Print

Ņina Terehova - Planētas miegs beidzas?

“Kas notiek Telpā... un konkrēti ar magnētisko lauku? Magnētiskā lauka komponente, kura apzīmēta zilā krāsā, pirmoreiz 2014. gadā ir nokritusi līdz nullei.” (1. att.)

14 11 14 01

1. att.

Šo Dmitrija Vasiļjeva jautājumu mums adresēja Natālija Koteļņikova...

Jau visu novembri mēs pamanām apklusumu magnētiskā lauka grafikos (sk. 2. att.). Un tas turklāt ir momentā, kad Saules aktivitāte pašlaik ir pīķī (pagāja X un M klases uzliesmojumu sērija).

14 11 14 02

2. att. Magnētiskā lauka izmaiņu jauda 2014. gada augustā un novembrī.

 

Dīvaini ir tas, ka šo uzliesmoju lādiņš vai nu aiztraucas Zemei garām, vai arī, sasniedzot Zemi, nez kāpēc iedarbojas HORIZONTĀLI (daudz reižu apliecot Zemi). Tā var uzvesties viļņi ar milzīgu garumu (amplitūdu)...

Pirmoreiz tādu iedarbības dīvainību pamanīja Kretovs J.V. pēc X1.6 klases uzliesmojuma, kurš tika fiksēts 2014. g. 10. septembrī.

Un jau novembri mēs Tomskas Universitātes magnetogrammās redzam kaut ko kardināli JAUNU! Ir parādījusies jaunu rezonanšu oktāva no 8 stīgām! (3. att.) Tā ir novietojusies diapazonā zemāk pa 4 Hz (to vēl sauc par meditatīvo).

14 11 14 03

3. att. Tomskas Valsts Universitātes magnetogrammas 2014. gada novembrī un līdz 2012. gadam.

Vai tagad var teikt, ka šī magnētiskā lauka daudzgadīgā vētra un “purināšanās” aprimst un tuvojas kaut kādām nobeigumam? Lemiet paši...

Ir daudz momentu, kurus gribētos izteikt...

1. JAUNA mūsu Saules sistēmas atrašanās vieta (4. att.) Viņa ir pārvietojusies uz “apdzīvotāku” rajonu, tuvāk Galaktikas centrālajam sablīvējumam (angl. bulge).

14 11 14 04

4. att. Mūsu Galaktika un viņas apkaimes

NASA vakar bija noorganizējusi zinātnieku konferenci, kur tika apspriesta kosmisko aparātu bojāeja startējot. Un kā galvenais cēlonis tika nosaukts kaitīgi kosmiski starojumi, kura nokļūst pie Zemes tajos momentos, kad Saule ir nepietiekami aktīva. Un tad var izskaidrot pašreizējo starojumu horizontālo izplatīšanos tieši ar lielā garuma viļņiem, kuri nāk no kosmosa dziļumiem.

2. Ienāca prātā Trešā Vēršanās pie Cilvēces, saņemta un noteikta par slepenu 1929. gadā no visu Zemes valdību puses.

„Pie saprātīgajiem Zemes iedzīvotājiem, pie rases, kura sevi sauc par Cilvēci, vēršas Novērotāju Koalīcijas Vienība (N.K.V.) (Коалиционный Отряд Наблюдателей (К.О.Н.)). Nodots caur Šambalas starpniekiem H.I. Rērihu un N.K. Rērihu. „Jūsu Galaktiku sakopojuma apkaimēs dreifē gravitācijas ciklons ar dimensiju -3,15, kurš var ar malu aizķert jūsu Galaktiku, iznīcinot organisko dzīvību uz visām planētām, uz kurām nebūs veikti aizsardzības pasākumi. (Pašreizējā laikā saules sistēmas dimensija ir vienāda ar +3,00017…)””

Vai ne šis ciklons pašlaik ir cēlonis dzīvnieku un zivju bojāejai? Kāds cilvēks no Čeļabinskas (ne zinātnieks, neatceros uzvārdu) arī bija konstatējis kaitīgus starus, pat radījis ierīci, kura to apstiprina, un sastādījis vairākas prognozes par zivju un dzīvnieku bojāeju konkrētos planētas rajonos. Un tas ir noticis.

Viens no pēdējiem paziņojumiem: „3. Novembrī milzīgs daudzums beigtu sardīņu piestāja Klusā okeāna piekrastē Hokaido rajonā. Zvejnieki tās atrada sešos no rīta. Vieta, kur tika atrastas beigtās zivis – Mukawa-cho, Hokaido. Beigtās sardīnes bija ap 15-20 cm garas, kas liecina, ka tie bija nobrieduši īpatņi. Zivju ķermeņi piepildīja krastu 4 km garumā.”

https://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/260078-milliony-mertvyh-sardin-vymylo-na-poberezhe-hokkaydo-yaponiya.html

Šausmīgi žēl, bet zivīm nav aizsardzības pret tādu starojumu, bet, lūk, cilvēkam kaut kāda aizsardzība ir… Vismaz pagaidām ir…

3. Mēs jau esam apsprieduši globāli ezotērisko aspektu izmaiņām, kuras notiek Zemes magnētiskajā laukā pēdējo mēnešu laikā. (Sk. rakstu „Planētas miegs” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub20.html)

Magnētiskais lauks – tas ir apziņas, kurā atrodas cilvēki, momentāns uzņēmums. Magnētiskais lauks ir arī informācijas uzkrājējs, taču viņš atspoguļo cilvēces zināšanu (kā arī domu un jūtu) aktuālo līmeni.

Vērīgi aplūkosim 3. attēlu. Tajā skaidri ir redzamas jaunu rezonanšu stīgas (diapazons no 0 līdz 4 Hz). Tas rāda, ka cilvēku apziņa ir kļuvusi CITĀDA. Tā ir PAPLAŠINĀJUSIES uz meditācijas zonu, uz smalkā plāna zonu. Un tas jau ir PIEPILDĪJIES! Pat ierīces to fiksē.

Atcerēsimies, ka mūsu apziņa un mūsu ķermenis ir saistīti ar Zemes Magnētisko Lauku. Pat vairāk, nekā mēs domājam.

Daudzi no mums jūt magnētiskā lauka svārstības, un pirmkārt saules vētru laikā. Tas tad arī ir viens no reiboņa, noguruma, emocionāla un mentāla saspringuma cēloņiem.

Ko mēs dzirdam no cilvēkiem: „Visu dienu sēdēju uz dīvāna – neko negribēju, nevienas domas galvā, sirdsapziņa moka”, „gribu tikai gulēt un gulēt”, „nav spēka, manī nav kustības”, „nekur negribu, esmu pārgājis uz enerģijas saglabāšanas režīmu” utt. Un tādi stāvokļi ir normāli, kad magnitūda klejo ap nulli (sk. 3. att.), bet apziņa pagaidām nevar aptvert plašāku magnētiskā lauka rezonanšu diapazonu VIENLAICĪGI.

Ko darīt?

PAPLAŠINĀT APZIŅU. Cita ceļa nav. „Domā katru dienu, ja gribi dzīvot mūžīgi”, saka Grabovojs G.P. (Грабовой Г.П.)

Tradicionāli padoms no mūsu puses – centieties jebkuros apstākļos atrasties līdzsvarā un ticēt sev. Viss ir atkarīgs no jums – viegls vai grūts būs šis ceļa intervāls. Mēs varam tikai uzaicināt jūs uz mūsu Centru „Со-Творение”, lai daļu ceļa noietu kopā.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 14.11.2014, atjaunots 04.12.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/son-planeti-zavershaetsya

Tulkoja Jānis Oppe