Образование кристаллической жизни на Земле

Kristāliskās dzīvības izveidošanās uz Zemes

16.12.29.

Dārgā Diženā Dieviete! Turpināsim mūsu nodarbības informācijas slānī!

Uz mūsu planētas virsmas plosās vētras un uguns, šeit ļoti krasi mainās laikapstākļi dienā un naktī, nav aizsardzības slāņa – atmosfēras. Temperatūras svārstības iedarbojas uz virsmu, graujot to. Milzīgas klintis un zemas ieplakas kontinentā, un nekur nav ūdens. Planēta griežas ļoti lēni, viņa nav gluži apaļa, atgādina salu kosmosa okeānā. Salas augša ir plakanāka, bet apakša – krauja.

17 01 07 01

Bet planētas iekšējā slānī – svētlaime. Šeit ir klusums un vienmērīga gaisma, nav dienas un nakts, bet bioloģiskas dzīvības arī nav.

Kā tad šeit parādījās dzīvība? Un kā parādījās ūdens iekšienē un uz virsmas?

Redzu, ka iekšienē ir parādījušies mikrobi. Kas viņus ienesa?

Šīs ļoti sīkās būtnes šeit parādījās pirmās. Tā ir astrālā pasaule, un viņas tika ienesas ar astrālām ietekmēm.

Kas tas ir – astrālas ietekmes?

(Rāda): Astrālās plūsmas uz šejieni atnesa divi Gari-Celtnieki. Attēls: divas milzīgas galvas – mākoņi pūš planētas iekšienē mikrofloru. Tās vēl nav olbaltumvielas, bet programmas, kuras sīkas molekulas vāc aminoskābēs, organizē dzīvību mēģenē.

Uz virsmas arī veidojas olbaltumvielu dzīvības aizmetņi – vēl sīkāki nekā iekšienē, it kā fragmenti, iespējams, kaut kādas sākotnējās molekulas...

Tātad tu saprati, ka pirmās dzīvās būtnes izveidojās Vidus-Zemē?

Sapratu, bet kā tur nonāca cita dzīvība?

Astrālajā plānā uz šejieni ir ieeja un izeja.

Gaidu... Nekas nenotiek... Tikai šausmīgi triecieni tricina planētu – tie ir meteorīti, kas krīt un kuru apkārt planētai vēl ir ļoti daudz. Tiem, kā es saprotu, ir jānokrīt pievilkšanās iedarbībā. Meteorīti prasmīgā Radītāju vadībā pakāpeniski iegriež planētu. Triecieni tiek izskaitļoti, lai izveidotos ātrāka griešanās un, atbilstoši, gravitācija. Ir sākuši veidoties vēji...

Kā parādījās atmosfēra?

Gravitācija sāka noturēt tās gāzes, kuras izlaiž viela. Planēta sāka uzkrāt vielu, pievelkot no kosmosa gāzes, no kosmiskajiem mākoņiem, cauri kuriem lidoja. Uz viņas nosēžas putekļi un noturas gāzes. Meteorīti tricina virsmu un pakāpeniski nogludina to.

Skatos no Saules uz Zemi un redzu nelīdzenu akmeni, kurš griežas nevienmērīgi un ir pārklāts ar minerālu garoziņu. Kā meteorīts.

17 01 07 02

Ir pagājis miljons gadu. Planēta ir kļuvusi divreiz lielāka, gludāka, ieapaļāka, kaut gan vēl paliek “salas” virsmas plakanums un lielāka salas “apakša”. Zemei ir cilpveida griešanās, tas ir, lidojuma trajektorija sastāv no lielām cilpām. Ir neliela gāzveidīga putekļu atmosfēra. Uz virsmas pagaidām nekādas dzīvības nav.

Un kas ir iekšienē? Šeit ir radusies augu pasaule – sūnas, pat augsti “koki”. Šeit ir kļuvis mitrs. Kā parādījās ūdens?

Atdziestot planēta no gāzēm veidoja ūdeni. Tas pagaidām vēl nav tas ūdens, kuru jūs pazīstat. Tie ir skābju, sārmu un minerālu šķīdumi, kuri izveidoja nebioloģisku dzīvību. Uzmanīgi paskaties uz augiem.

Ak!!! Augi ir kristāliski! “Koki” – tie ir kristāliski veidojumi, dendrīti!

17 01 07 03

17 01 07 04

Sākotnējie koki planētas iekšienē bija tādi.

17 01 07 05

Nekad nebiju domājusi, ka ir tādi “augi”- dendrīti, griezos pie interneta un atradu, lūk, tādu skaistumu. Viņi ir patiesi nemirstīgi. Tādi kristāli, ja viņus nesagrauj, dzīvos mūžīgi.

Ja saglabā viņu augšanas apstākļus, tad jā. Taču, kā tu redzēsi tālāk, dzīvība uz vietas nestāv.

Secinājums: Planēta ilgi eksistēja kā atdziestošs akmens. Pirmā dzīvība izveidojās minerālajā pasaulē, astrālajā slānī, iekšējā Zemē. No kā var izdarīt secinājumu, ka iekšējās pasaules ir vairums planētām?

Un kā tu domā?

Domāju, ka tas ir spēkā minerālajai dzīvībai.

Un pirmā astrālā dzīvība arī tika izveidota planētas iekšienē. No ārpuses planēta vēl ne tik drīz nonāks pie bioloģiskās dzīvības veidošanas. Starp minerālo un bioloģisko dzīvību ir vēl pakāpes. Par to parunāsim citā reizē.

 

Pievienots 06.01.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/pervie-shagi-v-informatsionnom-sloe-planeti

Tulkoja Jānis Oppe