Школа Вознесения Саната Кумары

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola

SK old

Sanata Kumaras Skola eksistē jau desmito gadu. Tā ir notikusi dažādās pilsētās semināru sērijā, daļa prakšu bija dota N. Koteļņikovas grāmatās.

Sanata Kumaras - Saules Logosa Augšupcelšanās Skola par savu mērķi izvirza pamodināt cilvēka augstāko apziņu un atklāt savas daudzdimensionalitātes apzināšanos. Tā ir apskaidrošanās un savienošanās ar Debesu Tēvu Skola, Neitrālās Plūsmas Skola. Daudzējādā ziņā Skolas mērķi ir līdzīgi Vēdu un Jogas tūkstošgadīgajai tradīcijai – tas ir dvēseles atbrīvošanās augstākais ceļš, tas ir, iziešana no Sansaras Riteņa.

Protams, kamēr cilvēks dzīvo uz Zemes, viņa zemes apziņa paliek šeit. Nekādā gadījumā šī apmācība nav bēgšana no Zemes. Mēs ar divām kājām stāvam uz Zemes, augšupceļot savu apziņu uz saviem Augstākajiem Ķermeņiem – uz astrālo un mentālo, savienojot sevī visas trīs daudzdimensionālās apziņas daļas. Un mūsu apziņas sāk augšupkāpšanas ceļu pie Tēva caur nepastarpinātu saziņu ar Viņu.

Mēs apmācām savienoties ar Augstāko Es, apzināties sevi ne tikai kā fizisku cilvēku. Tas ir gaismas prakšu, meditāciju un čenelinga ceļš. Tas ir dziļa iekšēja darba ceļš. Cilvēka garīgo īpašību uzlabošanās, viņa apskaidrošanās atspoguļojas visā viņa dzīvē sociumā un ģimenē.

Mūsu ceļš ved pie visu ķermeņu attīrīšanās un, kā sekas, pie veselības, jo “veselā ķermenī mājo vesels gars”.

Tas ir Kristus Mīlestības un Kristus-apziņas ceļš, kurš ved pie realitātes izmainīšanās ap cilvēku, jo realitāte taču – tas ir mūsu spogulis. Praktizējot mīlestību un visu pieņemšanu, konstatējot jūsu nepatikšanu un bēdu cēloņus un aizvācot tos no sevis, jūs sākat redzēt savu jūtu atspulgu citu acīs. Jūsu dzīve mainās uz labo pusi.

Augšupcelšanās Skola izceļas ar mūsu autora-metodikām. Augšupceltie Valdnieki, Saules Brālība un Ercenģeļi dot jaunākās un neatkārtojamākās prakses, visu laiku tās pilnveidojot. Mūsu prakses neaizņem daudz laika, ļaujot pastāvīgi atrasties labā enerģētiskā formā, tīrā un aizsargātā aurā, pakāpeniski attīstot jutīgumu un apzināšanos arvien dziļākā līmenī.

Mēs arī dodam iniciācijas Ercenģeļu enerģijas augstākajos dziedinošajos kanālos, piemēram, kā Reiki, taču spēcīgākas. (Reiki – eņģeļu enerģija.)

Pats galvenais, ko dod Skola – savienošanos ar saviem Skolotājiem. Mēs uzskatām to par izšķirošo praksi, jo sava Skolotāja iemantošana – tā ir personīgā ceļa iemantošana, bez kļūdām un laika zaudēšanas. Skolotājs māca mīlestību un pieņemšanu, atver jūsu sirdis savas mīlestības plūsmām, māca atšķirt pelēkos un gaišos informācijas avotus. Viņš māca atbrīvoties no vēlmēm un pastāvīgi atrodas ar jums. Turpmāk ar jums var strādāt simtiem dažādu Gaismas Skolotāju.

Eksistē vairākas augšupkāpšanas uz Gaismu pakāpes. Un arī mūsu semināri ir domāti ilgam patstāvīgam darbam.

Mēs negarantējam, ka seminārs vai pat visi semināri, kurus jūs iziesiet, automātiski izvedīs jūs uz Dvēseles atbrīvošanās ceļa. Viss būs atkarīgs no jūsu prakses – vai jūs praktizēsiet, vai pametīsiet savas prakses. Tikai praktiska tā pielietošana, ko dod semināri, palīdzēs jums pacelties virs planētas un ieskatīties Galaktikā, sazinoties ar daudzām atbrīvotām dvēselēm, kuras mēs saucam par Ercenģeļiem un Eņģeļiem (Guru-Devas, dievi un tml.)

Natālija Koteļņikova ir sarakstījusi 16 grāmatas, kuras ir izdotas un tiek izdotas Maskavā. Viņa ir sakompilējusi daudzus diskus ar meditācijām un praksēm, kuras palīdz meditēt, attīrīties un dziedināties. Tos var nopirkt Augšupcelšanās Skolas vietnē.

17 01 31 01

Skolas pirmā plūsma sākās 2016. gadā. Tā turpinās pašreizējā laikā.

Nākamā komplektācija būs 2017. gada oktobrī. Jūs varat mums pievienoties jebkurā laikā pēc iepriekšējo mācību patstāvīgas iziešanas.

17 01 31 02

Visi semināri uz šodienu ir ierakstīti videodailos. Tie ir pieejami apgūšanai.

4 mācību maksa ir 5600 rbļ.

Katra mācība ilgst 3 stundas, un tām ir turpinājums papildus nodarbībās prakšu apgūšanā, arī ierakstā.

Visus jautājumus var uzdot vēstulē uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Natālijai Koteļņikovai.

 

Pievienots 31.01.2017

http://sanatkumara.ru/seminari-2017-goda/shkola-vozneseniya-sanata-kumari

Tulkoja Jānis Oppe