Минеральная жизнь развивается на поверхности планеты

Minerālā dzīvība attīstās uz planētas virsmas

17.02.06

Turpināsim pētīt dzīvības izcelšanos uz Zemes.

Kā dzīvība izcēlās iekšējā Zemē, tā arī apziņa izcēlās planētas iekšienē. Pirmās apzinošās būtnes parādījās Zemes iekšienē.

Ko var saukt par apzinošos būtni? Mēs zinām, ka pirmā rase vēl bija stipri saistīta ar augstākajām savām apziņām, ar radītājiem vai varbūt pat ar monādi?

Pirmās apzinošās būtnes nebija monādiskas. Tie bija paši vienkāršākie eksperimenti, piepildīti ar pieredzi, kāda bija tiem, kas radīja jaunās formas un apziņas. Būtnes kā domformas tika radītas mentālajā plānā, bet pēc tam bija pirmie mēģinājumi izlaist viņas biotopā. Stādies priekšā, ka tu esi izgudrojusi dzīvu būtni un ievadījusi viņā dažus jēdzienus – kā iegūt barību un kā izdzīvot. Pieredzi šī būtne sāks iegūt pati. Apzināšanās – tā ir sapratne, kā dzīvot un kā izdzīvot. Tā ir drošības pieredze. Tāpēc minerālās būtnes pirmās apzinātās pieredzes izgāja mentālajā laukā, un tikai pēc tam tika nolaistas astrālajā vidē. Un vienšūnas būtnes uz bioloģiskā pamata arī no sākuma bija ļoti primitīvas.

Cik attīstīta bija minerālā pasaule uz virsmas? Es atradu video, kur rāda (tīri varbūtēji), ka uz virsmas bija milzīgi minerāli koki, kuri tika nozāģēti, un viņu pamatnes pārvērtās “galda” kalnos ar nogrieztu augšu. Sānu virsma, piemēram, Galda kalnam ir praktiski identiska auga virsmas uzbūvei.

17 02 21 02

 

17 02 21 03

Atbildes nav.

Vēršos ar tādu pašu jautājumu “tuvāk” planetārajām zināšanām, pie Sanata Kumaras.

Tie tomēr nebija augi augu dzīvības izpratnē. Tās bija minerālas būtnes, radītas pēc augu tipa, ar nelielu vainagu. Tieši vainagā veidojās pirmie apzināšanās impulsi. Vainags varēja augt, izmainīties, sabrukt.

Tieši vainagu trūkst uz šiem nogrieztajām smailēm, jeb tās bija ļoti augstas?

Tās bija daudz augstākas, un vainags bija diezgan trausls, tas bruka kopā no kariem, kataklizmām un pat no atnācēju pieliktā spēka.

Tādas minerālas būtnes apziņa bija kolektīva, viņa neatdalīja sevi no kolektīvā tīkla, un bija visa planēta, viņas minerālā valstība. Pirms radīt bioloģisku dzīvību, šeit agrīnajos attīstības periodos bija veikti dažādi eksperimenti, lai apdzīvinātu bioloģiskai dzīvībai pagaidām neparedzēto virsmu. Kā teica DD, planētas iekšienē attīstība noritēja apsteidzoši par simtiem tūkstošu un vairāk gadiem. Uz virsmas apziņa arī radās tieši minerālās būtnēs. Pēc tam viņa pārgāja uz pirmajiem augu dzīvības aizmetņiem, piemēram, ķērpjiem un baktērijām.

Ko centās panākt Dzīvības Celtnieki? Būtnes pašapzināšanos un viņas mēģinājumus izmanīt eksistēšanas apstākļus – pašu pirmo pieredzi. Pirmā pieredze bija vērtīgs ieguvums un tika vākta pa kripatām. Tas bija tāds pats darbs, kā uz vairuma Celtnieku objektu – planētām un svariem. Tamlīdzīgi eksperimenti bija visur planētu sistēmās ar dažādām fiziskām vidēm.

Bet, kas attiecas uz tādu kalnu griezumiem, tad dažreiz tie piedzīvoja pašsabrukšanu, dažreiz kļuva par atnācēju ieguvumu kā vērtīgs materiāls viņu planētu izdaiļošanai un vajadzīgo vielu ražošanai.

Vēl viens jautājums no filmas. Kāpēc tika nogriezta planētas virsma un atstāti milzīgi atkailināti tuksnešaini rajoni? Man ir minējums, ka tāds minerālu daudzums varēja nosēsties uz Mēness Zemes mākslīga pavadoņa radīšanai.

Daļa minerālu tika pārnesta uz citām planētām, daļa izmantota milzīgu kosmosa kuģu radīšanai. Planēta reiz bija pārkraušanas punkts un tehnogēns laukums minerālu iegūšanai un lidaparātu remontam. Atgādināšu, ka tas bija astrālais plāns, un visa virsma bija mīkstāka, plastiskāka un labi padevās apstrādei ar instrumentiem. Visas akmens mākslīgas apstrādes pēdas, kuras atrod un brīnās par tās precizitāti un augsto tehniskumu, tika izdarītas laikos, kad planēta vēl nebija nolaidusies blīvākos vielas un apziņas slāņos. Minerāli bija mazāk blīvi, un viņu apziņa nebija tāda kā pašlaik, bija ātrāka.

No tā izriet secinājums, ka apziņas ātrums ir atkarīgs no matērijas, kuru šī apziņa apdzīvo, blīvuma?

Jā, protams. Minerāla apziņa ir daudz lēnāka, daudz reižu, nekā cilvēka apziņa. Mentālas būtnes apziņa ir daudz ātrāka nekā cilvēka.

Ja tās nav smadzenes, kas satur cilvēka apziņu, tas kas vada gan ķermeni, gan apziņu?

Ir dažādi vadītāji. Ķermeni bieži vada Augstākais Es, dvēsele. Apkārt cilvēkam ir dažādi auriski slāņi ar dažādiem vadītājiem. Mūsu SK Skolas uzdevums ir iziet cauri apziņas iekšējiem apvalkiem un kļūt augstāk apzinošiem. Uz to ir vērstas planētas visu garīgo Skolotāju visas zināšanas.

Vēl viens jautājums no šīm filmām. Autori apgalvo, ka pirms 200 gadiem ir bijis atomkarš. Tātad tas ir bijis 1810. gados. Tajā laikā, mēs zinām pēc vēstures, bija karš ar Napoleonu. Tajā pašā laikā mēs pazīstam milzīgi daudz dokumentu, atklājumu, gleznu, literatūras, mūzikas, redzam daudz ēku, kuras uzceltas 13.-14. gadsimtā. Es saprotu, ka autori nav akli. Jau ir sākuši runāt, ka Zeme ir plakana. Kas tas ir – speciāli apmaksāti feiki, lai testētu mūsu saprātīgumu?

Norit negatīvas vēstures uzbrukums, tādu “iemetumu” reālie izgatavotāji ir citplanētu būtnes, kuras tādiem autoriem iedveš murgainas idejas vēstures pārrakstīšanai. Autori, protams, arī paši dažreiz šaubās par to, ko saka, taču iedvešanas iedarbībā viņi nevar pretoties šīm idejām, kuras burtiski ir sagrābušas viņu būtību. Mēs ceram, ka ir arī citi viedokļi un ka ne visi pagaidām ir “sajukuši prātā”.

Liksim pie malas tādu murgu apspriešanu. Turpināsim planētas vēsturi.

Man gribas iemācīties izmantot Zemes informācijas lauku. Dabūt ziņas patstāvīgi. Kā to sasniegt?

Tu pagaidām neesi gatava psiholoģiski. Kā cilvēkam, tev būs sāpīgi, un tu planētas visas peripetijas vērtēsi pārāk emocionāli. Planēta daudzas reizes tika sagrauta līdz pamatam, notika laikmetu, rasu, iedzīvotāju nomaiņas. No Logosa skatpunkta tas ir dabiski. Kā cilvēks dzīvo daudz reižu dažādos ķermeņos, tā arī planēta bija dažādu valdnieku un dzīvības sistēmu darbības laukums. Minerāla sistēma, gāzes sistēma, ūdens sistēma, gāzes-minerāla sistēma, gaisa sistēma utt., kur radās mūsdienu sugu vairākums.

Arī pašlaik uz planētas vienlaicīgi dzīve norit dažādās nesaskarošās vai vāji saskarošās sistēmās. Tās ir gan dažādas dimensijas – viena iekš otras, gan fiziskās dzīvības atšķirīgs blīvums, piemēram, gaisa, virsmas, dziļūdens dzīvība.

Pašlaik uz Zemes dzīve rit dažādās vidēs – minerālā, ūdens, gaisa, bioloģiskā, mentālā, magnētiskā, vāji jonizētā, polarizētā, virpuļveidīgā, viļņveidīgā, atšķirīgos enerģiju spektros, un var saukt vēl daudz atšķirīgu dzīvu veidojumu, taču tev viņi ir pilnīgi neiedomājami, piemēram, logoītiskā dzīvības vide.

(Kā zināms, smalkie plāni caurauž blīvos, un tāpēc logoītiskā vide ir gan uz planētas, gan apkārt, gan iekšienē… Ir arī attīstīta mentāla, astrāla un minerāla dzīvība…)

Cilvēks nosprieda, ka viņš ir planētas iekarotājs, un tas ir kļūdains viedoklis. Planēta pieder visiem dzīvības slāņiem, visām būtnēm vienādā mērā, tāpēc ka viņas visas ir atnesta vai uz planētas izaudzēta kopiena, kuras katra šķautne ir iegājusi kopējā sistēmā un uztur planētu svārstīgā līdzsvarā. Vienas vides traucējums (atomkarš) draud ar iznīcību ne tikai bioloģiskajai sistēmai, bet arī dažām citām. Un pēc tam atkal veidosies gadījuma simbiozes ar ne pašu labvēlīgāko ievirzi.

Vēl viens jautājums – kontaktēšanās ar Iekšējo Zemi.

Viņa ir apsargājama, tāpēc ka cilvēks ir nobriedis tikai, lai sagrautu visu, ko redz. Mēs gaidām visa, kas ir uz Zemes un aptver planētu, kop-atkarības jaunas sapratnes izaugsmi.

Mēs cenšamies atnest daudz zināšanu, jo pašlaik tās kļūst atklātas daudziem. Un lasītāji drīz sāks interesēties ne tikai par Vangu, bet arī par citu informāciju, kura tiek dota pa daudziem kanāliem. Ar katru dienu to kļūst arvien vairāk.

Pievienots 21.02.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/mineralnaya-zhizn-razvivaetsya-na-poverchnosti-planeti

Tulkoja Jānis Oppe