Meditācija ar Jauno Mihaēlu

(Krima, Oļeņevka)

 

Tas, protams, bija diezgan drosmīgs mēģinājums nodibināt sakarus ar Mihaēlu tajā līmenī, kur viņš atrodas pašlaik. Grupa Oļeņevkā sapulcējās sagatavota, un mēs riskējām.

Meditācijas apraksta rinda pa rindai nebūs, tāpēc ka enerģijas gāja pāri malai, un mēs ar grūtībām atjēdzāmies pēc meditācijas. Nākamajā dienā man parādījās temperatūra un spiediens, un radās vājums. Ir iespaids, ka mēs iemantojām jaunu ugunīgu aspektu. Vienprātīgi mēs sapratām, ka ko tādu atkārtot nav vērts.

Bet īsa atskaite, domāju, būs interesanta.

 

Mēs piesaucām Saules Brālību un Diženo Dievieti un palūdzām parādīt mums godu tikties ar Mihaēlu, ja tas ir iespējams un piemēroti.

SB jau ir saistījusies ar Mihaēlu.

Atslābināšanās, sevis atdalīšana no fiziskā plāna un apziņas augšupcelšana pie SB.

Jaunas brīvības, sava augstā potenciāla un tās vietas, kur mēs nonācām, tīrības sajūta.

SB jau ir izveidojusi ceļu pie Jaunā Mihaēla un Dievišķās Aizgādnes.

Savienojamies ar saviem Saules aspektiem.

Noņemam sev smago „titulu”, no tā izlido kolibri putniņš, mūsu ugunīgais aspekts.

Paraugāmies apkārt, atzīmējam, kas ir ap mums – zibeņi, augsta gaisma un daudz uguns…

Mēs esam izrāvušies no saules plāna, un mūsu aspekti lido DD un SB vadībā aiz visuma robežām, portālā, kurš ir izeja pie Mihaēla. Mūsu ugunīgie putni savācas vienā kopīgā ugunīgā lodītē, ap mums izkārtojas SB aizsardzībai, bet DD šo lodīti noliek uz delnas un nolaiž portālā, kurš ved aiz tās pasaules, kurā mēs esam, robežām.

It kā visums ir atvēries, viss ir paplašinājies, kļuvis caurspīdīgāks un smalkāks.

Gaisma atrodas plūsmās.

Skaņa ir citāda.

Vibrācijas ir augstākas.

DD paskaidro, ka mēs varēsim parunāt ar J. Mihaēlu, tāpēc ka Mihaēls ir tieši saistīts ar katru no mums, kā ar saviem bērniem līdz šim laikam.

Ja DD radīja mūsu Vienotās un Saules dvēseles, tad Mihaēls radīja vispārīgākus – Visuma Dvēseles aspektus.

Mēs tuvojamies milzīgai pilsētai, kura karājas kosmosā, gluži kā liela lāse, kapsula.

Mūs attīra un apgaismo vēl vairāk. Tas tiek darīts mūsu interešu labā, lai mēs šeit neietu bojā.

Iesūknējas cita enerģija, un tā tad arī ir Mihaēla Klātbūtne.

Mēs saplūstam ar viņa enerģijām. Viņā ir sajūtams daudz labestības, siltuma par mūsu tikšanos. Maigas un tīras sajūtas.

Es pēkšņi atcerējos to momentu, kad mūsu simfoniskais orķestris bija viesizrādēs Maskavā, un pie mums aiz kulisēm atnāca Jeļcins. Viņš ļoti silti aiz skatuves parunājās ar mums, parādot, ka viņš nav aizmirsis dzimto Sverdlovsku.

Tā ir tāda pati silta, ar prieku piepildīta tikšanās, tāpēc ka mēs esam tās tuvās dvēseles, ar kurām Viņš ir daudz strādājis, aizsargājis, mīlējis, apmācījis. Mēs bieži ar Viņu meditējām. Vispār mūsu planēta ir viņa mīlule.

Ir ļoti grūti izdalīt lineāru informāciju no mūsu saziņas. Mihaēls man ar Jeļcina piemēru parādīja, ka viņš mīl un atceras mūs.

Es pajautāju, varbūt ir vajadzīgs tulkotājs?

Mihaēls: Nē, Es Pats gribu pakontaktēties ar jums, lai jūs iegaumētu Mani, apzinātos un mīlētu Mani tādu, kā pašlaik satikāt.

Jūtu, ka man nav ne klanīšanās šim tēlam, ne viņa cildināšanas. Mēs atnācām pie Viņa, kā pie Tēva. Taču es jūtu viņu pilnīgi citādi.

Mihaēls: Man ir grūti paskaidrot, ar ko Es tagad nodarbojos. Es esmu aizgājis tik tālu, ka cilvēka būtne jau ir ļoti grūti Man apzināma. Es priecājos, ka jūs uztverat Mani.

 

Jūtu, ka viņš nodarbojas ar jaunu visumu radīšanu. Viņš strādā milzīgā komandā.

Un es pati redzu, ka tas nav tas Mihaēls, kurš man izraisīja trīsas un godbijību mīļotā Skolotāja priekšā, tā ir milzīga vairāku visumu Būtne, bezpersoniska, kurā nav spilgtas individualitātes. Un diemžēl vairs nav tēva enerģiju sajūtas.

Mihaēls: Es esmu Liela Visuma Tēvs, tādu pašu, kā Es, kolektīvā. Mūsu Vienības, kuras mums ir darbā, tie ir visumi. Mēs apzināmies visumu darba principus, viņu attīstības paātrināšanas metodes, katra visuma uzdevumus atsevišķi, viņu savienošanos kopējā līmenī.

Un mana centrālā programma tomēr paliek saprāta attīstības programma. Mēs daudz strādājam ar citām programmām, bet mana nots kopīgajā darbā – refleksijas apzināšanās programma.

Ir Mūsu vidū Būtība, kura nodarbojas ar vielas pārveidošanu, transmutāciju.

Ir Tas, kurš dzemdina visumu realitāšu plānus.

Bet mēs piepildām un izpildām šīs realitātes, katrs savā virzienā.

Kad mēs tagad piesaucam Mihaēlu, kas pie mums atnāk?

Mihaēls: Atnāk Mihaēls, viens no viņa daudzajiem planetārajiem aspektiem. Man ir daudz palīgu kanālā (starā), mēs ar palīgiem nākam uz jūsu aicinājumu un cik spējam, pildām jūsu lūgumu.

Un kā jūtas DA?

Viņa izrādījās pavisam dziļi centrā, kodolā.

Mihaēls parādījās kā milzīgs stars, bet DA ir šī stara smaile, iesprausta mērķī, stara galviņa.

Mihaēls: Es saprotu, ka jūs gaidāt manu svētību šajā līmenī.

Es svētu jūs un novēlu jums jaunas zināšanas… Un vēl – dzīvot pārveidotā stāvoklī, turēties pie zelta vidusceļa tajās enerģijās, kuras jūs aptver, un pakāpeniski pacelties, nenolaisties.

Kāpēc ir tik grūti ar Tevi sarunāties?

Mihaēls: Tāpēc, ka Es Pats gribu ar jums runāt, bez apakšējiem pārstāvjiem un tulkiem. Man pašam ir interesanti, ko Es esmu radījis un kā tas strādā pat tādā augstā līmenī. Jo Es taču apzinājos tos potenciālus, kurus Es ieliku Cilvēkā… Potenciāli ir izauguši!

Tā ir cilvēku Brālība, kura izaudzēja savus potenciālus, tāpēc ka Es ieliku sākotnējos eņģeļu potenciālus un radīju tumšās būtības un viņu potenciālus. Un jums ir gaišās eņģeļa būtnes un tumšās fiziskās būtnes savienojums, viņu potenciālu vienotība – un, lūk, viņi strādā tādā augstumā!

Man arī tas ir pārsteigums, ka Mani dzirdi un saproti. Bet uzsveru vēlreiz, ka Es gribu Pats ar jums parunāt, bez tulka.

DD: Mihaēls pieņēma jūs savā mītnē un piesātināja jūs ar savu enerģiju, ar pašām labākajām savām jūtām. Jūs esat pirmie, kas savienojās ar šo Būtību.

 

Virs mums ir parādījies skaists vāciņš, mūs atkal savieno kopā (mēs esam izklīduši). Mūs klusītiņām nolaiž uz iepriekšējo līmeni. Ķermenī nav nekādu sajūtu, tāpēc ka tas ir ugunīgais līmenis.

 

DD: Tagad es jūs savedīšu kārtībā, piebarošu, lai jūs atkal saplūstu ar saviem „kažokiem”. Sadalām enerģijas pa jūsu būtni.

Es redzu, ka tu ne pārāk esi apmierināta ar šo tikšanos, bet kas ir, tas ir. Nevajag būt pārāk pašpārliecinātai vai domāt, ka šeit izvērsīsies cirka uzvedums. Ko jūs spējāt, to arī dabūjāt, dabūjāt maksimumu no tā, ko jūs spējāt.

Un jūs iegājāt Zemes vēsturē kā tie, kas pirmie savienojās ar Jauno Mihaēlu. Un jau tas vien attaisno jūsu dzīves uz Zemes.

Es apsveicu jūs, mani dārgie, es ļoti priecājos par visu cilvēci, ka viņa var pacelties uz tik augstu plānu, just, apzināties un saprast šīs enerģijas. Tas ir augsts jūsu saprāta un apziņas novērtējums.

Pie cita saprātīguma jūs saņemtu citus rezultātus, bet šodienu jūsu saprātīgums ir ierobežots ar jūsu zemes līmeni, tāpēc tas, ko jūs ieguvāt, ir maksimums.

 

DD ārstē mūs.

Mēs ieejam savos „titulos”…

Pateicības visiem klātesošajiem!

Mēs esam veikuši izrāvienu! Urā!

 

Ugunīgā slimība

 

(Krima, Oļeņevka)

 

Šī „ekskursija” man izrādījās kā liela trauma. Man sākās ugunīgā slimība. Kaut arī ne mēs paši „līdām” aiz mūsu visuma robežām, bet Diženās Dievietes un Saules Brālības pavadībā, ar kuriem mierīgi sadarbojamies jau vairākus gadus, redzams, aizsardzība bija pavāja, un galveno triecienu es uzņēmu uz sevi.

Pirmās divas dienas temperatūra līdz 38 man pacēlās uz nakti. Lidojošas sāpes pa visu ķermeni, gripai līdzīgs stāvoklis, vājums, pacēlās spiediens, bet stāvoklis vēl bija ciešams. Ar spiedienu es ātri tiku galā.

Trešās dienas rītā, pēc nepatīkamas nakts, pamostoties es iegāju savā nedzīvajā ķermenī. Kad gāju iekšā, biju pārsteigta, ka ieeju kaut kādā ļoti smagā pretīgā maisā, pēc tam sapratu, ka tas ir mans fiziskais ķermenis, kurā visas asinis ir apstājušās un sakrājušās apakšā. Šausmīgas sāpes bija pa visu virsmu, kura saskārās ar gultu. Es labi apzinājos, kā cieš cilvēki ar izgulējumiem.

Es uzlēcu kājās, sāku kustēties un berzēt visas savas daļas. Sapratu, ka mani „ņēma prom” un lika priekšā visam pielikt skaistu punktu. Taču es savu aiziešanu redzu mājās, nevis Oļeņevkā, manu semināru laikā. Kādēļ svešiem cilvēkiem sagādāt neērtības un stresu? Turklāt es ne visas lietas esmu pabeigusi mājās. Es domāju, ka vēl noderēšu arī te.

Un mani atgrieza, vienkārši atmeta atpakaļ.

Un palaida visu uguni, kuru, acīmredzot, noturēja Palīgi. Temperatūra sāka celties, es karsonī gulēju zem trijām segām, siltā apģērbā, ugunīgu virpuļu drebināta. Beidzot pēc 2-3 stundu ciešanām temperatūra izgāja „uz plato” 39.7. Kļuva tumšs.

Beidzot no jūras atgriezās mūsu grupas dalībnieki, atrada zāles pret temperatūru, kuras katram gadījumam bija paņēmuši līdzi, un atgrieza mani dzīvē.

***

Pārlasu šo materiālu pēc divām nedēļām. Tagad naktī es varu aizmigt bez ieberzēšanās ar etiķi, toties augsta temperatūra pārklejoja uz dienu. Ārsti izrakstīja antibiotikas, un man nākas tās dzert. Pagaidām gan maz palīdz. Viss iet pa viļņiem – te labāk, te sliktāk.

***

 

Teta-dziedināšana

 

Oļeņevkā es lasīju Viannas Stibalas grāmatu „Teta-dziedināšana, attīstītais līmenis”[1]. Lieliska grāmata, kura satur noderīgu materiālu konsultācijām.

Man vairāki cilvēki ir teikuši, ka šī mācība ir līdzīga tam, ar ko mēs nodarbojamies.

Grāmatā Vianna stāstīja, ka glābusies no sāpēm pēc autokatastrofas, izejot uz „Visa Esošā Radītāja līmeni”.

Es atcerējos šo frāzi un devos uz Diženās Dievietes līmeni. Ķermenis ar sāpēm palika dziļi lejā, bet šeit bija klusa vietiņa, kur es varēšu nogaidīt, līdz rimstas vētra. Pats interesantākais, ka galva visu laiku palika skaidra un labi visu apzinājās.

Saprotot, ka Vianna arī pacēlās uz kaut kādu līmeni, un būtība ir tikai terminoloģijas atšķirībā, es piesaucu viņas aspektu un pajautāju, kurp viņa paceļas, lai dziedinātos?

– Uz šejieni.

– Bet varbūt augstāk?

– Kādēļ? Radītājs ir šeit.

Atcerējos, ka grāmatas vidū Vianna sauc sevi par Dievietes pārstāvi.

Protams, Diženā Dieviete ir viena no grandiozajām mūsu dvēseļu Radītājām ar ļoti augstām vibrācijām, un viņas līmenis ir pietiekams dziedināšanai.

Mūsu pastāvīgie meditāciju seansi ar Diženo Dievieti ir kļuvuši populāri.

Vianna grāmatā stāsta, ka viņa pie Radītāja paceļas tā: sazemēšanās, pēc tam pacelšanās augšup līdz kroņa čakrai, un kā „brīnišķīga gaismas lode mēs aiztraucamies visumā”.

Tā kā savus līmeņus viņa saņēma nesakārtoti, viņai nav jēdziena Sutratma kā „dzimtais vilciens ar vagoniņiem”, kurš slīd pa cietām sliedēm pa vienu un to pašu maršrutu. Un viņas pacelšanās ir nedaudz haotiska, bet vienalga aizved pie Diženās Dievietes. Labāk izmantot Sutratmu un savus aspektus visos plānos, tad jūsu ceļš būs momentāns, un jūs neapmaldīsieties visumā.

Tālāk seko izteikums „Atstājiet aiz sevis visumu”. Ai, ja viņa zinātu, kas tad notiek! Ugunīgā slimība un pat nāves iespēja.

Tālāk pēc Viannas: „Atstājiet aiz sevis baltās gaismas apgabalu,” (mūsu sapratnē astrālo aspektu) „pēc tam tumšākas gaismas apgabalus,” (mūsu sapratnē mentālo aspektu), pēc tam viņa paceļas uz „Likumiem”, želejveidīgu substanci, tas ir viņas darba apgabals augstākajā mentālajā plānā, viņa ir Zemes Karmas Padomes locekle, kā viņas pastāstīja grāmatā. Pēc tam „iekļūstiet pērļainā zaigojošā gaismā Eksistences septītajā plānā.”

Šo „Visa Esošā Radītāja līmeni” viņa sākumā skaitīja „piektajā” plānā, kamēr nepacēlās uz „sesto”, un arī uzskatīja to par ” Visa Esošā Radītāja līmeni”. Pēc tam pacēlās vēl par vienu līmeni.

Mēs ar jums saprotam, ka Visa Esošā Radītājs ir Visa Esošā visos līmeņos. Un tas ir raksturīgi visiem cilvēkiem – uzskatīt savas maksimālās vibrācijas par Radītāju. Mums ir svarīgi no mācības paņemt pašu galveno. Tas ir priekšā.

Glābjoties Diženās Dievietes līmenī vairākas stundas, es mēģināju paskatīties uz citiem, kuru aspektus es šeit redzēju un no kuriem uz leju stiepās pavedieniņi. Tikko kā es bāzu degunu zemākā līmenī (prāts meklē izklaidi), tā mani caururba ugunīgas sāpes. Bet šeit bija klusums, vajadzēja tikai ne par ko nedomāt. Un uz atrašanās šeit beigām es arī šeit „piedegu”, un man šeit radās savs aspekts, kurā es tagad varu momentāni ieiet! Un man nevajag iziet visus līmeņus.

Atnāca sapratne, ka „Absolūtās veselības prakse”, kuru man iedeva Ireks, Saules Brālības loceklis, ir par tādu pašu dziedināšanos no dvēseles līmeņa. Arī citas prakses no citiem skolotājiem, kurus nesaukšu, kuras labāk strādā no dvēseles līmeņa, lūk, tās, ir šeit!

Bet tomēr šeit radās (man) pavisam jauns veidojums. Tā nav dvēsele, kuras līmeni es saprotu. Šeit es esmu Diženās Dievietes līmenī, pavisam citāda…

 

Iziešanas aiz visuma robežām seku apzināšanās

 

Pēc tam, kad temperatūra sekmīgi bija noņemta ar teraflu palīdzību (kurš vēlāk sadedzināja kuņģa gļotādu), taisni nākamajā dienā es nolēmu sarīkot mazu semināru par „brūču aplaizīšanu” pārgājiena pie Jaunā Mihaēla dalībniekiem.

Kā paskaidroja Saules Brāļi, aizsardzība bija izrādījusies vāja (atgādināšu, ka viņi mūs sapludināja lodē un izkārtojās ap mums aizsardzībai).

Visiem meditācijas dalībniekiem apakšējais spiediens bija augstāks par 90. Šajā gadījumā visiem palīdzēja puse aspirīna tabletes.

Noskaidrojās, ka mūsu aspekti (aspektu kāpnītes) bijuši sabīdīti cits uz citu (un tas ir ļoti slikti). Trešais aspekts nolaidies uz otro un tur ar liesmu dedzinājis apakšējos es. Starp augšējiem aspektiem pazudušas robežas, un enerģija „lauzusies” cauri. Visiem bija dažādi. Labi vēl, ka mēs nemeditējām. Visi mentālie aspekti bija atvērti uz augšu.

Mēs pēc kārtas katram atjaunojām visas robežas. Mums nesen šeit notika attīstīts seminārs aspektu redzēšanā, tāpēc grupa varēja salīdzināt to, kas bija līdz Mihaēlam un ir kļuvis tagad. Visi aspekti uzliesmoja, bet ne pārāk stipri.

Sev es tomēr izlaidu lielāko daļu uguns no visiem aspektiem, lai novāktu karstumu.

Bet, kad grupa paskatījās uz manu ugunīgo aspektu, noelsās – viņš bija milzīgs, „kā Oļeņevka”.

 

Vācam prom programmas

 

Protams, nav ļaunuma bez labuma. Vianna man iemācīja skatīties no Diženās Dievietes uz trešās dimensijas aspektiem un uz tām negatīvajām programmām, kuras ir konsultējamajam dažādos līmeņos (pa čakrām).

Vianna veic savus cilvēka „lasījumus”, ienirstot no sava augstākā aspekta, ieiet cilvēkā, lasa, ar jautājumiem palīdz cilvēkam apzināties programmas, kuras ir jāizņem, izmanto enerģētiskus ķermeņa testus, lai apstiprinātu programmu esamību vai neesamību. Instalē jaunas programmas, kuras saskaņo ar cilvēku. Un šis process viņai ir meistarīgi noslīpēts.

Pēc tam iznāk atpakaļ, apmazgājot sevi ar Radītāja enerģiju, nonāk savā zemes aspektā, atkal iezemējas un paceļ savas enerģijas līdz kroņa čakrai.

Mēs sapratām, ka iet iekšā cilvēkā nav obligāti, arī tāpat viss ir redzams no augšas kanālā. Taču tam, kurš lasot neapzināti ieiet cilvēkā, protams, ir jāapmazgā visi negatīvi ar Diženās Dievietes gaismu.

Un grupa momentāni uztvēra šīs zināšanas. Mēs veicām „lasīšanu” katram. Pēc semināra mums visiem kļuva vieglāk un mierīgāk. Visas robežas atjaunojām, programmas atradām, patrenējāmies redzēšanā.

Šodien ir 25. septembris. Temperatūra turas kopš 10. septembra, un visu laiku kaut kas mainās. Agrāk pa dienu bija normāla temperatūra, bet naktī nācās to ņemt nost ar etiķi, tagad es jau 3 naktis guļu. Toties pa dienu šodien izmērīju 38,5.

 

Ņina Terehova man šodien uzrakstīja:

Natašečka, sveika!

Es no Bali martā arī atvedu neskaidru drudzi…

Jau lidmašīnā bija 38 grādi. Un arī pēc tam 2 nedēļas šie 38 turējās, nenokrītot ne uz mirkli.

Bet problēma bija, ka pārkārtojās iekšējie orgāni, zarnu trakts aklās zarnas rajonā.

Izskatījās kā vīruss, bet tas nebija viņš. Tabletes es nedzēru.

Es domās griezu spirāli pulksteņa rādītāja virzienā vēderā (perpendikulāri, nabas rajonā) – uzreiz palīdzēja.

Rakstu tev, un sviedri iet pa visu ķermeni, jūtu katru tava ķermeņa šūniņu, bet ne galvu – viņa ir kā dobjš zvans, kurš nedūc, nesvārstās. Kā korķis.

 

Vēlreiz paskatījos tavu galvu…

Labo pusi „tur”, bet mijiedarbība notiek otrādi, ar kreiso pusi.

Tur tā, ka labo ausi pat aizliek.

Badīties nevajag – norit kaut kāda vajadzīga transformācija. Izpaudīsies, domāju, kaut kādas jaunas spējas vai krasi pastiprināsies esošās. Gaidi.

Piemēram, pārvietojoties telpā (braucieni) pastiprinās intuīcija – tas ir zināms.

 

Pievienots 29.09.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/meditatsiya-s-novim-michailom

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Vianna Stibal; Вианна Стайбл. „Тета-исцеление: Продвинутый уровень” http://naturalworld.ru/kniga_teta-iscelenie-prodvinutiy-uroven.htm (Tulk. piezīme)