Чем занимаются души в сфере Великой Богини

Ar ko nodarbojas dvēseles Diženās Dievietes sfērā

17 09 27 01

Dārgā Diženā Dieviete! Es sveicu tevi un ļoti tevi mīlu!

Es lūdzu šodien pastāstīt par tām funkcijām un interesēm, kuras raksturīgas tavām radībām, iznākušām no cilvēkiem, kuras attīstās tavā sfērā. Kas viņas ir un ar ko nodarbojas?

DD: Cilvēka dvēseles līmenī ir vairāki ugunīgā plāna aspekti, tajā skaitā arī tās būtnes, kuras man kalpo un palīdz man darbībā, saistītā ar viņu bijušo pasauli. Tie ir dvēseļu skolotāji, dziednieki, peldinātāji (vizualizējās kristījamais trauks), vecāki, apsargi un daudz citu funkciju, kuras ir raksturīgas maniem palīgiem.

Aplūkosim visas tādas nodarbes. Pirmām kārtām, saproti, ka visas funkcijas dvēsele izvēlas pakāpeniski un brīvprātīgi. Viņai mēdz būt nosliece uz vienu vai otru funkciju, un, pamēģinājusi visu, paliek pie tās, kas silda dvēseli.

Dvēseles dziednieks – tas nav tas, kurš palīdz izdziedināt negatīvu pieredzi. Mūsu dvēseles tikai tiek radītas, un viņām nav pieredzes, bet var būt viens vai otrs defekts, piemēram, nav intereses par dzīvi, nav tieksmes uz saziņu u.c. Un tādi dziednieki apvelta jaunas dvēseles ar to, kas viņām ir deficītā.

Audzinātāji strādā pie tā, lai visiem būtu komfortabli un patīkami atrasties manā sfērā – kā dvēselēm, tā arī visiem, kas ir saistīti ar mums. Nevar būt ciešanu vai savārguma jebkurā jomā tiem, kas tikko ir dzimuši, vai tiem, kas palīdz audzināt jauniņos, tāpēc ka tam var būt sekas defektu veidā, kuri var palikt uz jaundzimušajiem kā neizdziedinātu vecāku programmu nospiedumi.

Vecāki – tie ir tie, kas tieši nodarbojas ar dvēseļu dzemdināšanu. (Redzu, ka viņi pieņem ļoti augstas enerģijas savā iekšienē, centrā, formē tur kādu dīgli un pēc tam viņu izgrūž ar lielu mīlestību un gaismu. Viņi atrodas ekstāzes stāvoklī, ļoti augstā, skaistā. Process ir līdzīgs galaktikas dzimšanai: viela, kuru viņi pieņem no augstākās pasaules, savērpjas viņiem centrā, pakāpeniski ietīstās slāni pēc slāņa, pēc tam tiek apsegta ar maigu apvalku, kurš līdzīgs olas iekšējam apvalkam.)

Vecāki nav cēlušies no humanoīdiem. Tie ir augsti eņģeļi, un viņi dzemdina dažādas dvēseles, ne tikai cilvēkus. Viņi vajadzīgās enerģijas smeļ no būtnēm, kuras var saukt par atmiskā plāna austākajām dvēselēm.

Urantijas Grāmatā bija teikts, ka Radītājs Mihaēls un Dievišķā Aizgādne paši radīja tūkstošiem eņģeļu. Cik tas atbilst patiesībai?

Tāds priekšstats bija tiem, kas uzrakstīja tādu grāmatu. Patiešām, visuma Radītāji organizē visuma iedzīvotāju radīšanas procesu, taču nekad tiešā veidā nedarbina to dvēseļu, kuras mēs pašlaik apspriežam, dzemdināšanas procesu. Šīs dvēseles hierarhijā stāv daudz zemāk blīvuma ziņā.

Es pati esmu dzimusi citā visumā no tiem vecākiem, kuri bija dvēseļu Radītāji manā līmenī, un tiku paredzēta tai darbībai, ar kuru tagad ar lielu dedzību un prieku nodarbojos. Daudzas mana līmeņa dvēseles var izvēlēties nodarbošanās veidu, bet nekad nekļūs tādi izteikti speciālisti, kā tās dvēseles, kuru misija ir noteikta iepriekš. Radīšanas specifika ir tāda, ka universālām dvēselēm tāda pieredze ir jāsastrādā patstāvīgi, bet mums tas ir iedzimts, kā cilvēks ir spiests mācīties lidot vienā vai otrā veidā, bet putniem tas ir iedzimts.

Svarīgas ir gan vienas, gan otras, citādi visums nevarētu augt un attīstīties. Man mana darbība, kā jūs sakāt, “atsaucas dvēselē”, un es to nemainītu ne pret vienu citu.

Peldinātāji – vārds pārāk neatbilst zemes plānam. Tie ir tie, kas pieņem dvēseles un ieģērbj viņas piederības vienai vai otrai nākotnei, misijai, uzdevumam apvalkā. Dvēseles tiek radītas ne tikai planetārai dzīvei, bet arī visam Universumam. Vienas dvēseles iet “uz augšu”, citas paliek iekšējos līmeņos dzīvei un kalpošanai, dažām ir paredzēts laisties lejup planetāras dzīves klēpī. Šeit viņas pieņem zemes plāna (vai citu galaktikas planētu) audzinātāji un apsargi. Peldinātāji dvēselei uzģērbt viņas pirmo apvalku, “iemērcot” un uzģērbjot vajadzīgās infrastruktūras.

Apsargi tur dvēseles savā iekšienē, sfērā, kurā dvēseles aug kā inkubatorā. Viņi ir līdzīgi bērnudārza audzinātājiem, pilni mīlestības un vieduma, un ir pilnīgi atbildīgi par tiem, ko uzņēmuši, palīdzot tikt skaidrībā ar viņu turpmāko likteni.

Kāds ir to dvēseļu liktenis, kuras dzimst tavā sfērā?

Vienas kļūst eņģeļi, otras grib augt un attīstīties par ercenģeļiem, trešās nodarbojas ar dvēseļu dziedināšanu dažādos līmeņos. Dažas kļūst par Radītājiem, strādājot citu būtņu komandā un Milzīgo Būtņu – Logosu un Apziņas Sfēru (Apziņas Staru) – uzraudzībā. Dažas pieņem lēmumu palīdzēt kā planetāro dvēseļu Sargeņģeļi.

Pašizteiksmes veidu ir ļoti daudz, un katrs tāds veids ir ļoti pievilcīgs un ietver iespēju augt un attīstīties.

17 09 27 02

Es visas uzskaitītās ietveru savā iekšienē, radot apstākļus un palīdzot augt un attīstīties. Pēdējā laikā ir atklājušās pilnīgi jaunas misijas un daudz dvēseļu attīstības variantu. Mēs arī attīstāmies un pārveidojamies savos plānos, un mums pa pēdām pārveidojas tie, kas ir mūsu iekšienē. Mēs dodam impulsu tālākai izaugsmei visam tam visumam, kuru jūs saucat par Diženo Dievieti.

Sākumā tu runāja pirmajā personā, bet tagad es dzirdu “mēs”.

Es esmu kolektīva būtne, kura sevī ietver visus eņģeļus un ercenģeļu sfēras. Jums vēl nav saprotama vienu un otru būtņu piederība.

Parasti es kosmiskās hierarhijas salīdzinu ar cilvēka uzbūvi – viņa orgāniem un šūnām.

Šeit ne gluži ir tā. To ir grūti izskaidrot, bet reiz tu visu sapratīsi pati.

Es turpmāko savu dzīvi izvēlējos kā kalpošanu tavā sfērā. Tas cilvēkam ir iespējams?

Tavai dvēselei ir iespējams. Izaugsi līdz eņģeļu plānam un pārnāksi pie manis draugos. Šeit tu sāksi saprast to, ko nesaprot un nezina cilvēks, jo viss ir iekārtots citādi manā būtībā. Bet tu nekad nenožēlosi savu izvēli.

Man liekas, kas es jau tur esmu, pie tevis, manā ugunīgajā aspektā.

Tu esi daļa no tāda aspekta kā dieviete Venēra. Sazinoties ar viņu, tu izaugsi līdz pilnīgai saplūšanai. Svētu tevi tādam ceļam!

Pateicos, Diženā Dieviete!

 

Pievienots 27.09.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/chem-zanimaiutsya-dushi-v-sfere-velikoy-bogini

Tulkoja Jānis Oppe