Darbs ar asinīm

16 08 10

Atskaite par seansu ar Diženo Dievieti

 

16.06.14

Ievads.

Dārgā Diženā Dieviete! Es piesaucu Tevi!

Lūdzu novadīt grupveida dziedināšanas seansu.

Lūdzu attīrīt un normalizēt visus mūsu asinsvadus.

Es lūdzu arī Ercenģelim Mihaēlam apsargāt mūsu kanālu no pieslēgumiem.

Labi, mēs šodien pastrādāsim ar jūsu asinsvadiem.

Asinis ir pats svarīgākais orgāns cilvēkā, kurš nodrošina viņa dzīvību un veselību. Visas slimības uzreiz atspoguļojas asinīs, pēc asinīm mēs varam spriest par cilvēka vēsturi un piederību viņa Kosmiskajai Ģimenei. Asinis ir magnētiska struktūra un tiek vadītas no cilvēka magnētiskā centra krūtīs (sirds centra padmā – daļā, kura pieguļ mugurai) un sutratmā.

Bieži sirds centra padma ir aizsērējusi.

 

Tās ir bērnības bailes?

Visbiežāk jā, tās ir bērnības šausmas un pārdzīvojumi, kuri ātri aizmirstas un turpmāk vairs nekad nenāk atmiņā.

Kā attīrīt padmu?

Ar to mēs šodien sāksim mūsu seansu.

Kādas vēl rekomendācijas no Tevis nāks?

Neaizmirstiet manu Mīlestību un vienkārši uzticieties maniem Palīgiem. Viss būs labi.

Asinsvadi

(Norāde uz materiālu par asinsvadiem: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0)

 

„Pateicoties asins cirkulācijai, skābeklis, kā arī barības vielas tiek piegādātas orgāniem un ķermeņa audiem, bet ogļskābā gāze, citi metabolisma produkti un dzīvības procesu norises atkritumi tiek izvadīti.

Asins cirkulāciju sirds un asinsvadu sistēmā mugurkaulniekiem dzīvniekiem un cilvēkam papildina limfas atplūšana no organisma orgāniem un audiem pa limfātiskās sistēmas vadiem, mezgliem un kapilāriem, kura nonāk venozajā sistēmā vietā, kur vēnas saplūst zem atslēgas kaula.

Sirds un asinsvadu sistēmā ietilpst sirds – orgāns, kurš liek asinīm plūst, pumpējot tās asinsvadu sistēmā – dažāda kalibra dobās caurulītēs, pa kurām tās cirkulē.

Visas asinsvadu sistēmas funkcijas ir stingri saskaņotas, pateicoties reflektoru nervu regulācijai, kas ļauj uzturēt homeostāzi pastāvīgi mainošajos ārējās un iekšējās vides apstākļos.

Asinsvadi – tās ir dobas caurulītes, pa kurām plūst asinis. Asinsvadi, kuri asinis nes no sirds pie orgāniem, sauc par artērijām, bet no orgāniem pie sirds – par vēnām. Artērijās un vēnās nenotiek gāzu apmaiņa un barības vielu difūzija, tas vienkārši ir piegādes ceļš. Samērā ar asinsvadu attālināšanos no sirds tie kļūst sīkāki.

Asinsvadu sistēmā izšķir artērijas, arteriolas, prekapilārus, kapilārus, postkapilārus, vēnulas, vēnas un arteriovenozās anastomozes.

Vielu apmaiņa starp asinīm un intersticiālo šķidrumu notiek caur kapilāru caurlaidīgo sieniņu; kapilāri ir sīki asinsvadi, kuri savieno arteriālo un venozo sistēmu. Vienas minūtes laikā caur cilvēka visu kapilāru sieniņām izsūcas cauri apmēram 60 litri šķidruma.

Starp artērijām un vēnām atrodas mikrocirkulācijas gultne, kura formē sirds un asinsvadu sistēmas perifērijas daļu. Mikrocirkulācijas gultne ir sīku asinsvadu sistēma, kura ietver arteriolas, kapilārus, vēnulas, kā arī arteriovenozās anastomozes. Tieši šeit notiek apmaiņas procesi starp asinīm un audiem.

Kaut gan asinis ar skābekli un šūnu barības vielām sauc par arteriālajām, bet asinis ar ogļskābo gāzi un šūnu apmaiņas produktiem – par venozajām, nemaz nav obligāti, ka arteriālās asinis plūst pa artērijām, bet venozās – pa vēnām. Tas ir atkarīgs no asinsrites lokiem.

Asinsvadu sistēma var būt slēgta – kad asinis asinsvados plūst pa loku, un atvērta – kad asinsvadu gali brīvi atveras starpšūnu telpā, un asinis ieplūst tur, sajaucoties ar starpšūnu šķidrumu.

Cilvēka sirds un asinsvadu sistēma veido divus asinsrites lokus: lielo un mazo.

•           Lielais asinsrites loks sākas kreisajā kambarī un beidzas labajā priekškambarī, kur ienāk dobās vēnas.

•           Mazais asinsrites loks sākas labajā kambarī, no kura iznāk plaušu stumbrs, un beidzas kreisajā priekškambarī, kurā ienāk plaušu vēnas.

Lielais asinsrites loks nodrošina ar asinīm visus orgānus un audus.

Mazais asinsrites loks aprobežojas ar asins cirkulāciju plaušās, šeit notiek asiņu bagātināšana ar skābekli un ogļskābās gāzes izvadīšana.”

 

Seanss ar Diženo Dievieti

Un, kā vienmēr, mēs sākam atslābināties... Tas ir ļoti svarīgi seansam.

(Atslābināšanās process)

Tātad mēs visi ar jums piesaucam Diženo Dievieti. Katrs no mums saka: „es piesaucu DD un lūdzu veikt ar mani dziedināšanas seansu, un lūdzu, lai mans kanāls būtu nodrošināts un attīrīts no pieslēgumiem.”

Katrs strādā savā kanālā. Es redzu, ka mentālajā plānā katrs iet pa savu sutratmu, mēs savienojamies ugunīgā ķermeņa līmenī.

Blakus DD mēs ar jums veidojam grupu, tas ir, mūsu grupa pašlaik sakoncentrējas eņģeļu ķermeņos dvēseles ugunīgajā plānā. Tādā veidā mēs saņemam individuālu piebarošanu, individuālu seansu no DD, un arī mūsu uzdevumi ir individuāli. Dabiski, DD ir kaut kādi Izpildītāji, Palīgi, kuri ar mums strādā. Katrā līmenī norit darbs: gan mentālajā, gan astrālajā, gan fiziskajā, gan pat varbūt apakšējā astrālajā plānā. Un visos līmeņos notiek dziedināšana.

Pašlaik notiek neliela enerģijas atplūšana uz augšu, tiek ņemta informācija no mūsu ķermeņa – kas mēs tādi esam, katrs no mums.

Sākumā man kļuva ļoti karsti, kad es sarunājos ar Dievieti, es it kā visa atvēros, bet tagad no manis nedaudz paņem enerģiju, gluži kā asinsanalīzi ņemtu.

Un, lūk, jau nāk atbilde, enerģētiska plūsma nāk uz leju, iekļūstot visās šūniņās un orgānos.

Un sutratmā ir viena „stīga”, kura vada magnētisko lauku, un viņa ir sākusi vibrēt.

Pašlaik es jūtu bloku sirds centrā aizmugurē. Kā likums, visiem ir kaut kādas lietas, kuras var iztīrīt, bet dažiem cilvēkiem sirds padma mēdz būt stipri aizsērējusi (padma – tā ir čakras aizmugures daļa, tas ir aizmugurējais kanāls, kurš iet uz muguras pusi).

Mēs varam iztēloties sev savu čakru un paskatīties, kā norit process. Mēs paši pašlaik neko nedarām, vismaz mums neko nelūdz, lai mēs kaut ko aizvāktu. Un mēs vienkārši jūtam un redzam, ka attīrīšanas process norit. Tas pats ar netīrumiem aizsērējušais galiņš tiek izvests uz āru, un tur netīrumi izšķīst.

Mums var būt sāpes mugurā šajā vietā, tāpēc ka norit enerģētisks darbs, un jūs varat paklepot, ja jums ir grūti, vai vienkārši domās, gluži kā pudeles kakliņu ar kādu birsti iztīrīt, palīdzēt sev...

Un, pats galvenais, mēs domās atdodam visas savas bērnības bailes, šķiramies no tām apzinēti...

Jūtu, ka ne viss ir iztīrīts.

Kā mums ar sevi labāk pastrādāt, lai līdz galam iztīrītu čakras padmu?

DD: Uzticieties Man, labāk par Mums neviens to neizdarīs, tāpēc jūs vienkārši pagaidiet.

Es jūtu grupu un saprotu, ka ne visu mēs vēl esam izdarījuši... Mēs vienkārši pagaidīsim, jo darbs norit. Var ieelpot un izelpot caur sirds centru, no aizmugures ieelpot un atpakaļ izelpot, it kā ieminot ceļu saulītei, kura atrodas krūtīs, lai tur arī iekļūtu stari un iestātos ausma. Mēs gaidām tos, kuriem tur vēl ir pietiekami daudz visa kā...

Un es klausos Diženo Dievieti.

DD: Protams, asinis daļēji sastāv no ūdens, taču ūdens asinīs ir izmainīts. Šķidrums – tās ir limfa asinīs, tas ne gluži ir ūdens, tāpēc ka tam ir bioloģisks piepildījums (uzbūve).

Pašlaik notiek apspriešana, vai mēs varam tā iedarboties uz asinīm, lai šis ūdens izmainītos.

Bet tomēr nolemj, ka vēl ir pāragri. Norit darbs ar asiņu biezumu.

Un tiek pieņemts daļējs lēmums, ko viņi izmainīs asinīs. Vairums cilvēku maz lieto ūdeni, tāpēc asinis ir biezas.

Tā kā asinis ir biezas, nepieciešams tās sašķidrināt. Un šis darbs pašlaik norit.

Un šim jaunajam ūdenim būs lielāka slīdamība. Jaunās limfas atomi vai molekulas mazāk ķersies savā starpā.

Un uz tā rēķina palielināsies plūstamība, asinis kļūst šķidrākas. Bet tas ir saistīts ar trombiem, ar nogulumiem uz asinsvadu sieniņām.

Nomainīt pilnīgi pagaidām nevar, bet var šo darbu izdarīt daļēji, īpaši kājās (šeit mēdz būt gan asinsvadu sašaurinājumi, gan paplašinājumi).

Kāju asinsvadus ir ļoti svarīgi savest kārtībā, un sāk ar īkšķiem. Notiek iedarbība uz īkšķu enerģētiskajiem kanāliem.

– Vieglums kājās parādījies (Valentīna).

– Sāpes padusēs (Larisa).

Šeit atrodas limfmezgli, tātad tur kaut ko ir novākuši.

– Dega kāju pirksti (Larisa).

Man tāda asa iedarbība notiek, lūk, pašlaik pa kājām paceļas karsta strūkla, bet no augšas man ir uzģērbuši kaut kādu kvadrātveida vieglu „skapi”. Man saka, kas ir „oscilogrāfs”.

 

(Oscilogrāfs) – ierīce, kura paredzēta, lai pētītu (novērotu, ierakstītu, mērītu) amplitūdas un laika parametrus elektriskajam signālam, kurš padots tās ieejā, vai nu tieši uz ekrāna, vai arī, ierakstot foto lentē. (Vikipēdija)

 

Lūk, tagad kāju pirksti man deg, pēdiņas deg. Tāds nesteidzīgs darbs norit.

Es domāju, ka šis „skapis-kamera” – tā ir atsekošana, kas notiek organismā, kā tas mūs ietekmē. Mēs strādājam ar magnētisko lauku.

Man teica vēl pasekot rokām. Plaukstiņu čakras ir kļuvušas siltas, deg, un vidējais pirksts sāk pieņemt enerģijas...

Un būtu labi visiem rokas nolikt uz ceļgaliem...

Roku pirksti ir sākuši stipri degt, nāk liela vibrācija plaukstās, un enerģija sāk pacelties augstāk par plaukstas locītavu.

Apakšējās ekstremitātēs arī paceļas enerģija, ir jūtama ikros, ir iesaistītas kauli... lūk, tagad paceļas līdz ceļgaliem.

Ieelpojiet un izelpojiet, atslābinieties.

Protams, mēs sekojam, kas notiek, bet mums saka, ka vajag justies brīvāk.

Izdzirdēju „magnētisko enerģiju kolapss” un domāju, kā gan man par to jāpastāsta?

Kolapss – tas ir pluss reiz mīnuss, un iznāk nulle, kā es saprotu. Attiecībā uz magnētisko lauku – poli kaut kādā veidā kolapsējas.

– Jā. Ekrāns kā oscilogrāfā, grafiki, skaitļi virs galvas (Valentīna).

Es tagad jautāju: mūsu asinis ir pieradušas pie ziemeļu un dienvidu poliem, pie dualitātes, un atoma iekšienē mums ir pluss un mīnuss.

Kas tas ir – magnētiskā lauka kolapss, kā tas strādā ar ķermeni, lai mēs to visu varētu apzināties?

Tā kā asinsrites sistēma ir slēgta (man rāda asinsrites loku), tur polu pēc idejas nav. Tas tad arī ir kolapss.

Notiek restrukturizācija un repolarizācija caur kolapsēšanos un sistēmas izvērsumu (Valentīna).

Kā es saprotu, pie izvērsuma notiek vadošās sistēmas pārnešana no iekšienes uz ārieni, viss, kas ir iekšienē, nostājas ārpusē, tas ir, mūsu apvalks sāk vadīt visu sistēmu.

Čakras padma ir iztaisījusi izvērsumu, un vadība notiek no apvalka.

Lūk, tā tad arī ir restrukturizācija un repolarizācija(?).

Es redzu toru, taču tora apvalkam ir poli...

– Tors (Valentīna).

Repolarizācija – tā ir polu neesamība, taču torā ziemeļu un dienvidu poli eksistē, kā uz planētas. Torā ir ziemeļu un dienvidu daļa, ieeja-izeja.

Un skatieties, interesanti, man uzreiz parādīja divas ieejas – gan ziemeļu, gan dienvidu. Un viss savienojas vienā polā centrā, sirds centrā.

– Asinis vārās... – es dzirdu kaut kādus sarunas fragmentus, bet tas, protams, nav fiziskajā plānā, man asinis nevārās, un domāju, ka nevienam nevārās.

Tā, redzams, ir magnētiskā struktūra, kura pašlaik mainās, un magnētiskajā struktūrā vārās asinis. Un turklāt vāroties izdalās putas, putas novāc, tas ir, kaut kas tiek aizvākts no asinīm (kuras ir ne fiziskajā plānā). Tiek izdalītas tādas cietas nogulsnes (zināt, kā izkrīt sāļi), un tās arī tiek aizvāktas...

Norit asiņu programmēšana. Un atkal es jūtu muguru, norit darbs tieši sirds centrā uz muguras.

DD: Uzticieties Mums.

Jā, man bija viens darbs, kad es saviem Palīgiem lūdzu aktivizēt visus manus Gaismas Ķermeņus. Sākumā man parādīja struktūru – kā izskatās Gaismas Ķermeņi (viņi ir dažādi), pēc tam darbs noritēja tik ātri, ka es nespēju sekot, un Viņi tāpat teica: uzticies mums. Mēs tev parādīsim rezultātu, neseko mums, nekontrolē.

Un tagad tāpat, uzticēsimies un paskatīsimies, kas būs. Mums pastāstīs.

Jautājums: lūk, man stāv glāze ar ūdeni, tā arī kaut kā tiek pakļauta magnētiskai apstarošanai?

DD: Nē. Ne ar ko no telpas mēs nestrādājam, mēs strādājam tikai pa punktiem ar cilvēku.

Un jūsu radinieki arī netiek apstaroti, izņēmums ir tikai tie, kas atnāca uz seansu.

Starpmolekulārā telpa palielinās, uz tā rēķina pieaug plazmas un limfas plūstamība (Valentīna).

DD: Tas ir jauns līmenis, kuram Mēs jūs tuvinām.

Man rāda, ka atsevišķu daļiņu saķere pārveidojas.

Uz cik ilgu laiku ir domāts šīs efekts?

DD: Bet mēs paskatīsimies. Un citos seansos sekosim tam un vēl papildus atjaunosim asinis un pievienosim tam darbam, kurš būs seansos.

Mums ļoti svarīgi ir galvas, un nevis tikai sirds asinsvadi, jo insults, ateroskleroze arī daudziem ir problēma.

Jautājums par hipotoniju un hipertoniju: vai šajā gadījumā tas tagad tiek ārstēts, vai nē?

DD: Viss tiek ārstēts. Tas taču ir komplekss. Konkrēti ar asinsspiedienu pašlaik darba nav, bet, tā kā asinis kļūst vieglākas un vieglāk plūst pa vēnām, tad sirdij nevajag tik stipri saspringt, lai grūstu cauri asinis.

Kā ir ar asinsvadu tonusu?

DD: Ar asinsvadu tonusu pagaidām darba nav, tāpēc ka tā ir asinsvadu audu atjaunošana. Pašlaik norit darbs nevis ar asinsvadu audiem, bet ar asinīm.

Sāku just galvā.

Man bija nelielas sāpes galvas rajonā. Tagad viss ir pārgājis.

Un vēl ir sajūta zem lāpstiņām uz muguras...

 

Lūk, nāk liela plūsma pa centrālo kanālu, ienāk galvā no augšas. Tā ir tāda mīksta, silta, pavisam citāda, it kā šķidra... Uguns ir tāda mīksta, patīkama, barojoša. Nāk lielā plūsmā uz visu galvu, un tālāk es to nejūtu. Darbs tikai ar galvas asinsvadiem.

Nogāja nedaudz pa mugurkaulu, tāda atsvaidzinoša un barojoša, un ir iesaistīti kakla asinsvadi aizmugurē, notiek to attīrīšana.

Viņi saka:

Mēs tur izspiežam asinsvadus, notiek asinsvadu sieniņu attīrīšana. Bieži mēdz būt asinsvadu aizsprostošanās, ateroskleroze.

Mēs pat nedomājām, ka jūs tā varat visu just, domājām, ka jums būs grūti saprast, kas notiek. Un, ka jūs uzskatīsiet, ka nekas nav bijis. Un mēs negaidījām, ka jums būs tāda reakcija, ka jūs jutīsiet, kur tieši jums notiek darbs.

Mēs par jums labāk domājām! (smiekli)

Šo „skapīti” man ir novākuši, es tagad jūtu, ka tas ap mani nav.

Pakauša daļu labi izstrādā (Valentīna).

Iespaids, ka velk asinsvadus no abām kakla pusēm. Jūtu viņus labi, agrāk nekad viņus nejutu.

Svarīgs darbs, viens no pašiem svarīgākajiem darbiem.

Enerģija iet pa spirāli uz augšu un viegli (Valentīna).

Salīdzinu, kā bija un kā ir kļuvis – liela starpība. Bija smagas asinis, tām bija grūti iet cauri asinsvadu sieniņām, un, lūk, labajā pusē tās jau viegli iet cauri, it kā slīd pa asinsvadiem.

Griež ārā plecus...

Tātad tā vajag. Klausieties savu ķermeni un ļaujiet viņam būt tādam, kāds viņš grib būt.

Bet tagad man palūdza noliekt galvu un muguru saliekt līkumā, tas ir, čakras padma aizmugurē mums nedaudz iznāk.

Kaut ko mēs tagad atbrīvojam tādā veidā... paplašinās sirds centrs...

Tagad es jūtu smagumu pieres rajonā, it kā kaut kas ir uzbīdījies uz galvas...

– Uzticies.

Dažreiz vajag vienkārši pasēdēt un dot iespēju ar mums pastrādāt.

– Patiecoties tādiem seansiem, mēs ļoti stipri esam pavirzījušies uz priekšu. Seansi veicina mūsu zināšanu un pieredzes uzkrāšanos, kā caur tādiem meditatīviem seansiem var iedarboties un atsevišķiem cilvēka orgāniem, nevis tikai uz viņa enerģētisko sistēmu.

Iztēlosimies sevi un savus asinsvadus pirms seansa un tagad, var paskatīties asinsvadu un, kā pa viņu plūst asinis. Asinis plūst ātrāk...

Šeit tās man plūst lēni un smagi, bet šeit plūst viegli, viegli, viegli.

Bet fiziski es to nejūtu, manā ķermenī it kā nekas nebūtu izmainījies. Un, lūk, es domāju, varbūt tas manā priekšstatā ir tā, bet patiesībā varbūt asinis kā bija smagas, tā tādas viņas arī palika?

 

Nāk rekomendācija vairāk dzert ūdeni.

Es jūtu vieglumu (Valentīna).

Lūk, tagad man iet plūsma uz augšu pa asinsvadiem. Skaidri jūtu asinsvadus vai enerģētiskos kanālus galvā.

Caur kakla asinsvadiem labi iet asinis galvā, un kļuva karsti.

Atkal es uzdodu jautājumu: kas ir ar ūdeni?

Man saka, paskaties uz ūdeni glāzē un paskaties uz ūdeni savā iekšienē.

Ūdens glāzē ir smags, bet asinsvadā ūdens ir viegls, tā īpatsvars ir pavisam cits.

Rāda asinsvadu šķēlumā pirms un pēc darba, tecējuma ātrums ir palielinājies (Valentīna).

Pašlaik man rāda, ka ūdens daļiņas (droši vien tās ir molekulas) saķeras savā starpā un palīdz cita citai kustēties, viņas strādā sakabē, un pa asinsvadu viņas iet ātrāk. Viņas taču vēl pret gravitāciju droši vien iet.

– Mums pašiem ir ļoti interesanti strādāt ar asinīm.

Varbūt uztaisīt vēl vienu tādu seansu?

Būs vēl viens tāds seanss, bet ne uzreiz.

– Ūdens molekulas – atmiņa (Larisa).

– Mūs gaida darbs ar kauliem, ar muskuļiem.

Seanss tuvojas beigām, un mūs gaida pacelšanās pie DD, uz viņas lielisko Paradīzes Dārzu...

Mēs tik lieliski jūtamies...

Notiek enerģētiska piebarošana, mums palīdz to izdarīt.

Mūsu uzdevuma būtība ir tāda, ka vajag vienkārši iztēloties, ka ir beidzies darbs ar ķermeni, un notiek dvēseles dziedināšana.

Iztēlosimies to debešķīgo vietu, kura jums šķiet vislabākā pasaulē... kur dvēsele iztaisnojas, atveras, atpūšas, attīrās, atjaunojas no zemes problēmām. Pati maigākā, pati smalkākā, pati skaistākā sajūta, kāda ir jūsu dvēselē, lai tā tagad uzplaukst.

Tā ir jūsu atmiņa – kā jūs bijāt pie DD, un mēs atveram šo kapsulu ar atmiņām... Mēs to atvērām un nonācām tur.

Viss mums ir nomierinājies un nostājies vietā, kā ar mums ir jābūt.

Mums tas ir ļoti svarīgi, kā ir jābūt mūsu iekšienē... visiem noskaņojumiem no augšas līdz apakšai ir jābūt pareiziem.

Mēs atgriežamies savā gaismas kopijā (tādā ideālā mūsu projektā). Mēs tagad pacentīsimies pie šī ideālā projekta atgriezties.

Protams, tas ir ideāls projekts, šajā gadījumā neattiecas ne uz ārieni, ne uz fizisko ķermeni, tas ir par dvēseli, par viņas eksistenci ķermenī, par viņas uzdevumiem.

Man saka, ka dvēsele bez uzdevumiem ir kā putns bez spārniem, tas ir, dvēsele vienmēr nāk uz Zemi kaut kā dēļ, pēc kaut kādiem pašas atklājumiem, dēļ savas attīstības, pat dēļ revolūcijām.

– Revolucionāras izmaiņas – tas ir tas, ko gaida no cilvēces, tāpēc ka apziņas un pat ķermeņa visas izmaiņas vienmēr ir bijušas ļoti lēnas, tās ir gājušas miljoniem gadu. Un, lūk, cilvēce ir ievērojami paātrinājusi attīstību uz tā rēķina, ka nolaidās lielākā blīvumā, nekā dvēseles parasti nolaidās.

Uz tā rēķina notiek attīstības paātrināšanās, un priekš mums tā ir revolūcija, tāpēc ka arī pie jums pašlaik notiek nepārtrauktas revolūcijas.

Tāpēc ka mēs radījām tādu cilvēka būtni, kura ir neapmierināta, kura grib visu izmainīt, kura tiecas to izmainīt. Viņai ir griba, viņai ir agresivitāte – tik laba, tik „būvējoša” – mainīju, mainu un mainīšu. Un nebūšu apmierināts nekad.

Jā. Mums vienmēr vajag kaut ko jauniņu, un tas viss mums ir ļoti interesanti. Mēs tā esam radīti, mums ir tāds iekšējais deglis un iekšējā programma.

Un man rāda, ka, ja mēs būtu apmierināti ar to, kā mēs attīstāmies, tad mēs tagad būtu 17. gadsimtā. Stādāties priekšā 21. gadsimtu un 17. gadsimtu?

Lūk, tā tad arī ir jūsu revolūcija.

Bet jūs tagad nomierinieties. Jūsu uzdevums tagad ir neko nerevolucionizēt, bet vienkārši pārnākt Mājās un nostāties zem Diženās Dievietes Dievišķo Enerģiju dušas. Atjaunot savus smalkos ķermeņus, nostiprināt savu dvēseli, savienoties uz kādu momentu ar viņu (ar dvēseli), sajust viņu, vai viņai ir labi, jeb viņa ir saspringta un cieš. Un jūsu uzdevums ir izdarīt tā, lai dvēselei būtu labi, lai viņa netiektos ātrāk aiziet no šī ķermeņa, bet tiektos turpināt savu izglītošanos uz Zemes, ne īpaši reaģējot uz visām negatīvajām lietām, kuras ir ap jums.

Tiek domāta negatīva dzīšana un pastiprināšana televīzijā. Un mūs aicina nereaģēt un neatdot savas enerģijas tumšajiem spēkiem, kuri ar to nodarbojas. Nebūt viņu pavadā, neļaut ar sevi manipulēt.

Nav tā, ka jums ir jānoslēdzas savā kapsulā un nekas nav jāredz un jādzird, bet kaut vai nav jāskatās negatīvas programmas. Jūs nevarat ietekmēt šos jaunumus, bet tie ietekmē jūs. Un uzkrājoties negatīvs neaiziet no šūnām, mēs to uzsūcam. Notiek negatīva programmēšana, ka dzīve ir kļuvusi sliktāka un vēl kaut kas... Mēs vēl stipri esam pieslēgti tirdzniecības, zāļu utt. manipulācijai.

Mēs nedrīkstam tam padoties.

Palūgsim tagad Diženajai Dievietei notīrīt un nofiltrēt visu šo negatīvu. Mēs tagad uzkūlām netīrumus (atcerējāmies tos), un lūdzam iztīrīt mūsu saprāta kristālu, visus mūsu šīs enerģijas uzkrājējus, atjaunot līdz Dievišķai tīrībai pēc iespējas.

Un jūs varat biežāk nākt pie Diženās Dievietes un, lūk, tā attīrīties.

Man tagad saka, ka tas ir pilnīgi iespējams, tas ir, norit jūsu astrālā ķermeņa, jūsu jūtu, vēlmju ķermeņa pārkārtošana, un, lūk, tādā veidā arī var tīrīties.

Pirms gulētiešanas, kad nevaram aizmigt, arī vai aiziet pie Diženās Dievietes. Pārkārtoties, notīrīties, atsvaidzināties un, lūk, tādā stāvoklī jau aizmigt. Lūk, tādu padomu mums dod.

Un vispār Saules Brāļi jums var dot daudz lielāku atbalstu, nekā jūs lūdzat. Izmantojiet mūs, mēs gribam, lai jūs mūs piesauktu, un mēs skatīsimies pieejas pakāpi cilvēkam, ko mēs varam izdarīt. Mēs, protams, negarantējam izdarīt visu, ko jūs lūdzat, bet mēs gribētu, lai jūs pastiprinātu darbu ar mums un biežāk mūs piesauktu, un izmantotu mūsu savstarpējo saikni.

Tagad lūdz uzdot jūs interesējošus jautājumus.

– Vai var saplūst ar DD uz visiem laikiem, jeb ir jāpiesauc? (Valentīna).

Kad mums bija aktivizācija, mēs saplūdām ar DD sirdi, šī aktivizācija ir palikusi.

Bet mēs taču neesam „tur”, bet šeit. Tāpēc vajag iet „turp” un saplūst ar Diženo Dievieti.

Seanss ir pabeigts.

Pateicamies.

 

Pievienots 10.08.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/rabota-s-kroviu

Tulkoja Jānis Oppe