Krievija sekmīgi pārdzīvos tuvāko gadu krīzes un atjaunos bijušo varenību

16 10 19 02

2016.10.17.

Dārgie Saules Draugi! Diženā Dieviete! Es gribu parunāt ar jums šodien.

Mēs apsveicam tevi tavos svētkos un novēlam veselību un labklājību!

Man gribētos uzzināt planētas jaunumus uz 16. gada beigām un uz 17. gadu.

Viss krasi mainās gandrīz katru dienu.

Vienkārši apliecinām tev un taviem lasītājiem, ka Krievija sekmīgi pārdzīvos tuvāko gadu krīzes un atjaunos bijušo varenību, neskatoties uz nelabvēlīgajām pasaules tendencēm. Vispārēja kara nebūs, un mēs saprotam, ka tie ir paši galvenie un labvēlīgākie jaunumi planētai.

No savas puses mēs gribam piebilst, ka pašlaik krasi mainās pašapzināšanās, un notiek pasaules mēroga grūdieni uz kapitālisma, sociālisma un citu pasaules sociālo sistēmu atšķiršanu un saprašanu. Šajā aso izvirzījumu, revolūciju un karu virpulī veidojas nāciju Pasaules Sadraudzības Sistēma.

Arvien jauni un jauni cilvēki ceļ savus apziņas līmeņus tuvāk Kristus-apziņai. Pat politiskie darboņi ir sākuši strauji atiet no uzkrāšanas un sāk domāt tieši par to, kādēļ viņi ir nonākuši pie varas un ko viņi grib izmainīt, atšķirībā no 20. gadsimta varas, kad pati valdonība un izdabāšana bija daudzu politiķu jēga un kaislība.

Kas attiecas ar sadarbību ar citplanētu saprātu, tad tā pašlaik tiek slēgta, jebkurā gadījumā neaug kā tendence. Palīdzība zemiešiem bija vajadzīga laikmetu lūzuma vietā, un pašlaik Kuģi izbeidz klātbūtni, to ir kļuvis daudz mazāk.

Planētai ir uzbūvēts jauns VAIROGS, ņemot vērā saprāta jaunās tendences (augstāks vibrāciju plāna ziņā mentālais VAIROGS).

Ir veikta planetārā kursa rekognoscēšana.

Tiek sekots zinātnei un reliģijai. Jāsaka, ka reliģijas darbinieki arī tiek sūtīti, lai saglabātu miermīlību un mieru starp valstīm un kontinentiem. Viņi ir kļuvuši apzinošāki, daudziem reliģijas darbiniekiem ir atvērti sakaru kanāli ar AEs, un reliģija ir sākusi savu jauno laikmetu atbilstoši apziņas un saprāta sarežģīšanās tendencēm.

Man šķiet, ka mūsu laikmets ir līdzīgs pēdējo laiku Atlantīdai. Vai tas tā ir?

Mēs esam pārlēkuši pēdējos laikus. Tagad ir sācies jauns Saprāta un informācijas Apvienošanas laikmets, telepātijas un intuīcijas attīstība.

Nevajag baidīties no lieliem sarežģījumiem, saprātīgums ir sācis augt, un mēs ceram, ka sarežģījumu globālā mērogā vairs uz Zemes nebūs. Jūsu negatīvajām domformām, kuras tiek pastiprinātas ar tendenciozu pasniegšanu masu informācijas līdzekļos, nevajadzētu pastiprināt vispārējās negatīvās gaidas.

Tu taču zini, ka jūs paši būvējat savu pasauli ar savām jūtām, noskaņojumiem un domām. Mēs gribam, lai jūs pārslēgtos uz augšupcelšanos sevis iekšienē, atslēdzoties no pēdējā laika pasaules notikumiem. Jūs ar savām domām tikai pastiprināt vajadzību pēc bailēm daudziem cilvēkiem. Jūsu uzdevums – pārdzīvot, paciesties līdz labākiem laikiem, nepastiprinot baiļu un negatīvu gaidu tendences.

Atslēdzieties no politikas un nodarbojieties ar dvēseli. Šis pašreizējais laiks ir galvenā pasaules tendence – cilvēka iekšējo saikņu pastiprināšana ar visiem Augstākajiem dvēseles aspektiem. Tāda ir gan jūsu misija, gan stiprā puse, kura jums visiem ir jāattīsta, gan jūsu galvenā interese, gan jēga atnākšanai uz Zemi.

Mēs visi vērojam jūsu virzības un cenšamies pastiprināt tieši jūsu vajadzību pēc sakariem ar dvēseli visos jūsu līmeņos. Tādas saiknes ar AEs pastiprināšanā ir gan planētas interese, jo jūs ar saviem planetārajiem darbiem palīdzat Zemei, gan jūsu Daudzdimensionālās Personības interese, kura pastiprina savu apzināto Klātbūtni uz planētas, gan planetārā likteņa turpmākā būvēšana, jo jūsu ietekme uz mentālajiem Apziņas Režģiem ir kļuvusi jūtamāka. No tā izriet arī mūsu lūgums – redzēt un just planetārās attīstības tendences kā pozitīvas un vedošas uz planētas labklājību un cilvēku kopienas miermīlīgu eksistenci.

Mēs saprotam, ka klašu un nacionālās cīņas laikmetam nepienāks beigas pāris gadu laikā. Tam ir vajadzīga paaudžu nomaiņa. Tādēļ pie varas ir jānonāk pozitīvi domājošiem jauniņiem, kuri no savas jaunās apziņas augstuma sajutīs pozitīvas pasaules politikas jaunās straumītes un strautiņus.

Jūsu kā skolotāju un enerģētisku regulatoru uzdevums ir iemācīties domāt skaisti un pozitīvi. Ticiet, no tā daudz kas ir atkarīgs. Citādi, kurš cilvēkiem iemācīs sakaru ar iekšējo es un Augstākajiem Es? Bet tas laikā, kurš iestājas, ir pats galvenais. Citādi, kā jūs varēsiet pacelt mentālo Apziņas Režģu apkārt planētai vibrāciju plānu?

Sāciet ar sevi, iegrimstot daudzdimensionalitātē un vēršoties pie mīlestības un labklājības iekšējā pasaulē.

Esiet laimīgi, un Mēs būsim kopā ar jums laimīgi un piepildīti ar mieru un gaismu.

Dzīvojiet savos pašos labākajos un gaišākajos Es, palīdziet visiem kļūt labākiem. Māciet mīlēt un mīliet paši. Uzbūvējiet sevis iekšienē pašu labāko Sevi.

 

Pievienots 19.10.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/rossiya-blagopoluchno-perezhivet-krizisi-blizhayshich-let-i-vosstanovit-biloe-moguschestvo

Tulkoja Jānis Oppe