Осознанное состояние

Apzināts stāvoklis

Apzināts dvēseles stāvoklis

vai cerība uz labāku nākotni?

17 09 14

“Es un mana dzīvesbiedre Jeļena bijām Vispārējās Gaismas meditācijas dalībnieki 21/08/2017, kopā ar Jums. Ir ļoti svarīgs jautājums sakarā ar Kobru. Iespējams, jūs zināt, ka 2005.-2015. gadu laikā caur Vēstnesi T.N. Mikušinu (Т.Н. Микушина) Lielā Baltā Brālība ir pārraidījusi daudz čenelingu, tajā skaitā no Mātes Marijas, Sv. Mihaēla, Jēzus Krista, Kunga Sanata Kumaras, El Morijas, Kut Humi u.c. Gaismas Būtībām. Visus šos diktējumus var izlasīt Mikušinas vietnē sirius-ru.net. Nevienā no šiem čenelingiem informācijas, līdzīgas tai, ko deva Kobra, nav bijis, kas dod iemeslu šaubīties par Kobras Avota patiesumu.

No otras puses, iespējams, ka tajā laikā (2005.-2015.) vēl nebija iestājies patiesības moments… Bet zināms nedrošums par Kobras Avota patiesumu paliek… Lūdzu Jūs saprast mani pareizi: šī informācija pašlaik bija NEDAUDZ ŠOKĒJOŠA, tāpēc ka jau 2011. gadā mans Skolotājs, REIKI Meistars, G. Rezvins (Гр. Ревзин) deva mums, viņa mācekļiem, Augšupcelšanās attīstības scenāriju, kurš bija ļoti līdzīgs Kobras izteiktajam un attiecās aptuveni uz 2012. gadu (kamēr tas, kurš bija jūsu izsūtnē, attiecas uz tuvāko nākotni). Tur, tiesa, nebija arestu un “skaidrošanās” fiziskajā līmenī, bet bija informācija par gaidāmo banku sistēmu kolapsu, totāliem rūpniecības darba traucējumiem, laikapstākļu kataklizmām, līdz pat īslaicīgiem Zemes magnētiskā lauka darbības traucējumiem. Šī informācija nāca no Krajona.

Dmitrijs

***

Natālija Nikolajevna, Jūs pati To lasījāt? Jeb kā pagājušos “labos” laikos – uzticamies? Neieslīgšu dziļā analīzē un komentāros – žēl tērēt tam laiku, izteikšu tikai savu viedokli – visa šī informācija tad arī ir vistīrākā DEZA! Jeb vienkārši Blēņas. Man ir viens jautājums, tāpat kā agrāk – kādēļ Jūs ļaujat Tam izpausties Jūsu vietnē????
Tas nav par “sēnēm”, tie lai dzīvo ar saviem tarakāniem galvā. Tas ir pa “kobru” – pat nosaukums jau atgrūž ar savu vibrāciju, nerunājot par saturu.
Tiem, kas uzskata citādāk – palasiet uzmanīgi no publikācijas sākuma, un, ja jums pašiem nerodas nekādas sajūtas par šīs informācijas svešumu, tad salīdziniet to pēc dievišķības kritērijiem (mīlestības klātbūtne, baiļu un šausmu klātbūtne utt. utt.)
Vēlu Visiem veiksmi un atšķiršanu!

Ar cieņu, Vladimirs

 

Kādēļ es publicēju šīs vēstules? Domāju, ka Dmitrijs un Vladimirs nav vientuļi savā viedoklī. Viņiem nepatīk, ka viņi nezināja par Pretošanās Kustību. Viņiem liekas, ka vibrācijas ir kļuvušas zemas.

Es arī par to nezināju, informācija par to iznāca virspusē tikai 2016. gadā. Domāju, ka arī Tatjanai Mikušinai ar šo Pretošanās Kustību nav ne mazākā sakara, tāpat kā man. Tāpēc mēs nevarējām par to rakstīt agrāk savos čenelingos. Šī informācija bija slēgta un netika izpausta.

Tagad parunāsim par to, ko mēs gribētu un kā ir patiesībā. Kāds cīnās par visu cilvēku laimi, bet mums nepatīk viņa vibrācijas? Ja salīdzinām Vladimira vēstules vibrācijas un viņa izteikumus, tad tie izrādīsies daudz zemāk par tiem, ko viņš kritizē.

Mani dārgie, kādām ir jābūt mūsu laika Če Gevaras vibrācijām? Tie taču nav čenelingi! Tie vienkārši ir raksti – par cīņu, revolūciju uz planētas un taisnīgumu visiem.

Jūs esat pieraduši lasīt čenelingus un tagad salīdzināt tos ar informāciju par to stāvokli, kāds patiesībā ir kosmosā un uz Zemes.

Pārlasīju sākumu rakstam, uz kuru atsaucas Vladimirs (http://sanatkumara.ru/stati-2017/chem-otlichaiutsya-otritsatelnaya-i-polozhitelnaya-sistemi[1]).

“…vairums telepātisko vēstījumu no Galaktiskās Konfederācijas ir Arhontu un viņu tehnoloģiju pārtverti mentālajā, astrālajā un ēteriskajā plānā. Arhonti ieliek vēstījumus, kuri pirmajā acu uzmetienā izskatās mīlestības un gaismas pilni, bet patiesībā ir vienkārši pārstrādātas frāzes. Viņi arī tās samaisa ar dezinformāciju, un tas ir radījis daudzus putrojumus par Galaktisko Konfederāciju starp Gaismas darbiniekiem.” “Tie kanāli, kuriem ir īsts telepātisks kontakts ar Galaktisko Konfederāciju, spēj atnest jaunu informāciju uz šīs ar karantīnu aplenktās planētas virsmu, nevis vienkārši atkārtot vecas frāzes.”

 

Tas ir pilnīgi precīzs lietu stāvoklis, un es varu parakstīties zem šiem vārdiem. Par šo pelēkās informācijas atšķiršanu vēstījumos no gaismas vēstījumiem es rakstu jau vairākus gadus (piemēram, http://sanatkumara.ru/stati-2017/podstrekatelstvo[2]). Patiešām, reizēm aiz frāzēm par gaismu slēpjas pilnīga dezinformācija un mūsu stāvokļa pazemināšana, mūsu vibrāciju nolaišana uz negatīvu baiļu un draudu rēķina.

Viduszemē ir liels aparāts tādas dezas radīšanai, arī es izrādījos tādā pašā ietekmē pēc pieslēgšanās informācijai par Iekšējo Zemi. Par laimi, es orientējos informācijas avotos un stingri sekoju, kurš man sūta un no kurienes, un spēju atrast palīdzību Viduszemē.

“Apmēram pirms 26,000 gadiem Arhonti šo planētu deklarēja par savu īpašumu, bet visas uz viņas dzīvojošās būtnes par saviem ķīlniekiem un vergiem. Viņi uz šīs planētas noteica karantīnu, un katram kosmiskam aparātam, ieejot vai izejot no šīs planētas, bija jāsaņem speciāla atļauja no Arhontiem. Tas ir cēlonis runām par “neiejaukšanos”, par kuru mēs dzirdam.”

 

Kad kāds raksta par aizsegu, tad viņam ir taisnība, bet kad mums paskaidro, no kurienes aizsegs ir radies un kā to var novākt, tad tas ir šoks?

 

“Aštara Komanda – tā ir Galaktiskās Konfederācijas apakšvienība, kuras galvenā funkcija ir planētas Zeme atbrīvošana no tumšo spēku varas.”

Neredzu nekādu pretrunu ar to, ko raksta gaišie spēki.

 

“Pagātnē vienīgais paņēmiens, ar kura palīdzību cilvēks varēja aizbēgt no karantīnas, bija Augšupcelšanās process, kura laikā viņam bija jāatlaiž visas piesaistes pie visām fiziskajām, ēteriskajām, astrālajām un mentālajām realitātēm, kur Arhonti var darboties. Alternatīvs variants iemantot brīvību – iegūt iespēju doties uz citām zvaigžņu sistēmām – drīz cilvēcei atklāsies, jo karantīna sabruks.”

Jā, vienīgais ceļš agrāk, visās reliģijās un garīgajās skolās bija – augšupcelšanās gaismā process. Tam bija nepieciešama – atteikšanās no sociuma, gavēnis un badošanās, atteikšanās no visiem dzīves priekiem, celibāts un pastāvīgas lūgšanas. Tas ir ceļš dažiem.

Bet kā tad visi pārējie, tie, kuri neizvirzīja uzdevumu aiziet no planētas? Viņi palika arvien tāpat ieslodzīti astrālajā un fiziskajā pasaulē. Kobra saka, ka pienāks laiks, kad mēs spēsim visi, neatkarīgi no apskaidrotības, ceļot starp pasaulēm un sarunāties ar galaktikas gaismas pārstāvjiem.

Kas šeit ir biedējošs, šokējošs vai zems pēc vibrācijām?

 

“Astrāli/ēteriskās programmas

1. Apziņas pazemināšana un gaismas ķermeņa / merkabas deaktivizācija.
2. Gribas brīvības un pozitīvas intuīcijas bloķēšana.
3. Intelekta pazemināšana.
4. Disharmonijas stimulēšana attiecībās.
5. Nabadzības stimulēšana.
6. Subkultūru nesaskaņas.
7. Aptaukošanās.
8. Spiegojoša programma, darbojas no ēteriskā plāna un kontrolē fizisko būtņu visu darbību.
9. Implanti.

 

Ka šeit ir tāds jauns, pretrunīgs tam, ko mēs zinām? Vienkārši mums vēlreiz atvēra acis uz mūsu stāvokli.

Starp citu, Deivids Vilkoks (David Wilcock) arī vada programmu, kura tā arī saucas – ATKLĀŠANA. Visas tās patiesības, kura burtiski pašlaik ir ielauzusies planētas informācijas laukā, atklāšana.

Kas attiecas uz otro rakstu – “Destruktīvā 4D telpa”, tad es esmu pateicīga tiem, kas kontaktējas ar tumšajiem un nu beidzot arī ATVĒRA MUMS ACIS uz visu to, ko plāno tumšie sakarā ar cilvēces pārkausēšanu savā formā un apziņā.

Lai visiem kļūtu skaidrs, par ko es runāju, sniegšu destruktīvas un konstruktīvas sistēmas atšķirību sarakstu.

Informācija par destruktīvo sistēmu ir ņemta no raksta “Destruktīvā 4D telpahttp://m.my.mail.ru/community/sotvorjaem/03C41F074672244D.html

 

 Pozitīva sistēma

Negatīva sistēma

Konstruktīva sistēma

Destruktīva sistēma

Monādiska daudzdimensionalitāte

Cilvēka viendimensionalitāte

Enerģijas izstarošana, atdeve

Enerģijas absorbēšana, vampīrisms

Pozitīvas sajūtas, mīlestība, tiekšanās uz skaistu nākotni

Pelēkas bēdīgas sajūtas, negatīvs, bailes no nākotnes

Mīlestība un cieņa pret sevi

Sevis nepieņemšana

Kalpošana visiem

Kalpošana sev un tuviniekiem

Dzīves autorība

Viss ir pēc tā Kunga gribas

Atbildība par visu, kas notiek dzīvē

Atrašanās trīsstūrī Upuris – Agresors - Glābējs

Visums ir labvēlīgs

Par visu ir jāmaksā

Es esmu brīva personība

Kā sanāks. Es pakļaujos augstākstāvošiem

Es attīstos atbilstoši vēlmēm un talantiem

Es attīstos atbilstoši programmai un uzdevumiem

Es kā čenelers nesu jauno uz planētu

Es kā čenelers atkārtoju to, kas visiem ir uz lūpām

Es esmu apzināts un daudzdimensionāls

Es atrodos amnēzijas stāvoklī

Es neesmu pamodināts

Es pieļauju kļūdas, apzinos un laboju tās

Es esmu vainīgs savā nepilnīgumā un grēkos

Man ir gribas brīvība, un es būvēju dzīvi pēc sava plāna

Gribas brīvības un pozitīvas iniciatīvas bloķēšanās

Sistēma stimulē, un es apzināti būvēju labestīgas un labas attiecības

Sistēma stimulē disharmoniju attiecībās

Nodarbojos ar savas enerģētiskās sistēmas un domu attīrīšanu

Enerģētiskā sistēma ir bloķēta no augšas, iekšienē, un tai bieži ir saikne ar apakšējo astrālo plānu, bet dažreiz arī apakšējais enerģijas avots ir bloķēts

Seksualitāte – mīlestības izpausme

Mīlestības un seksualitātes sašķeltība

Sirds ir atvērta

Sirds ir aizvērta

Klausos savu prātu un sirdi, domāju ar sirdi

Prāts aizstāj sirdi

Redzu otrā tādu pašu dvēseli kā man

Nesaprotu un nevērtēju augstu pretējo dzimumu

Es vēlu visiem cilvēkiem laimi, attīstību un mīlestību, es esmu tāds pats kā visi

Es gribu būt labāks par otru, lai viņš ir kaut mazlietiņ sliktāks par mani

Visums ir bagātīgs

Sistēma stimulē nabadzību

Sistēma stimulē tieksmi apvienoties

Sistēma stimulē šķelšanos, nesaskaņas, konkurenci un nepieņemšanu

Sistēma stimulē tieksmi uz mieru

Sistēma stimulē tieksmi uz cīņu un karu

Sistēma stimulē mērenību visā, tajā skaitā ēšanā

Sistēma stimulē mantkārību, patērnieciskumu un aptaukošanos

Sistēma ienes zināšanas par cilvēka patieso uzbūvi un planētas un cilvēka augšupcelšanos

Sistēma apspiež zināšanas par augšupcelšanos

Augstākie hierarhi: Tēvi – Radītāji, Ercenģeļi, Skolotāji, Galaktiskie Spēki

Augstākie hierarhi: Absolūts, Galvenais Noteicējs, Arhitekts

Es esmu Dieva Dēls

Es esmu Dieva vergs

Savienošanās ar visumu un konstruktīva sadarbība

Aizsegs no visuma un visu vadība no Būtību saujiņas puses

Sistēma tiecas uz saprātīgu patēriņa ierobežošanu

Sistēma tiecas uz patēriņa pastiprināšanu, visa ir par maz

Cilvēks ir dvēsele, kura attīstās

Cilvēks ir patērētājs un sistēmas vergs

Sistēma tiecas uz ekoloģisku ražošanu

Sistēmai ir nospļauties uz ekoloģiju un planētas graušanu

Sistēma rūpējas par nākotni un pēctečiem

Paņemt maksimumu un aiziet prom no planētas

Sistēma tiecas uz patiesību visā

Sistēma patiesību aizstāj ar saviem jēdzieniem

Sistēma tiecas uz jauniem ekoloģiskiem enerģijas avotiem

Sistēma slēpj jaunus atklājumus un nogalina to autorus

Cilvēks kā dvēsele savieno sevī gaismu un tumsu (garu un matēriju)

Cilvēks ar sevi sadala gaismu un tumsu

Daudzdimensionāla attīstība

Tehnogēna attīstība

Dvēseles brīva attīstība

Attīstība nesatur brīvības koeficientus, un to nosaka uzdevumi, vektori, mērķi, algoritmi

4 D: cilvēks uz šodienu praktiski pilnīgi sastāv no Monādes sistēmas, Monādiskās šūnas no viņa definīcijas, viņa ķermeņa viedokļa ir tas lielums, kuru ļoti grūti ir ievietot destruktīva tipa 4. dimensijas telpas sistēmā

4 D: cilvēka attīstības stāvoklis destruktīva tipa 4D kategorijās ir stāvoklis, kurā cilvēka ķermeniskais tēls, viņa šūna tiek aizstāta ar Arhitekta algoritmiem, viņš pakāpeniski tiek aizstāts ar cilvēku-novērotāju, kuram ir sava konstrukcija, Monādes sistēmas kontrole pār ķermeni mazāka nekā 30-40%

Tieksme atkalapvienoties ar Radītāju, tieksme uz gaismu un mīlestību, uz dievišķo matricu

Tieksme atvienoties no Absolūta un radīt savas tehnogēna tipa pasaules ar vadāmiem sabiedrības locekļiem

Cilvēks ir radīts pēc Radītāja tēla un līdzības

Cilvēks ir Radītājs

Cilvēks ir sistēma

Dievišķās monādiskās matricas izmainīšana, kur cilvēks ir novērotājs, ar izmanītu stāvokli, ar jaunu organisma, viņa uztveres sistēmu, viņa domāšanas uzbūvi

Cilvēks var attīstīties tūkstoš veidos gara, dvēseles, matērijas jomā

Tehnogēnisma stāvoklis ir obligāts

Dzīve – tas ir Visa Esošā Radītājs un visi viņa radījumi

Vārds “dzīve” ir nomainīts ar nepieciešamo scenāriju plānu, nepieciešamo risinājumu, uzdevumu, nepieciešamo pieredžu jēdzienu

Cilvēks ir brīva būtne, un viņa domas ir atkarīgas no viņa apziņas attīstītības līmeņa

Destruktīva tipa brīva domāšana rodas tikai Galvenā Noteicēja līmenī

Cilvēka - Radītāja domformas nosaka viņa attīstītības līmenis un savā attīstībā ieliktās enerģijas, Augstākā Es un Dvēseles centieni, vēlmes, priekšrokas, plāni, potenciālu attīstība, tās ir bezgalīgi paplašināmas un brīvas izziņā, pieredzē un līdz-radīšanā ar Radītāju

Cilvēka-novērotāja domformas ar savu kategorizēto aparātu, savām vērtībām, sasniegumiem, mērķtiecību ir salāgotas ar Arhitekta algoritmiem, ar tiem priekšstatiem, kuri eksistē Arhitektam attiecībā pret vienu vai otru civilizāciju, galaktiku, planetāru sistēmu

Divu sistēmu savienojums uz planētas dod iespēju dvēselei, kura izvēlējusies konstruktīvu attīstības pieredzi, iepazīties ar destruktīvu attīstības pieredzi

Divu sistēmu savienojums uz planētas dod iespēju dvēselei, kura izvēlējusies destruktīvu attīstības pieredzi, iepazīties ar konstruktīvu attīstības pieredzi

Skolotāju sistēma dod virzienu, iesaka, bet nevada

Cilvēks nedzird Skolotājus un ir pilnīgi vadāms no destruktīvās sistēmas puses

Saikne ar iekšējo Es, ar Augstāko Es, ar Skolotājiem, ar Radītāju, kolektīvas apziņas, kolektīvas domāšanas, mijiedarbības, mērķa apzināšanās stāvoklis

Cilvēka enkurojums un piesaiste telpai, viņa mīlestība pret naudu, varu, pret sevi, pret sava izdevīguma, savu spēcīgo pušu, priekšrocību, konkurences uzspiešanas izpratnes sistēmu

Tieksme tīrīt ķermeni un dvēseli no destruktīvām emocijām, jūtām un domām, tieksme uz labsajūtu un mieru, uz mīlestību, uz pieņemšanu un piedošanu, apskaidrību un augšupcelšanos

Vīrusu, slimību, dažādu transgēnu produktu, mutāciju radīšana, lai novāktu cilvēku rasi un radītu aizvietojošus ķermeņus un aizvietojošas sistēmas, cilvēka un dzīvnieku ķermeņu izmantošana eksperimentiem, lai radītu jaunas aizvietojošas rases

Programmas: apvienot visus cilvēkus visā pasaulē savstarpējai palīdzībai un atbalstam

Mākslīgi tiek uzturēta konkurence un cīņa, kari, un scenāriju tipa destruktīvas spēles

Konstruktīva tipa cilvēka sistēmai ar brīvu domāšanu ir ļoti grūti pretnostatīt kaut ko, kas aizvietos vai arī dos kaut kādas priekšrocības, jo pats šī cilvēka stāvoklis būs definēts 4D kategorijās, kuras prevalē sākotnēji – jūsu šūna, jūsu Monāde, jūsu stāvoklis

Cilvēks būs pilnīgi savstarpēji aizstāts gan no savu vērtību, gan no savu domāšanas parametru viedokļa, un arī sava domāšana viņam būs pārveidota

Radītāja Sistēmai ir bezgalīgas attīstības, jaunrades un neatkārtojamības plāni, atbilstoši vispārējai labklājībai, pārpilnībai, izvēles brīvības tiesībām un jebkuras Būtnes dzīvības un domāšanas neaizskaramībai

Destruktīva sistēma Absolūta attīstības sistēmās kā uz zināma tīkla, kā uz zināmas matricas uzliek Arhitekta algoritmus. Pakāpeniski iebūvējoties, pārveidojoties, tie pilnīgi izspiež Absolūta matricu kodus, radot jaunas tehnogēnas telpas

Es izvēlos un saņemu savas izvēles sekas

Tas pats no sevis tā notiek

Es zinu un daru

Es zinu, bet…

Es mīlu

Mīlestībai pakļaujas visi vecumi

Mīlestības nav

Mīlestība ir ļauna, iemīlēsi arī āzi (Любовь зла, полюбишь и козла)

Panākumi un laime – kad tu mīli un esi brīvs

Panākumi un laime – karjera, nauda, vara

 

Pievienots 14.09.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/osoznannoe-sostoyanie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1234-dazadi-autori-ar-ko-atskiras-negativa-un-pozitiva-sistema (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1148-kudisana (Tulk. piezīme)