Очищение и защита на всех уровнях плотности

Attīrīšanās un aizsardzība visos blīvuma līmeņos

Seanss ar Saules Brālību 17.07.23

17 08 03 01

Ievads

Dārgie Saules Brāļi! Esmu gatava sākt mūsu seansu!

(Skatos savu noskaņojumu un pārbaudu, noskaņoju kanālu. Kanāls ir kļuvis ļoti spēcīgs. Līdz ar Maitreijas atnākšanu esmu sākusi just neparastu kanāla spēku, viņš to ir labi nostiprinājis.)

SB: Maitreija ir tava kanāla daļa.

(Ieraudzīju, atradu viņa staru un sāku caurskatīt kanālu. Es ieraudzīju Maitreijas līniju starp vēl vairākām, savāktām lielā kūlī.)

Un kam pieder pārējās līnijas? (Pretī klusēšana.)

Nosaku: Apolons, Lucifers, Izīda un vēl daži mīļie – Venēra, Afrodīte, Gors… Centrālā un pati lielākā – Sanats Kumara. Tas ir kā koka stumbrs. Virs viņa augstāk un jau – Gabriēla stars. Virs Gabriēla ir vēl tālāk tievs lāzera stars, pie Dievišķās Aizgādnes, uz viņas bijušajiem ietvariem, uz Visuma Centru.

Šri Juktešvara stars ir zemāk par visiem, viņš visu laiku ir blakus. Gluži kā mīļais Tētis.

Stars pie Diženās Dievietes – tas ir kā visu staru pārklājs, liels un caurspīdīgs.

Taču stars pie Dievišķās Aizgādnes ir augstāk par Diženo Dievieti.

Alfa iet augstu pa centrālo kanālu, tas ir liesmains mirdzošs visu staru serdenis. Nebiju domājusi, ka viņa ir tik spēcīga manī.

Debesu Tēvs – milzīga sfēra, caurspīdīga un mirdzoša, izejoša aiz visu ietvariem.

SB: Nu ko, izpētīji savu kanālu?

Vēl nepaskatījos dārgo Guaņ-Iņ!

(Skatos.)… Es atradu viņu manī, tieši sirdī! Tas nav stars, tas ir iekšienē!

SB: Viņas spēks tev dots, lai ietekmētu cilvēkus un izvēlētos pašu labāko no visa piedāvātā.

Pateicos!

Seanss

SB: Sākam mūsu seansu. Šodien mums ir uzdots novadīt neparastu seansu, kurš izslēdz vienus spēkus un ieslēdz pilnīgi jaunus, neparastus, neizpētītus pagaidām.

Tā ir tieša saikne ar mums, nepastarpināta, pastāvīga, visiem, kuri gatavi tai pieslēgties.

Mēs izslēdzam astrālās saiknes, lai tās jūs neapgrūtinātu. Tie ir kanāli no Iekšējās Zemes, no trešās dimensijas astrālā plāna – visu jokdaru un provokatoru, magu un ekstrasensu kanāli.

Tā ir aizsardzība no astrāliem uzbrukumiem?

Kaut kas tāds, vēl spēcīgāks. Paskatīsimies, kā tas darbosies. Tā pagaidām ir pirmā versija, tā nostiprināsies un pilnveidosies.

Ļoti vajag mierīgai dzīvei!

Un kā darbosies mūsu ar jums pastāvīgā saikne?

Tagad visu notestēsim.

Tātad ievads ir pabeigts!

Iztīrījām kanālus un noskaņojamies. Tos, kam nav iztīrīts, ievedu savā serdenī. Pulcējamies zem mana spārna.

(Kanāla sagatavošana, atslābināšanās un iziešana uz pašu augstāko apziņu.)

Par zināšanām. Vecās zināšanas, kuras jums kalpo kā bāze un atbalsts, pagaidām var neieslēgt, tās traucē uztvert, tāpēc ka jūs sagaidāt ieraudzīt vai sajust tikai to, ko zināt. Viss pašlaik mainās, un daudz dogmu vēl jums nāksies aizvākt. Ir svarīgi Tagad Būt un klausīties savu Apziņas Stāvokli – jaunā atklāšanu. Caur kanālu jūs atnesat jaunas zināšanas, jaunas izpratnes un pamatus, augstas emocijas. Tā ir izzināšana caur “dabu”, caur savām sajūtām, atšķirībā no galvas. Un tas viss ir pirmoreiz. Jums šīs jaunās izpratnes un jēdzieni, šis skaistums ir jādzemdina savās krūtīs – to pasauļu, kuras jūs vēl nepazīstat, burvestība.

Ir cits skaistums, un tas ir kaut kas ireāls, tas, ko jūs jutāt Debesu Tēvā, Dievišķajā Aizgādnē, Mihaēlā – īpašs harmoniskums, īpašas noskaņas, atvērtība, miers, līdzsvarotība, brīvība, bezgalīgums un milzīgas iespējas. Kad jūs sajutīsiet šī jaunās milzīgās iespējas, jūs būsiet pārsteigti – cik plašs ir Augstāko Es skats un cik ierobežoti ir gan fiziskie ķermeņi, gan astrālie. Ar savām darbībām un savu dalību mūsu programmās jūs paceļat sevi uz šo pašu Jaunā Skaistuma Līmeni.

(…)

Uz mums nāk plūsma, un pašlaik tiek būvēta aizsardzība. Mēs ar jums Saules Brālībā esam uzbūvējuši savu lielu Saules Brālības AEs figūru (man viņa izskatās kā asa klints), un viņa visa ietērpjas zelta apmetnī – no augšas nāk zeltītas ugunīgas enerģijas ūdenskrituma straumes. Karsta plazmas uguns (kā lava no saules) apklāj šo klinti, visas plaisiņas, tek gluži kā medus vai karsti sveķi. Mana klints ir nelīdzena, ar terasēm, ar sūnām un pat ar augu segu uz tās. Un tas viss pašlaik mierīgi un mīksti apklājas…

Noslīd lejā pie pamatnes… un apsedz visas mūsu saknes. Zemāk par kājām noslīd. Tā apsedz nevis planētu, bet manas saknes uz planētas…

- Plūsma sākumā bija liela, pēc tam apņēma, iesūcās un it kā ienāca manī. Salodējas ar saknēm.

- Applūstu ar gaismu…

Tagad nākamais līmenis, nolaižamies zemāk par vienu plānu. Tas ir Kristus-apziņas līmenis – Planetārā Brālība. Mūsu, lielas milzīgas vienotas būtnes, iekšienē ir nākamais līmenis, zemāk. Šeit aizsardzība būs uzbūvēta citādi. Pašlaik iekšējais apvalks starp Saules Brālību un Zemes Brālību tiek aizliets ar šķidru mentālu uguni, caurspīdīgāku, vieglāku un mirdzošāku.

Un tagad es redzu olu, augstu, augstu, tā ir aura, tikai izstiepta uz augšu, un, ja salīdzinām ar sīpolu, tad tas ir viņa nākamais iekšējais slānis. Pašlaik šī liesma iedegas, tā kaut kā no iekšienes iedegas, it kā no sirds centra nāk. Ola ir pārklājusies ar zelta čaumalu, un mūsu Būtne ir aizsegusies ar labām bruņām. Iekšā ir metāla sajūta.

- Un caurulīte tāda pati apakšā.

Šī “caurulīte” nolaižas planētas centrā. Un šeit, Zemes centrā, it tāda maza saulīte. Arī augšā ir tāda pati “caurulīte” – tie ir mūsu centrālie kanāli. Uz augšu man it kā caurule paplašinās, bet uz leju tā iet līkumaina, elastīga.

Kad es iegāju Zemes centrā, šajā saulītē, es pa “caurulīti” iegāju, bet pēc tam tā man uz sāniem plaši atvērās un pa planētas virsmu pacēlās uz SB (SB pēc apjoma izplatās no Zemes iekšējās saulītes līdz īstajai Saulei). Iznāk it kā divas saulītes šim aspektam: augšā un lejā.

Es izgāju caur Sauli augšā, un augstāk par Sauli ir mūsu kopīgais nākamais aspekts. Viņš izskatās kā ovoīds (ola). Tas ir mūsu kopīgais kolektīvais aspekts. Mēs ar grupu tur vēl neesam ieskatījušies…

Tā ir cilvēciska dievišķa būtne, kura ar “kājām” stāv uz Saules Brālības. Šī būtne ir augstāk par mūsu Diženās Dievietes aspektu. Man ir teikts, ka Dvēsele, Saules Brālības aspekts un Diženās Dievietes aspekts atrodas aptuveni vienā līmenī ugunīgajā plānā. Bet šis plāns ir vēl augstāk. Notiek šīs milzīgās olas atvēršanās. Iekšā parādījās gaisma, un šī ola kā zieds uzplaukst, kļūst par kausu.

SB: Dzimst vēl viens līmenis, tāpēc ka iepriekšējie līmeņi ir kļuvuši viengabalaini, un ir iespēja atklāt nākamo līmeni. Tas ir atbrīvotas Dvēseles līmenis.

Mēs varam atāķēties no Saules sistēmas, ja gribam iet tālāk, un, ja mēs vēlēsimies atpakaļ uz Saules sistēmu, tas ieejam savā Saules sistēmas aspektā, SB aspektā.

- Viņš man stāv uz zelta pakāpieniem, kā cilvēks, kurš apvieno visus iepriekšējos dzīves un apziņas līmeņus.

Mēs uzkāpām pa pakāpieniem, un šeit pakāpieni beidzas. Tālāk mums ir jālido. Augstāk šis aspekts izšķist ēterā un kļūst par Visu, Kas IR… Šeit zūd cilvēka individualitāte.

SB līmenī mēs pierodam pie tā, ka mēs esam kopība. Mēs sākam būt kolektīvs, just viņu sevī. Kā cilvēka organismā, kur katra šūna ir individuāla apziņa un viss kopā – mūsu vienotais organisms. Mēs šeit transformējamies uz nākamo realitāti, kur mēs izšķīdinām savu personisko aspektu, savu ego. Tieši no šejienes mēs atnācām uz Saules sistēmu.

Bet tagad mēs nolaižamies zemāk par Kristus-apziņas līmeni. Tas ir apakšējā mentālā līmeņa plāns, kurš dod mums izdzīvošanu, dzīvības saglabāšanu, veselību pašos vienkāršākajos līmeņos. Tas ir intuīcijas līmenis. Tas ir cilvēku vairākuma apakšplāns. Mēs jau kā iemiesota dvēsele esam pacēlušies uz planetārās Kristus-apziņas līmeni un reti mēdzam būt apakšējā mentālajā slānī, bet tagad mēs speciāli šurp atnācām.

SB: Šeit arī ir aspekts, kuru jūs īpaši nesat aplūkojuši, tāpēc ka jūs jau no viņa esat pacēlušies, bet arī viņš ir jāaizsedz. Maģija ietekmē tieši šo aspektu.

Viņš arī sākumā šķiet tumšs, bet mēs ieejam viņā un apgaismojam viņu no iekšienes (tas, kas ir zemāk, vienmēr liksies kā tumsa, bet tas, kas augstāk – kā gaisma, taču tas nenozīmē, ka tumsa ir negatīvs). Tagad mēs esam šajā līmenī, un man pa centrālo kanālu nāk ļoti spēcīga ugunīga plūsma, it kā tiktu piededzināts centrālais kanāls un visas čakras, arī iekšienē viss tiek piededzināts. Tā ir savdabīga attīrīšana, pieņemsim to. Un arī pa auru šajā plānā nāk ugunīgas plūsmas, bet citādā kvalitātē. Tās ir vieglākas, gāzveida, notek pa virsmu.

SB: Mēs koriģējam šo aspektu. Vācam prom no pagājušo dzīvju atmiņas to, kas ir atstrādāts, bet ir saglabāts kā atmiņa. Izdedzinām vecās nevajadzīgās grabažas.

Cik reižu mēs to esam darījuši, vākuši prom dažādos veidos, vai tiešām vēl kaut kas ir palicis?

SB: Kādam mazāk, kādam vairāk. Tas visiem ir derīgi, attīrīšana un aizsegšana.

- Šis aspekts bija pilnīgi atvērts, un tagad aizveras. Es jūtu sāpīgumu dažās vietās. Skaidrs, kur ir kosts un rauts.

Cik silti un viegli ir kļuvis! It kā brūces uz muguras tiktu saārstētas – ir uzlikts balzams un pārsējs. Reaģē muguras rajons, ir kā viss “atmirkst” un sāk dzīvot.

- Dziedināšanās stāvoklis.

Kādam no grupas tiek nokasīti kaut kādi metāliski mehānismi. Ir iespaids, ka kaut kas intuitīvs, iekšējs, dabisks, dabas dots, tiek dziedināts. Mēs nekad ar šo aspektu neesam strādājuši, bet beidzot mēs esam tikuši arī līdz viņam.

SB: Šeit ir daudz darba. Šis darbs turpināsies. Slāņu ir sastrādāts ļoti daudz pagājušajās dzīvēs mentālajā ķermenī. Tie ir jāver vaļā un jātīra… (Lotosa tēls ar daudzām lapiņu rindām, katra dzīve – viena rinda.)

Mēs atļaujam SB strādāt ar mums vienmēr – gan naktī, gan dienā, lai šis lielais darbs tiktu pabeigts. Virzāmies tālāk pēc plāna.

Iepretim nabai no aizmugures sākas sāpes… It kā kaut ko plēstu nost…

- Man deg jostas vieta.

Muguras lejasdaļā vāc prom mātišķās programmas, ne tikai šīs, bet arī iepriekšējo dzīvju. Tēvišķās programmas guļ mums uz pleciem – kā atbildība, vīrišķība, spēks. Mātišķās programmas formē personību, ieradumus, pamatus. Māte dod izdzīvošanas zemes programmu (kā ķermenim saglabāties un kā sociumā izdzīvot). Tēvs dod attīstības un atbildības programmu.

Kāpēc tad mums šo programmu vāc prom?

SB: Tāpēc ka mēs jums dodam citu aizsardzību, jo šī aizsardzība cilvēku vairākumam nedarbojas. Tā pretojas mūsu aizsardzībai, nepieņem to, tāpēc mēs to vācam prom. Tēva programmu mēs jums atstājam, bet mātišķais (izdzīvošanas līmenis) tiek vākts prom.

Mēs it kā rāceni velkam. Velkam, pavelkam… Izvilkt nevaram…

Tiek pabeigts darbs ar šo aspektu. Augšā es redzu labu zelta kupolu. Un tagad aizveras apakša tajā vietā, kur mums noritēja darbs.

Atklājas nākamais līmenis lejā – tas ir astrālais aspekts. No augšas viņš arī šķiet tumšs, bet, kad viņā ieejam, viņš izskatās gaišs un priecīgs.

SB: Viņš viss ir izraustīts.

Kaut gan es viņu redzu gaišu, mīkstu, aizklātu. Es tik daudz ar viņu šodien esmu strādājusi!

No augšas tad viņš ir aizklāts, bet iekšienē tur ir daudz visādu bultu, nelabvēlību, kritikas, paškritikas, zema pašvērtējuma, baiļu. Tas, kas jūs ievaino. Ak, neprotat jūs sevi glabāt! Šeit ir daudz vairāk dziedināšanas darba nekā mentālajā aspektā. Tev tad vēl ir vairāk vai mazāk iztīrīts, bet vairumam vēl ir daudz darba ar šo ķermeni.

Sākumā tiek vāktas prom bailes.

Atcerieties, ka bailes sastrādājat jūs paši, esat to ģeneratori. Ja jūs visu laiku baidāties, tad bailes kļūst par blīvu domformu un pievelk atbilstošus “draugus” no ārienes.

Ir jūtams, ka gaisma pieaug, ka paaugstinās šī ķermeņa vibrācijas. Negatīvais tiek vākts prom, sadedzināts un piepildīts ar gaismu. Papildus tiek iztīrītas būtības ar vakuumsūkni, un iekšienē ielejas gaisma. It kā mēs taisītu praksi “Vienotā čakra”.

SB: Vienotās čakras prakse ir jātaisa biežāk. Tā ir ļoti noderīga prakse. Gan skolā ir jāatkārto, gan pašiem jātaisa!

17 08 03 02

Izjūtiet – mūsu grupveida būtne pašlaik izstarojas tā, kā šajā attēlā. No augšas iekšienē ienāk uguns un izdedzina visu astrālajā ķermenī. Ļoti mīksti, gaiši, smalki. Mēs ieelpojam - izelpojam caur šo Vienoto čakru, elpojam caur viņu.

Elpojot viņa paplašinās un iztaisnojas kā piepūšamais gumijas baloniņš. No aizmugures jūs varat redzēt zelta vairogu. Tā nav plāksne, bet molekulārais zelts. Viņš ir spoguļots, atstarojošs. Ja uz viņu vērš starus, tad ar šiem stariem tu pats arī apstarosies. Mans vairogs ir izmainījies – kļuvis kā mentols, svaigs, un viņš ir kļuvis kā dzīvs, krāsa mainās.

SB: Jā, tā ir dzīva būtne. Apvalks arī ir dzīvs, viņu var piepūst un pavēlēt turēt formu. Apvalka iekšienē ir, lūk, šī aizsargājošā būtne. Kad jūs izejat virsotnē, it kā pie septiņiem vējiem, parādās interesenti izmēģināt uz mums savu spēku, vienkārši intereses pēc. Bet no otras puses, ir būtnes, kurām tas ir uzdots – nedaudz jūs pieturēt un neļaut jums labi izlēkt uz augšu. Dažādas civilizācijas ir ap jums.

Nolaižamies uz auras fizisko slāni ar ēterisko, astrālajiem un mentālajiem apvalkiem. Es redzu sevi kā augstu sīpolu. Un fiziskais plāns ir pats serdenis.

SB: Nē, ir vēl apakšējais astrālais plāns, viņš aptver trīs apakšējās čakras un aizsniedzas līdz sirds centram. Sirds viņam ir it kā sahasrāra.

Tagad mēs strādājam ar fizisko auru. Piepildām viņu ar gaismu, palīdzam paši tīrīties. Cik labi ir kļuvis! Ir iespaids, ka aura ir piepildīta ar smalkiem kristāliņiem (sniegpārsliņām? cukuru? sāli?). Kristāliņi sevī iesūc negatīvu, augšā to ir daudz, apakšā to ir maz un izkūst. Man rāda, ka tīra pagaidām no augšas līdz sirds centram. Pašlaik pagaidām tīrām augšējo slāni.

Nolaižamies uz pašu apakšējo slāni, kur augša ir sirds centrs un apakša ietver kājas. Nolaižamies iekšienē, virs galvas mums ir sirds centrs. Mēs ar jums esam mūsu tumšā astrālā plāna olā. Uz šejieni tiek padots ūdens no apakšas, it kā geizers būtu sācis strādāt. Un ūdenim ir jāpiepilda viss šis plāns, visa šī ola.

Teicami! Strūkla ir izlauzusies līdz pašiem griestiem, it kā aliņa tāda. Ūdens apmazgā sieniņas un iztek lejā. Tā ir baiļu, dusmu, zemu jūtu glabātuve. Kādam ir mazāk, kādam vairāk.

SB: Mēs tīrām šo plānu, tāpēc ka mums ir jāpārliecinās, ka tas “neizšaus” pa SB un nematerializēsies kaut kādā “brīnumu brīnumā”. Domas tur momentāni materializējas.

Ir iespaids, ka 1., 2., 3. čakra mutuļo.

- Spēcīgs darbs tiek veikts.

- Deg iekšienē.

Man pašlaik rāda Zemes Brālības “apakšu”. Zemes apakšējās pasaules. “Pasaules Rozi[1]” atcerieties – elli. Tagad arī tas tiks tīrīts, apakšējais astrālais plāns, apakšējais es.

SB: Tā mums vēl ir tikai puse darba izpildīta. Mēs vēl šo telpu tīrīsim.

No turienes galvenās tumšās būtnes ir aizgājušas, bet ir palikušas vēl dažas būtnes, kurām patīk parazitēt uz cilvēkiem, turklāt viņas var būt milzīgas. No apakšas viņas izlaužas pa centrālo kanālu un sūc enerģiju, aptraipa (kājās). Es redzu tādas būtnes uz cilvēkiem.

Es jūtu mentolu kājās, un viss lejup nolejas. Ir zemes čakra zem kājām un čakra starp ceļgaliem. Kādam no trešā centra kaut kas tiek vākts prom…

SB: Tā mēs čakrās strādājām, ķermeniskajās.

Pašlaik norit darbs kājās, ir iespaids, ka lejup iet ūdenskritums.

SB: Tiek vākta prom daļa čipu. Daļu vēl vāksim prom.

- No pēdu apakšas kaut kas izlec.

- Mēdza būt krampji kopš bērnības.

(…)

No otrās čakras kādam tiek vākta prom noskaušana – redzu lielu melnu aci.

SB: Tā nebija noskaušana, bet negatīvs programmējums. Cilvēkam ir ne tikai pozitīvs programmējums (mentālajā plānā), bet arī negatīvs, kurš darbojas apakšējā astrālajā plānā. Tāpēc ka cilvēkam vajag iziet arī negatīvas lietas. Jūs neatnācāt šurp patērēt Gaismu (viņa šeit nav labākajā kvalitātē). Jūs atnācāt šurp iepazīties ar tumsu, ar negatīvu. Un, lai jūs ar tiem satiktos, lai saņemtu spērienus, nepatikšanas, bailes, greizsirdību, dabūjat tādas programmas. Un tas ir katram, un tas ir obligāti. Lūk, tas pašlaik viss tiek vākts prom.

Un, tā kā jūs pašlaik pārejat uz augstāku plānu, tad to jums vairs nevajag. Tās ir vecas programmas, kuras sabrūk un aiziet. Jūs izejat no programmēšanas ietekmes, kura jums bija paredzēta iepriekšējā karmas ciklā, bet tālāk visa atbildība piekrīt cilvēkam. Un paši jūs sevi tagad programmēsiet daudz vairāk nekā agrāk. Tāpēc ka agrāk jūs bijāt kaut kādos programmēšanas ietvaros: jums bija tas jāizzina, tas… utt. Mācības, kuras karma paredz.

- Kājiņas sāka dejot!

Bet tagad jūs, kā Augšupceltie Valdnieki, kā cilvēki, kuri ir pacēlušies līdz SB, atbildat paši par sevi. Un visa atbildība gulstas uz jūsu pleciem. Paredzētu mācību vairs nav. Jūs paši tagad sev šīs mācības “kulsiet”. “Domiņas”, kuras ritinās līdz šim laikam, dažādas pļāpas atjauno veco negatīvo programmējumu.

Aiziet no kājām... un tālāk mani “iesūc” apakšējā astrālajā Es. Mēs ejam turp, nebaidāmies, atklājas viss apakšējais aspekts, un arī tas viss ir jātīra. Tur nekā briesmīga nav, izņemot gaismu, es pagaidām neko neredzu. Man teica, ka man tur viss ir iztīrīts, bet ne visiem ir tā. Mēs pašlaik pievēršam vērīgu uzmanību, katrs savai paša apakšai.

SB: Tas ir jūsu balsts, bāze, saknes. Tas ir tas, bez kā jūs dzīvot nevarat. Tas nav tas, kas jātīra un jādedzina. Tā ir puse no jums. Jā, šeit ir jūsu “Tumšie Spēki”, kuriem jums jau ir jābūt kārtībā. Viņiem jums ir stingri jāpakļaujas, jāklausa jums, un jums viņi ir jāmīl kā savi Spēki. Tas ir, kā Dievs mīl visu, kas ir zemāk par viņu. Viņš mīl Visu, kas Viņš ir lejā. Tā arī jums jāmīl viss, kas ir zemāk par jums. Viss, kas jums kalpo, baro, palīdz jums. Un jābaro viņi ir jums, tāpēc ka jūs transformējat gaismu un sūtāt viņiem.

Un stādieties priekšā, kāds milzīgs apakšējais es ir Saules aspektam.

Mēs piepildām ar Gaismu visu savu lielo un mazo apakšējo Es, un visus pārējos slāņus, apakšplānus, palīdzam SB. Rādām, cik augstu mēs to vērtējam, pateicamies, saprotam un mīlam. Man rāda, ka tā ir Aladina ala, piepildīta ar bagātību – zeltu, dārgakmeņiem… Ala ir apakšā, piepildīta ar minerālā plāna, apakšējā astrāla Es būtnēm. Un mēs tīrām, lai nekā netīra nebūtu zem mums.

SB: Uzkopjam pagrabu.

Kājas jūt apakšējā darba atbalsis. Tas tiek pabeigts, un mēs atkal izejam uz augšu. Es momentāni pa kanālu aizdrāzos un ar galvu iegāju Saulē.

Saules aspekta noslēdzošais darbs. Viss, ko mēs iztīrījām, ir atkal jāpiesedz. Pa augšējo slāni, kurš kā medus tecēja no mūsu SB aspekta, mums būs vēl viena aizsardzība ar briljanta liesmu. It kā mēs būtu vulkāns, un briljanta dūmi laistos lejā pa mūsu kalnu. Tie ar briljanta liesmu piepilda to zelta slāni. “Zelts, briljanti” – tas vēl ir arī kods savas auras aizvēršanai apakšā. Augšā, es domāju, mūsu aspekts pats sevi aizsegs.

Jautājums: šis SB aspekts, kurš pašlaik aizveras, viņš patstāvīgi aizveras, jeb mums uz turieni ir jāiet un kaut kas ar viņu jādara?

SB: Nē. Viņš dzīvo patstāvīgu dzīvi, ir neatkarīgs. Šeit jums ir apziņa, un mēs viņu faktiski aizsedzam. Tas ir Viengabalainums. Un jums visi savi aspekti ir jāpieņem un jāsaprot, ko mēs pašlaik darām, lai katrā līmenī tas viss tiktu pieņemts. Tas tad arī ir Viengabalainums, kad visi slāņi saprot vienu un to pašu.

Mūsu seanss beidzas. Ko jūs pašlaik jūtat?

- Monolītums, viengabalainums, tīrība un vieglums.

- Man ir kļuvis ļoti viegli.

- Viendabīgums un gaisīgums.

- Atvieglojums.

- Tīrība un vieglums.

- Aprimums.

- Eiforija.

Sātība tāda ir iekšienē, negribas barību. Noskaņojums viegls, gribas iet pastaigāties.

SB: Tā ir apskaidrota apziņa.

Labi! Negribas no šī stāvokļa iet ārā…

Pateicība Jums, Dvēselē Lielajiem…

 

Pievienots 03.08.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/ochischenie-i-zaschita-na-vsech-urovnyach-plotnosti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Даниил Андреев. Роза мира. http://www.koob.ru/andreev_daniil/roza_mira (Tulk. piezīme)