Sanata Kumaras Klubs

Aicinu uz Sanata Kumaras Klubu

 

16 11 02 02

 

5. novembrī pulksten 16 pēc Maskavas laika

 

(mūsu lasītāju bezmaksas regulāras tikšanās)

 

norāde uz klubu

 

https://my.webinar.fm/go/sanat209/klub2

 

Mums ir paredzams viesis – Tatjana Breslavska

 

ar darbu „Dzimtu Spēka pieņemšana”.

 

Viņa ir mūsu vietnes sens autors, lielisks čenelers, praktiķis un vienkārši interesants cilvēks. Tatjana novadīs savu darbu ar mums tāpat

 

kā viņa to izgāja grupā.

 

Vēstule no lasītāja

Natālija Nikolajevna, sveicināti! Esmu pateicīgs jums par visiem vebināriem!

Ar lielu interesi lasu visus jūsu rakstus, ar īpašu uzmanību attiecos pret informāciju par dvēseli, par AE, kāda būtība ir viņu savstarpējām attiecībām ar cilvēku, ar zemes personību un savā starpā.

Mani jautājumi: kā mainās uzdevumi sakarā ar pāreju, kas ir apzinātība un kā to attīstīt, kāds viņš ir – cilvēks apzinošais? Kā iekšējā telpā noturēt Kristus-apziņas kategorijas, 4D kategorijas: brīvību, neatkarību, vienotību, beznosacījuma mīlestību utt., tas ir, visu, kas attiecas uz tēmu „izzini sevi”.

Starp citu, vai ir dvēsele SB, kāpēc par to nekur netiek runāts, es priecājos, kad mēs kolektīvi kā grupa sniedzam palīdzību mūsu Planētai vai vienkārši visi kopā mīlam viņu, vienotībā.

Es vienmēr pateicos SB, ka viņi ar mums nodarbojas, taču es vienmēr jūtos kā brīvais klausītājs, nekad nezini, par ko un kurp, bet gribas, lai programma, gala produkts, pa soļiem…

Un lai klubs iegūtu lielāku saliedētību, mērķu un uzdevumu vienotību, lai mēs visi pavasarī kaut kur satiktos, ieskatītos cits citam acīs un varbūt iezīmētu savas kopīgās nākotnes programmu. Te esmu sasapņojies. Bet tā viss ir lieliski.

Ar cieņu, Vitālijs.

***

Dārgie draugi! Dārgais Vitālij! Vienmēr priecājos par visām jūsu vēstulēm, jautājumiem un piezīmēm, labojumiem un tikai bēdājos, ka to maz atnāk uz kārtējo klubu.

Vitālijs ir pacēlis lielisku tēmu, par kuru es tieši šodien uzrakstīju rakstu priekš „Мировой Ченнелинг”. Un nosaku šo tēmu kā galveno nākamajā

 

Sanata Kumaras Klubā,

 

kurš noritēs

 

5. novembrī

 

pulksten 16 pēc Maskavas laika

 

Tatjana Breslavska ar savu darbu „Dzimtu Spēka pieņemšana”

 

lieliski savienojas ar šo tēmu.

 

Gaidām jūs nodarbībās!

 

https://my.webinar.fm/go/sanat209/klub2

 

Pievienots 02.11.2016

http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/vstrecha-s-solnechnim-bratstvom

Tulkoja Jānis Oppe