Нина Терехова - Раскрыта одна из тайн крещенской воды

Ņina Terehova - Atklāts viens no kristību ūdens noslēpumiem

http://izzhizni.ru/blog/raskryta_odna_iz_tajn_kreshhenskoj_vody/2017-01-22-28665

17 02 07

“Know-How, kurš, redzams, būs Nobela prēmijas vērts, ir atradis galvaspilsētas zinātnieks, tehnisko zinātņu doktors Vladimirs Cetlins (Владимир Цетлин). Ieinteresējies par ūdens īpašībām Kristībās, viņš pirmais pasaulē izlēma pakļaut analīzei šo fenomenu tikai no zinātniskā skatpunkta. Rezultātā profesors lika priekšā cilvēka “savstarpējo attiecību” ar Sauli un Zemi globālā noslēpuma atminējumu.

Viss sākās pirms diviem gadiem. Pētot īpašības ūdenim, kuru Starptautiskajā kosmiskajā stacijā lieto kosmonauti, Vladimirs Cetlins pievērsa uzmanību, ka dienas ūdens atšķiras no nakts ūdens ar savu strāvas vadāmību. Piemēram, 10:00 un 18:00 tam bija maksimālā vadāmības spēja, tas ir, tā molekulas bija aktīvas kā nekad. Bet, lūk, 13:00 un pulksten 4 naktī ūdens it kā iemiga, nomierinājās.

Zinātnieku intervēja MK.RU korespondente Natālija Vedeņejeva:

– Daudziem zinātniekiem bija aizdomas, ka to kaut kā ietekmē astrofiziski faktori. Taču nopietnu mehānisma pētījumu neviens priekšā nelika, – saka Cetlins. – Bet es turpināju mērījumus, jo to prasīja mans pamata darbs. Manā laboratorijā stāvēja vairāki trauki ar ūdeni, katrā – elektrodi strāvas vadāmības mērīšanai.

Un, lūk, reiz mērīšanas laiks iekrita tieši Kristību priekšvakarā. Es biju pārsteigts, kad molekulas 18. janvāra vakarā nomierinājās daudz agrāk nekā parasti. Ūdens savu vadāmību līdz minimumam samazināja jau no 18:00. Un tādā stāvoklī stāvēja līdz pusnaktij.

– Tas arī bija izdaudzinātais kristību ūdens? Jūs tikāt skaidrībā, kāds ir tā noslēpums?

– Jā. Es sāku apdomāt ūdens mainīgumu atkarībā no diennakts cikla. Droši vien tam ir sakars ar zemes svārstībām.

Mūsu zemes apvalki var svārstīties kā pa vertikāli, tā arī pa horizontāli – šis process ir atkarīgs no Saules un Mēness gravitācijas iedarbības. Taču es koncentrēju uzmanību tieši uz Sauli, jo viņas iedarbība ir stiprāka. Tad, lūk, kad apvalki spīdekļa ietekmē kustas, tiem sākas paisuma berze. Un pie berzes izstarojas elektromagnētisks starojums. Stiprāku vai pavājinātu to uztver ūdens okeānā, upē, kā arī mūsu organisma ūdens vide. Lūk, kāpēc mūs dažbrīd pārņem neparasts mundrums vai, otrādi, uzkrīt gurdenums. Mēs to pārbaudījām ar Meksikas opunciju, kura stāv manā kabinetā. Pievadot elektrodus koka saknēm un viņa stumbram, mēs sākām sekot. Mana hipotēze apstiprinājās! Tikko kā iestājās ūdens aprimuma stundas dabā, pazeminājās arī auga biopotenciāls.

– Un kā izpaužas šis biopotenciāls?

– Šūnu membrānas – apvalka stāvoklī. Pastiprinātā elektromagnētiskā iedarbībā viņš it kā nostiepjas, paaugstinās viņa tonuss. Tā dēļ arī viss dzīvais sāk aktivizēties, daži kļūst pārāk darbīgi, pat agresīvi. Un otrādi, kad membrānas potenciāls ir vājš, ko nosaka pazemināta zemes izstarojuma iedarbība, viss dzīvais uz zemes jūtas mierīgāk.

– Bet kādu iedarbību izraisa Saule šajos periodos?

– Pulksten 13 pēc vietējā laika viņa atrodas zenītā, un no tā spēks paisuma vilnim, kurš nāk no viņas, palielinās. Zemes apvalki it kā nostiepjas, to berze pazeminās, pazeminot arī Zemes elektromagnētisko starojumu. To pašu efektu, taču mazāk izteiktu, mēs dabūjam arī nakts stundās, kad Saule mūsu planētu “pievelk” jau no pretējās puses.

Tas viss attiecas uz diennakts ciklu. Bet Saulei ir arī 27 diennakšu cikls – šajā laikā viņa veic pilnu apgriezienu ap savu asi. Ja nu tam pasekotu? – es nodomāju. Senatnē cilvēki vienmēr jauno gadu atzīmēja ziemas saulgriežu laikā, ap 22.-23. decembri. Šajā laikā attālums starp Sauli un Zemi maksimāli saīsinājās, sasniedzot 149 milj. km. Es kopā ar saviem palīgiem taisīju mērījumus šajā periodā. Visur ūdens 22. decembrī “anomāli” mainīja savas īpašības. Tas ir, nomierinājās nevis uz stundu, kā tas notiek ik dienu, bet pamira uzreiz uz 6 stundām.

Kristību peldes.

Kā jūs domājat, kas notika ar ūdeni pēc nākamajām 27 diennaktīm? Kalendārs rādīja 18. janvāra vakaru, Kristību priekšvakaru... Mēs pārbaudījām ūdens elektriskās vadāmības rādītājus un neticējām savām acīm – viss atkārtojās. Pēc tam pēc katrām 27 diennaktīm ūdens pārvērtās “kristību” ūdenī.

Un, lūk, kas ir apbrīnojami, vienmēr šīs dienas bija tuvu kaut kādiem pareizticīgo svētkiem: Sveču dienai, Matrionas dienai[1], Pasludināšanas dienai (Сретенью, Матрениному дню, Благовещенью)...

Redzams, senie cilvēki par ūdens īpašībām zināja labāk par mums.

– Tātad ūdens šajās dienās kļūst mierīgs, pateicoties noteiktam Saules stāvoklim?

– Tieši tā!

– Bet kāda tad ir viņa ārstnieciskā spēka būtība?

Bet kurš jums teica, ka mēs pierādījām viņa īpašo ārstniecisko spēku? Mēs tikai sapratām, ka šis ūdens var būt cilvēcei noderīgs ar to, ka, iespējams, pazemina pārliecīgu agresivitāti uz šūnu membrānu potenciāla samazināšanās rēķina. Cilvēki šajās dienās, neatkarīgi no tā, vai viņi ir peldējušies āliņģī, vai nē, kļūst mierīgāki, nosvērtāk attiecas pret savu rīcību.

– Bet kā izskaidrot, ka ūdens, kurš smelts Kristībās, ilgi nebojājas?

Uz elektriskās vadāmības rēķina viņā notiek mikroorganismu augšanas nospiešana. Ūdens vislielākā mierīguma stundās uz planētas viņu var pasmelt kaut no upes, kaut no krāna – viņš saglabās savu labo kvalitāti traukā uz ilgu laiku. Ar tādu ūdeni ir labi mazgāties, un, tā kā ūdens uz planētas eksistē vēl gāzveida stāvoklī, mums visiem kļūst vieglāk elpot šajās “īpašajās” saules 27 dienu cikla dienās.

– Ar ko jūs nodarbosieties turpmāk?

Mani interesē pārbaudīt ūdens ietekmi uz cilvēku klīniskos apstākļos. Pašlaik mēs esam vienojušies ar kādu medicīnas centru par eksperimentu, līdzīgu tam, kādu mēs veicām ar mūsu augu opunciju. Stādieties priekšā, kādā mērā tas var mainīt mūsu medicīnu! Jo neviens taču neņem vērā strāvas aktivitāti ūdenī un gaisā (kurā tā arī ir klātesoša). Piemēram, aktivitāte atrodas savā augstākajā punktā, bet pacientam šajā brīdī dod stimulējošu līdzekli. Lūk, jums gan insults, gan hipertoniska krīze. Mans sapnis – tā ir pults, kura aprīkota ar ūdens elektriskās vadāmības mērīšanas sistēmu. Mediķis nospiež pogu uz ierīces, un tā reālā laika režīmā parāda viņam strāvas aktivitātes līmeni. Un tikai pēc tam viņš izlemj, kādas zāles dot slimniekam.”

Mēs sastādījām kristību ūdens kalendāru.

Šajās dienās ūdens kļūst par kristību ūdeni no pulksten 18 līdz pusnaktij! (18. janvārī, 14. februārī, 13. martā, 9. aprīlī, 6. maijā, 2. un 29. jūnijā, 26. jūlijā, 22. augustā, 18. septembrī, 15. oktobrī, 11. novembrī, 8. decembrī, 22. decembrī).

 

Pievienots 07.02.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/raskrita-odna-iz-tayn-kreschenskoy-vodi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Матренин День (Tulk. piezīme)