Лечение отношений между людьми

Attiecību dziedināšana starp cilvēkiem

Diženās Dievietes seanss 17.07.16

17 07 18 13

Ievads

Dārgā DD! Šodien mūsu seanss par kādu tēmu būs?

Attiecību dziedināšana starp cilvēkiem. Patiesību, kuras, kaut arī guļ virspusē, bet līdz jums neaiziet sava vienkāršuma un šķietamā nesvarīguma dēļ, atklāšana.

Attiecības – tas bieži ir tas, kas jums traucē būt pilnīgi veseliem un bagātiem, mīlēt bez nosacījumiem un nepiemērīt svešu dzīvi sev.

Tiekšanās uzvarēt un pierādīt savu taisnību vienmēr bojā savstarpējās attiecības. Tiekšanās cilvēku pārtaisīt vienmēr nes kļūdas. Neviens nevar pielāgot sev citu. Un neviens nevar izārstēt citu, ja viņš pats to nevēlēsies.

Daudzi cilvēki tā dēļ izšķiras, tāpēc ka nevar atrast kopīgu valodu.

Viņi nevar pieņemt otru kaut kādu iezīmju – neuzticības, nemīlēšanas, noraidīšanas un pat naida – dēļ. Bet kā būvēt attiecības, balstoties uz mīlestību? Kāpēc mēs nevaram noturēties mīlestībā un noveļamies līdz pretenzijām, līdz neizteiktām negatīvām domām, līdz nogurumam no viena un tā paša?

Kā dažādot un pacelt jūtas laulībā, kā laulībā pilnīgi pieņemt sevi, ne tikai otru?

Tā ir pati sāpīgākā tēma – iemācīties pieņemt sevi. Pēc tam jūs spēsiet pieņemt otru. Ar to mēs šodien sākam – ar sevis pieņemšanu un kļūšanu par neatkarīgu personību. Mēs savienosim jūsu personības visas puses un sāksim tuvoties sevis kā daudzdimensionālas būtnes, ka milzīga Cilvēka, kurš plaukst Saules sistēmā, pieņemšanai.

Skats uz sevi no Augstākā Es ļoti palīdz ieraudzīt sevi viengabalainu un ieraudzīt savas kā zemes cilvēka labās īpašības.

Pie debesīm ir zvaigžņu miriādes, un neviena zvaigzne nav līdzīga citai. Nav sliktākas zvaigznes vai labākas jums, ir dažādas. Dažādas īpašības ir iespiestas jūsos, un jums nemaz nav jābūt kā kādam.

Jūs – tie esat jūs, bet ir dažādi jūsu varianti. Nav nekā nesatricināma, un jūsu attīstība un realizēšanās ir atkarīga tikai no jums.

Ziniet, ka jūs atrodaties labvēlīgos apstākļos, un jūsu sirdij nav jāsāp par nākotni. Nākotni esat noteikuši jūs, un jūsu uzdevums – kļūt par šo nākotni, tādā mērā, kādā ļauj realitāte un pašvērtējums.

Kā atrast savu labāko nākotni?

Pastāvīgi iet uz viņu, slīpējot sevi no visām pusēm. Iespējams, slīpēšana dimantam ir sāpīgs process, bet toties viņš kļūst par briljantu.

Vai mums visiem ir lemts kļūt par briljantiem?

Tas ir pēc vēlēšanās. Kurš grib palikt akmens gruntī, paliek. Kurš grib nonākt slīpētāja rokās un izpaust savas labākās šķautnes, tas var apzināties savus uzdevumus un pakāpeniski tos risināt.

17 07 18 14

Un liktenis briljantam un dimantam ir dažāds. Viens glabājas uz samta un rotā ar sevi skaistules, otrs griež metālu un akmeņus, pastāvīgi atrodoties putekļos un netīrumos.

17 07 18 15   17 07 18 16

 

Seanss

Atslābināšanās, sirds atvēršana.

Mēs paceļamies pie Diženās Dievietes, piesaucam savus Skolotājus, savus AEs un skatāmies no šī augstuma uz savām attiecībām ar otru cilvēku, kuras mēs gribam izārstēt.

Protams, mēs gribētu vibrēt vienā skaņā, dzīvot unisonā, saprast viens otru no pusvārda un priecāties. Mēs gribētu, lai visi būtu veseli.

Diženā Dieviete paskaidro mūzikas valodā.

Unisons – tā vēl nav harmonija[1]. Harmonija – tā ir konsonanse[2] (konsonanse mūzikas teorijā ir harmonijas kategorija, kura raksturo vienlaicīgi skanošu dažādu toņu saplūšanu uztverē). Un pašlaik Dieviete norāda uz tercām (trīs pakāpju mūzikas intervāls, kur katra skaņa izdaiļo otru skaņu, un tās skan mazā akordā).

Ja jūs būtu absolūti vienādi, tā būtu „baltā” skaņa (unisons, neemocionāla, vienkārša skaņa).

Bet mums vajag divu skaņu harmonisku savienojumu, Un, protams, tām ir jāpiekārtojas un jāskan konsonansē. Bet šīs skaņas ir dažādas.

Un tāpēc jūsu domas un vēlmes, lai jūs būtu identiski, elpotu kopā, domātu un justu vienādi – tās vienkārši ir nereālas vēlēšanās, tāpēc ka visi jūs esat dažādi, nav vienādu cilvēku.

Pieņemsim, ka mūsu cilvēki no grupas ir atraduši dzīves jēgu vai iet uz to, bet blakus mums atrodas tuvi cilvēki, kuri nevar, neizrāda par to interesi, un šeit rodas pretrunas (pieņem – nepieņem, tu tā gribi, bet es dzīvošu kā visi utt.) Un mūsu attiecības ir atkarīgas ne tikai no mums, bet arī no citiem – vīra/sievas, bērna, vecākiem utt. Ko ar to darīt?

DD rāda savu pozīciju – Lielā Māmiņa visiem. Arī visas pārējās dvēseles – tie ir viņas bērni. Bērnus mēs esam iemācījušies pieņemt, un neprasām viņiem uzreiz kļūt pieaugušiem. Un DD mums liek priekšā no šīs pozīcijas pieņemt savus dzīvesbiedrus un citus cilvēkus. Visi viņi ir jūsu „bērni”.

DD: Tā tas arī ir. Kad jūs pacelsieties uz manu pozīciju augstākajā mentālajā plānā, jūs sapratīsiet, ka jūs esat radījuši šos bērnus, devuši viņiem uzdevumu, spēles noteikumus, un jūs pat esat radījuši šos spēles noteikumus. Un tagad jūs prasāt, lai šī spēle visos gadījumos būtu sekmīga. Taču tādi noteikumi nebija ielikti jūsu dzīvē.

Bet sev mēs varētu būt ielikuši kaut kādus momentus, lai mēs paši būtu laimīgi?

DD: Un kurš gan jums neļauj? Esiet laimīgi! Laime taču iekšienē atrodas, tā neatrodas tajā cilvēkā, ar kuru jūs dzīvojat.

Un ja mēs būsim „globāli laimīgi”, bet cilvēks, kurš ir blakus, mocīsies, vai mēs būsim laimīgi?

DD: Tas ir viņa uzdevums, nevis jūsu, lai viņš būtu laimīgs. Tieši viņam ir jābūt laimīgam iekšienē. Padarīt viņu laimīgu jūs nevarat. Ja viņš iekšēji ir nelaimīgs, tad, lai kā jūs nerīkotos, lai ko jūs neteiktu, ja viņš grib turpināt ar sevi tādas attiecības, tad jūs neko neizdarīsiet. Un jūsu uzdevums ir kļūt laimīgam patstāvīgi, neatkarīgi, iekšienē. Tā arī ir apskaidrošanās. Apskaidrošanās ceļš – kad tu neesi atkarīgs no otra, un necenties viņu „pārtaisīt”, uzspiest savu redzes viedokli. Tas kļūst tev nevajadzīgs, tev arī tāpat ir labi. Un tu uz otru cilvēku vienkārši raugies kā uz savu bērnu, kurš meklē savu ceļu vai pagaidām to nedara un atrodas savā „drāmā”.

Bet mēs taču nevaram raudzīties uz mūsu tuviniekiem, kuri slimo, cieš, neatrod sevi, pilnīgi vienaldzīgi? Mēs redzam un zinām, ka tā ir “viņa/viņas izvēle”, bet viņš/viņa to nezina. Un, ja kāds no tuviniekiem smagi slimo, vai tad mēs viņam teiksim, ka tā ir “viņa izvēle”?

DD: Ir gaišas un tumšas pasaules, un tā ir būtnes izvēle – rāpties kalnā vai palikt pakājē. Un jūs ar to neko neizdarīsiet, ja jums nelūdz. Bet, ja jums palūgs, jūs to visu varat paskaidrot.

Cilvēkam, kurš cieš, var nebūt vēlēšanās iet ārā no šī stāvokļa, tāpēc ka tā ir viņa komforta zona. Runa ir par izdevīgumu. Iziet no šīs zonas – tas nozīmē ar kaut ko riskēt: ar savu stāvokli, savu mantu, materiālo izdevīgumu, patmīlību utt. Tas ir ļoti bīstami tādiem cilvēkiem. Un viņi dod priekšroku būt tumšā telpā un nerāpties kalnā, cik vien ir spēka, kad tāpat ir labi. Tāpēc ir gaišas un tumšas pasaules, gaiši un tumši cilvēki, ir gaisma un tumsa. Briljanta un dimanta piemērs. Viņi slīpē sevi, citi nē. Dimants – tas ir dabas akmens, bet briljants ir slīpēts akmens. Un katrs briljants reiz ir bijis dimants. Visi dimanti atrodas vienā līmenī, taču vieni kļūst par briljantiem, bet citi nē. Tas viss ir tēlaini. Runa nav par akmeņiem, bet par cilvēkiem. Un tā ir viņu izvēle.

Jā, mēs zinām, ka tā ir viņu izvēle. Bet viņiem taču no tā vieglāk nav. Un mums arī. Mēs pašlaik ārstējam attiecības. Attiecības – tie vienmēr ir divi cilvēki. Un viens izvēlas vienu, otrs – citu. Un kā viņi var eksistēt kopā? Un kā šīs attiecības padarīt vieglākas abiem?

Mēs jau esam sapratuši, ka vajag skatīties no Diženās Dievietes pozīcijas. Tā ir žēlsirdība, līdzcietība, otra cilvēka un viņa problēmas izpratne. Tā ir mīlestība kā pret savu bērnu, tiekšanās viņam palīdzēt. Bet kā tu vari palīdzēt cilvēkam, kurš tevi atraida un negrib tevi klausīties, jeb aiziet no tevis?

DD: Atlaist. Tā ir viņu izvēle. Un ja tev nelūdz, neiejaukties viņu darīšanās. Un izvēlēties sev citu likteni, vairāk atbilstošu tavām vibrācijām. Iedomājies, ka tu stiep maisu, un tu viņu stiep un stiep. Vai nav vienkāršāk to atstāt uz ceļa, un varbūt vēl kāds to savāks? Kādam tas vēl noderēs? Cik viegli tev būs bez maisa!

Skatoties, kas ir maisā.

DD: Visos gadījumos būs vieglāk.

Un ja tas ir bērns, vai tad būs vieglāk? Atstāt viņu “uz ceļa” un žēlsirdīgi noskatīties, kā viņš velk dzīvību?

DD: katram vajag iziet savas mācības. Un māte ne tādēļ ir dota, lai izietu bērna mācības. Audzināšana var būt dažāda. Spēka un rakstura tapšana ir nepieciešama. Un pēc tam vajag atlaist savu bērnu.

Bet savus vecākus tā neatlaist. Un arī uz vecākiem vajag skatīties no Lielās Māmiņas pozīcijas?

DD: Viennozīmīgi.

Tagad pēc Diženās Dievietes lūguma veiksim tādu izmēģinājumu. Nolieciet uz vienas rokas sevi attiecībās, bet uz otras rokas sevi bez šīm traumējošajām attiecībām. Kas ar jums notiek? Kādi jūs kļūstat?

Skatāmies...

Bez negatīvām attiecībām mēs kļūstam pašpietiekami, stipri, spēcīgi, bagātīgi un skaisti. Bet tas taču nenozīmē, ka mums ir jāsarauj visas attiecības? Kā gan mums rīkoties?

DD: Un kur tad ir jūsu viedums? Ko tad jūs tādas lietas jautājat? Pacelieties līdz manam līmenim un paskatieties!

Skatāmies no augšas uz sevi fizisko un blakus noliksim cilvēku, ar kuru attiecības mēs ārstējam.

(Visiem ir savi redzējumi un atklājumi...)

Parunāsim par Lielās Māmiņas lomu. Kas tas ir?

Šī loma savā laukā ietver visus tuvākos cilvēkus, viņu enerģētisko piepildījumu, mīlestību pret viņiem, iecietīgumu. Un, kad viņi ir neapmierināti, kā mēs uzvedīsimies – ņemsim ļaunā vai pratīsim visu pārvērst jokā? (Vistas un cālēnu tēls.)

Attiecībās ir jānostājas uz sava iegūtā līmeņa, un nedrīkst nolaisties uz to līmeni, kurā atrodas šis cilvēks. Un jāprot skatīties no augšas uz šīm attiecībām. Vai es pareizi runāju?

DD: Tu runā zeltu.

Jums ir iegūtais līmenis, jūs tik daudz esat ar sevi strādājuši. Jūs esat “noslīpējuši” šo līmeni. Briljantu, kurš skatās uz dimantu. Šajā gadījumā runa nav par augstprātību, bet par augstām vibrācijām. Vajag atcerēties, ka jūsu apziņa atrodas citās vibrācijās nekā pārējo apziņa. Ko tad jūs atbildat viņu līmenī? Ko tad jūs līdzināties ar viņiem attiecībās?

Un jūsu aizsardzība atrodas jūsu Augstākajos Es. Gan jūsu auras atjaunošanās, gan jūsu Gaisma, jūsu vibrācijas, gan izpratne, mērķu nospraušana un to sasniegšana – arī tas atrodas augstās vibrācijās. Un jūsu uzdevums ir vienmēr dzīvot jūsu vibrāciju augstajos līmeņos un “nenoslīdēt” uz jūsu neizdziedināto attiecību vibrācijām. Un no saviem augstumiem ārstēt attiecības ar viedumu, mīlestību, labu vārdu, situācijas izpratni, ar sajūtu, ka esi šī cilvēka skolotājs. Nevis ar pamācību, bet ar palīdzību. Es jums nestāstu jaunas patiesības, kuras jūs nezināt, es jums saku, ka jūs šajās patiesībās dzīvojat. Jūs tās neatceraties konflikta momentā.

Tagad jūs varat sajust Lielās Māmiņas stāvokli...

Principā tāda attieksme ir nepieciešama pret visiem planētas Zeme cilvēkiem. Un tad jums nenāksies vainot militāristus par to, ka viņi ir uzsākuši konfliktu, valdību par to, ka tā nepareizi veido politiku. Ja jūs raudzīsieties no šīs pozīcijas, tad atnāks izpratne, ka jūsu bērnu vidū nav miera.

Un jūsu uzdevums ir atjaunot mieru, nevis paplašināt karu. Attiecības vajag nevis saraut, bet dziedināt. Jums ir Skolotāji, jums esmu es – Diženā Dieviete, un katrā konkrētā gadījumā attiecības var tikt dažādā veidā izdziedinātas. Bet vienmēr ir nepieciešams uzturēt augstu vibrāciju latiņu. Nostājies briljanta pozīcijā. Izdari to!

Un pašlaik nāk plūsma, it kā mūsu AEs paši mūs dziedinātu. Viņi dod mums dziedinošu plūsmu uz tām attiecībām, kuras mēs ārstējam, Tagad mēs dziedinām pirmām kārtām sevi. Ir runa par sevis pieņemšanu.

Un tas ir pats galvenais. Tikko kā tu sevi pieņemsi līdz galam, tu pieņemsi citus cilvēkus.

Kad jūs sev nepiedodat, apsūdzat par kaut ko, kritizējat sevi, jūs atkal nolaižaties līdz zemām vibrācijām. Tā ir kā nasta, kura atkal velk jūs uz leju, un šādā stāvoklī jūs nevarat pacelties līdz AEs līmenim. Un tikko kā jūs izdziedināsiet savu paša brūci un pieņemsiet sevi kā viengabalainu, noslīpētu briljantu, tad arī jūsu attiecības dziedināsies.

Un piekrīti, ka šajā līmenī ir pilnīgi citas domas un pilnīgi citas jūtas. Šeit viss ir viegli. Šeit klāt ir izpratne, ka viss notiek uz labu un norit tā, kā vajag. Katrs izspēlē savu scenāriju un savu lomu šajā scenārijā. Un ne tavs uzdevums ir ar spēku likt iekšā savas replikas šajā scenārijā, kur katram ir jānospēlē sava loma.

Un (svarīgs moments) – jūsu uzdevums ir būt gan režisoram, gan aktierim šajā scenārijā. Jūs uz neizdziedinātajām attiecībām varat paskatīties no malas un iekšienes, un sajust starpību. Un jūs to varat, jums tas ir. Saprotiet, ka jūs to esat sasnieguši.

No otras puses, ja jūs esat Lielā Māmiņa (vista), bet viņš ir mazs cālēns, kādas prasības jūs varat uzstādīt viņam un kādas sev? Cik lielā mērā jums ir jābūt pilnīgākam par viņu? Tas ir otrs sevis pieņemšanas uzdevums.

Pirmais – apzināties, kas jūs esat, bet otrais – saprast, ka arī jūsu jūtām tad ir jābūt pilnīgi citādām. Un jums ir jāatrodas līdzsvarā (rāda svarus). Tāda liela neitralitāte. Tā nav ne vienaldzība, ne bezrūpība. Tas ir iekšējais pilnums un mierīgums, pašpietiekamība un zināšana, kas viss norit, kā vajag. Noturība un labs līdzsvars.

Bet man ir sajūta, ka ar savu milzīgo spēku es varu “uzmīt” kādam, pat nepamanot, jo es vairs tik asi nejūtu otra cilvēka sāpes, tāpēc ka iekšienē viss “ir nostājies savās vietās”.

Un tas vēlreiz liecina par atbildību. “Atrodi mierīgumu savā dvēselē, un viss pārējais atradīs tevi.”

Ir pārieta noteikt robeža! Un dārzs manā dvēselē plaukst! Es domāju, ka arī jums tāds periods ir iestājies. Ir pārieta noteikta pārejas perioda uz planētas robeža. Tumsa pirms saullēkta ir izklīdusi, un ir atnācis saullēkts.

Tagad mēs paskatīsimies uz mūsu attiecībām, kuras mēs pašlaik dziedinājām, pēc diviem gadiem, 2019. gada vasarā, un caur šīm attiecībām paskatīsimies, kas būs uz planētas šajā periodā. Un es vēršos pie DD ar jautājumu, vai mēs to varam tagad izdarīt?

DD: Protams, varat, no šīs pozīcijas, no Diženās Dievietes līmeņa, varat skatīties savu nākotni. Tā būs izplūdusi, jo vēl nav noformējusies. Jūsu nākotne ir atkarīga no jūsu valsts, planētas nākotnes, no otra cilvēka, ar kuru dziedināt savas attiecības, nākotnes.

Skatāmies... dalāmies redzētajā.

Kopumā aina ir gaiša, bez saspringuma. Viss būs gaišs uz planētas. Jūtu, ka daži no jums domā, ka “tā var būt vienkārši mana fantāzija. Cik lielā mērā tam var ticēt?”

DD: Un ar ko citi čeneleri atšķiras no jums? Kāpēc jūs citiem taisāties vairāk uzticēties nekā sev pašam? Ja jūsu dzīvē viss ir labi, kāpēc vajag no tā baidīties? Kādēļ vajag piesaistīt kaut kādus negatīvus variantus savā dzīvē ar savām šaubām?

Nav lielu praviešu vai nesatricināmas patiesības. Arī pravieši kļūdās, ne vienmēr saka absolūtu patiesību. Viss ir relatīvs.

Katrs no jums rada savu pasauli. Arī mentālajā plānā jūs radāt savu paša programmu. Un no šīs programmas vajag izvākt visas bailes. Jūs turat savu Gaismu ar attiecībām ar cilvēkiem un ar darbu ar cilvēkiem.

DD pašlaik rāda mūsu dvēseļu klasteri, kurš noenkuro viņas enerģijas planētā. Mūsu nav tik daudz, bet mēs turam Dievietes planetārās enerģijas. Ir arī citas grupas, kuras arī strādā ar Diženo Dievieti. Un arī tās tur viņas Gaismu. Tās tad arī ir jaunās enerģijas, kuras ir atnākušas uz planētu, tas ir tieši tas, kas ārstē planētu, sniedz viņai mīlestību un dziedināšanu.

Un man gribētos, lai jūs visi kļūtu par savstarpējo attiecību dziedniekiem citās ģimenēs, profesionālos kolektīvos, valstiskās attiecībās. Tā ir viena no pašām nedziedinātākajām “vietām” uz Zemes. Visi narkomāni, bandīti, vārdu sakot, visa “apakša” ir dzimusi sliktās savstarpējās attiecībās ģimenē. Viņi piedzima, kad vecāki nespēja atrast kopīgu valodu. Šķiršanās periodā, jaunu partneru meklēšanas periodā, vārdu sakot, viņi piedzima kā nevajadzīgi. Visas mātes vai tēva ciešanas “uzlējās” viņiem. Un tas izgāja caur viņu bērna dvēselēm un izkropļoja viņas. Ja jūs negribat, lai tas uz planētas turpinātos, jums ir jādziedina attiecības. Un man ļoti gribētos, lai jūs kļūtu par konsultantiem, kuri izdziedina jebkuras attiecības. Strādājiet, jūs jau esat tam gatavi pēc savām vibrācijām. Dabiski, ir nepieciešams iziet vēl speciālu psiholoģisku sagatavošanu. Es nospraužu jums, lūk, tādu jaunu uzdevumu.

Vecāku attīstītības līmenis, uzsūkts bērnībā, milzīgi ietekmē cilvēku. Šajās attiecībās dzimst patiesība, kuru cilvēks nes visu savu mūžu. Un ienes to jau savā ģimenē un kropļo viņu. Ienes darba kolektīvā, valstiskajās attiecībās. Attiecību ārstēšana – tas ir stūrakmens dvēseles ārstēšanā. Uz Zemes ir ļoti daudz izkropļotu dvēseļu. Un jūs visi atnācāt kā šo dvēseļu dziednieki. Un jūs visi atnācāt pirmām kārtām izdziedināt savu dvēseli un pēc tam censties dziedināt citus.

Kā dziedināt?

DD: Ar partnerattiecību palīdzību. Ar attiecību māte-dēls, māte-meita, priekšnieks un padotais, prezidents un viņa tauta, palīdzību. Tas viss ir attiecības.

Bet attiecības “prezidents un tauta” mēs maz varam ietekmēt.

DD: Jūs nezināt, kur nonāks jūsu informācija, kas to izlasīs un kā tā tālāk ies izplatīties. Jūs ārstējat to, ko varat ietekmēt. Un varbūt šī informācija nonāks pie tiem, kas var dziedināt lietišķās attiecības augstākā līmenī.

Rezultātu apkopošana:

1. Skatāmies no Diženās Dievietes pozīcijas.

2. Neitrāla pozīcija: mēs netiesājam, neejam uz tiem zemajiem vibrāciju līmeņiem, ar kuriem cilvēks pie mums atnāk.

3. Mēs sevi šajās attiecībās pieņemam tādus, kādi mēs esam. Jau noslīpēti un viengabalaini. Mēs jau daudz esam ar sevi pastrādājuši, daudz vairāk par to cilvēku, kurš kritizē, pārmet vai “nolaiž”. Mēs augstu vērtējam sevi un radām jaunas attiecības, sākam attīstīties no šī augstā punkta, nelaižoties lejā, un ejam tālāk.

DD: Tas ir ļoti svarīgi, uzsākot jauno ceļu, kuru mēs aktivizējam. Ūdensvīra laikmetā vajag izdziedināt to, kas tika salauzts, sakropļots iepriekšējā laikmetā. Norit dvēseles dziedināšana caur attieksmes pret sevi un citiem dziedināšanu.

Kas mūsos ir izmainījies šī seansa laikā? Cik lielā mērā šī informācija mūsos ir iegājusi? Kādas bija atklāsmes?

Varētu likties, ka šī informācija ir lasāma visur, taču cik lielā mērā šī informācija mūsos ir iegājusi?

- Es nekad neesmu saistījusi politiskās attiecības ar attiecībām ģimenē, kurā tiek audzināts cilvēks. Pārliecinoša ir informācija par visas sabiedrības dziedināšanu caur attiecību bērni-vecāki un partnerattiecību dziedināšanu.

- Viss teiktais saskan ar mūsu jūtām, sajūtām, dzīvesveidu un attiecībām. Pateicamies.

- Satriecoši! Es ieraudzīju un izjutu sevi Lielās Māmiņas lomā. No šīs pozīcijas viss būs vieglāk.

- Jebkurā gadījumā ir jāmeklē kompromiss attiecībās. Tas tad arī ir viedums.

- Vēlreiz tika atgādināts par atbildību, dažreiz emocijas ņem virsroku. Sevis pārvaldīšana – galvenais uzdevums.

- Sev piemērojam galvenās prasības palikt “augšā”, būt neitrālai, un saglabājam Dievišķo mieru iekšienē.

- Citādāk paskatījos uz attiecībām ar bērniem. Šajā vasarā gāja saasinājums. Pacēlos, jaunā veidā uz visu paskatījos, visu sapratu. Pat sāpes aknās pārgāja.

Caur savām kļūdām (tās varbūt no mūsu redzes viedokļa ir kļūdas) cilvēks iziet uz savu ceļu. Nevajag mēģināt savu lomu uzģērbt citam.

Mūsu jautājumi:

- Kur beidzas Ego personība, un kur sākas saikne ar Dvēseli? Kā pārvaldīt savas emocijas? Ko nozīmē mīlēt sevi?

Paaugstinot savas vibrācijas, savos iesvētījumos aiziet viens negatīvais slānis aiz otra, viens iesvētījums aizvāc vienu negatīva slāni. It kā astrālā ķermeņa apakšplāns aizietu “arhīvā”. Tas ir par emociju pārvaldīšanu.

Terminam “Ego” dažādiem autoriem ir dažāda nozīme, mēs pieņemam, ka tas ir fiziskā plāna saprāts, bet daudzdimensionālā dvēsele – tas ir augstākais kosmiskais saprāts.

Kad Tēvs radīja monādes, viņš uzreiz radīja viņas dažādas. Personība pārsvarā ir no Radītāja, tā ir sākotnējā atšķirība monādiskajā plānā. Pēc tam monādes sastrādā pieredzi dažādos dzīvju variantos, un šī pieredze rada vēl lielāku atšķirību – nostiprina nelīdzināšanos citiem. Personība – tas ir gan augstākais jēdziens – Es Esmu, gan zemes plānā – atšķirība no cita, individuālā zemes plāna dvēsele.

Saikne ar Dvēseli fiziskajā plānā realizējas caur sirdi. Jūtas, emocijas – tā ir saikne ar Dvēseli. Galva – tas tieši ir ego, kurš vada mūsu domas un rīcību no visu cilvēku – morāles normu, ierašu, noteikumu u.c. – redzes viedokļa. Tā kolektīvā apziņa vada atsevišķu cilvēku darbību. Ir svarīgi pat ne tik daudz, ko tu domā, cik – ko tu jūti. Tajā ir vairāk patiesības.

Mīlēt sevi – tas ir mīlēt savu dvēseli un cienīt un augstu vērtēt savu ķermeni kā dārgu instrumentu, ar kuru dvēsele vāc pieredzi.

Es jautāju DD, kā būt saiknē ar Dvēseli un saprast, ko jūt Dvēsele? Kā atšķirt, ko jūt Ego un ko jūt Dvēsele?

DD: Dvēsele ir neitrāla. Visas jūtas rodas zemākajos līmeņos. Iekšējā pilnība un neitralitāte – tā tad arī ir saikne ar Dvēseli. Bet, kad mūs plosa jūtas, daudz domājam, tā ir saikne ar fizisko aspektu. Dabiski, domas var atnākt arī no Skolotājiem, arī Es varu jums dot uzvedni...

Pacelieties augstāk. Ejiet prom no domu un jūtu zemām vibrācijām un pacelieties uz Kristus-apziņas līmeni vai uz Augstāko Mentālo plānu.

No individuālajām jūtām es pacēlos pie visas planētas jūtām, un tur ir daudz prieka! Negaidīti es no cilvēces sajutu daudz prieka! Nevis no Māmuļas-Zemes, bet no cilvēces! Un, ja mēs gribam būt kopā ar planētu, ar planetārajām jūtām, tad dvēselē mums ir jāsaglabā prieks.

DD: Un nometiet savus maisus, nometiet! Nometiet savus pārdzīvojumus, kādēļ jūs tos nesat, krājat tos, vācat tos, saliekat vienā lielā kulē un glabājat tos. Izmetiet savus maisus! Tie jums dzīvē vairs nenoderēs.

Tas ir par negatīvām jūtām. Tas nav par cilvēkiem. Tas ir par to, ka mēs glabājam pārestības, negatīvas atmiņas.

DD: Un mīliet uz veselību! Esiet šeit un tagad. Nevajag no pagātnes visu stiept uz sevis. Un glabāt visas grabažas. Jūs centīgi krājat negatīvus iespaidus glabājat tos. Bet pozitīvos aizmirstat. Ja jums attiecībās ir bijis 50% pret 50% laimes un nelaimes, ko jūs atcerēsieties? Nelaimes! Pat ja jums ir bijis 30% pret 70%, ko jūs atcerēsieties? 30%! Un šie 70 – ko? nevienam nav vajadzīgi?

Orientējieties uz pozitīvu. Stājieties līdzās planetārajām vibrācijām. Lūk, jums patiesība – uz Zemes ir daudz laimes! Uz Zemes ir daudz prieka dzīvē – tāpēc ka cilvēki mīl, precas, dzemdē bērnus... Tie ir plašsaziņas līdzekļi, kuri pārraida daudz negatīva un noskaņo cilvēci uz slikto.

Lai ko kāds neteiktu – uz planētas ir tapis daudz Gaismas, daudz laimes ir tapis uz planētas. Tas ir jūsu un mūsu nopelns. Un tālāk būs vēl vairāk. Ejiet uz to. Uzlabojiet savas attiecības – tas ir viss, ko jums vajag. Tā ir jūsu misija. Tas ir jūsu uzdevums. Un noskaņojiet citus uz to. Palīdziet viņiem ieraudzīt Gaismu un prieku savā dzīvē. Un neatcerēties pagātni. Un esiet saiknē ar mani. Es daudz varu dot jums Gaismas un Mīlestības.

Man tas bija jaunums – kā planēta ir apgaismojusies, cik daudz uz viņas Gaismas un prieka. Pozitīva, izrādās, ir mūsu planēta! Man ļoti patika...

Planēta Zeme ir brīnišķīga! Mīlēsim viņu un glabāsim!

Pateicamies DD par lielisko seansu.

Pateicība jums, Dvēselē Lielajiem...

17 07 18 17

 

Pievienots 18.07.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/lechenie-otnosheniy-mezhdu-liudmi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Unisons – divu vai vairāku vienādā augstumā skanošu skaņu vienlaicīgs skanējums.

[2] Konsonanse un disonanse (fr. consonance, no lat. consonantia – saskaņa, saskanīgs skanējums, un fr. dissonance, no lat. dissonantia – nelabskanība, nesaskanīgs skanējums; nosauktie latīņu termini ir tulkojumi, atbilstoši s.-grieķu συμφωνία un s.-grieķu διαφωνία) mūzikas teorijā – harmonijas kategorijas, kuras raksturo vienlaicīgi skanošu toņu saplūšanu vai nesaplūšanu uztverē, kā arī pašas saskaņas (intervāli, akordi), uztveramas/interpretējamas kā “saplūdušas” un “nesaplūdušas”. (Vikipēdija)