Нина Терехова и Сергей Бублик - Ложь сопровождает нашу жизнь

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Meli pavada mūsu dzīvi

17 02 09 01   17 02 09 02

Noskatoties video („Kosmosa nav. Krāpšana kosmiskā mērogā”)

https://www.youtube.com/watch?v=tuMexBqNCuY&feature=youtu.be

https://kinotube.info/channel/watch/ZX8q42J45us), kur autors vienuviet ir savācis daudz dažādu melu piemēru, kur jau viss projekts vārdā SKS (Starptautiskā kosmiskā stacija) ir saskatāms kā vieni lieli meli, nomierināsimies un parunāsim par… meliem.

Visi zina, ka justies apmānītam ir ļoti nepatīkami. Taču meli pavada mūsu dzīvi. Cik ilgi eksistē cilvēce, tikpat ilgi eksistē arī krāpšana.

Izrādās, ka “meli ir viens no pasaules iekārtojuma principiem”! (“Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. „Pa tuksnesi ejošie[1](“Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. «Идущие по пустыне». Спб ИГ «Весь», 2016”))

“Šis princips ir ļoti svarīgs, neskatoties uz to, kā jūs pret to attiecaties. Meli – tā ir psihosfēras sprieguma principa komponente.

Ir tā saucamā sprieguma sistēma. Jebkura enerģija savācas pēc vibrācijām, un tai ir tendence uzkrāties. Spriegums psihosfērā pieaug dažādu cēloņu dēļ, un meli kalpo kā sprieguma izlādes sprūds.

Pasaules-ēkas princips balstās uz enerģijas saglabāšanās principa.

Ja uz pasaules-ēku iedarbojas ar meliem, tad šis pamata princips deformējas. Bet, mēģinot atrast patiesību, deformējas jau nepareizā melu struktūra (deformējas citā enerģijas veidā).”

 

Meli – tā ir noteikta veida enerģija, kura ienāk pasaules-ēkas struktūrā, deformējot viņu. Cilvēks šo izkropļojumu jūt kā “ka kaut kas nav tā!”, sāk meklēt patiesību, kā rezultātā melu enerģija pāriet citā enerģijā.

 

Astruss: “Meli nav nepieciešamība. Tas ir princips, viens no realizācijas mehānismiem. Sevis paša realizācijas. Cilvēks sāk ticēt tam, ko viņš saka.

Ir noteikta kategorija cilvēku, kuri noteikti melos, izies uz šo principu, un uzkrāsies noteikta enerģija.

 

Enerģijas saglabāšanās likums stimulē melojošo melot. Tā ir it kā informācijas lauka pirmā, rupjā apstrāde, kura var izprovocēt informācijas izkropļošanu.

Pateicoties melu enerģijai, notiek evolūcija.

Piemēram, agrāk komunistiskā sabiedrība tika radīta kā meli, taču visi tai ticēja. Šie meli uzspridzināja visu sistēmu. Pašlaik melo Amerika, aicinot uz lielo patiesību. Un tas viņu uzspridzinās.

Patiesības meklēšana – tas ir viens no centrtieces spēka darbības veidiem. Un centrbēdzes spēka darbība – meli.”

 

Kas cilvēkam liek meklēt patiesību? Patiesības meklējumi rodas, lai bez bailēm, bez zaudējumiem eksistētu šajā pasaules ēkā.

 

Kad sāc tikt skaidrībā ar fiziskiem jēdzieniem, bez emocijām, tad viss nostājās savā vietā.

Iznāk, ka VISA no “ārienes” ienākošā informācija – sākotnēji ir meli jebkura subjekta iekšējai pasaulei, un tie ir jāfiltrē. Tāpat kā arī tā informācija, kura nāk no jums, var būt meli visai jūsu apkārtnei. Un katra subjekta patiesība JAU ir iekšienē, un to vienkārši vajag apzīmēt (skaidri dzirdēt, skaidri redzēt, skaidri just).

Tātad melu sistēma šajā evolūcijas sistēmā bija, ir un būs.

Kā melu sistēma iedarbojas uz cilvēkiem?

Iedarbība ir atkarīga tikai no indivīda stāvokļa.

Tieši šis princips mums ļauj pastāvīgi atrasties savas patiesības meklējumu evolucionārajā procesā!

Atzīstieties paši sev, ka arī jūs esat lieli meļi kopš pašas bērnības! Pasaulei ir jāatrodas šajā principā līdz kaut kādam noteiktam momentam. Un bērns var vienkārši sakrist ar šo mehānismu, ar principu, un bez iemesla melot bez mērķa...

Mēs visi esam melu enerģijas uzkrājēji un asenizatori sevis iekšienē, sākot no dzimšanas, no bērnudārza un skolas.

Ja šo enerģiju netransformē, tad kaut kādā momentā tā uzsprāgst. Šajā momentā ir grūti palikt mierīgam!

Tātad kādi ir mijiedarbības varianti ar informācijas kanāliem (melu enerģiju).

Pirmkārt, var visu uztvert tiešā veidā, noliekot sevī, uzkrājot, atstājot uz “pēc tam”.

Otrkārt, var informāciju saņemt pa pieskari (uzreiz uzdodot jautājumus sev pašam un klausoties atbildi), uzreiz transformējot melu enerģiju patiesības enerģijā reālā laikā. Un tad meli neatradīs ceļu uz jūsu sirdi, pat ja arī riņķos kaut kur blakus...

Mēs nevērtējam, bet tikai paskaidrojam – gan vienam, gan otram ir tiesības dzīvot kā viena principa sastāvdaļām. Starpība ir redzama tikai dzīves kvalitātē – savā patiesībā dzīvojošais ir mierīgs, viņam nav bail, un viņš bez zaudējumiem eksistē šajā pasaules-ēkā.

Astruss saka – “kad civilizācijas cikls pacelsies līdz savai robežai (pshihosfēras robežai), meli transformēsies imitācijas principā. Būs atpazīstamības tieša imitācija uzreiz – “tie nav meli”.

Jūs sāksiet iekšējo struktūru kārtot identiski kaut kam, kas sāks pasauli atspoguļot tādu, kāda tā arī ir, neielaižot to, ar ko agrāk mijiedarbojāties.”

Viss ir kā parasti! Izmainīsies pats – izmainīsies pasaule!

Par kosmisko programmu un SKS.

Pajautājiet savai sirdij katrā atsevišķā gadījumā. Piemēram, Gagarins – jums ir patiesība?

Paturam prātā, ka meli – tā ir psihosfēras sprieguma principa komponente. Šis princips ir ļoti svarīgs! Tas paātrina evolūcijas procesu.

Lai uzbūvētu daudz kosmisko kuģu, nepieciešams daudz naudas, bet saštancēti meli ir lētāki. Un rezultāts tiek sasniegts – spriegums, un pēc tam evolucionārs lēciens.

Iznāk, ka vienmēr ir jābūt tādai cilvēku kategorijai, kura noteikti melos un uzkrās noteiktu enerģijas veidu, vajadzīgu pasaules-ēkai noteiktā etapā. Saprotot to, mēs kļūstam mierīgi! Mēs vairs netiekam vesti, nepastiprinām šo melu enerģiju un, vai nu transformējam viņu (ja informācija ir mūs aizskārusi), vai arī tā mūs apliec neskarot... Augstākā pilotāža – tā ir prasme vadīt šo procesu pēc saviem ieskatiem.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

P.S.

Atļaušos pievienot materiālu par šo tēmai. (N. Koteļņikova)

17 02 09 03

Kosmiska mēroga skandāls. Ķīnas blēdība

http://www.militaryparitet.com/html/data/ic_news/215/

 

17 02 09 04

Viltoti pīšļi – gadsimtiem ilga krāpšana

http://nashaplaneta.su/news/falshivye_moshhi_obman_dljashhijsja_vekami/2016-10-21-32029

 

17 02 09 05

Meli un krāpšana – paņēmiens, kā vadīt pūli

http://rodobogie.org/content/lozh-i-obman-sposob-upravleniya-tolpoy

 

Pievienots 09.02.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/lozh-soprovozhdaet-nashu-zhizn

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/tihoplav_vu_ts/idushie_po_pustine (Tulk. piezīme)