Atgriezeniskā saikne ar vebināru dalībniekiem

16 11 04

Fedotova Tamāra no Severomorskas

Dārgā Natašeņka, lūk, vēl gribas novēlēt.

Kad Jūs izsludināt Sanata Kumaras Kluba Sēdi, man liekas, ka piemēroti ir uzrakstīt skaidrāk Noteikumus par ieiešanu/atrašanos Kopīgajā laukumā.

Jums ir rakstīts:

„Jūs ieejat adresē https://login.webinar.fm/sanat209/1 un vienkārši rakstāt savu vārdu.”

Lūgums, kad Jūs pēc adreses ieejat vebināra istabā – pilnīgi uzrakstīt Jūsu Vārdu un Uzvārdu un dzīvesvietu.

Tā izpaužas cieņa pret visiem Klātesošajiem tiešā režīmā laukumā. Tādu ētiku es novēroju citos laukumos, domāju, ka arī mums būs uzskatamāk un patīkamāk piedalīties, jo daudzi taču satiekas vienkārši pirmoreiz Vienā Apziņas Laukā.

Domāju, ka uz tādu vēlējumu atsauksieties arī Jūs.

Uz tikšanos ar Tikšanās Prieku Vienā KRISTUS-APZIŅAS Kopienas Apziņas Laukā.

N.K.: Pievienojos Tamāras priekšlikumam. Lūdzu jūs rakstīt vārdu, uzvārdu un dzīvesvietas pilsētu.

***

Vēl viena vēstule no Tamāras Fedotovas

Dārgie Natašeņka un Vladimir!

Pieņemiet no manis Pašas Maigākās LABĀ-DĀVINĀJUMA Enerģijas par Enerģijām, kuras tika izjustas SANATA KUMARAS Kluba Atklāšanā uz Augšupcelšanās Skolas nākamo mācību gadu, 2016./2017. gadu. Natašeņka, cik gan tas ir lieliski, ka JŪS TĀ!!! sagatavojāt šo pirmo dienu – mūsu nākamā mācību gada sākumu. Visa informācija, kuru Jūs lasījāt ĻOTI Viedi/Mierīgi, kur katrs izrunātais VĀRDS ir par SANATA KUMARAS Varoņdarbu, – jo Šis VIŅA Lielais Upuris tad arī Palīdzēja Notikt Visam Tam – KAS – Šeit un Šajā-Stundā – tad arī Notiek – ZEMES AUGŠUPCELŠANĀS, – katrs vārds SKANĒJA KĀ PATEICĪGA MĪLESTĪBAS UN ATZĪŠANAS MŪZIKA Mūsu Dzimtajai SANATA KUMARAS ĢIMENEI un PERSONĪGI VIŅAM – VIŅA SIRDIJ. Maz ir to, kas Zina par šo VIŅA GARA VAROŅDARBU.

Vēlreiz – Liela PATEICĪBA.

Jums, Natālija un Vladimir – Pašus Spilgtākos Atklājumus Visos Jūsu Aizsākumos.

P.S.

Es iepazinos interneta sarakstē ar Tatjanu Mikušinu 2005. gada janvārī. Un tā sanāca, ka Vēstījumu no Vieduma Valdniekiem Pirmo ciklu, kurš tika dots no 2005 .gada 4. marta līdz 30. jūnijam – kopā ar Tatjanu tad arī pieņēmu šeit, mūsu ziemeļu pilsētā – tūlīt pat iznēsājot visiem GARĀ tuviem domubiedriem. Pēc tam Taņečka uzaicināja mani uz savu pirmo semināru, kurp Viņu tad arī nosūtīja SANATS KUMARA 2005. gada oktobrī uz Sanktpēterburgu, kur tika izdota pirmā grāmatu partija.

Lūk, TĀ PATI Sajūta... kad Taņuša PIRMOREIZ stāvēja lielas auditorijas priekšā... bet IEKŠIENĒ PRIECĪGAS GAVILES... PAR TIKŠANOS AR DEBESU ĢIMENI. Natašeņka – tas ir tā, kā runā mazi bērni, kad viņiem kaut ko gribas teikt, lai pieaugušie izjustu viņu Prieku. TĀ IR LAIME, LAIME VĒLREIZ – Viszemākā Klanīšanās par TĀDU PIRMO ZVANU SANATA KUMARAS AUGŠUPCELŠANĀS SKOLĀ Kārtējā Mācību Gadā.

N.K.: Dārgā Tamāra! Milzīgs paldies par manu necilo pūļu augsto novērtējumu!

******

Sveicināti, Nataša! Iegāju Jūsu jaunajā vebināru istabā, bet, kā lietot, nezinu. Es tādā veb-istabā neesmu bijusi. Apakšējā rindiņā, kur rakstīts „nosūtiet ziņojumu”, es uzrakstīju ziņojumu, bet kā to nosūtīt, nezinu. Kas ir jānospiež?

Es gribu pierakstīties Sanata Kumaras Skolā, tāpēc man ir svarīgi prast un zināt, kā ar visu rīkoties veb-istabā. Palīdziet man, lūdzu.

Ar Mīlestību, Emīlija.

Sveicināti, Nataša! Žēl, ka nodarbība nenotika. Es esmu iesācējs Klubā un nezinu, kā šeit sazināties. Rindiņā „Nosūtiet ziņojumu” es uzrakstīju, bet, kā nosūtīt, nezinu.

Ar cieņu un Mīlestību, Vladimirs.

 

N.K.

Es arī ar grūtībām tieku galā jaunajā istabā. Tā ir tā pati vietne, kuru mēs visu laiku izmantojām, taču visu lietotāju visu istabu atjaunošana ir vispārēja.

Šeit ir jaunas iespējas, un istaba ir pilnvērtīgāka. Tiksim skaidrībā nesteidzoties.

Lai klausītājs varētu uzrakstīt čatam, apakšā ir rindiņa, jūs rakstāt un nospiežat uz datora taustiņu Enter.

Ja jūs uz ekrāna vebināra laikā redzat kaut ko ne to, paziņojiet man, lūdzu. Bet es apsolu iziet „jaunā kareivja skolu” tuvākajā laikā. Pēc tādu pašu „dumiķu” kā es lūgumiem ir izlaista filma par istabas vadīšanu. Izpētīšu un izmanošu to pēc visiem noteikumiem.

 

Pievienots 04.11.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/obratnaya-svyaz-s-uchastnikami-vebinarov

Tulkoja Jānis Oppe