Print

Мы и есть те, кого мы ждем

Mēs arī esam tie, kurus mēs gaidām

17 10 18 01

2017.10.18.

Dārgie draugi! Aicinu jūs piedalīties bezmaksas meditācijās planētas labā.

Pirmā meditācija notiks 20. okt., piektdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika.

Norāde uz meditāciju https://my.webinar.fm/go/sanat209/ful

Bez paroles

Mēs meditēsim par dažādām tēmām, kas atnāks pa kanālu. Tie būs sirds atvēršanas, saiknes ar Ercenģeļiem, Debesu Tēvu un Diženo Dievieti seansi. Tie būs ļoti augsti un būs domāti visiem interesentiem.

Pašlaik mūsu meditācijas būs kā nekad aktuālas. Ir iestājies laika līniju sazarošanās jeb šķiršanās periods. Un mēs, palielinot gaismu un mīlestību uz planētas, varam ieliet savu radīšanas un izvēles lāsi kopienā, kura pagaidām ir negatīvu parādību iemidzināta un atrodas skrējienā pēc bagātības.

 

Lūk, ko ir uzrakstījuši Deivids Vilkoks (David Wilcock) un Korijs Guds (Corey Goode).

K.G.: Tieši pašlaik mēs redzam, kā negatīvi cilvēki tiecas cits pie cita un pulcējas negatīvās grupās. Tas pats notiek arī ar pozitīviem cilvēkiem. Tamlīdzīgi notiks arvien lielākā un lielākā mērogā. Tas ir, notiek kaut kas pozitīvs. Tas biksta Augšupcelšanās procesu. Un ja ir taisnība, ka notiks sašķelšanās trīs laika līnijās, iespējams, ka mūsu emocionālā un enerģētiskā reakcija uz Zemes izmaiņām palīdzēs mums pacelties vai noteikt, uz kuru polaritāti mūs bīda.

D.V.: Tagad viss ir atkarīgs no mums. Mēs esam tie, kas visu iedarbina.

K.G.: Mēs arī esam tie, kurus mēs gaidām.

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?id=988

 

Džeralds O’Donels (Gerald O'Donnell).

“Kad mēs vērojam pasauli ap mums, daudzi no jums domā, ka tā ir neglābjami sabojāta. Un daudzi no jums nesaprot, ka tā nav jābūt. Katram no mums ir izvēle, līdz ar Radīšanas augstāko spēku, Radīt. Spēja paust domas un attālināti iedarboties uz realitāti atrodas mūsu iekšienē, tāpat kā spēja dzēst vecas atmiņas, domāšanas šablonus un ieradumus. Nav atklāts jūsos līdz šim laikam jūsu spēks programmēt jaunas reālijas, jaunas perspektīvas un jaunus sapņus jūsu pasaulei. Jūs esat tādi paši Dieva dēli un meitas kā Vienotais Dievs, neatkarīgi no jūsu vīriešu un sieviešu bioloģijas.

Jūs visi esat Vienotā daļas. Dēls, tāpat kā jūs, ir tikai Tēva izpausme, tāpat kā jūsu zemapziņas Augstākais Es, kurš pauž jums realitāti. Jūs apveltāt ar enerģiju savu domu, bet Māte-Daba izpauž to vibrējošā matērijā pēc saviem likumiem. Jūs visi izceļaties no augstākās enerģijas. Un tādejādi jūs uzturat un nesat raksturojumus no Vienotā Saprāta, Vienotā Es, kurš ir spēks iedarboties uz realitāti caur domu un tās izpausmi, kad tā saplūst ar augstu enerģiju. Dēls, kā domas, kuru jūs izjūtat, izpausme, – tas ir Tēvs.

Tēvs – tā ir jūsu pati dziļākā zemapziņas doma (Augstākais Es jeb Vienotā Superapziņa), kļūs Dēls izpaužoties, bet pēc tam tiek jūsu pārdzīvots kā jūsu realitāte. Tas, kam jūs ticat, jūsu zemapziņas līmenī ir tas, kas jūs esat, tas, ko jūs projicējat, un tas, ko jūs jūtat.

Tēvs, kā Radītājs, ir Dēls, kā Radītais un Radījums. Tēvs izsaka Sevi caur Dēlu. Viņš rada dēlu un pasauli, ar kuru dēls ir aptverts. Tam Tēvs ieiet Mātes-Dabas zemapziņas aspektā, kurš vibrē un pilda matērijas Vibrāciju Gaismas programmu. Šajā radošajā aktā Māte-Daba pēc tam rada projicējamu Dēla realitāti. Jūs visi esat Tēva dēli: vīrieši un sievietes – jūs – aktīvās daļas.”

Джеральд О'Доннелл — Дистанционное влияние: Секрет раскрыт http://e-puzzle.ru/page.php?al=dzherald_odonnell__dista

17 10 18 02

Sākam apmācību radīt ar domu apzinātāk.

Sākam radīt ar apzinātām vēlmēm planētas un cilvēku kopienas līmenī.

Sāksim regulāras tikšanās vebināru istabā. Tās notiks piektdienās vai ceturtdienās vakarā. Ilgums 1 stunda.

Pirmā meditācija notiks 20. okt., piektdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika.

Norāde uz meditāciju https://my.webinar.fm/go/sanat209/ful

Bez paroles

Nākamo reizi mēs tiksimies 3. novembrī. Skatieties sarakstu vietnē!

 

Pievienots 18.10.2017

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/mi-i-est-te-kogo-mi-zhdem

Tulkoja Jānis Oppe