Priekšā būs grūdieni

Priekšā būs grūdieni, kuri provocēs planētas apziņas pacelšanos

(atskaite par seansu ar Saules Brālību)

16 09 28 02

16.06.08.

Dārgie Saules Brāļi! Es piesaucu jūs! Lūdzu sākt noskaņošanos!

Mēs gribam iepazīties ar izmaiņām, kuras ir notikušas uz Zemes pēdējā laikā.

Labi, jūs pacelsieties virs planētas un aplūkosiet viņu no augšas. Jums tiks dotas Zemes apskaidrošanas mācības.

Es izlasīju to cilvēku atklāsmes, kuri brīvprātīgi ir izgājuši no sociuma, pieņēmuši augstākās dimensijas vibrācijas un sākuši redzēt astrālo pasauli, kā gaišo, tā arī tumšo. Viņiem ir ļoti grūti. Kāds ceļš ir paredzēts visiem cilvēkiem?

Tāds ceļš – augstāko vibrāciju pieņemšana savā fiziskajā ķermenī, ir kļūdains, un mēs to neatbalstām. Jūsu ceļš – apgaismošanās un vibrāciju pieņemšana zemes vibrāciju plāna gultnē, ļoti pakāpeniski. Un tikai, kad jūs būsiet gatavi apziņas ziņā, tas ir, jūsu apziņa atbildīs zemes vibrāciju statusam, tad visa realitāte pārveidosies, un jūs iziesiet nevis uz vidējo astrālu, kā šie cilvēki, bet uz augstāko, atbilstoši savai attīstītībai.

Vai izmainās planētas karma? Un kas ir planētas karma?

Eksistē Zemes kā tautu mītnes attīstības programmas. Eksistē planētas kā kosmiska ķermeņa statuss. Eksistē daudz programmu, kuras nodrošina tautu izdzīvošanu planētas laukā. Tas attiecas uz laikapstākļiem, ūdeni, kosmiskajiem viesiem un viņu funkcijām, rases – viņas saprāta un gribas – attīstības uzdevumiem, viņas veselību un vairošanās paņēmieniem, apmācību un komunikāciju.

Planētas karma – nest cilvēci uz saviem pleciem un veicināt rases turpināšanos, izdzīvošanu un iedzīvotāju skaita regulēšanu. Visu, kas ir ielikts planetārajās programmās, var saukt par planētas karmu. Atšķirībā no cilvēka karmas, kura var izraisīt kā iznīcināšanu, tā arī radīšanu.

Kādēļ mums iznīcināšana? Piemēram, ugunsgrēks Aleksandrijas bibliotēkā?

Visas zināšanas, neatkarīgi no to nesējiem, ir palikušas planētas informācijas laukā un ir tikušas nogādātas līdz cietējiem prātiem vienā vai otrā pakāpē.

Bet kari?

Apziņas nesēju raksturs attīstās cīņā, tā ir cilvēka kā nepakļāvīgas, radoši noskaņotas un pārmaiņu alkstošas radības iezīme. Agresijas redundance ietekmē visus cilvēka noskaņojumus.

Neesot agresijai, rase nespēj sevi saglabāt un izdzīvot. Cīņā tiek kaldināts uzvarētāja gars, un notiek augsti noskaņotu garīgu dvēseļu atlase.

Protams, karš nes milzīgu negatīvu, kurš arī veicina cilvēka miermīlīgas līdzāspastāvēšanas izvēli. Saprotiet, rasei pašai ir jāsavalda savas ambīcijas un nepareizi kļūdaini secinājumi. Varianti ar ambīciju un agresijas neesamību uz Zemes jau bija, un tie neatnesa cienīgus augļus. Nevēlēšanās pretoties un sasniegt, neskatoties uz dabas spēkiem un grūtību pārvarēšanu, nespēja cilvēcei dot vēlēšanos dzīvot un attīstīties. Bailes un depresija apēda visus enerģētiskos impulsus, visi cilvēka spēki tika tērēti, lai pieskaņotos dabas spēkiem un saglabātu veselību.

Kas attiecas uz cilvēces karmu, tā ir rases izdzīvošanā un attīstībā savā neatkārtojamā veidā. Protams, viņa iziet mums pazīstamos augšanas periodus, kā jūsu bērni iziet jums pazīstamos augšanas periodus, kā jūsu bērni iziet adaptācijas periodus fiziskajā pasaulē, pubertātes un garīgās nobriešanas periodus.

Tieši tāpat attīstās cilvēce, kopumā atkārtojot rasu attīstības ceļus. Bet jūs atšķiraties ar to, ka ļoti dziļi iekritāt fiziskajā pasaulē un kļuvāt par pionieriem apakšējo pasauļu apgūšanā, kur saduras labā un ļaunā spēki.

Un šajā pasaulē jūs sākāt izgudrot savus likumus, pakļaujoties tiem, iemācījāties atšķirt un vākt prom ļauno no saviem apjomiem, sākāt apzināti vadīt stihiju spēkus un laikapstākļus. Arvien vairāk jūs visu planētu pakļaujat savām interesēm un kļūstat par uzurpatoriem dzīvnieku pasaulei. Dēļ tā jūs arvien zemāk un zemāk krītat savās iegribās un jaunatnes samaitāšanā. Daudzi aicina apturēt morāles krišanu, un arī mēs pievienojamies viņu aicinājumam.

Palīgā atnāca arī pati planēta, sākot vibrāciju pacelšanu un augšupcelšanos uz augstāku un gaišāku pasauli.

 

Mēs sākam mūsu nodarbības, gaidot kaut ko interesantu, kā vienmēr.

Mēs noskaņojamies uz darbu, saprotot, ka tas, ko mēs darām, ir ne tikai mums, bet arī visiem pārējiem.

Veltām uzmanību mūsu atslābumam – ieņemsim ērtu pozīciju. Kur uzmanība – tur arī mūsu enerģija, pievēršam uzmanību kājām – viņas sāk atslābt, es teiktu, palielināties apjomā, kļūt smagākas. Iezemējamies – izelpojam enerģiju, nostiprinoties planētas centrā. Paceļam savas enerģijas augšup – Augstākajiem Es, un ieejam pašā sevis dziļumā – sirds telpas centrā, tur atrodas Debesu Tēvs pašā smalkākajā plānā.

Pārbaudām savu ķermeni, turpinot viņu atslābināt – vēderu, muguru, mugurkaulu, krūtis un elpošanu. Lai elpošana ir brīva, dabiska un viegla. Viss nonāk mierīgā stāvoklī.

Tātad mēs piesaucam Saules Brālību un lūdzam novadīt ar mums kārtējo nodarbību.

Mēs paceļamies pa sutratmu augšup, uz savu Saules aspektu.

Es dzirdu priecīgus sveicošus izsaucienus – SB ir priecīgi turpināt mūsu nodarbības.

Mūs interesē kosmiskā attīstība, jauni kosmiskie likumi, jaunas ziņas no ezotērikas sfēras, kuras mēs pa drupačām iegūstam.

SB izsaka mūsu pieprasījumu – paskatīties izmaiņas uz planētas, kuras notiek pašreizējā laikā.

Par to ļoti daudz raksta, ka, piemēram, ir kļuvis vieglāks ūdeņraža atoms, izmainījies ūdens, magnētiskais lauks, ir izmainījusies planētas ass noliece. Zinātnieki seko šīm izmaiņām.

Vēl raksta par apziņas izmainīšanos, ka, no vienas puses, mēs krītam apziņas ziņā, kā dzīvnieku uzurpatori, no otras puses, pati cilvēces apziņa paceļas.

Mēs nez kāpēc nekādi nevaram iegaumēt, ka dzīvnieki – arī tā ir civilizācija, bet tikai nedaudz citāda. Cilvēcei ir uzdevums – izkalt saprātu un cilvēka apziņu, dzīvniekiem – radīt bioloģiskas enerģijas un savu dzīvnieka apziņu.

Cilvēcei (humanoīdiem) nav tikai viena kosmiska rase, arī dzīvniekiem ir savas kosmiskas rases, kuras turpina ar viņiem eksperimentu uz planētas. Mēs sev šķietam attīstītāki un apzinošāki, bet dažreiz tieši dzīvnieki apmāca mūs žēlsirdībā, skaistumā, mīlestībā. Pat ja viņam nav ko mīlēt – nav bērnu, vecāku, dzīves biedru, tāds cilvēks mīl kaķus un suņus, kas arī palīdz viņam neaizmirst, ka viņš prot mīlēt.

Tātad mēs vēršamies pie Saules Brālības, savienojamies ar viņiem.

SB pievērš uzmanību tam, ka tajā apziņas stāvoklī, kurā mēs pašlaik atrodamies Saules hierarhijas vidū, planēta atrodas mūsu sirds centra dziļumā. Mēs esam liela Būtne, kura ar sevi aptver Saules sistēmas daļu, kura attiecas uz planētu Zeme. Mēs savā iekšienē ieveram arī Planetāro Logosu. Planēta atrodas Planetārā Logosa sirds centrā.

No šejienes mēs varam pamēģināt sajust programmas no Saules sistēmas informācijas slāņa. Mēs saprotam, ka tas ir grūti, bet Saules un Zemes Logosi pašlaik vada planētu, un ja mēs arī esam Zemes Logoss, tad kāpēc mums nenoskaidrot tās programmas, kuras stāv priekšā planētai kā Vienotai Būtnei.

Pēc tam mēs varam apskatīties arī cilvēci, bet sākumā mēs paskatīsimies attīstības globālākas programmas, planētas karmu, uzdevumus, kuri stāv priekšā Zemei – tieši no Sevis informācijas slāņa.

 

Nāk apstiprinājums, ka Mēs varam pacensties no savas pašas augstākās apziņas nolasīt uzdevumus, kuru Mēs esam nosūtījuši planētai.

Es uztveru attēlu veidā un redzu, ka Zeme pašlaik taisa izvērsumu (viņa jau ir izgājusi vairākus izvērsumus), man rāda planētas kā Būtnes augšupcelšanās procesu. Izvērsums – tā ir pāriešana uz nākamo apziņas, torsionu lauka līmeni.

Agrāk mēs ar jums runājām par karmas lauku. Cilvēka karmas laukā (kauzālajā ķermenī) atrodas daudz slāņu, un, kad mēs izejam kārtējo dzīves etapu, teiksim, esam pabeiguši apziņas pirmā līmeņa karmas uzdevumus, tad mēs izejam uz kauzālā ķermeņa, kā daudzdimensionāla “sīpola”, nākamo līmeni, uz nākamo “sīpola” slāni, bet vecais slānis sadeg.

Jautājums: ja mēs izejam uz nākamo līmeni caur izvērsumu, tad kur paliek tas planetārais līmenis, kurš bija iekšienē?

Man saka priekšā – viņš nostājas ārpusē, kā pie izvērsuma – tas, kas bija iekšienē, nostājas ārpusē, tas, kas bija ārpusē, nostājas iekšienē.

Ja saprot, ka iekšējais stāvoklis bija blīvāks un tumšāks, bet mēs izejam uz izkliedētāku, gaišāku stāvokli, tad kā tumšā puse var būt ārpusē? Kādā veidā tas iznāk? Un vai tas patiešām tā ir?

Mēs skatāmies – vai tas tā ir.

SB: Tas tā nav, pie izvērsuma tumšais slānis nesadeg, bet sabrūk. Taču viņš sabrūk ne uzreiz, ir ļoti daudz uzstādījumu, programmu un iekšēju likumu, kuri viņu tur. Viņš paliek uz Zemes, ne uzreiz tas viss zūd un sabrūk, tāpēc apziņa tik lēni aug, tajā skaitā planētas apziņa. (Mēs pašlaik runājam tieši par Māmuļas-Zemes apziņu.)

Mēs zinām, ka notiek pāriešana un ka tā ir saistīta ar tādām planētu ierosinošām parādībām, kā vulkāni un zemestrīces, un tā ir kādas vecas paradigmas, programmas vai pat varbūt planētas vecā fiziskā izskata sagraušana.

SB saka priekšā, kāpēc ir pastiprinājušies vulkāni un zemestrīces – ir tieši tā, ka kaut kas sadeg ar vulkāniem un sagrūst ar zemestrīcēm, bet, kā paskaidro, šis periods nebūs bezgalīgs: kad Zeme pāriešanu pabeigs, tad tas viss nomierināsies.

Vēl es jautāju par tā sauktajiem tumšajiem spēkiem, kuri ir uz Zemes. Arī viņi pārveidosies, tāpat pāriet no sava plāna uz nākamo, un tāpēc mēs arī turpmāk paliksim uz gaismas un tumsas robežas. Tumšie spēki pārveidosies un veidos mūsu tumšo daļu, tikai varbūt kādā citā nokrāsā.

Tas ir, visi planetārie spēki, kādi ir, vai nu iet prom no planētas, vai arī taisa pāriešanu. Un uz tās planētas, kura paliek kā fiziskais plāns, kā kodols, praktiski dzīvība nepaliek. Varbūt tur paliek kādi elementālā plāna spēki, bet galvenokārt visi spēki iet uz vibrāciju paaugstināšanu.

Vēl es ieraudzīju uguns plūsmas, kuras no planētas iet pie Saules Brālības (bet Saules Brālība ar sevi aptver visu planētu). Notiek enerģiju apmaiņa starp Saules un Planetāro Brālību.

Arī pati planēta sūta daudz enerģiju Saulei. Mēs jau runājām, ka planēta baro Sauli kaut kādā veidā – baro ar informāciju, apziņu, kaut kādām attīstošām programmām.

 

Iztēlojieties planētu tā, kā jūs viņu varat skatīties no Saules Aspekta.

Es skatos uz planētu Zeme no Saules. Es redzu, ka viņa ir manī: manā iekšienē ir Zemes Logoss, bet Zemes Logosa iekšienē ir planēta tāda, kādu mēs viņu redzam no kosmosa.

Tālām mēs varam iztēloties nevis fizisko, bet, teiksim, mentālo plānu. Mēs dodam sev uzstādījumu – iztēloties to visu mentālā tēlā.

Mēs varam ieraudzīt, ka Zeme ir izmainījusies, viņa ir kļuvusi ne tāda, kādu mēs viņu redzam fiziskajā plānā.

Un kāda viņa ir kļuvusi? Pats pirmais uztveres impulss – tas ir tas, ka mēs redzam ar Dvēseli, jeb labāk teikt, ar savu Saules aspektu.

Redzu, ka planēta man dod liesmainus starus, ļoti daudz liesmas, bet es ar savu liesmu apņemu viņu. Es esmu Lielā Būtne, kura apņem Zemes Logosu, esmu viņa ārējais apvalks.

Mēs daudz reižu esam redzējuši Saules sistēmas, planētas attēlu. Planēta ir kļuvusi sudrabaina – Nikolaja apstiprinājums.

Tagad mēs skatāmies, kas ir šis sudrabotais jeb sudrabaini gaišzilais tonis uz planētas. Viņa bija gaišzila, bet ir kļuvusi sudrabaini gaišzila jeb sudrabaina.

Mēs jautājam Māmuļai-Zemei, kas ar viņu pašlaik notiek?

 

Interesantu atbildi viņa man deva. Reiz man rādīja tādu ķēdīti no pērlītēm. Es daudz reižu par to esmu rakstījusi, drukājusi attēlus ar zīmējumiem uz laukiem – pērlīšu ķēdīte, turklāt pirmās pērlītes ir mazas, bet pēc tam arvien lielākas un lielākas.

Planēta man atbildēja, ka viņa pašlaik pāriet no vienas pērlītes uz citu, no viena ķermeņa citā. Tas ir, tie ir kaut kādi fiksēti ķermeņi, katra pērlīte – tas ir kā dzīves cikls vai kā inkarnācija. Kā šis ķermenis mainās – grūti pateikt, mēs uz šī ķermeņa atrodamies un tajā pašā laikā pārejam uz nākamo ķermeni.

Vēl man parādīja nākotni: reiz vienā no pērlītēm būs manis sadalīšanās vairākās daļās. Līdz tam mēs vēl uz Zemes nenonākam, vienkārši beidzas viens planētas dzīves cikls un pāriet nākamajā ciklā.

Pajautāsim, kāda veidā notiek šī pāriešana?

Mēs paskatīsimies, ar ko atšķiras šie cikli. Mēs varam iztēloties šīs pērlītes – iztēloties iepriekšējo pērlīti un iztēloties to, uz kuru mēs pašlaik pārejam, vai varbūt jau esam pārgājuši. Un vai esam pārgājuši. Un pamēģināsim noskaidrot starpību starp viņām.

Pirmkārt, šī pērlīte ir lielāka, gaišāka. Apzināšanās uz iepriekšējās pērlītes bija sasaistīta, ierobežota, neattīstīta. Uz otrās, šodienas, pērlītes tā atveras, uzplaukst, kļūst gaiša un liela, apziņas sfērā notiek liels lēciens.

Tagad uzdodam jautājumu, kā attīstās enerģijas šajā lēcienā? Mēs varam paskatīties enerģijas avotu – no kurienes viņa nāca uz Zemi un kā rīkosies uz šīs pērlītes.

Viņa nāk no tā paša avota – no Saules, tikai viņa bija blīvāka un tumšāka, atbilstoši planētas statusam, tagad viņa ir viegla, gaisīga un gaiša. Skolotāji saka, ka tieši no šīs enerģijas tad arī ir atkarīgs tas, kas notiek uz planētas. Šī plūsma, kura nāk no Saules, tad arī rada uz Zemes visas izmaiņas, tajā skaitā fiziskas atomu izmaiņas, apziņas, magnētiskā lauka un laikapstākļu izmaiņas.

– Varbūt es ko tamlīdzīgu arī esmu redzējis, blakus planētai ir vēl viena planēta, tikai saules krāsā, nedaudz mazākā izmērā (Vasīlijs).

Man iznāca, ka mēs pārejam uz lielāku planētu.

Mēs pašlaik esam kontaktā ar Saules Skolotājiem un varam pajautāt, ko redzējām. Mēs zinām, ka planētai Zeme ir dubultnieki. Ir vismaz vēl divas planētas – tā, kura pašlaik tiek būvēta cilvēces pāriešanai uz viņu, un nākamā planēta – ideālā planēta ideālas sabiedrības, maksimāli attīstītas uz šodienu, radīšanai. Tur vēl ir pavisam nedaudz būtņu, un planēta vēl nav radīta, viņa tikai tiek radīta, plānota. Varbūt mēs redzējām šos dubultniekus.

Es paskatījos, no kurienes nāk programmas, kuras pārveidos planētu.

Tās nāk no Saules sistēmas Galvas (mēs viņu saucam par Pisandru – šis vārds, protams, ir nosacīts). Viņš dublē visu Saules sistēmu, ir tikpat liels kā Saules Logoss, bet ir citāda Būtne. Un Viņš tad arī ir Saules sistēmas Radītājs, izveidotājs, kā bija Mihaēls mūsu Visumā (pašlaik viņš jau ir pārgājis). Tāpat arī Pisandrs ir tā lokālais Valdnieks, lokālais Veidotājs, Radītājs, kas ir Saules sistēmā. Un šīs programmas nāk nevis caur viņu, bet no viņa. Šķiet, ka Viņš pats tās rada, tāpēc ka, kad mēs ar Viņu satikāmies, bija kaut kāda neticama sajūta no viņa diženuma, milzīguma un uzdevumiem, kurus viņš pilda.

Viss pašlaik pārveidosies, visa Saules sistēma, ne tikai planēta Zeme. No Pisandra nāk impulsi un programmas uz visiem šīs enerģijas pielikšanas punktiem.

Un mums pašlaik, protams, ir interesanti paskatīties uz cilvēku, viņa apziņu, uz dabas, ūdens pārveidošanos, tas ir, konkrētākas lietas. Globāli mēs jau paskatījāmies.

Mēs lūdzam mums pastāstīt par planētas valstiskuma, fiziskā plāna attīstību, kā izmainīsies ūdens. Par ūdeni arī daudz raksta, ka viņš maina savu ķīmisko sastāvu, kļūst citāds. Man lielas, ka astrālais plāns ir tiešā veidā saistīts ar ūdeni.

Man saka, ka mēs ar jums nedzīvosim astrālajā plānā. Mēs uzreiz dzīvosim mentālajā plānā, mēs to jau zinām, un mums īpaši nav jāsatraucas par astrālo vidi, un labāk mums paskatīties mentālo vidi.

Labi, mēs paklausīsimies un aplūkosim mentālo vidi.

Mēs noskaņojamies uz mentālo ķermeni. Tas ir Kristus-apziņas ķermenis, planetārās Vienotības ķermenis, mēs viņu jau labi pazīstam.

Iztēlosimies, ka visa cilvēce vibrāciju, apziņas ziņā pāriet uz kaut kādiem apakšējiem mentālā plāna slāņiem.

SB: Jā, tā arī būs.

Mentālais plāns sastāv no daudziem slāņiem, viņš ir katram apziņas slānim. Kā mēs atceramies, apakšējais slānis jau tiek nodots dzīvnieku pasaulei. Lūk, tagad ir skaidrs, kāpēc dzīvnieku pasaulei – tāpēc ka viss pāriet uz mentālo plānu. Vienmēr Sanats Kumara un visi Skolotāji bija teikuši, kas viss pāriet uz piekto dimensiju, uz astrālo plānu. Apmēram pirms gada teica – uz astrāli-mentālo.

Mēs jautājam saviem Augstākajiem Es, lai iegūtu apstiprinājumu vai atspēkojumu, tāpēc ka man pašai ir brīnums, es pirmo reizi ko tādu dzirdu, ka visa planēta, tajā skaitā arī dzīvnieki, pāriet uz mentālo plānu, astrālo plānu mēs it kā atstājam aiz muguras. Man tas ir jaunums.

 

– Mentālais ar augstāko astrālo (Vasīlijs).

– Jā, uz mentālo (Gulsija).

Pašlaik man Skolotāji saka, ka augstākais astrāls apvienojas ar mentāla apakšējo slāni.

– Tie būs paralēlē (Nikolajs).

Mēs patiešām būsim gan astrālā, gan mentālā, un droši vien veidojas kaut kas jauns, tas, kas nebija uz Zemes.

 

 

Jautājums: esmu dzirdējusi, ka ir apakšējā pasaule. Kur gan paliek būtnes, kuras tur nokļūst? Un kā gan šī tumšā pasaule atdalās no Zemes – ja mums priekšā ir mentālais plāns ar augstāko astrālo vai mentālais?

 

Es piesaucu Šri Juktešvaru, man gribas viņam par to pajautāt, viņš arī ir Saules Brālībā. Lūk, mirst vienkāršs cilvēks, mēs nerunāsim par mūkiem un apskaidrotajiem, runājam par parastiem cilvēkiem. Lūk, mirst tāds cilvēks, kur viņš nonāk?

Šri Juktešvars: Viņš pēc vibrācijām nonāk atbilstošā pasaulē.

Šri Juktešvars rāda ūdens tēlu, un tā daļiņa, kurai ir noteikts īpatsvars, viņa tur vai nu

augstāk, vai arī zemāk figurē šajā ūdenī. Astrālais plāns ir no ūdens, un, kāds smagums ir daļiņas īpatsvaram, uz tādas vibrācijas viņa arī dzīvo. Viņa nevar pacelties, viņai vēl nav nomests balasts (tā teiksim).

Labi. Un kad viņa kļūs mentāla, tas, ko mēs redzam, ir nākotne? Vai tagad?

Šri Juktešvars: Nākotnes nav. Mēs vienmēr redzam tagad. Bet mēs redzam no Saules Brālības, redzam to, ko plānojam. Jums – tā ir nākotne, mēs redzam jau tagadnē.

Mēs vienmēr sakām, ka nākotne ir varbūtiska, tā var būt dažāda. Kā jūs varat redzēt nākotni?

Šri Juktešvars smejas: Tu pagaidām atrodies savā šaurajā zonā. Tu pagaidām nevari mūs saprast, tāpēc ka tev pagaidām ir lineārā domāšana, un tev ir grūti saprast, ka mēs varam redzēt nākotni. Kaut arī tā nav noteikta, bet mēs varam redzēt, tāpēc ka mēs to radām. Ne tikai jūs plānojat, ražojat nākotni, tā nāk no mūsu padeves, mēs taču visus noskaņojumus un programmas šai nākotnei taisām. Mēs tās nolaižam uz cilvēka mentālo plānu. Mēs būvējam šo nākotni, bet to iemiesojat jūs, tāpēc ka mēs redzam šīs nākotnes projektu no Saules Brālības skatpunkta.

Tad, lūk, ko mēs redzam – ka pakāpeniski tās apziņas, kuras augstu vibrē, ies prom uz mentālo plānu. Tās apziņas, kuras zemu vibrē un kuras nespēj pacelties, ies prom uz citām planētām, kur viņām būs radīti atbilstoši apstākļi. Apmēram tā.

Labi. Es gribu zināt – bet uz kādām planētām?

Šri Juktešvars rāda man Galaktiku, tur, tur, tur ir tādas planētas, kuras atbilst šiem apstākļiem, tā nav viena planēta – viņu ir daudz. Cilvēks var izvēlēties, jeb viņu nosūtīs uz šo planētu, atbilstoši viņa attīstītībai. Viņš man rāda, ka katra planēta atšķiras ar dzīves apstākļiem. Teiksim, uz vienas planētas ir ziloņi, tas ir, cilvēks ieies ziloņa ķermenī. (Ziloņi taču ir gudri dzīvnieki, viņi arī ir augsti intelektuāli, šī civilizācija ir tādos ķermeņos.)

Cita planēta – civilizācija plūsmās, man rāda kaut kādus vējus, starus, plūsmas. Tā nav cilvēku, nav bioloģiska un pat nav dzīvnieku civilizācija, bet kā Ramta, piemēram, kļuva par vēju, lūk, apmēram tāda civilizācija. Un tā tālāk. Mēs pašlaik neiedziļināsimies tajā. Tādi cilvēki, kuri atrodas noteiktās vibrācijās, tiks izsūtīti, jeb viņiem tiks piedāvāti citi apstākļi.

Bet kas tad paliks uz Zemes? Izstāsti, kāda Brālība mums būs, mēs principā jau pārejam Vienotībā, ja reiz tas būs mentālais plāns.

Pieņemsim, ka būs zemāks režģis, varbūt pat divi. Būs augsts režģis, augstāk par mums, bet tas taču vienalga ir mentālais plāns, un šis augstākais mentāls redzēs apakšējo mentālu.

Šri Juktešvars: Un, lūk, tad jūs visi varēsiet būt viņiem Skolotāji, jūs varat nolaisties uz šo Zemi, kura jau ir kļuvusi mentāla, apziņas attīstības iniciatoru lomā, tāpat kā mēs ar jums tagad esam iniciatori, daļiņas. Jums tiks piedāvātas arī citas iespējas, kurš jau ir noguris no planētas un negrib uz viņu iet, viņš ies citus ceļus, kaut kādus jaunus.

Bet vai var noskaidrot, tieši kādus ceļus var iet cilvēks no planētas Zeme?

Šri Juktešvars: Pirmkārt, viņš var palikt šajās vibrācijās un neiemiesoties zemākā reģistrā, tas ir, viņš var palikt mentālajā plānā kā planētas iedzīvotājs.

Otrkārt, tas būs ar dzīvniekiem viņu pārveidošanā, bet nevaru saprast, vai tas būs ģenētisks darbs, vai darbs ar apziņu, vai ar visu kopā, nevaru saprast. Ir tāds labs liels ceļš – darbs ar dzīvniekiem, un, kā man parādīja, tas ir ļoti interesants.

Ir tieši zinātnisks darbs. Piemēram, mentālo lauku, elektromagnētisko lauku pētīšana, citu planētu un dabas uz viņām, un šo planētas dažādu fizisku stāvokļu radīšana. Ir laikapstākļu vadīšana – tas ir Krajons, magnētisko lauku vadīšana – tā ir viņa eparhija.

Ir darbs ar bērniem, un tā tālāk.

Augstākā mentālā plānā, man atgādināja to, ko es redzēju Šastā – ir radītāji, sapņojošas būtības, kuras rada jaunus apstākļus, jaunas planētas, jaunus cilvēkus ar savu eksperimentu palīdzību mentālajā plānā. Viņi tur stādās priekšā, miljoniem programmu ritina prātā, lūk, tādi prāti – miljoniem programmu!

Katram cilvēkam mentālajā plānā tiek radīta personīgā attīstības programma. Mums ir skolas, institūti, un mēs visi ejam uz darbu – lūk, mūsu programma. Bet ir tādas progresīvas pasaules, kur tiek radīta cilvēka attīstības individuālā programma no dzimšanas līdz viņa nāvei (tur arī baidās no nāves). Un ja tur ir miljardiem cilvēku, tad tiek taisīts miljardiem programmu. Katra dvēsele iemiesojas jau ar savu individuālu programmu, kura krasi atšķiras no citām.

Mēs arī dzimstam ar programmām, ir tā sauktā grupas karma. Mēs augam kopējā ierindā, grupās un sabiedrībā, bet tur būs milzīgs individuālu likteņu savijums.

Jūs jau tagad varat izdarīt pieprasījumu tālākā ceļa izskatīšanai – ar ko jūs gribētu nodarboties. Visi jūsu sapņi un fantāzijas, kuras pašlaik attīstās, tiks ņemtas vērā, tāpēc ka cilvēks nemainās krasi, viņš paliek tāds pats. Ja es gribētu ceļot pa Galaktiku, pētīt visas pasaules, iekarot jaunas telpas, būt par konkistadoru, tad tas viss tiks ņemts vērā. Matemātiķi nodarbosies ar matemātiku, fiziķi – ar fiziku, ja viņiem tas patīk, tāpēc ka tās programmas, kuras bija attīstītas cilvēkā, viņa intelektā, ietilpst cilvēka personīgajā programmā. Dižs matemātiķis atnāk ar tādu programmu un var tālāk attīstīt savas spējas. Piemēram, Tesla var attīstīt savas ģeniālās spējas tālāk, ja vēlēsies.

– Es, redzams, nodarbošos ar kaķiem un suņiem, un ķirzakām, un bomžiem (Gulsija).

Tagad mēs gribam paskatīties, kā mainās pats cilvēks, kas notiek sociumā un kādas ir prognozes mūsu tālākajai eksistencei. Kā tieši mainās cilvēka ķermenis, saprāts un sociums, sociālais plāns.

Mēs varam to paskatīties telepātiski, tas tad arī ir čenelings.

Es salīdzināju divus cilvēkus – no nākotnes un pašreizējo. Nākotnes cilvēks izaugs apmēram par galvas tiesu augumā, paplašinās savu krūškurvi, tas kļūs liels, un būs šaurs iegurnis un tievas kājas. Kājas ir tievas, tāpēc ka tās viņam vairs nav vajadzīgas, viņš jau pratīs lidot. Krūškurvja palielināšanās, iespējams, ir saistīta ar elpošanu vai muskuļu palielināšanos, pagaidām nezinu.

SB: Jaunā paaudze jau kļūst garāka par pāris centimetriem, bet garāka, un tas pieaugs. Viss attīstīsies pakāpeniski, krasa lēciena nebūs, teiksim, no divu metru garuma uzreiz kļūs trīs, nē, nekā tāda nebūs.

Sagrūs izglītības sistēma, parādīja, ka tā ir kļuvusi melna un maziņa. Tā būs datorizēta – rāda milzīgus ekrānus pie sienām, un jūs it kā esat klātbūtnē klasē, tie nav mazi datori, bet, lūk, tādi, milzīgi ekrāni, skolotāja pilnīga klātbūtne un līdz miljonam skolnieku pieslēgšanās vienam skolotājam.

Valoda kļūs kā esperanto, kopīga, kaut kāda viena valoda daudzās valstīs.

Paliks mazāk attīstītas valstis, piemēram, lūk, šī apmācība, teiksim, būs Eiropas, Amerikas daļā. No mazāk attīstītām valstīm aizbrauks cilvēki – Indonēzija, salu daļa, varbūt tā pat nogrims. Austrālija būs, bet, lūk, Indonēziju neredzu. Āfrika arī īpaši nav iesaistīta, ir atsevišķi skolnieki, kuri ir pieslēgti šai sistēmai, bet pagaidām tā ne pārāk stipri ir iesaistīta te. Un viņiem Āfrikā līdz šim laikam saglabājas stipras nacionālas tradīcijas, viņi tās ļoti augstu vērtē. Tie ir zemāka apziņas līmeņa glabātāji, nepieslēgti šai datorizētā cilvēka matricai.

Visa Krievija, kā arī Kazahstāna, Ukraina ir pirmajās rindās, bet, lūk, Āzijas valstis, bijušās PSRS republikas, kaut kā vēl atrodas malā, nav nonākušas līdz vispārējai datorizētai izglītībai.

Būs konferences slimību jautājumā. Ja cilvēkiem būs kaut kādas, teiksim, aknu slimības – būs tādas pašas datorizētas konferences. Paši labākie ārsti sniegs rekomendācijas, varbūt uzreiz varēs parādīt izmeklējumus, kurus jūs esat veikuši vietās.

Tas ir, izglītība un medicīna pāries citā gultnē.

Ar ko gan cilvēki nodarbosies, ja skolotāji un ārsti vairs īpaši nebūs vajadzīgi?

SB: Daudzi cilvēki nodarbosies ar lauksaimniecību. Lauksaimniecība nekur neaizies. Cilvēki mazāk strādās. Patēriņa bums samazināsies, cilvēka saprāts nonāks pie saskaņas, ka nevajag tik daudz mantu, tik daudz visa kā. Cilvēki vairāk nodarbosies ar barību, un tā būs ekoloģiska. Nonāks pie tā, kas viss visvērtīgākais ir no dabas.

Mazajiem tiks radītas nevis datoru grupas, bet tieši dzīvas grupas, mazi bērnudārzi, kur būs progresīvi audzinātāji, viņi strādās kaut kādā jaunā gultnē. Mēs taču zinām, ka bērni atnāk citā apziņā, atbilstoši būs tādi skolotāji, kuri bērniem var iedot to, kas attīstītu viņu spējas, smalko redzējumu.

Tādā veidā tiks sasniegta pāriešana uz nākamo, sesto rasi, caur bērniem un caur skolotājiem, kuri atnāks speciāli, lai strādātu ar tādiem bērniem.

Man saka, ka šie bērni jau ir uz Zemes, kuri būs skolotāji. Viņi ir dažādā vecumā, bet viņi vēl ir bērni. Tas ir, tas ir ļoti tuvu, pēc gadiem 20-30 pienāks, ja jau šie bērni ir šeit?

Sakarā ar māju stāvu skaitu – augstceltnēs būs ofisi, iestādes, veikali, bet cilvēki centīsies tomēr dzīvot nelielās, ne pārāk augstās mājās. Mēs zinām, ka tas ir saistīts ar elektromagnētiskajiem laukiem, ļoti lielā augstumā elektromagnētiskie lauki ir citādi, un tie ir ne gluži no dabas.

Bet mašīnas un apģērbi?

Es ieraudzīju, ka transports būs, tajā skaitā lidojošs, ir daudz viensliežu ceļu, varbūt tās ir elektromagnētiskas sliedes, nevis elektriskas.

Apģērbi ir vienkārši, parasti. Brunčus neredzu, mēģināju tos stādīties priekšā, bet tie nepiestāv, nav ērti šai civilizācijai. Kaut kas līdzīgs apkļaujošam sporta triko, visi cilvēki ir sportiska tipa, resnu vairs nebūs. Pilnīgi ir.

 

Paskatīsimies attieksmi pret savvaļas dzīvniekiem, kā viņi visi tomēr būs iekārtoti?

Attiecībā uz dzīvniekiem pagaidām neko nejūtu. Nevar teikt, ka cilvēks dzīvos absolūti visur, Sibīrijā paliks taiga, tuksneši paliks neapdzīvoti. Redzams, attiecībā uz dzīvniekiem maz kas izmainīsies.

– Man parādījās dzīvnieku godināšana (Gulsija).

 

Bet atkritumi? Pagaidām arī neredzu izmaiņas, bet domāju, ka droši vien arī iemācīsies šos atkritumus novākt. Kā es saprotu, atkritumu būs mazāk. Varbūt nebūs tik daudz polietilēna, un produkciju iemācīsies pakot kaut kādās lietās, kuras sadalās.

Būs krass ražošanas kritums.

Paskatāmies, kā es skatos – ar roku. Paceļam roku – lūk, mums nāk tagad ražošanas pieaudzēšana, un skatāmies nākotnē – neliels, ne pārāk krass kritums, zemāk, vēl un vēl, pēc tam kaut kur stabilizējas, droši vien tie ir 30.-40. gadi, kaut kur notiek stabilizācija kaut kāda zemākā līmenī nekā pašlaik.

 

Skatāmies mežus. Šajā sakarā pagaidām neredzu izmaiņas. Kā pārdevām, tā arī pārdosim, kā cirtām, tā arī cirtīsim. Varbūt mazākā daudzumā, bet šajā sakrā pagaidām nekas nav redzams.

Man ir parādījies jautājums, kāpēc būs ražošanas kritums, varbūt samazināsies cilvēka pirktspēja, tas arī var būt cēlonis.

SB: Jā, pirktspēja arī ir ekoloģiskās dzīves regulators.

Jau tik daudz ir nieku, kurus mēs pērkam, pēc tam sakraujam, dāvājam cits citam visādas figūriņas, izrotājumus un tā tālāk. Mums nevajag tik daudz visa tā, piekrītiet. Ir jāmainās modei, jeb tas viss reiz apniks. Burtiski no katra ceļojuma mēs gribam atvest kaut kādas lietiņas, kuras pēc tam desmitgadēm apklājas ar putekļiem plauktos vai guļ kaut kur kastēs.

Notiek krasa gadžetu, tehnikas nomaiņa, var teikt, katru gadu notiek „progress”, un reiz tam droši vien ir jābeidzas.

SB: Kāpēc tu nejautā par apziņu? Jūs par visu painteresējāties, par visādiem „sīkumiem”, bet par apziņu gan nē!

Tas ir ļoti sarežģīts, interesants jautājums, varbūt es baidos to uzdot.

Labi. Kā izmainīsies apziņa?

SB: Tur jau tā lieta, kas apziņa mainīsies lēni, tāpēc tad arī tu neredzi īpašas izmaiņas apkārtējā vidē. Lai parādītos izmaiņas apkārtējā vidē, ir vajadzīgs ļoti liels apziņas lēciens. Lai līdz katram aizietu, kā viņam ir jāuzvedas, kā viņam ir jāsaglabā planēta, kā mazāk jāpatērē, mazāk jāēd, mazāk jāizmet, mazāk jāpērk. Un pats galvenais, viņam ir jābūt priekam, kaut kādai interesei dzīvē, lai attīstītos apziņa, un, lūk, uz to būs vērsts turpmākais bizness, biznesa attīstība. Bizness, kurš attīsta cilvēku – tie ir arī kaut kādi uzdevumi, interesantas spēles, atveseļojošu brīvā laika centru radīšana, tur, kur būs vingrošana, pareiza barošanās un viss pārējais. Biznesa attīstība būs vērsta tieši uz ekoloģisku dzīves apstākļu radīšanu un cilvēka atveseļošanu.

Tie, kuri gatavojas nodarboties ar biznesu, jau var uzņemties, lūk, tādus uzdevumus cilvēces attīstībai, un tas būs pieprasīts, ar to var pelnīt naudu.

Vai attīstīsies garīgās skolas, jeb tās vispār apdzisīs?

Mūsu, kas pulcējas, ir arvien mazāk un mazāk, daudziem cilvēkiem beidzas apmācošie semināri.

SB: Notiek apziņas pāriešana no vienas kvalitātes citā, tāpēc pašlaik cilvēki meklē kaut ko, kas viņus šajā brīdī apmierinās. Tu viņus neapmierini šajā brīdī – viņi nesaņem ne naudu, ne profesiju – nesaņem neko taustāmu savās rokās, tāpēc ir palikuši daži, radoši cilvēki, kurus tas patiešām interesē. Tas viss kaut kādā veidā atgriezīsies, dabiski, cilvēki attīstīsies ne tikai materiālajā plānā, attīsties arī garīgajā plānā. Varbūt skolas kaut kā pārveidosies, cilvēki mācīsies vairāk nodarboties ar enerģētiku, ārstēšanu, dzīvokļu attīrīšanu un tā tālāk. Tas, ko pašlaik dara ekstrasensi, būs pieejams daudziem cilvēkiem.

– Divi soļi uz priekšu, viens atpakaļ (Vasīlijs).

Jā, tā ir taisnība.

SB: Tas viss, protams, neaizmirsīsies, bet varbūt ir vērts nedaudz nolaist latiņu (vēršas nevis pie manis, bet pie visiem mums), būt interesantiem priekš cilvēkiem.

Protams, varbūt mūsu meditācijas nav tik interesantas, mazums, kas būs ar planētu, kad es līdz tam nodzīvošu, tas viss varbūt ir melšana, viss var būt pavisam ne tā, un tā tālāk.

 

Bet mēs ar jums taču zinām, ka mēs radām jaunu ezotēriku – to, kas nekad vēl nav bijis. Mēs esam šo zināšanu pārvadītāji, un ar savām meditācijām un nodarbībām gūstam jauno Zemei. Viss, ko mēs šodien runājam, ir pilnīgi adekvāts, piekrītiet. Tas būvējas loģiski.

SB: Būs skolas apziņas apmācīšanai. Apmēram tas, kas bija Sanata Kumaras Skola. Tiks radītas tādas skolas, tās var saukties jebkā, ne obligāti par ezotēriskām skolām, tāpēc ka šīs zināšanas ienāks cilvēka ikdienišķajā dzīvē. Cilvēki pārvaldīs enerģijas, redzējumu, telepātiju, mēs par to jau esam runājuši. Tas tiks pasniegts plašam lokam, daudziem cilvēkiem. Cilvēki, kuri pašlaik ir ar tevi, ņemiet vērā, nākotnē jūs varēsiet apmācīt plašu cilvēku loku, kurš par to interesēsies.

(Es tā saprotu, ka tas notiks uz Zemes, un cilvēki par to ieinteresēsies, kā par citplanētiešu atnākšanu, piemēram, par laikapstākļu krasu izmainīšanos vai vēl par kaut ko, kas veicinās to, ka cilvēki interesēsies par šo tēmu.)

SB: Tagad mēs gribam paklausīties jūsu jautājumus, mēs gribētu uz tiem atbildēt.

Viņi iniciē mūsu interesi, lai mēs ne tikai klausītos, bet arī uzdotu jautājumus.

Mani interesē redzēšanas, skaidrredzēšanas, nākotnes sajušanas attīstība. Ir cilvēki, kuri pareģo nākotni, vai būs tāda pati apziņa cilvēkam, kurš var ieskatīties nākotnē un novērst kaut kādus negatīvus, kaut kādā veidā uzlabot savu nākotni?

SB: Arī tas būs atkarīgs no attīstītības pakāpes. Kādam tas būs labāk, kādam ne tik labi. Kā parasti pie cilvēkiem – nemēdz būt vienādu cilvēku. Bet tas būs.

 

– Vai pareiza ir informācija par pāriešanu uz piekto dimensiju 2017. gadā (Nikolajs).

Uzdodam šo jautājumu Saules Brālībai.

SB ne visai saprot, ko mēs ar to domājam “piektajā dimensijā”.

Precizējam: vai būs krasa pāriešana 2017. gadā, saprotamāka? Mēs ejam, ejam lēnītēm visu laiku, augšupceļamies tikai pa nedaudz. Vai 2017. gadā būs kaut atšķirīgs no tā, kas ir tagad?

Interesanti, man rāda grafiku tam, par ko es pajautāju – enerģijas nāk, 2017. gadā būs kāpums un pēc tam tieši tāda pati nolaišanās atpakaļ. Un tālāk atkal nākamais zobs – arī tur nedaudz būs. Būs kaut kādi asi grūdieni, kāpuma zobs un atkal nolaišanās, tur burtiski kaut kādu milimetru grafiks paceļas, atkal liels kāpums, atkal milimetrs. Un, lūk, ar tādiem kāpumiem-zobiem noritēs attīstība.

Ar ko ir saistīti šie grūdieni?

Lai ieinteresētu cilvēkus, būs kaut kāds brīnums.

“Ak, ir noticis brīnums! Tas ir, un tā ir patiesība!”

Un cilvēki sāks aktivizēties. Mums brīnums bija 2012. gads – “spēcīga pāriešana”, “trīs tumsas dienas”, “elektrības pazušana tīklā” – ko tik nerunāja! Visi gaidīja brīnumu. Un bija liels apziņas kāpums. Mēs teicām, ka uz 2012. gadu apziņa cilvēcei ļoti stipri pacēlās, bet pēc tam atkal nolaidās. 2017. gadā var būt kaut kas tāds pats.

– Vai būs ciešāka sadarbība ar augstākajiem spēkiem? (Vasīlijs).

– Vai citplanētieši būs klātesoši uz Zemes atklātā veidā? (Vladimirs)

SB: Citplanētieši uz Zemes jau ir, viņi sadarbojas. Ar augstākajiem spēkiem sadarbojieties, kas jums traucē?

Ar ciešu droši vien tiek domāta vieglāka saprašana un dzirdēšana.

SB brīnās: Vai tad jūs mūs slikti dzirdat?

Droši vien, jā, slikti.

Viņi smejas. Viņi uzskata, ka mums ir diezgan labs kontakts.

SB: Kādā nozīmē? Ka mēs jūsu vietā – raksim zemi un kokus zāģēsim?

Diezgan primitīva atbilde, bet viņi jautā tādā nozīmē, vai mēs gribam, lai viņi kaut ko darītu mūsu vietā.

Jautājam, vai atnāks Kristus-pestītājs, kurš palīdzēs cilvēcei pacelt apziņu, kalpos kā avots, kā kāds augsts Skolotājs, pie kura tieksies visi garīgie cilvēki?

Mums bija Sai Baba, pie kura daudzi tiecās, brauca, un daudzi uz tā rēķina pavirzījās savā garīgajā plānā. Vai būs tāds pats avatārs uz Zemes?

SB: Avatāru uz Zemes ir daudz, jūs viņus vienkārši nezināt, viņi nenodarbojas ar pašreklāmu. Viņi ir radījuši savu apziņas režģi apkārt Zemei. Ir Avatāru Zemes Apziņas Režģis. Viņš atrodas virs Kristus Apziņas Režģa, un katrs, kurš vēlas, var pieslēgties šim Režģim un saņemt no turienes zināšanas.

Tie cilvēki, par kuriem tu runāji sākumā, ir ļoti augsti, viņi sadarbojās ar šo avatāru režģi. Tas bija eksperiments, mēs sapratām, cik viņiem bija grūti, enerģētikas ziņā viņi pavirzījās, bet apziņas ziņā – tas vēl ir jautājums, cik lielā mērā viņi pavirzījās, jo viņiem ir grūti.

– Ģimene – vai kaut kas izmainīsies? (Nadežda).

SB: Vai tad jūs neredzat, ka ģimene jau ir izmainījusies?

Jā, ģimene mums agrāk bija – nedod Dievs tu šķirsies, – sita, cieta, un tā tālāk. Bet tagad ir viegli šķirties, izdarīt abortu, atteikties no bērna, atstāt viņu bērnunamā – tā arī ir ģimenes izmainīšanās. Un ir vairākas ģimenes formas, teiksim, musulmaņu, kristiešu, jūdu, mormoņi – ir dažādas ģimenes formas.

SB: Pagaidām mēs neesam nonākuši pie vienotas zināšanas – kādai ir jābūt ģimenei. Pēc apziņas pacelšanās cilvēcei ir jāizvēlas pašai – tas vēl ir priekšā. Mēs viņai neko nepamācīsim un neuzliksim par pienākumu. Cilvēcei ir jānonāk varbūt pie dažādām ģimenes formām – kas patiks, bet pagaidām arī tas tiek pētīts.

– Trīs tumsas dienas – kas ir ar to? (Nikolajs).

Nikolajs vēl arvien gaida trīs tumsas dienas, vai ir vēl kaut kāda cerība uz trīs tumsas dienām, vai nē?

Trīs tumsas dienas bija tumšajām būtībām, SB par to ir teikuši. Tās, kuras tika pārnestas uz Zemes dublikātu un citām planētām bezapziņas stāvoklī. Viņiem tā bija apziņas zaudēšana un pārnešanās uz citu telpu.

Kas attiecas uz cilvēkiem – vai būs trīs tumsas dienas?

SB: Tiem, kas tiks pārnesti uz citām planētām, tas būs pēc nāves.

Mēs zinām, ka pēc nāves cilvēks arī paliek apziņā. Un, iespējams, ka viņu bezapziņas stāvoklī pārnesīs uz citām, ne zemes vietām, kur viņš atbildīs tām vibrācijām, kādas ir uz tām planētām.

Kas attiecas uz jūsu grupu – nekādu trīs tumsas dienu nav, vēl vairāk, uz augšupcelšanu jūs pat varat iziet pilnā apziņā.

– Kas izmainīsies cilvēka attīstības sfērā – viņa apziņa, spējas, ne tikai zināšanas, prakses? Bet varbūt būs tieša grupu vešana no augstāko spēku puses? (Vasīlijs)/

 

SB: Cilvēks kļūs veselīgāks. Viņam būs vieglāk apgūt visas programmas.

Sakarā ar vešanu no augstāko spēku puses – tā nebūs. Kad cilvēks paceļas uz augstu apziņu, viņu pārstāj vest. (Mēs to zinām, mūs vairs neved neviens.) Un, kad cilvēce pacelsies, viņai atstāj carte blanche uz pašas radošumu attīstībā.

Protams, būs vadības momenti – ar programmām vai ierobežojumiem, tas būs. Bet galvenokārt viņi skatās – ko viņi ir audzinājuši un kam mēs deram. Viņi no rases gaida patstāvīgus visu problēmu risinājumus. Tā tad arī ir rases izdzīvošana.

Tā nebūs, ka Mihaēls vai Diženā Dieviete vestu grupu, vadītu viņu, skaidrotu, stāstītu un celtu apziņu. To visu darīs zemes skolotāji, jūs taču arī darīsies savā nākamajā dzīvē. Un šajā, dabiski, arī. Tas viss tiks darīts pa horizontāli. Zināšanas no augšas čenelingiem kā bija, tā arī paliek – tādām grupām, kā jūs. Mēs taču runājam par Zemes pamata iedzīvotājiem. Pārējos Zemes iedzīvotājus pa horizontāli audzinās tie jaunie bērni, kuri atnāk augstākā apziņā, ir apguvuši to, kas ir bijis pieņemts līdz viņiem, kaut ko viņi ir pieņēmuši no augšas, un tādejādi viņi audzinās cilvēkus. Tāpēc ka katrs cilvēks tic, ka ir kaut kas bez tā, kas ir uz Zemes.

Vladimirs saka, ka grupas arī pašlaik strādā ar Skolotājiem, augstākajiem spēkiem. Tas ir ļoti maz, procentuālā attiecībā 0,00... Mēs runājam par pamata iedzīvotājiem, par planētas nākotni. Protams, paliek arī tādi avoti. Mēs ar jums arī esam tāds avots.

SB: Un mēs ar jums ar ko pašlaik nodarbojamies? Tieši ar visu, ko uzrakstīja Vasīlijs, mēs ar jums tad arī pašlaik nodarbojamies. Redzat, cik maz ir tādu grupu, viņu ir ļoti maz pagaidām, bet nākotnē, ceram, viņu būs vairāk. Mēs nevaram plānot, cik jums būs grupu, tāpēc ka mēs arī paši negaidījām tādu apziņas krišanu, neplānojām, nedomājām, ka būs tāda atvelšanās. Un mēs jums vienmēr esam teikuši, ka jūsu profesija būs ļoti stipri pieprasīta, tāpēc ka pēc pāriešanas cilvēki par visu interesēsies – mēs to visu ieplānojām, bet jūs taču neatbildējāt uz to. Tā ir cilvēka psiholoģija – kamēr pērkons nespers, vecis nepārkrustīsies.

Ļoti interesanti jautājumi un interesantas atbildes uz tiem.

SB aicina mūs tagad arī patstāvīgi virzīties šajā nozīmē – rakstīt čenelingus, saistīties ar viņiem, saņemt prakses no saviem Skolotājiem un Augstākajiem Es, tas ir, izmantot savas spējas par 100%, tāpēc ka maz ir palicis tādu cilvēku, kuri to var un grib. Viņi cer un grib, lai mēs patstāvīgi sevi virzītu.

Rakstiet čenelingus man, mēs to nopublicēsim. Lai tie būtu pat mazi čenelingi, katrā būs vieduma kripatiņa, un tas būs lieliski.

Jums, protams, ir jābūt kaut kādiem jautājumiem, lūk, tad arī uzdodiet Skolotājiem šos jautājumus. Jautājumi – tie ir āķīši pie informācijas. Informācijas ir daudz, tā visa ir izkliedēta, un, kad mēs uzdodam jautājumu, mēs pieslēdzamies pie noteikta šīs informācijas segmenta un lejupielādējam to.

– Kas notiks ar pasaules reliģijām? (Romāns).

Burtiski vakar es lasīju tādu dokumentu, Grieķijā parakstītu, par to, ka ebreju diaspora ir uzņēmusies visu reliģiju savienošanas lomu – ņemt visu zem sava spārna. To ir parakstījušas vairākas baznīcas, bet Krievijas baznīca nav parakstījusi. Sarakstīts, kas vadīs, bija viņiem tāda apspriede par reliģiju, ka tiks atcelta pareizticīgā reliģija, piemēram. Romas Pāvests, krievu baznīca, ANO vadīs šīs pasaules vienotās reliģijas jaunās kustības, tajā skaitā jūdu baznīca, tas ir, šis process jau norit. Cita lieta, ka ne visi tam pagaidām piekrīt, taču tas jau ir sācies.

Un ko saka Skolotāji?

SB: Un ko jūs radāt? Jūs pašlaik, šajā momentā radāt jaunu pasaules reliģiju. Tās ir jaunas zināšanas par dievišķo, citāda ticība Dievam, jauna pakāpe pasaules sapratnē, bez pielūgšanas, bez klanīšanās, bez vainas, bez grēka. Jūs radāt jaunu apziņu, jūs rakstāt jaunu Zemes vēsturi, apzinieties to. Varbūt jums tie ir kaut kādi augsti vārdi, bet, kad Blavatska rakstīja savus materiālus, viņa neapzinājās, ka raksta Zemes vēsturi, taču patiesībā tie bija ļoti dziļi darbi.

 

Mēs jautājam par pasaules reliģijām: tām taču ir milzīgi egregori, vai šie egregori vēlēsies savienoties, un kas tad būs?

SB: Visas konfesijas savās apspriedēs nonāks pie secinājuma, ka visas pasaules reliģijas runā par vienu un to pašu, ka Dievs ir vienīgs, ka ceremonijas Dievam neko nenozīmē: nav svarīgi, kā tu krusties vai noliec sveces, Dievam nav svarīgi, kā tu ēd, viņš visus pieņem tādus, kādi ir, var neko nemainīt. Tādejādi, sāksies reliģiju savienošanās.

Ja reiz šis process ir sācies, tad tas turpināsies.

– Kāpēc pašlaik ir pazemināta Saules aktivitāte, viņas ietekme uz apziņas aktivitāti? (Nadežda).

 

SB: Patiesībā apziņas augstākā diapazonā Saules aktivitāte ir paaugstinājusies, tieši no turienes nāk planētas apstarošana smalkākā plānā, kuru pagaidām ierīces nefiksē, jeb fiksē, bet tiek slēpts, tā ir pareizāk. Tiek fiksēts jauns saules staru starojuma vibrāciju diapazons, teiksim, radioaktīvais diapazons, bet pagaidām tiek slēpts, netiek publiskots. Tiek slēpti apmēram 40 – 45% to zināšanu, kuras iegūst zinātnieki, pagaidām viņi nezina, kā to pasniegt cilvēkiem, un vienkārši noklusē.

Ietekme uz apziņas aktivitāti – jā, tieši tas diapazons, kādā pašlaik tiek apstarota planēta.

Elektromagnētiskajā diapazonā ir tāda izgāztuve, mēs jau par to esam runājuši – te vispār nav, te daudz, te apgrieziens notiek – stari iet ne uz to pusi, par to rakstīja Ņina Terehova. Arī agrāk viņa par to rakstīja – nāk spēcīgs starojums citā diapazonā, norit pārejas periods.

Un tieši jaunie stari ietekmē apziņas aktivitāti, cilvēku apziņas paaugstināšanas virzienā. Nevis vienkārši pati par sevi no kaut kā paaugstinās apziņa, nav saprotams, kāda iemesla dēļ. Viņu no iekšienes satrauc Skolotāji, norit apziņas apstrādāšana, un no ārpuses norit tieši Zemes apziņas lauku, Zemes Apziņas Režģu apstrādāšana ar mentāliem stariem. Norit cilvēces domu, ideju un programmu apstrādāšana no Saules un Saules sistēmas Vadītāja.

Saules aktivitāte ir pazemināta vienā diapazonā, otrā ir paaugstināta, un tieši tas augstais diapazons ietekmē apziņas mainīšanos, rada apstākļus, lai apziņa sāktu paaugstināties. Taču tā kā apziņas pārbīdās, iekustas ne uzreiz, bet ar lielu kavēšanos (apziņas inerce), būs, lūk, tādi kāpumi. Varbūt šie kāpumi rādīja planētas apstrādāšanu ar kaut kādiem speciāliem līdzekļiem, apziņas lauku apstrādāšanu: kāpums un pēc tam nedaudz paaugstinās, tas ir, krasas pāriešanas nebūs.

Man ir jautājums ūdens sakarā – kā viņš mainīsies? Mēs zinām, ka ūdens ir planētas apziņas nesējs. Ūdens mainās, tātad mainās planētas apziņa, bet krasi arī nekas nemainīsies, tāpēc ka cilvēks pats sastāv no ūdens. Ja ūdens izmainīsies, tad cilvēka fizikai arī būtu jāizmainās.

SB: Jūsu dzīvē ūdens mainīsies, bet ne pārāk nozīmīgi, nemanāmi. Jūs esat pamanījuši, kā ir pacēlusies apziņa, sākot no bērnības, un pašlaik? Ne tikai jums, bet arī cilvēcei? Atcerieties savu apziņu skolas gados un tagad. Ne politiku, ne tradīcijas, ne ieradumus, bet tieši apziņu.

Labs jautājums. Ir grūti tieši cilvēkam par to teikt, tāpēc ka viņš ir kļuvis viedāks. Lūk, es esmu kļuvusi viedāka, tie taču ir gadi, pieredzes sakrāšana. Bet, lūk, apziņas sakarā. Piemēram, es un mana meita – stipru atšķirību es nejūtu, kaut gan, protams, ir pašlaik arī attīstītāki jauni cilvēki, kuri jau arī savienojas ar Augstākajiem Es, daudz ko zina, bet tie ir daži.

Salīdzinām sevi savu bērnu vecumā ar saviem bērniem. Vai viņu apziņa ir pacēlusies, vai nē? Mēs zinām, ka bērni ir atnākuši jaunā apziņā – mēs par to lasām, Skolotāji par to raksta.

– Dažādi (Nikolajs).

– Ir augsti bērni, un ir “veci”, notiek apziņas sadalīšanās, joprojām ir ne pārāk attīstīti bērni (Vladimirs).

– Augstāk par manu (Romāns).

– Tas, ko es izzināju ar savu darbu, manai meitai šīs zināšanas ir iekšējas (Gulsija).

Jā, piekritīšu, viņi daudz zina to, kas viņiem ir dabā. Ir atnācis cits apziņas vilnis, norit apziņas attīstība. Atceros, kā jaunībā es interesējos, tāpat kā mana meita, un pašas pirmrindas grāmatas bija Levi “Psiholoģija visiem”, viņš toreiz atspēkoja daudzas no noturīgām zināšanām. Tās bija manas iemīļotās grāmatas, bet vārda “meditācija” tad vispār nebija.

– Tagad apzinos, ka brīvība – tā ir apzināta nepieciešamība. Mana meita ir gudra zemes plānā, bet, kad es sāku viņai kaut ko teikt par ezotērikas tēmu, viņa man atbild, ka to visu zina sākotnēji (Larisa).

Mūsu bērni ne velti dzima mūsu ģimenēs. Apzinieties, ka mūsu bērniem no mums ir liela ietekme, pat ja mēs viņiem neko nesakām, mēs ar saviem apskaidrotajiem laukiem uz viņiem iedarbojamies. Mēs viņus dziedinām, palīdzam viņiem atrisināt kaut kādus jautājumus savā veidā, ezotēriski, un tātad mūsu bērniem ir īpašs garīgs uzdevums, ja reiz viņi ir dzimuši tādās ģimenēs.

Un jūs saviem bērniem varat teikt, ka viņiem nav vienkāršs uzdevums, ka viņi vienalga izstūrēs uz kaut kādu augstu apziņas līmeni.

Mēs beidzam, es ļoti priecājos par šodienas ražīgo, radošo sarunu.

Vēlreiz gribu teikt, ka būs grūdieni, kuri provocēs apziņas pacelšanos, enerģētiski, varbūt elektromagnētiski grūdieni vai vēl kaut kādi, kādus mēs nezinām. Iedarbība uz apziņu būs, konkrēti 2017. gads – būs kaut kas, kas provocēs apziņas pacelšanos.

Uz redzēšanos, līdz nākamajām tikšanās reizēm!

 

Pievienots 28.09.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/vperedi-tolchki

Tulkoja Jānis Oppe