Нина Терехова и Сергей Бублик – Глобальные события августа 2019г. Солнце, чёрные дыры и парад планет

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2019. g. augusta globālie notikumi. Saule, melnie caurumi un planētu parāde

 

Aplūkosim pašus interesantākos un neparastākos 2019. gada augusta notikumus planētas Zeme cilvēkiem sagatavota “pēcvārda” režīmā. Zinātnieku pamanītie fakti liecina par globālām izmaiņām uz mūsu planētas. Tas izskatās pēc fantastikas, bet...

2019. g. 19. augusts. Saule.

“Observatorija Mauna Loa (ASV) fiksējusi mūsu Saules reālo struktūru bišu šūnu veidā! 2019. gada 20. augustā.” (Sk. 1. att.)

Šī struktūra izrādījās ļoti līdzīga kristāliskajam režģim, kurš aprakstīts grāmatā “Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. “Astruss. Priekštecis jeb jauni dati par Visumu” (“Тихоплав В.Ю.,Тихоплав Т.С.,Кретов Ю.В. Предтеча. Или новые данные о Вселенной[1]”).

Astruss: “Visuma kristāliskais režģis nemaz nav šūnas. Ļoti tāla līdzība un tas – ja nodzēš visus šī šūnu režģa stūrus. Vispār šūnu forma var būt jebkura atkarībā no atrašanās vietas un telpas izliekuma. Un šūnas ir noapaļotas.”

“Bet vai tad kristāliskais režģis var būt “redzams” ierīcēm?” mēs bijām pārsteigti.

19 09 05 01

1. att. http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-20-131702

Kretovs (Кретов): “Tie ir laika parametri.

Tas /kristāliskais režģis/ patiesībā ir stabilizators tajos aktīvajos notikumos, kas notiek uz Saules. Uzstāda nekustēšanās režīmu. Es nezinu, kā pateikt – koriģē vai labo... Labošana ir tuvāka.”

Vārdam “koriģēt (корректировать)” ir divas nozīmes: 1) pielāgot, kaut ko labot; 2) labot tekstā kļūdas.

Vārds “labot (корригировать)” – labot, izdarīt labojumus, tas pats, kas koriģēt (pirmajā nozīmē). Tie ir sinonīmi. Taču labošana ir ierobežota speciālā pielietojuma sfērā, bet koriģēšana ir izplatīts vārds.

 

Tad kas gan notiek?

Mēs esam telpas-laika pārbīdes liecinieki. Mēs esam pārgājuši citā dzīves telpā, un tagad notiek laika plūsmu maiņa.

Astruss: “Kristāliskais režģis spēj noturēt laika sabiezējumus un pēkšņi tos palaist vaļā. Kristāliskajam režģim atslābstot, laiks atbrīvojas, un tas iedarbojas uz to pašu režģi, virzoties telpā. Un spēj atkal sasaistīt izļodzījušos kristālisko režģi.”

Astruss: “Viela, kas nonākusi kristāliskā režģa ietekmes robežās, sāks peldēt uz melno caurumu atrašanās vietu zonām neatkarīgi no tā, cik tālu tās atrodas.”

Astruss: “ Kristāliskais režģis veidojas no telpas lokālumiem. To rada dažādas brānu struktūras, kurām var būt dažādas dimensijas.”

 

Atgriežamies pie augusta notikumu hronoloģijas.

Jau nākamajā dienā pēc paziņojuma par Sauli pienāca informācija, ka ar melno caurumu Piena Ceļa centrā notiek kaut kas dīvains.

Atgādināsim: 2019. gada aprīlī zinātnieki atzina faktu: melnie caurumi ir reāli.

“Notikumu horizonta attēls tika iegūts, pateicoties astoņu Event Horizon Telescope teleskopu, izvietotu dažādos Zemes kontinentos, datiem. Dati no teleskopiem tika apstrādāti superdatorā veselus divus gadus. Tā nav fotogrāfija mūsu pierastajā izpratnē.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-20-131680

 

Astruss: “Melnie caurumi – tā ir Visuma stabilitātes kaulu sistēma un savācējs. Lai kaut kas neaizklīstu pārāk tālu un būtu iespējams savākt.”

 

20. augusts. “Melnā cauruma notikumu horizonts ir kļuvis spožāks veselas 2 reizes. Atzīmēsim, ka tamlīdzīgu parādību zinātnieki novēro pirmoreiz.”

Melnais caurums pašā Piena Ceļa centrā atrodas Strēlnieka A zvaigznājā. Tas ir diezgan mierīgs objekts, taču saskaņā ar jaunajiem datiem situācija ir izmainījusies.
Pētot matēriju melnā caurumā tuvumā šī 2019. gada maijā, zinātnieki ievēroja, ka tā ir aktīvāka nekā parasti – tās notikumu horizonts kļūst spilgtāks.

25. augusts. “Melnais caurums ir palielinājis spožumu 75 reizes dažu stundu laikā! Kā un kāpēc kas tāds varēja notikt?”

19 09 05 02

2. att. http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-25-131876

Kretovs paskaidro: “Paisuma viļņa darbība. Nosacīti sakot, galaktiku sadursme. Paisuma vilnis... Stādāties priekšā, kāds spēks! Tas nenozīmē, ka tur viss brūk. Paisuma vilnis – tas ir paisuma vilnis.

“Kas notiek, galaktikām saduroties? Varētu domāt, ka divu galaktiku sadursme – tā ir katastrofa. Bet tas tā nav! Patiesībā pat mūsu galaktika – Piena Ceļš – jau ir sadūrusies ar citām galaktikām pagātnē. Un, kā redzat, nekas briesmīgs nav noticis. Vismaz mums. Tā ka mūsu galaktika vienkārši ir aprijusi daļu to vielas. Par to liecina tas, ka daļa Piena Ceļa zvaigžņu rotē pretējā virzienā salīdzinājumā ar spirālveida atzaru rotāciju. Un tas viss tāpēc, ka galaktiku blīvums ir ļoti mazs. Un tāpēc divu galaktiku sadursme visdrīzāk ir to sajaukšanās.

19 09 05 03

3. att. Galaktiku sadursme

Tad tiešām nekādas katastrofas nenotiek, galaktikām saduroties? Notiek! Ar supermasīvajiem melnajiem caurumiem. Kuri atrodas jebkuras normālas galaktikas centrā.” https://pop-science.ru/stolknovenie-dvuh-galaktik

 

Kas varēja izraisīt tādas jaudas paisuma vilni Visuma melno caurumu sistēmā?

Iespējams, to izraisīja notikums S190814bv, kurš tika reģistrēts 2019. g. 14. augustā?

“Spriežot pēc uztverto gravitācijas viļņu rakstura, ar varbūtību, lielāku par 99%, par to avotu kalpoja melnā cauruma saplūšana ar neitronu zvaigzni. Pēc speciālistu aprēķiniem, tā notika 900 miljonus gaismas gadus no Zemes.

Signāls ir tik spēcīgs, ka nepareizas konstatācijas varbūtība ir niecīga.

Tiesa, paliek maza (mazāka par 1%) iespēja, ka tā bija divu melno caurumu sadursme un ar neitronu zvaigznēm nav nekāda sakara. Arī šis maz ticamais scenārijs ir interesants, jo šajā gadījumā viens no “satiksmes negadījuma dalībniekiem” bija melnais caurums ar rekordzemu masu (tikai trešā daļa no Saules masas). http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-20-131688

 

Zinātnieki ir uzskaitījuši četrus melno caurumu veidošanās cēloņus (var paskatīties 214. lpp., “Priekštecis jeb jauni dati par Visumu”).

Astruss papildina: “To pavisam ir 6. Piemēram, mijiedarbojoties laika fāzēm (fluktuācijas), rodas melnie caurumi. Arī telpas-laika kontinuuma sadursme var izraisīt melnā cauruma parādīšanos. Telpas-laika kontinuuma sadursme – tā ir jebkuru sistēmu, kas atrodas šajā struktūrā, pārklāšanās un mijiedarbības punktu sakrišana. Saskare notiek planētu centros. Katras planētas centrā ir melnais caurums.”

Un mēs pašlaik esam tieši līdzīgā situācijā – mainās gan telpa, gan laiks!

 

Jāpiebilst, 22. augustā. “Nosauktas jaunas, cilvēkus caururbjošas daļiņas.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-22-131777

 

Tad kas gan ir noticis 2019. gada augustā?

Aplūkosim piktogrammas uz laukiem šī perioda laikā. Tās vienmēr pavada globālu izmaiņu periodu uz planētas.

19 09 05 04

4. att. 05.08.2019., Hempšīra, Anglija http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-07-131257

Kretovs: “Pārsteidzoši, taču sistēma jau ir ieslēgta. Tā darbojas. Viss, kas uz planētas eksistē iekonservētā veidā, sastingušā režīmā, nav svarīgi, vai tās ir piramīdas vai kas cits – rezonatori, objekti, akmeņi, klintis – tas viss pašlaik ir iegājis ieslēgšanās režīmā. Tas veido vienotu mijiedarbības lauku. (Mūsu planētas mijiedarbība ar cilvēkiem, bet iedarbība caur kājām.) Būtība nav piramīdās, bet tajā, kas var rezonēt.”

19 09 05 05

5. att. 11.08.2019., Hempšīra, Anglija http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-13-131453

Kretovs: “Dīvaini, tā ir cilvēka pārkārtošana, pārformatēšana. Informācijas ziņā. Gan no Zemes, gan no augšas. Tam ir tāda tendence. Norit ienākšana no Zemes, pēc tam koriģēšana no augšas. Vairāk ar informācijas raksturu nekā enerģētisku. Kaut gan mainās cilvēka enerģētiskās informācijas kontinuums. Kaut kam ar cilvēku bija jānotiek – temperatūra vai vēl kaut kas...”

 

Starp citu, par temperatūru. Mēs jau kādu laiku novērojam dīvainības ar temperatūras režīmu cilvēkam...

Pirmkārt, agrāk par cilvēka ķermeņa normālu temperatūru uzskatīja 36,6 grādus. Tagad šī normas vērtība daudziem ir pazeminājusies līdz 35,6 (mēs to pamanījām pirms gada un aprakstījām vienā no Projektu atskaitēm).

Otrkārt, pēdējā laikā ir pamanīts spēcīgs iekšējs karstums, īpaši plaukstās un pēdās.

Treškārt, ir pamanīti krasi aukstuma viļņi ķermenī, īpaši dīvaini to ir just siltā mājā...

 

Kretovs: “Lieta tāda, ka temperatūra – tie ir divi poli. Zīme var mainīties krasi.”

 

Mēs no Kretova jau zinām, ka Tās-puses pasaule mūsu pasaulei piegādā informāciju un spēj sildīt dzīvos.

Kretovs: “Ir tāda Pēterburgas balerīna Kokorina Valentīna (Кокорина Валентина), mācīja baletu Nastjai Voločkovai (Настя Волочкова). Es viņas klātbūtnē pateicu, ka miruši var mūs sildīt. Viņi ar vīru nodrebēja un raugās uz mani. Atcerējās – kad ziemā bijuši pie kapa stiprā salā, tad pēkšņi tik silti kļuvis.”

 

Astruss reiz teica, ka “melnie caurumi ir siltuma enerģijas piegādātāji”. Tā kā melnais caurums ir katras planētas kodolā, tad dažādas jaudas “paisuma” viļņi, par kuriem mēs runājām augstāk, skar arī planētas kodolu. Melnais caurums planētas kodolā palielinās un piedod karstumu visai Zemes virsmai.

 

Kas kausē ledu Arktikā?

“Franča Jozefa Zemes arhipelāgā Arktikā Ziemeļu flotes grupa atradusi piecas jaunas salas Karas jūrā.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-28-131965

“Grenlandes ledus vairogs zaudējis vairāk nekā 11 miljardus tonnu ledus vienas dienas laikā.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-01-132115

Zeme silst no iekšpuses! Ir jākļūst aukstākam, taču kļūst siltāks.

“2019. g. 28. augusts. “Briesmīgs vulkāna Šivelučs (Шивелуч) izvirdums izlaidis pelnu un gāzes šleifi vairāk nekā 21 km augstu debesīs. Tas ir viens no pašiem lielākajiem izvirdumiem pēdējā desmitgadē. Cietās daļiņas, uzmestas vairāk nekā 10 km augstumā stratosfērā, izraisa tiešu atdzesējošu iedarbību uz planētu.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-28-131975

2019. g. 1. septembris. “Spēcīga zemestrīce ar magnitūdu 6,7 balles pēc Rihtera skalas milzīgā dziļumā (vairāk nekā 600 km) notikusi 34 km no Ndoi salas Fidži Republikā, Klusajā okeānā.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-02-132137

 

Vēl piktogramma 2019. g. 18. augustā.

“Diezgan neparasts attēls atrasts Oksfordšīras rajonā 18. augustā. Aculiecinieki paspējuši uzņemt divas fotogrāfijas, bet nākamo dienu atbraukuši filmēšanai no gaisa, konstatējuši, ka lauks jau ir nopļauts.”

19 09 05 06

6. att. 18.08.2019., Oksfordšīra, Anglija http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-28-131990

Kretovs: “O! Proti, šis paisuma vilnis ierosina ļoti spēcīgi Zemes kodolu. Šis attēls nozīmē iedarbību uz planētu, lai nebūtu zemestrīču.”

 

2019. g. 31. augusts. Mēnesis beidzās ar planētu parādi blakus Saulei (Merkurs, Venēra, Zeme un Marss pašlaik ir savienojušies uz vienas līnijas). Planētu parāde – pats ērtākais laiks visu planētas parametru precīzai koriģēšanai. http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-31-132086

 

Tātad, ja īsi un ļoti tēlaini, tad augusta notikumi izskatās tā:

Ir sajūta, ka Augstajām garīgajām Būtībām, mūsu Visuma kuratoriem, bija zināms par kādu gaidāmu notikumu Visuma okeānā, kurš ar milzīgu paisuma vilni pārklās visu Saules sistēmu. (Plūsmu jauda ir 75 reizes spēcīgāka nekā tā, pie kuras mēs esam pieraduši!) Šī notikuma paisuma vilnis aizplūdīs līdz mūsu planētas kodolam. Melnais caurums Zemes kodolā pārdzīvos spēcīgu paplašināšanos, kam sekas būs arī visas planētas telpas paplašināšanās. Neizbēgamas zemestrīces, vulkānu izvirdumi un spēcīgas viesuļvētras pa visu planētu Zeme.

Laikus tika veikti drošības pasākumi. Par ko arī liecina piktogrammas uz laukiem kopš mēneša sākuma – par iedarbību uz planētas cilvēci saistībā ar adaptāciju notiekošajam. Ir arī veikti pasākumi, lai dzēstu zemestrīces uz mūsu planētas.

Bet 19. augustā uz Saules parādījās kosmiskais režģis, lai vadītu paisuma viļņus (20. un 25. augustā) no kosmosa, kas nesa jaunas enerģijas un jaunu vielu.

Mēnesis beidzās ar planētu parādi (31. augustā Merkurs, Venēra, Zeme un Marss savienojās uz vienas līnijas). Pats ērtākais laiks planētas vispārējo parametru koriģēšanai.

Piebildīsim, ka 20. augustā bija vēl viena piktogramma, kas nesa ļoti neparastu informāciju, bet par to īpaša saruna būs nākamajā rakstā, kurš pabeigs augusta globālo izmaiņu ainu uz planētas.

Nebaidāmies no šiem vārdiem, tieši globālas izmaiņas uz planētas.

2019. g. 31. augusts.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

P.S. Raksts ar notikuma, fiksēta vēl 2019. g. augustā, izpētes rezultātiem, publicēts žurnālā Astrophysical Journal Letters 9. novembrī, ienesa skaidrību tās dienas paisuma viļņa parādīšanās cēloņos.

(Tad mēs nolēmām, ka to izraisīja notikums S190814bv, kurš tika reģistrēts 2019. g. 14. augustā. http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-20-131688)

Bet tagad ir skaidrs, ka šo enerģijas paisuma vilni izraisīja rentgena starojuma šļaksts no objekta, kurš guvis nosaukumu SAX J1808.4-3658. Šļaksts bija pats spilgtākais un spēcīgākais, kādu jebkad fiksējis teleskops NICER.

09.11.2019. “NASA teleskops Neutron star Interior Composition Explorer (NICER), kurš uzstādīts Starptautiskajā kosmiskajā stacijā, fiksējis pēkšņu un ļoti spēcīgu rentgena starojuma šļakstu 2019. gada 19. augustā.

Zinātnieki uzskata, ka to izraisījis enerģijas izmetums kodoltermiska sprādziena rezultātā, kurš noticis uz pulsāra virsmas.
“Šis sprādziens ir bijis izcils,” saka pētījuma autors Pīters Bults (Peter Bult), astrofiziķis no Godarda Kosmosa lidojumu centra.

Pētījums atklāja ļoti daudz dažādu parādību, kuras nekad agrāk nebija novērotas viena sprādziena rezultātā. Zinātniekus pārsteidza arī tas, ka dziestošā ugunīgā lode negaidīti uz īsu brīdi kļuva spožāka. Cēloņus tam astronomi pagaidām atrast nevar.
Šis notikums tika klasificēts kā I tipa rentgena sprādziens. Tas 20 sekunžu laikā atbrīvoja tik daudz enerģijas, cik Saule saražo apmēram 10 dienās.
Objekts J1808 atrodas apmēram 11 tūkstošus gaismas gadu no Zemes Strēlnieka zvaigznāja virzienā. Tas rotē galvu reibinošā ātrumā – 401 apgrieziens sekundē. Šis pulsārs ir bināras sistēmas daļa. Tā pavadonis – brūns punduris: objekts, lielāks par gigantisku planētu, taču pārāk mazs, lai būtu zvaigzne.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-11-09-134357

Mūsu hipotētiskais izskaidrojums “divpakāpju spožuma maiņai sprādziena laikā” balstās uz Astrusa komentāru: “Divas saules ir ieslēgtas vienā, kura jums ir pašlaik. Divas Saules kopā iedarbināja iekšējās nestabilitātes mehānismu. Un tikai.” (“PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Reiz Divas Zvaigznes vienā saplūda… 2015. g. decembris”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub35.html[2]

Tāpēc ir loģiski vērstu sprādzienu organizēt binārā sistēmā.

 

Pievienots 05.09.2019, atjaunots 11.11.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_astrus-predtecha-ili-novie-dannie-o-vselennoy.htm (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1240-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-reiz-divas-zvaigznes-viena-sapluda-2015-g-decembris (Tulk. piezīme)