (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_astrus-predtecha-ili-novie-dannie-o-vselennoy.htm (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2244-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-jauna-cikla-sakums-2-dala-2019-g-julijs (Tulk. piezīme)