Vebināri 2016. gadā

16 08 24

Mani dārgie klausītāji!

Pateicos jums par atbalstu un mīlestību!

Mēs ar Saules Brālības Skolu esam nodarbojušies jau gadu.

Ar slēgto grupu – pusotru gadu.

Pa šo laiku tā saucamie jauniņie ir mierīgi ieplūduši pamata grupā, tāpēc es nolēmu tās savienot. Saules Brālības Skolu savienojam ar slēgto grupu, tāpēc ka slēgtā grupa ir ļoti labi pacēlusies un praktiski panākusi vecīšus.

Ar ko atšķīrās vienas un otras grupas nodarbības? Skola bija tieši skola, kur bija vairāk nodarbību, paskaidrojumu, vingrinājumu, bet Vecīši pacēlās par pakāpi augstāk un veica izlūkošanu nezināmajā.

Mēs nonācām pie Gara un Dvēseles Sākotnēm.

Lielo Dievišķo Aizbildni pavadījām pie Mihaēla.

Saplūdām ar Diženās Dievietes Sirdi.

Augšupcēlāmies uz dvēseles nākamo līmeni, radījām grupveida dvēseli.

Pabijām Augstākajā Mentālā (līmeni augstāk par Kristus-apziņu), kur ir sakoncentrēti Planētas Skolotāji un Zemes Valdnieki.

Lidojums uz Absolūtu, uz fotonu Sākotni.

Savienošanās ar Materiālo Sākotni Zemes Centrā...

Kādi vēl piedzīvojumu mūs ar jums gaida?

Tāpat kā agrāk, abās grupās joprojām būs tiešie čenelingi ar Saules Brālību. Mēs jau esam novērtējuši šo visai netradicionālo apmācību, un varu ar pārliecību teikt, ka tādas pieredzes nav nevienam, jo nodarbības tiek vadītas tieši no mūsu Saules aspektiem. Viss, kas mums tiek dots, ir savietots ar dziedināšanu, apstarošanu ar dažāda veida enerģijām un kosmisku iedarbību uz mūsu apziņu.

2016. gada otrajā pusgadā tiek plānoti vairāki SB Skolas vebināri (pēc manām iespējām) visiem, kuri grib nodarboties tieši ar Saules Skolotājiem.

Es vācu jaunu grupu tiem, kuri gribētu tikt Saules Brālības Skolā un sākt ar mums no sākuma. Programmas nav, tie ir dzīvi čenelingi. Domāju, ka tie būs interesanti arī vecīšiem, tāpēc ka Skolā nekas nekad neatkārtojas.

Diemžēl ne visas izejamās dienas varu veltīt vebināriem, tāpēc ka es pati vēl mācos, mūžīgā skolniece (tāpat kā mēs visi, starp citu!).

Jūs varat apmeklēt ne visus vebinārus, pēc jūsu iespējām. Iepriekš pareģot, kas būs kārtējā vebinārā, nevarēšu. Tas vienmēr ir kas jauns. Visas nodarbības, kuras jūs būsiet izlaiduši, varēs nopirkt ierakstā.

Tā kā visas izejamās dienas ir aizņemtas ar nodarbībām, klubs pagaidām būs pa vakariem. Skatieties sarakstu un, ja atradīsiet kļūdas, rakstiet man!

***

Bez nodarbībām ar Saules Brālību būs Diženās Dievietes dziedināšanās seansi.

Atgādinu, ka var nopirkt seansu ierakstus, ja jums nav ērti apmeklēt nodarbības. Dziedināšanas process ierakstā arī darbojas.

Nodarbības vai ieraksta cena ir 1 400 rbļ. vai 20 dolāri.

 

Vebināru apmaksas nosacījumi:

Visvienkāršākais pārskatījuma variants Krievijā

uz kartes kontu jebkurā Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

Paypal no jebkura pasaules punkta no jūsu datora uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union vai Golden Crown uz vārdu Котельникова Наталья Николаевна, Екатеринбург. Neaizmirstiet uzrakstīt tēvavārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

Jūs varat apmaksāt uzreiz vairākus vebinārus.

Jebkurā gadījumā jūs man sūtāt vēstuli uz adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un paziņojat vebināra datumu un apmaksas veidu. Atbildes vēstulē es jums atsūtu adresi un paroli uz vebināru (vebināriem).

Akurāti kopējiet paroli, to ievadot, pārliecinieties, ka paroles sākumā neesat atstājuši atstarpi (lieku punktu).

Lūdzu jūs datoru neslēgt iekšā pēdējā brīdī. Sagatavojoties meditācijai laikus, lai nebūtu saplosītās jūtās un netraucētu mūsu noskaņošanos uz augstu apziņas un vibrāciju līmeni. Lūdzu nodarbību laikā nesarunāties un domāt pozitīvi. Mēs atrodamies kolektīvā (grupas) apziņā, un jūs dzird.

Priecāšos satikt jaunus draugus, un ar nepacietību gaidu tikšanos ar mūsu veterāniem!

Uz tikšanos vebināros!

 

Pievienots 24.08.2016

http://sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/vebinari-sb-i-vb-v-2016-godu

Tulkoja Jānis Oppe