Образование первой жизни на поверхности планеты

Pirmās dzīvības izveidošanās uz planētas virsmas

17 01 18

Dārgā Dieviete! Mēs turpinām pētīt Zemes vēsturi. Mēs apstājāmies pie tā, ka planētas iekšienē sāka veidoties dzīves apstākļi un radās astrālā dzīvība. Kādā periodā tas bija?

DD: Pirms viena miljarda gadu. Minerālai (astrālajai) dzīvībai līdz tam periodam jau bija apmēram miljards gadu. Dendrīti un citi kristāliski veidojumi (būtnes) aug ļoti lēni (bez baktēriju vai polipu palīdzības).

Pašlaik es jau redzu vējus planētas iekšienē, mitrumu un cilvēkam nāvīgas miglas. Tās ir no skābēm vai sārmiem? (Es paliku bez elpas.)

Jā, apstākļu bioloģijai pagaidām ir maz. Taču tieši šajā periodā sāka veidoties šūnu dzīvība.

Es reiz rakstīju par dažādām formām, kuras eksistēja pirms cilvēka radīšanas – tur bija cauruļveida būtne, kura caur savām rokām-caurulītēm uzsūca enerģiju. Pēc tam kaut kas līdzīgs gliemezim. Kur tas bija?

Tās ir pirmās radības mentālajā plānā, kuras nekļuva dzīvotspējīgas astrālajā plānā. Atceries, nolaižoties astrālā, mēs atteicāmies no caurulītēm un medūzām un sākām radīt šūnas, visvienkāršākās. Lūk, tāds periods ir iestājies pašlaik. Sākumā šī dzīvība bija plūsmu un šķīdumu iekšienē, un bija ļoti vienkārša. Tas, ko jūs tagad saucat par “visvienkāršākajām”, ir ļoti sarežģīta forma, salīdzinot ar to, kas parādījās planētas iekšienē pirms miljards gadiem. Gadu tūkstošu laikā šūna pakāpeniski kļuva sarežģītāka.

Viņa jau bija bioloģiska?

Jā, pirmais bioloģiskais kristāliskais priekštecis bija parādījies un uzplauka. Viņam augšanas apstākļi bija pieņemami.

Arī tagad tiek atrastas baktērijas dažādās skābās un sārmainās vidēs...

Pakāpeniski klimats kļuva vienmērīgāks. Vēji, kuri parādījās aktīvo ķīmisko procesu dēļ, pierima. Kad parādījās baktēriju kolonijas, radās barības vide augu dzīvībai. Sāka parādīties (tika iesētas) sūnas un ķērpji. Viņi pakāpeniski kļuva ļoti daudzveidīgi un uzvedās ļoti aktīvi. Tieši viņi sāka ražot bioloģiskajai dzīvībai vajadzīgo atmosfēru.

Pakāpeniski suga pēc sugas sāka sēties jauni augi. Radītāji-gari nesa sporas uz iekšējo Zemi un izdarīja pavairošanas eksperimentus.

Kad bija radīts pietiekami vienmērīgs klimats un parādījies ūdens (planēta atdzisa, izgarojumi nosēdās un veidoja pietiekami dziļas ūdenskrātuves), parādījās pirmās zivtiņas, pašas vienkāršākās un maziņas. Un tā tālāk...

Bet kā tur parādījās cilvēki?

Viņi atnāca no augšas. Uz virsmas aprakstāmajā periodā nekā, izņemot atdziestošu lavu, nebija. Astrālās dzīvības pagaidām uz planētas nebija, pārāk sarežģīts bija klimats un nepiemēroti citi apstākļi (atmosfēra, gaismas lauki, kosmiskie starojumi u.c.). Pēc veiksmes iekšējā zemē Radītāji sāka pievērst savus pūliņus arī virsmai. Zeme jau bija pietiekami atdzisusi, un tādu pašu ceļu, tikai paātrinātu, sāka radīt uz virsmas dažās īpaši drošās vietās. Jūru vēl nebija, un šeit sākās atmosfēras radīšana. Pirmie “gaisa gari”, kā jūs sakāt, bet patiesībā – “gāzes izgarojumu gari” – sāka piemērot gāzu atmosfēru eksistencei, un pirmās būtnes bija tieši gāzveidīgas. Tādu būtņu dzīvības procesu norise sāka palielināt piezemes atmosfēru, un viņas iemācījās aizsargāt to no izgarojumiem no planētas, veidojot zināmas astrālas formas ar robežām. Sākumā tas bija tikai dziļās ieplakās, pēc tam arvien plašāk un plašāk. Pirmās “atmosfēras” tika radītas dažādās vietās. Gravitācija veicināja atmosfēras saglabāšanos. “Ārējie” Radītāji sadarbojās ar “iekšējiem”, taču gāja nedaudz citādu ceļu. Pēc šūnas radīšanas viņi sāka izlaist sīkus kukaiņus, lidojošas būtnes, jo ūdens bija ļoti maz. Arī tās pagaidām bija primitīvas būtnes, un viņas spietoja virs zemām vietām. Arī tā bija kristāliska dzīvība, bioloģija būs fiziskajā pasaulē.

***

Dzīvība uz Zemes parādījās ātrāk nekā Zeme, apgalvo zinātnieki

http://naucaitechnika.ru/blog/43658096251/ZHizn-na-Zemle-poyavilas-ranshe,-chem-Zemlya,-utverzhdayut-uchen

 

Pievienots 18.01.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/obrazovanie-pervoy-zhizni-na-poverchnosti-planeti

Tulkoja Jānis Oppe