Kur dzimst Visuma Saprāts

16 07 14

Diženās Dievietes seanss 16.05.12.

Tas ir ļoti sarežģīts teksts – tikai tiem, kas grib sevī atklāt Lielo Spēku, kurš sākotnēji piemīt katram cilvēkam augstā apziņas līmenī. Tās ir nenovērtējamas pieredzes kripatiņas, kuras pagaidām mēs iegūstam paši kā somu[1].Šo pieredzi vērtējam un izsakām mēs paši, un tāpēc ļoti trūcīgā paskaidrojuma līmenī. Bet, tā kā cilvēks šeit vēl nav bijis, šīs zināšanu kripatiņas ir dārgākas par zeltu.

Natālija Koteļņikova.

 

Tagad mēs pievērsīsim uzmanību savam ķermenim, atslābināsimies, noliksim kājiņas ērtā pozīcijā, ērti apsēdīsimies, nomierināsim savu galvu, atspiedīsimies pret atzveltni, vairākas reizes ieelposim un izelposim.

Un lai šī šodiena beidzas ar tādu patīkamu seansu ar DD.

Bet to, kas bija līdz seansam, mēs tagad sūtām atpakaļ, uz pagātni, tas mūs vairāk uz šodienas momentu neinteresē. Viss ir aizgājis, un mēs to izlikām aiz durvīm, un jūsu istabā nav. Tas viss ir, lai atkāptos no fiziskās realitātes un pārietu uz augstām vibrācijām.

Gribu atcerēties, ka pagājušo reizi mēs ar jums iegājām DD sirdī, un tas bija lieliski. Kaut ko tādu es pati vēl nebiju jutusi. Un DD jau uzreiz atsaucas un iepriekšējo seansu.

Mēs pagājušo reizi izdarījām lielu izrāvienu, un tam mums ir jāizpaužas.

Viss, ko mēs darījām, nekur nepazūd, viss ir mūsu soļi, arvien augstāk un augstāk, tālāk un tālāk. Un mēs neatkārtojamies, bet no jauna un jauna visu pētām.

 

Un tagad mēs pa sutratmu aiztiecamies augstāk, izlidojot no sava ķermeņa kā maza apziņas piciņa, lodīte, un aiztiecamies turp, kur bijām pagājušo reizi, pie DD, uz viņas sirds centru.

Jeb mēs vienkārši aiztiecamies, kas nebija pagājušo reizi, aiztiecamies pie DD, viņas apkampienos, viņas visaugstākajās vibrācijās. Mums vajag pāriet uz Dievietes vibrācijām, kļūt par eņģeli, iziet uz eņģeļa ķermeni, tas ir, dvēseles ķermeni. Tas ir augstāk par mentālo plānu.

Gribu teikt, ka es ilgi katru reizi noskaņojos, kad eju pie DD, tāpēc ka tā nav Saules Brālība, tas ir daudz augstāk. Un vajag pielikt kaut kādas zināmas pūles, lai sasniegtu šo plānu.

Ievads

Dārgā DD! Lūdzu novadīt ar mums dziedinošu seansu.

DD: Būvējot portālu ar DD, jūs varat izmantot sevis identificēšanās ar DD metodiku.

(Tas droši vien ir sarežģīts priekšlikums, tas ir, mēs pagājušo reizi kļuvām par DD.

Protams, mēs neesam DD, bet mēs sevi identificējam ar šo vārdu un šīm enerģijām, tāpēc ka iegājām viņas sirds centrā. Pilnīgi saplūdām un kļuvām par tādu daļiņu, kura šajās vibrācijās spēja būt.)

 

DD: Jūs varēsiet ienākt manās enerģijās, kā ienācāt pagājušajos seansos, un nostāties pašā manis centrā, serdenī, saplūstot ar mani un pievienojot savas smalkās enerģijas manām.

Saplūstot ar mani un pievienojot savas smalkās enerģijas manām, jūs savos ķermeņos ienesat atjaunošanās, dziedināšanas un virzības pa vibrācijām jaunas programmas.

Klātesot manā ķermenī, tāpat kā citu augstu būtņu laukā, jūs apgaismojat savas telpas.

Ja jūs gribat to labāk saprast, salīdziniet to, kurš ir savienots ar DD un kurš nav savienots. Nolieciet tagad divas figūras, uz labās rokas un uz kreisās rokas, un aplūkojiet starpību.

 

Lūk, pašlaik jūs savienojāties ar DD, un jūs sevi ieraudzīsiet milzīgā liesmā, augstā milzīgā augumā. Nolieciet sev blakus jebkuru cilvēku, kurš nenodarbojas ar šīm praksēm, uz otras rokas un salīdziniet.

Uzrakstiet man čatā, ko jūs ieraudzījāt, bet es pagaidīšu.

Tas viss ir ļoti svarīgi sevis apzināšanai un šodienas programmai. Es saprotu, ka to ir grūti izteikt vārdos, bet droši tas ir iespējams.

 

– Ieraudzīju sevi lielu un mirdzošu kā lāpu, bet blakus pelēku cilvēka figūru (Valentīna).

Es domāju, ka vairums no jums ieraudzīja tādu pašu ainu.

Lūk, paskatieties, kas notiek, kad mēs saplūstam ar DD vai kādu augstu būtību. Mēs viņu nevis vienkārši piesaucam kā parasti, bet saplūstam ar viņu. Un šodien viss vebinārs būs par šo saplūšanu.

Palasīsim tālāk.

 

DD: Jūs domājat, ka šī uguns jūsu liktenī nespēlē nekādu lomu, ka tā ir vienkārši rotaļa un laika kavēklis. Jūsu dvēsele saņem visu labāko, ko viņa spēj uztvert savā daudzdimensionalitātē. Viens tāds seanss spēj izmainīt visu jūsu likteni.

 

Piekrītiet, tas droši vien tā ir, tāpēc ka, ja mēs jau saplūstam ar tādām augstām dvēselēm, jeb, var teikt, Būtībām, tad tas droši vien pie kaut kā ved.

Ja mēs zinātu, uz kādu likteni tiecamies, ko vēlēties, ko uzsākt... No vienas puses, viss ir labi, no otras puses, nedrīkst apstāties, vajag turpināt virzīties uz priekšu un aktīvi turpināt. Kā dvēselei būtu jāattīstās? Kas vēl mūs gaida priekšā?

 

DD: Jūs gaida labsirdība dvēselē, veselīgs dzīvesveids, centieni izzināt Visumu.

Vai tiešām jūs jau visu esat izzinājuši un izmācījušies visas mācības?

Nē, protams, bet mums tikai gribas, lai tu pastāstītu par to, kas ir priekšā.

(Bet DD atbilde nav gluži tāda, kādu es gaidīju.)

 

DD: Stādies priekšā, ka tu esi atlidojusi uz jaunu planētu, izkāpusi no kuģa (viņa man to rāda, bet es jums nododu šo tēlu).

Stāvu un skatos no biezokņa uz pasauli, kura paveras manā priekšā. Pilnīgi nepazīstama pasaule. Kā viņu saprast? Tā ir pavisam citāda, te nav nekā no Zemes.

 

DD: Šeit tevi gaida neizpētītais un nezināmais. Tu gribi, lai vietējie iedzīvotāji tev pastāstītu par sevi un savu dzīvi. Taču iztēlojies, ka viņi ir putni. Un viņi sāks stāstīt savā putnu valodā, kā viņi šeit dzīvo un ar ko nodarbojas. Bet tu savā zemes valodā sāksi viņiem skaidrot, kādēļ tu esi atlidojusi uz svešu planētu un kā jūs dzīvojat uz Zemes. Ko tu vari pastāstīt par sevi putniem?

 

Un es aizdomājos. Patiešām, ko es varu pastāstīt? Un saku, ka mēs dzīvojam fiziskos ķermeņos, lūk, tādos, lūk, kā mums. Mums ģimene sastāv no diviem cilvēkiem, un mēs esam dzīvdzemdētāji subjekti, barojamies ar citiem tādiem pašiem subjektiem. Mums ir tehnoloģiska civilizācija, daudz lietu, kurus mēs paši esam radījuši sev pa prātam.

Bet putni pajautātu: kādēļ jums lietas?

Nu, lai dzīvotu nevis kā dzīvnieki, bet kā citas būtnes. Dzīvnieki nespēj izzināt Visumu.

 

DD: No kurienes tu zini, ka viņi nespēj izzināt Visumu? Tev nav taisnība. Pirmie ieceļotāji uz Zemes tieši bija no dzīvniekiem, un arī jūs neesat tālu no viņiem pagaidām aizgājuši. Aizvāc visu uzbūvēto, sagrauj mājas, gāzesvadus, ūdensvadus, un jūs atkal dzīvosiet alās un pielūgsiet Sauli.

Kā tu domā, ko tu nepateici pašu galveno?

 

Ka mēs izzinām Radītājus un par vienu jotu esam pietuvinājušies Dvēseles uzbūves sapratnei.

 

DD: Un kā tu putniem izskaidrosi, kas ir dvēsele?

Kā citām dvēselēm paskaidrot, kas ir cilvēka dvēsele? Un es saku: nezinu, ar kādiem vārdiem aiznest šo jēdzienu, lai putni saprastu. (Atcerējos kaiju vārdā Livingstons[2].)

 

DD: Saku priekšā: daudzdimensionalitāte tev palīdzēs aiznest šo domu. Taču tā (daudzdimensionalitāte) ir tik neizpētīta pagaidām. Tik daudz mītu un dogmu, tik daudz nepatiesības ir jūsu zināšanās, ka mēs ar grūtībām laužamies cauri jūsu „tabu” un „nevar”.

Jūs kopā ar tehnoloģisko civilizāciju esat iezīmējuši tik daudz dažādu programmu, kuras sašaurina jūsu skatpunktu, tāpēc tas (skatpunkts) ir ārpus daudzdimensionalitātes, tas ir ārpus skaistuma un sapņa.

Nu jā, sapnis, tas ir tas, ko mēs gribētu, lai kaut kas notiktu. Bet mums saka: nu patausti to! Patiesībā tas nav iespējams, tas, ko tu gribi!

DD: Daudzdimensionalitāte ir ārpus DD un DA (Dievišķās Aizgādnes) vides, tā ir ārpus smalkā plāna, ārpus mūsu enerģiju mijiedarbības. Daudzdimensionalitāte – tā nav Visuma vai jūsu ķermeņu uzbūve. Tas ir milzīgs neierobežots atklāšanas potenciāls, uz kura sliekšņa jūs stāvat.

Dziedināšana, kuru tu lūdzi, ir tikai maza izmantošana, tējkarote šī potenciāla. Un šodien mēs iepazīsimies ar potenciālu, lai jūs daudzdimensionalitāti saprastu pavisam citādi, kā pašas jaunākās radīšanas un darba iespējas un principus.

Domas vada enerģiju, tas ir skaidrs. Taču mentālajā plānā ir citāda doma un citāda enerģija.

Kā no mentālā subjekta panākt daudzdimensionalitātes vadību, līdz pat fiziskajam plānam?

Mēs esam ķērušies pie savu spēku un iespēju, sava nākamā potenciāla un savu jaunrades enerģiju pētīšanas.

Tas bija šodienas ievads.

– Es atrodos eiforijā, un fiziskais ķermenis vibrē (Vera).

DD seanss, pat bez iedarbības uz orgāniem un šūnām, patiešām iedarbojas uz visām ķermeņa vibrācijām un harmonizē viņu.

DD: Harmonizē daudzdimensionalitāti.

Arī veselība mums šeit uzlabojas kosmiski, kā es saprotu.

Un mēs sākam šo seansu.

DD smejas un saka: Nu, nomierinieties. Pašlaik jūs līdzināties...

Un viņa man atgādina interesantu epizodi no manas darbības paša sākuma, kad mums bija liela grupa. Mēs atnācām uz meditāciju ar Ercenģeļiem.

Un Ercenģeļi jautā: Un ko jūs šodien gribat?

Mēs taču esam daudzdimensionālas milzīgas būtnes, kuras aizņem kosmosu utt. Ko jūs gribat?

Un šīs būtnes saka: mēs gribam Čintamani akmeni, runā, ka viņš izpilda mūsu vēlēšanās.

Viņi sāka smieties un saka: Mēs šeit visi esam Ercenģeļi, bet jūs gribat kaut kādu akmeni.

Saprotat starpību? Milzīgi augsti Visumi stāv mūsu priekšā, lūk, šie Ercenģeļi, bet mēs saprotam ļoti šauri, iezemēti – akmens mums dos vairāk, nekā visi pasaules Ercenģeļi.

Lūk, DD man tagad atgādināja šo epizodi, izvilka to no manas atmiņas. Tas ir par mūsu domām par fiziskā ķermeņa izdziedināšanu. Mums piedāvā daudzdimensionalitāti, bet mēs domājam par savām aknām.

 

DD: Lūk, kad es teicu par jūsu ierobežojumiem, lūk, pagaidām jūs esat tādi. Mēs, protams, mīlam jūs tādus un saprotam jūs tādus.

Nu, lūk, iedomājies, ka tu milzis (savā parastajā ķermenī) esi atnācis uz planētu vai vietu, kur dzīvo liliputi. Un tu esi paņēmis stikla krelles apmaiņai (kā eiropieši ar iezemiešiem). Un viņi pielūdz šīs krelles vai pat vienu krellīti, un viņiem tas ir kaut kas neparasts, mirdzošs, un kaut ko atstaro.

Lūk, tik tāls pagaidām cilvēks ir no tā, kas patiesībā notiek.

Un jūsu uzdevums – pamazītēm apmācīties, pavirzīties katrā seansā ne tikai priekšstatos, kā izdziedināt savu fizisko ķermeni, bet priekšstatos, kā jūs to varat darīt paši. Lai jūs sāktu saprast, ka jūsu daudzdimensionalitāte dod jums potenciālu visam, tajā skaitā, lai dziedinātu – gan fizisko ķermeni, gan citus ķermeņus, visas kāpnītes, līdz pat Saules Brālībai.

Jūs no fiziskā cilvēka pārejat daudzdimensionālajā cilvēkā, taču nekādi nevarat to pieņemt, kā to var praktiski izmantot.

Jums pagaidām tā ir kaila teorija. Jūs vienmēr uzskatāt – viena lieta, tā ir teorija, bet otra lieta – kā jūs paārstēs ekstrasensi, aizvāks būtības utt. Mūs jūsos audzējam Dievišķas būtnes un gribētu, lai jūs to pieņemtu, saprastu un izmantotu. Un priecātos par to. Un tas ir jūsu tālākais nākamais ceļš.

Tā ir atbilde uz manu jautājumu: kurp mums augt tālāk?

DD: Audz uz savu daudzdimensionalitāti, izzini to, tāpēc ka tu par to pagaidām neko nezini. Tev liekas, ka tu jau zini dvēseles uzbūvi, tev liekas, ka tu jau zini čakru uzbūvi utt., bet patiesībā tas viss pagaidām ir aptuveni zemes līmenī.

Bet mēs dodam kosmiskas zināšanas, kosmiskas enerģijas un iespējas izmantot, kā Dievi izmanto savu potenciālu.

Visi vēstījumi stāsta, ka Dievi atnāca uz Zemi, viņi kaut ko radīja, tas ir, atnāca daudzdimensionālas Būtības, kuras citiem deva radīšanas potenciālu.

Un mēs pie šī potenciāla tagad sākam virzīties, virzīt sevi ārā no zemes gūsta, kā saka Šri Juktešvars.

DD: Man gribas, lai jūs izietu uz ļoti augstu plānu un būtu tur, nevēršot uzmanību uz fiziskām lietām. Jūs tās paspēsiet izdarīt pēc meditācijas. Es jūs atkal gaidu šeit, savā sirds centrā.

Es gribu, lai mums ar jums viss izdotos.

Uzplanējiet pār saviem ķermeņiem, pacelieties augstāk un ieejiet manī, un kļūstiet par DD.

Lūk, tagad es jūtu, kā jūs ieejat manā sirdī, viņa izplešas... Ja jūs sevi uzskatāt par tādām kripatām, tad jums nav taisnība.

Jūs pie manis atnācāt lielos ķermeņos, savos Dvēseles ķermeņos.

Bet Dvēsele ietver daudz tādu kā jūs un vēl daudz citu citos plānos (fiziskajā, astrālajā un mentālajā plānā).

Dvēsele satur lielu potenciālu, un ne tikai cilvēku, bet arī minerālo un dzīvnieku.

 

Tagad droši vien būs attīrīšanās, tāpēc ka mēs atnācām šurp tādi tumši, tādi netīri, katram no mums ir kaut kādas lietas, par kurām mēs pašlaik domājam, nervozējam, un, lūk, it kā norit mūsu attīrīšana un piepildīšana ar citām enerģijām, pareizāk, norit enerģiju nomaiņa, vienas enerģijas mūsos ienāk, citas iziet, tie izspiestas.

Es saprotu, ka mūsu smadzenes, konkrēti manas, vienmēr grib izskaidrojumus, grib saprast, kas notiek. Un Viņi rāda. Centieties to sajust.

To, ka notiek enerģiju nomaiņa, es ieraudzīju. Man rāda, bet neko nepaskaidro. Centieties mani papildināt, aprakstiet savas ainas, savu sapratni, un mēs uz tā rēķina pastiprināsim aprakstīšanas procesu. Es saprotu, ka meditācijas laikā tas ir sarežģīti, bet tomēr tas ir svarīgi mums visiem. Mēs pievērsīsim uzmanību mūsu skatpunktam, varbūt jūs kaut ko ļoti svarīgu ieraudzījāt, ko es palaidu garām.

Un, lūk, tagad es redzu, ka mēs sadrumstalojamies, izplatāmies trijos virzienos pa horizontāli, un ceturtajā – pa vertikāli.

It kā mums ir trīs rokas, jeb trīs dažādi kanāli no mums iznāk pa horizontāli.

Un visa mūsu daudzdimensionālā dzīve ietilpst vienā portālā. Tas, ko mēs par sevi zinām, ietilpst šajā vienā ceturtdaļā. Un tagad mēs pacentīsimies apzināties vismaz kaut ko, kas atrodas otrā atzarā. Un šeit vēl ir trešais un ceturtais. Un tur, protams, nav cilvēka priekšstati, bet Dvēseles priekšstati.

Bet, tā kā mēs ar jums esam Dvēsele, tad DD arī mēģina parādīt mūs pašus, bet no cita skatpunkta – Dvēseles un viņas potenciāla, uzdevuma (kādēļ viņa ir radīta, ko viņa rada, ko viņa dara, kā viņa funkcionē, kādas ir viņas funkcijas, tas ir, ko viņa var un dara) – skatpunkta.

Un, lūk, mēs tagad ieejam Dvēseles apgabalā, otrā atzarā, nākamajā atzarā, lai izzinātu nedaudz citu: gan kā telpu, gan kā jēdzienu, gan kā enerģijas. Lūk, tagad mēs iegājām, es sajutu, ka šis atzars ir kļuvis liels, salīdzinot ar to mazo, kurā mēs tikko bijām.

Tas ir daudz reižu lielāks, daudz gaišāks, enerģija šeit ir ļoti patīkama, es viņu nesauktu par saulainu, tāda zaigojoša, maiga un smalka.

 

DD: Mēs runājam par daudzdimensionalitāti, un mēs pašlaik neatdalām dvēseli no fiziskā ķermeņa, tāpēc ka (kā es to saprotu. Nat.) ir dvēseles fiziskais plāns, dvēseles astrālā daļa, dvēseles mentālā daļa, budhiālā daļa. Ir vēl citas daļas, par kurām jūs nezināt, tāpēc ka viņas atrodas citās realitātēs.

Bet realitātes var sastāvēt pat ne no planētām, bet vēl no kaut kā. Tātad jūs izzināt sevi šajā jaunajā realitātē.

Es sākšu jums uzdot jautājumus, lai apzinātos, kur mēs atrodamies.

Jūs mirdzat vai nē?

– Es, lūk, sevi redzu kā baltu uguni.

– Manī kā traukā ielīst gaišzila gaisma (Larisa).

 

Tātad mēs atrodamies daudzdimensionalitātes telpā, bet ne zemes, ne cilvēka. Tā ir dvēseles kā būtības, kā Būtības telpa.

Šeit ir savi noteikumi un likumi, tā ir nemirstīga būtne, šeit nav telpas un laika.

Stādieties priekšā, ka jūs iepazīstat putnu, ne velti DD man šodien teica par putnu – cik jums ir grūti putnu valodā saprasties, tikpat grūti ir izstāstīt, ko mēs pašlaik jūtam.

Lūk, šeit ir pilnīgi jaut kas cits, mums ir ļoti grūti saprast, bet arī tie esam mēs. Tā ir mūsu jaunā daļa, tieši dvēseles daļa, būtības daļa.

Pirmais atzars no trīs horizontālajiem atzariem bija tas, ko mēs zinām par sevi – visa mūsu daudzdimensionalitāte.

Un šeit, otrajā atzarā, mums mēģina atklāt Dvēseles daudzdimensionalitāti viņas pašas plānā.

Ja kāds kaut ko ir izzinājis, tad rakstiet man. Man arī ir grūti.

Pirmkārt tas ir ugunīgais ķermenis, un es ap sevi un sevis iekšienē jūtu pēc kvalitātes vienādu uguni. Nav tā, ka serdenis ļoti stipri mirdz, un apkārt ir cita telpa. Pievērsiet uzmanību, ka mēs atrodamies kaut kādā pastāvīgā telpā, pielietā ar uguni.

DD: Pievērsiet uzmanību, šeit nav centra.

Mēs esam pieraduši, ka ir centrs vai centri (kā mums čakras), un mēs uz tiem tiecamies kā uz būtnes pašu augstāko daļu. Izzinām no turienes, un tas mums ir Avots.

Bet šeit nav centru. Un šī būtne visa ir viengabalaina, bez atsevišķiem centriem un bez kaut kādiem ielāsmojumiem, jeb daļiņām, kuras kādreiz ir ienākušas. Ja pat viņas kādreiz ir savienojušās, tad šeit viņas ir vienkārši izplūdušas kā okeāns.

Šeit nav viļņa, šeit nav plūsmu mūsu sapratnē. Kustība ir, bet tā ir pavisam citāda, ne kā stars, ne kā vējš, ne kā strauts.

DD: Plūsmu, kā jums uz Zemes, šeit nav.

Šeit vairāk ir statisks stāvoklis, taču šis statiskais stāvoklis sastāv no mikroskopiskām daļiņām, kā no atomiem. Un šeit pieaugumu dod katrs atoms. Viņš nekur nekustas, neko nedara, neko neveic, taču pieaug.

Kā aug pamats, viss aug no iekšienes.

Viņa izzina citādi, ne kā cilvēks. Šeit nav cilvēka saprāta, nav loģikas, zinātņu, nav tādu zīmju, apzīmējumu.

Un kas gan te ir?

– Es kā lodīte peldu zelta telpā, līdzīgi Brauna kustībai (Larisa).

Šeit nav kristāliskas gaismas. Šeit nav gaismas ķermeņu, kā mēs saprotam.

Šeit ir uguns, bet liesmas nav, tas ir, katra daļiņa ir liesma. Un tas viss ir statisks.

Es gribu pievērst uzmanību, ka tas ir ļoti līdzīgi Dievietei Venērai, tikai viņa nav tādā augstā vibrācijā, taču ļoti līdzīga. Viņa ir statiska no iekšpuses, atšķirībā no Sanata Kumaras.

DD: Salīdzinājums ar Venēru tev ir mazliet samākslots, tāpēc ka Venēra mums ir it kā Mēness enerģijas, tas ir, vēsākas, statiskas, mīkstas, sievišķas enerģijas, ļoti smalkas, vissmalkākās, īpaši iekšienē, bet šeit ir ugunīgā telpa. Tur ir kā auksta maiga, vēsa, bet šeit kā karsta uguns.

Līdzība ir tikai statiskumā.

Un, lūk, šis statiskums atšķiras no tā, kas jums ir pierasts – jums ir jākustas, jāveic kaut kas, jādara, jāuzlabo telpa, jārada, kaut kas jāmaina.

Jūs esat „noslīpēti” uz kustību. Bet šī ir pilnīgi citāda jūsu daļa, kura kustību saprot citādāk.

Un man gribētos, lai jūs vēl kaut ko izzinātu, iegremdētos un kaut ko sev noskaidrotu, tāpēc ka es jums skaidrošu „putnu valodā”, bet jūs to nesapratīsiet. Jums pašiem ir jāpēta un savā valodā tas viss jāizskaidro, tad tas būs jūsu.

Man gribētos izzināt tā jēgu. Sevis jēgu mēs saprotam, mēs darām daudz ko, lai uzlabotu cilvēka dzīvi, bet šeit – kas stāv aiz šīs ugunīgās masas, kura pieaug? Kāda ir jēga? Kāds ir uzdevums? Ko viņa dara? Ko viņa rada?

Es mēģināšu kļūt par šo daļiņu, lai visu saprastu... bet man neizdodas.

Pamēģinām veikt kaut kādus mēģinājumus, kaut kādus eksperimentus, lai ar pašu prātiem, ķermeņiem vai enerģijām saprastu, sajustu un izzinātu. Mums tiek likts priekšā, lūk, tāds sajūtu eksperiments.

Sajūta ar emocionālo ķermeni arī ir. Ievērojiet, ka parasti ugunīgajā plānā atslēdzas visas emocijas, un tu kļūsti auksta un neitrāla. Bet šeit emocijas ir izteiktas, un izteiktas ļoti maigi, ļoti smalki.

DD: Jā, jā! Pareizi! Izziniet šajā līmenī, tas jums ir pieejams.

Man liekas, ka tā ir tā pati telpa, kādu izjūt bērns mātes dzemdē. Varbūt viņam tur ir tik labi, cik šeit.

DD: Nē, šeit tev nav taisnība. Nē, bērns neko tādu neizjūt, tāpēc ka dvēsele atnāk un aiziet no bērna, tas ir, apmeklē viņu no sākuma un ilgi bērna ķermenī dzemdē neaizkavējas.

Varbūt, kad dvēsele atnāk un sāk iekļūt bērnā, savienoties ar viņu, varbūt šajā momentā viņa dara viņam patīkami, tā, lai viņš apsveiktu šo savienošanos. Bet principā tev nav taisnība.

 

No kaut kurienes taču mums ir tieksme uz to, cilvēkam ir tieksme uz šo dvēseles stāvokli...

– Pozitīvs (Larisa).

– Miers un kustība (Valentīna).

Aktīvs miers, tā to var nosaukt. Uz ko tiecas cilvēks savā dzīvē? Lūk, uz šo stāvokli! Piekrītiet, ka tas ir harmonisks, mīksts, silts, atbalstošs, mīlošs stāvoklis. Un mēs ar saviem tehnoloģiskajiem pūliņiem tiecamies sasniegt tiešo šo dvēseles stāvokli.

Jo, kad taču cilvēkam ir labi, kad viņš ir mīlēts, atbalstīts, un viņam viss ir normāli fiziskajā veselībā, tad viņam iestājas šis dvēseles stāvoklis.

Mēs uz to tiecamies, mēs ar savām tehnoloģijām mēģinām to sasniegt.

DD: Jums tas ir! Lūk, tas! Nekādu tehnoloģiju nevajag, lai tādiem būt, lūk, pietiek šeit ienākt un just šo savu iekšējo – mīkstumu, harmoniju, siltumu. Tādu stāvokli, no kura negribas iet ārā. Piekrītat?

Mums, izrādās, šis potenciāls patiešām piemīt!

Kad mēs sakām, ka dieviem piemita pilnīgi cits potenciāls, tad, lūk, viņš, šis dievu potenciāls, un, protams, dievi nemēģināja to sasniegt caur tehnoloģijām.

Tagad, ja no šī stāvokļa paskatās uz mūsu tehnoloģiskajiem pūliņiem, tad tie, protams, nav dvēselei, bet vairāk fiziskajam ķermenim.

– Tik mājīgi! (Larisa)

Tas ir, mums jau piemīt šī mūsu daļa, piemīt šis potenciāls! Mums nevajag taisīt kaut kādus vingrinājumus, censties to sasniegt, tāpēc ka mums tas jau ir – šis stāvoklis!

DD: Malači! Jā, jūs sapratāt! Apzinājāties, ka tas ir jūsu.

Vēl kaut ko šeit atrodam, izzinām. Un es gribēju pajautāt, cik viegli mums ir ieiet šajā stāvoklī, lai mēs varētu šeit biežāk atrasties?

DD: Nofiksējiet šo stāvokli, saprotiet, kas tas ir jūsu, tā ir jūsu enerģētiskā potenciāla daļa.

Tā ir diezgan liela daļa, tas ir viens no četriem atzariem.

DD: Kas notiek ar ķermeni tādā dvēseles stāvoklī?

Harmonizēšanās, izdziedināšanās, atjaunošanās.

Vai tiešām, ieejot šeit, notiek atjaunošanās?

DD: Pievērsiet uzmanību, kur paliek „ieraugs, Brauna kustība”, tā aug un izzūd, aug, bet nepalielinās, kur tā paliek?

Kāpēc tā nekļūst tāda milzīga? Kas šeit ģenerējas un kaut kā aiziet? Jeb tas atgriežas atpakaļ? Kas ar to notiek tālāk?

Man dzima tāda atbilde. Tā ir dvēseles daļa, kura baro dvēseli.

DD: Ne gluži pareizi. Bet nedaudz kaut kas ir.

Otrs variants. Tas ir tas, ka šeit dzimst dvēseles enerģijas, tās pašas enerģijas, patīkamās, mīkstās. Un tās iet kalpot dvēselēm, kuras dzimst, barojas, tas ir, izmanto šo enerģiju saviem stāvokļiem.

DD: Tas jau ir labāk. Notiek radošs process, kurš dod vidi dvēseļu uzturēšanai, vidi, kur viņām mitināties.

Mēs sajutām, ka mēs tajā it kā peldamies. Tā ir vide. Tā aiziet, lai to izmantotu citas dvēseles. Viņas piepildās ar šo enerģiju, viņas iesūc to sevī. Varbūt viņas pieaug uz šīs enerģijas rēķina.

– Jā, sajūta, ka kaut kas ir pacēlies, tumšs, kā zeķe, ģenerējas un atkal ienāk tevī, bet citā līmenī, augstāk, un tā ir dvēseles enerģija (Valentīna).

Tas, kas novilkās kā zeķe, tas ir izvērsums uz citu tora līmeni, un tās ir dvēseles enerģijas, kuras transformējās un atkal ienāca citā līmenī.

DD: Vēl, vēl skatieties, jums ir iespēja to izzināt no cits puses.

Es skatos, kas pašlaik ir sācis izplūst tur, iekšienē, kaut kas avotam līdzīgs. Līdzīgi, kā no saules iznāk protuberance, taču tā nezin kāpēc, lūk, šeit, no šī uguns nāk ārā melna. Baltajā ugunī ir parādījies melns caurums, un no tā nāk melni dūmu mutuļi jeb enerģijas, kā elpo vulkāns.

Kā es to saprotu, tā ir baltā un melnā, gaismas un tumsas aina, un, ka viss ir vajadzīgs. Šeit nav dalījuma labajā un sliktajā, baltajā un melnajā. Un šis melnums iekšienē ir ar tādu augstu potenciālu. Un tas nav saistīts ne ar ļaunumu, ne ar ēnu, kā mēs sakām. Lūk, tas jau ir novācies, aizgāja un novācās.

Es skatos, ka to izlaida – gluži kā tvaiku izlaida no kaut kāda vārstuļa. Tas jau pārstāja būt melns, izklīda. Es bāžu iekšā galvu un gribu uzzināt, sajust, kas tas tāds ir.

DD: Bet tas ir saprātīgums. Jums gaišais – tā ir apziņas enerģija, bet tas, kas iznāca no vārstuļa, tā ir zemāka enerģija, bet viņa ir saprātīga.

Saprātīgums, tas ir, šis atzars sēj saprātīgumu.

Kā man pateica, tas ir drošības vārstulis, kad tur sakrājas ļoti daudz, liekais nāk ārā un izklīst.

Tam, kas tur izklīst, ir cita kvalitāte, tas nedaudz iedarbojas uz daļu, kura ir patīkama, silta, labestīga, laba.

Tas nav ļauns, tas ir citāds. Kā to nosaukt, man ir grūti izteikt. Es jūtu, ka tā ir citāda enerģija. Teiksim, ja ieraugs izskatījās kā smadzenes, tas bija tāds negluds, tad šeit ir starveidīga enerģija.

Tie tvaiki, kuri iznāca, tie it kā izlēca melnos staros, ar tādiem dūmiem, strūklā, tas ir, tiem bija citāda uzbūve.

Es piesaucu DD, lai viņa mums izteiktu, ko viņa ar to mums gribēja parādīt.

DD: Tā arī ir daudzdimensionalitāte, bet citāda daudzdimensionalitātes uzbūve, viens otrā. Tas ir, šī „ierauga” iekšienē ir Izzinošais, nu, smadzenes, tā var teikt.

Kad informācijas kļūst pārāk daudz, šo smadzeņu izstrādātās enerģijas kļūst daudz, tā izkliedējas telpā, lai iegūtu pievilkšanos, pievilktos kaut kur.

Tā nav domu enerģija, nav mentāla.

Nezinu, kā nosaukt šīs enerģijas, tās pievelkas pie elektromagnētiskiem laukiem jeb tīkliem.

DD: Tas tad arī ir jūsu Spēks. Lūk, jūs ieraudzījāt Saprāta Spēku. Saprāts izklīst Visumā. Jūs iekšienē ieraudzījāt šūniņas, gluži kā neironus.

Jums piemīt šis spēks, kurš atrodas iekšā.

Un katrs cilvēks dara to pašu.

Jūs esat maziņa līdzība, lūk, šim lielajam kolektīvam, lūk, šim „ieraugam” – ugunīgajai apziņai.

Bet iekšā briest Saprāts, un viņš vēl un vēl izsējas Visumā.

Mēs runājam par saprāta Visumu, mūsu Visums rada saprātīgumu.

Debesu Tēva izzināšana, Visuma uzbūves izzināšana. sevis izzināšana – tas ir mūsu Visuma mērķis.

Visas domājošas būtnes, lūk, tā izkliedē saprātu, tajā skaitā arī cilvēki.

– Apziņas lauki un saprāta lauki (Vladimirs).

Iekšā briest neironi, vārās un izkliedē pa visumu Saprātu. Jums piemīt šis Spēks, kurš atrodas iekšā.

 

DD: Un tagad mēs iesim uz trešo nodalījumu jeb atzaru, lai saprastu, kāds potenciāls cilvēkam ir tur.

Vistuvāk man nāk, ka šis variants ir viela.

Ir ugunīgās telpas lauku variants, mēs ar jums esam lauka struktūras, bet ir variants, kur mēs bijām tagad, bez kādām speciālām konstrukcijām, kristāliem, laukiem.

Bet trešais – tā ir viela. Sākotnējā viela. Taču tas nav vielas prototips. Tā nav cilmes matērija. Tā jau ir matērija DD līmenī. Tas nav tas, ko mēs stādāmies priekšā kā matēriju, tā nav ugunīgā telpa, bet kaut kas cits.

 

DD: Matērija – tas ir Visums. Jūs izzinājāt Dievišķo Aizgādni – tas ir Visums, tas, var teikt, it Visuma kodols, bet, lūk, ap viņu atrodas matērija.

Es redzu iekšā sauli, ne lodi, bet kā ugunīgu uzplaiksnījumu, siltu, karstu, kurš spļauj ārā no sevis vielu ļoti augstā enerģijas, temperatūras un visa pārējā līmenī.

Un it kā tas ir neizmērojams – šis vielas avots, no saules iznāk un atgriežas atpakaļ vielā. Šeit tā tiek izspļauta, kā saules stari no saules, un ir iespaids, ka tas ir neizmērojams un vienmēr būs kā avots.

Es vēršos pie DD, vai tā ir?

DD: Tas ir visgrūtākais uztverei, tāpēc ka jūs esat tāli no tā.

Dvēsele – tā ir jūsu daļa, un jūs kaut kā emocionāli to varējāt uztvert. Bet šeit jums vispār nav nekādu emociju. Emociju un domu absolūti nav, tās vairāk ir saistītas ar cilvēka apziņu.

Vielas apziņa nav saistīta ne ar emocijām, ne ar domām. Viņa ir saistīta ar enerģiju.

Tā arī ir jūsu daļa, arī jūsu potenciāls, tāpēc ka jūs varat vadīt enerģiju, stihijas, vielu.

– Tā ir plazma? (Larisa)

DD: Nē. Plazma – tas ir ceturtais līmenis, vertikālais. Tas nav saistīts ar vielu. Skaties...

Tas ir līdzīgs Orta mākonim, reiz es par to runāju semināros.

 

Tagad es par to pastāstīšu sīkāk, lai būtu saprotams, pa ko iet runa.

Zinātnieki izdarīja atklājumu, hipotēzi, ka uz Saules sistēmas, Saules Logosa, robežas atrodas milzīga ūdens rezerve ledus veidā.

Šie ledus gabali dažreiz ienāk planetārajā telpā, padodoties Saules pievilkšanai, un kļūst par komētu avotu. Komētas kūst, ieejot planetārajā sistēmā, spļauj no sevis ārā tvaikus.

Uz to man skolotāji pateica, kas tas ir tuvu, taču tas nav ledus, bet šķidrums. Mēs zinām, ka šķidrums ir apziņas nesējs. Tāpat kā cilvēkam, Logosam ir daļa, kura nes apziņu, un šīs daļa ir Visa, Kas Ir apvalks.

Viņš it kā aptver sevi ar savu apvalku, un apvalks ir no ūdens.

Es saku, kā gan ūdens var eksistēt kosmiskajā telpā, kur nav siltuma? Skolotāji paskaidro, ka tās ir sašķidrinātas gāzes. Šķidrums – tās ir sašķidrinātas gāzes. Tur, redzams, atrodas šīs vielas liels blīvums un veidojas šis šķidrums.

Lūk, kas ar to ir saistīts.

 

DD: Jā, tu pareizi pateici, tas ir pareizs minējums.

Šeit atrodas liels spiediens, un atrodas nevis atomi, bet atomu daļiņas.

Tā ir subatomu telpa.

Mēs zinām, ka subatomu telpa dzemdina pašas lielākās domformas, idejas, ietver Visumu kā savu ideju utt.

Tā taču ir cilvēka daļa, dvēseles daļa, daļa no tā, kas pēc būtības ir daudzdimensionālais cilvēks.

Lūk, šī daļa – kā viņu var raksturot un kā viņu saprast?

DD: Tas ir jūsu potenciāls, tā enerģija, kura pieder cilvēkam, kuru viņš var lietot radīšanai. Tā ir neitrāla enerģija. Un tā neizraisa nekādas ne emocijas, ne jūtas, ne sajūtas.

Bet es viņu vienalga kaut kā redzu jeb jūtu ar septīto, desmito sajūtu.

Vai ir starpība starp 1., 2. un 3. atzaru? Ir.

 

DD: Ir.

Lūk, tas ir tas, līdz kam mēs ar jums esam tikuši, tas jums ir pats galvenais jēdziens.

Kad jūs sakāt, ka cilvēka nodoms darbojas, kad jūs sakāt, ka doma vada enerģiju, no kāda potenciāla jūs smeļat, lai tas materializētos, lai tas ienāktu jūsu dzīvē?

Kā jūs formējat notikumus, lai tie jums notiktu?

Kā jūs vadāt sevi mazo no augšas, kādas enerģijas jūs ņemat, kur jūs to ņemat?

Lūk, šī daļa ir jūsu milzīgais radīšanas potenciāls, kurš ir piešķirts cilvēkam.

Fiziskais cilvēks vēl vienkārši nav izaudzis līdz tam, bet daudzdimensionālais cilvēks līdz tam ir izaudzis. Viņš jau spēj vadīt un ņemt no šejienes savu potenciālu. Taču viņam ir jāatskaitās Visumam, kur viņš to ir izmantojis, kādēļ tas viņam.

Nevar to visu izmantot kā rotaļu, pamēģināt.

Tajā skaitā, kad jūs ārstējat sevi un citus, jūs varat izmantot, lūk, šo pašu potenciālu.

– Būs ārstēšana? (Irīna)

Lūk, tā nāk. Mums māca ārstēt sevi patstāvīgi, mums rāda, kādas mums iespējas ir cilvēkam daudzdimensionālajam.

Lūk, ejam, ejam, un kur mēs nonācām? Tā visa ir teorija, un mēs nevaram lietot praktiski, tāpēc ka neprotam. Un mums māca izmantot savu daudzdimensionālo potenciālu nevis, kā mēs saprotam, bet kā smalkie ķermeņi.

Mums māca izmantot dvēseles būtības potenciālu.

Lūk, mums rāda trešo atzaru, kurš ir potenciāls radīšanai, dziedināšanai, sevis uzturēšanai. Tā ir tā enerģija, kuru mums māca izmantot, tajā skaitā dziedināšanai.

– Pagaidām nav saprotams, kā ņemt un no kurienes šo enerģiju.

DD: Protams. Nav saprotams. Mums visu uzreiz tik padod.

Visu pakāpeniski izzinām.

Atskaitei jābūt Visuma priekšā. Ejam pa pakāpītēm.

Uzdodam jautājumu: kā šo potenciālu var izmantot tajā pirmajā atzarā, kurš esam mēs?

Pagaidām mēs izzinājām sevi šajā nozīmē. Nu, nedaudz mēs ieraudzījām sevi dvēseles līmenī, kaut ko mazlietiņ mēs sev pievienojām.

Kā gan izmantot trešo atzaru, kādēļ tu mums rādi? Lai pakaitinātu mūs, parādītu mums mūsu potenciālu un pateiktu, ka mēs esam mazi, paaudzieties pagaidām.

 

DD: Nē, protams. Es nemēģinu par jums smieties, jeb teikt, ka jūs esat mazi un neesat līdz tam izauguši. Mēs tieši tam tuvojamies. Vienkārši ne visu uzreiz. Ne visa augstākā matemātika ir izklāstīta vienā stundā, un ne uzreiz jūs būsiet ģeniāli matemātiķi vai fiziķi.

Viss tiek izzināts pamazītiņām. Un šis potenciāls cilvēkam aug, un pēc tam dvēsele pati sāk to izmantot.

Mēs pašlaik diezin vai sāksim no turienes smelt, nespēsim. Jeb spēsim?

DD: Visa lieta, kad jūs apgūsiet vēl ceturto centrālo plazmas būtni. Kad jūs kļūsiet šī būtne, tad visi trīs atzari jums būs vienlīdz svarīgi.

Tas ir, cilvēka potenciāls, dvēseles potenciāls un vielas potenciāls.

Un to vada milzīgs iekšējais serdenis. Plazma tur ir kā degoša gāze. Tā ir vertikālā daļa – ceturtais atzars, kurš ir vadošais.

DD: Bravo! Bravo!

Kaut ko mēs esam sapratuši.

Tātad, kad mēs spēsim kļūt šī vadošā būtne... mūs tuvina varenībai. Taču tā vienmēr ir saistīta ar atklāsmi, kas būs priekšā.

Pirmkārt mums ir jāzina savu darbību sekas, tas ir viens.

Un jāatbild par tām, tas ir divi. Nevar mēģināt: uzspridzinām uz Mēness atombumbu...

DD: Jau jāzina, kas būs jūsu darbības rezultātā, tāpēc mēs arī jūs apmācām. Un nesteidzieties uzreiz to visu izmantot praksē un uzreiz kļūt par Biliem Geitsiem. Kas jums ir galvā? Bagātība, veselība. Un vairāk faktiski nekā.

Iedod šo potenciālu cilvēkam, mēs viņu tā izkropļosim, izmainīsim, pa savam, cauri savām sapratnēm izvedīsim. Tāpēc mūs pie tā ved pamazītiņām.

Es domāju, ka nevajag steigties uzreiz to iegūt.

 

DD: Jūs tagad pamēģiniet ieiet šajā centrālajā būtnē, ja jūs redzat visus trīs atzarus, tas ir, tā visa ir viena būtne, centrālā un trīs atzari. Tie pat nav atzari, tās ir cilvēka iespējas.

Tas ir cilvēka potenciāls. Mēs to parādījām tādā formā, trīsdimensionālā, lai jūs varētu atdalīt vienu no otra un pētīt pēc kārtas.

Bet tagad jūs kļūstat par visu šo uzreiz, pamēģiniet. Neviens jums nesaka, ka jūs nevarat, vai, ka jums vēl ir par agru. Lūdzu, mēģiniet.

Lūk, jums tas viss parādīts un dots. Un kļūstiet par to.

Un mēs nostājamies plazmas būtnes centrā, mums tad iznāk trīs šīs potenciālās iespējas, nu, redzēsim tās kā trīs atzarus jeb trīs dažādus potenciālus.

Mums ir pašiem jātuvojas šai apzināšanai – kā un ko te izdarīt. Pie savas varenības mums ir jāpienāk, lūk, caur tādām mācībām, ar kaut ko gatavu pat nerēķinieties. Lai iemantotu varenību, ir jābūt ar atbilstošu domas potenciālu, atbilstošām vibrācijām un atbildību. Mūs audzē. Un tas ir lieliski.

Mūs ir pārstājuši ārstēt. Bet dod iespēju strādāt patstāvīgi.

Zivis ir pārstājuši dot, bet dod makšķeres, lai mēs varētu ne tikai sevi paārstēt, bet arī visus pārējos un pat planētu, es domāju.

Tas viss ir ļoti uzmanīgi un akurāti, tāpēc ka viņi saprot, kam viņi to dod. Gan, kā mēs to varam izmantot, kā mēs to varam to izkropļot, gan, kā mēs varam to nesaprast.

– Bet vai var nedaudz zivtiņas?

Zivtiņu mēs jau stundu 20 saņemam, tāpēc ka mēs atrodamies DD centrā, un viss harmonizējas, apgaismojas, noregulējas saikne starp šūnām, viss atjaunojas, izdziedinās, visi orgāni saņem pietiekamu piebarošanu, visi lauki attīrās.

Mēs jau attīrījāmies, kad mēs šeit ienācām, kaut kas tumšs no mums nāca ārā un tika aizvietots ar gaišu. Un, protams, paši seansi par sevi ir dziedinoši. Atrodoties šajās enerģijās, mēs jau izdziedināmies.

Kā dvēsele atnāk pēc zemes gūsta jeb plāna. Ko viņa dara? Viņa atjaunojas ar enerģijām. Viņu attīra, kaut ko aizvieto, atjauno. Lūk, arī pašlaik notiek tas pats. Vienkārši mūsu smadzenes ir tā vērstas, ka mums vajag pateikt, ka tagad ārstēsim aknas, bet tagad, lūk, nieres utt. Mēs esam pieraduši dalīt, bet šeit notiek sistēmiska ārstēšana, tas ir, visa organisma.

Un visos DD seansos pirmām kārtām notiek visas milzīgās vadošās sistēmas noskaņošana, lai cilvēks justos vesels.

– Nāk blīva enerģijas plūsma pa mugurkaulu.

Atļāva sev, un viņa nāk. Padomāja par to un sajuta, vērsa uz turieni savu uzmanību un saprata, ka tas notiek.

Es domāju, ka nāk ne tikai pa mugurkaulu, bet iet divējādi, man ir iespaids, ka es piepildos no visām pusēm.

– Šie atzari strādā tikai caur DD sirds centru? Un bez tā, tikai caur savu sirds centru var strādāt? (Valentīna)

Uzdodam šo jautājumu DD.

DD: Nē. Tas pagaidām ir pieejams tikai caur DD sirds centru.

Mums taču ir šī pieeja. Mēs jau to ieguvām. Mēs vienmēr varam tur pacelties. Tas mums pagaidām ir ierobežojums, jo mēs vēl esam mazuļi. DD piedāvā sevi kā mūsu potenciālu.

DD: Ienāciet, izmantojiet, paši baudiet šīs enerģijas un varat pamēģināt ārstēt.

Šo praksi mums neviens nedos. Mums tā ir jāizgudro. Tā taču ir pilnīgi jauna. Mēs ieguvām potenciālu, mums saka, lūk, mēs jums dodam.

Piemērs: cilvēkam dod naudu. Vienam iedeva – viņš iztērēja. Aizbrauca uz Kanāriju salām, nopirka skaistu mašīnu, uzbūvēja māju, un visa nauda beidzās.

Bet otrs saka: šo potenciālu es attīstīšu. Es iemācīšos izmantot šo naudu, lai tā man nekad neizbeigtos, lai tā pieaugtu. Es vēl nodarbošos ar labdarību, palīdzēšu citiem cilvēkiem. Dažādas pieejas vienai un tai pašai veltei. Lūk, mums māca otro ceļu.

– Parādījās viegla enerģija, vieglums visā ķermenī (Larisa).

DD: Nekautrējieties mani izmantot. Iemācieties šeit ienākt. Esiet Es.

Identificēšanās ar DD – tas ir mūsu potenciāls, viens no potenciāliem.

Kas ir identificēšanās? Es ieeju DD, un visas savas enerģijas izplatu Viņā un kļūstu Viņa.

Protams, es nevaru būt DD, bet kļūstu DD uz to momentu, kad es tur ieeju. Pēc tam es atkal atgriežos savā fiziskajā ķermenī.

Bet es taču varu tur ieiet. Tas tad arī ir mūsu potenciāls.

– Bet, lai ārstētu cilvēku, ir jānostājas Dievietes sirds centrā?

Ārstēt cilvēku caur tevi tā var?

DD: Bet jūsu sirds centrs ir manas enerģijas pārvadītājs.

Zināt, man ar vienu cilvēku, ar kuru es strādāju koučingā, bija tāds eksperiments. Atcerieties, DD mums deva tādas lodītes, enerģijas, pēc tam tās iesūcās kā dzīvības enerģija. Un, lūk, viņam bija tāda pats pieslēgums DD enerģijām un iesvētījums bija.

Un tālāk mēs caur viņu mēģinājām, kā viņš ārstēs. Caur rokām viņam nāk viena plūsma, vājāka. Bet, kad viņš vērš enerģiju caur sirds centru, nāk ļoti spēcīga plūsma. Tas ir, mēs paši savienojamies ar viņu, mēs kļūstam viņas pārvadītāji. Bet daudzdimensionalitāte mums ir sirds centrā.

Un, lūk, tā pati daļiņa izplata šīs enerģijas, un cilvēkā ienāk laba liela plūsma.

Tātad paši mēs varam vienkārši viņu piesaukt – tas būs viens enerģijas veids, viens ārstēšanas veids.

Bet mēs varam ieiet tur, kur ir, lūk, šīs satriecošās enerģijas. Pirmkārt, mēs paši tur savienojamies, lieliski atjaunojamies. Otrkārt, mēs no sirds centra varam, lūk, dot šo dziedināšanas plūsmu. Es pati personīgi sajutu, kā uz mani nāca tāda laba, laba enerģija.

Lūk, tā mēs varam ārstēt, piemēram.

Bet atcerieties, kā Reiki tiek dots cilvēkam. Viņš taču ne uzreiz kļūst par lielu dziednieku. Viņam ir jāapgūst šī enerģija, jāsaprot, kā tā ārstē, jāsaprot, cik viņam tā jādod, ar kādu spēku utt., vispār ir daudz visa kā, kas viņam ir jāsaprot, tas ir, pašas elementārākās lietas. Un pats galvenais – ir jāattīsta kanāls. Viņš taču arī augs, visam, ko mēs iniciējam, tam arī ir jāaug, jāpieaug. Ja mēs ar to nenodarbosimies, tas nedarbosies.

– Iznāk, ar staru?

Ar plūsmu. Visdrīzāk, ugunīgā plūsma.

Stars – tā ir gaisma, bet mēs runājam par ugunīgo enerģiju, par plazmas staru, plūsmu.

Skatieties, pat Reiki enerģiju var izmantot situācijas radīšanai.

Tā mums pašlaik ir neliela enerģija, mēs varam radīt egregoru un viņā liet enerģijas. Piemēram, skolas egregoru, manas mājas būvēšanas egregoru, ģimenes egregoru. Šo enerģiju var dot citādā veidā, kā maģiju labām lietām.

Mums tiek dots potenciāls. Ir jāsaprot, kā mēs to varam izmantot. Tas jau ir mūsu uzdevums. Un ir jāapmainās ar pieredzi, ko jūs vēlaties, lai iemācītos to pārvaldīt.

Es domāju, ka DD seansos mēs šīs mācības turpināsim. Mēs ieguvām daudz augstāku iespēju ārstēt, nekā vienkāršu pieslēgšanos pie DD, kura mums bija. Tas ir vēl nākamais solis augstās dziedniecības virzienā, visdrīzāk, mēs šeit varam mainīt cēloņus.

Bet cēloņus ir ļoti sarežģīti izmainīt, piemēram, cilvēks slimo, tāpēc ka viņš nevar piedot mātei vai tēvam. Viņam sākas onkoloģija vai kaut kas, kaut kādas izmaiņas organismā. Parastā stāvoklī to neizārstēt. Un ir jāpamēģina izmantot šo potenciālu.

Ko es varu ar to izdarīt?

Mēģini, tev iedeva, kā to var pielietot fiziskajā plānā?

Mēs varam mēģināt un sūtīt enerģijas no sirds centra, un mēģināt iedarboties uz viņa apziņu, lai viņš saprastu cēloņus un piedotu. Vai, kaut vai apzinātos, ka viņš nepiedod. Un, ka tas ir viņa slimības cēlonis. Mēs taču mēģinām izvest viņu pie cēloņa, kā normāls dziednieks. Pats galvenais ir aizvākt cēloni.

Lūk, visdrīzāk mēs varam strādāt ar kauzālo ķermeni, cēloņu ķermeni. Taču vajag to iemācīties. Lūk, mūs apmāca.

Uzdodiet jautājumus, tāpēc ka tie palīdz mums kaut ko apzināties.

DD mūs attīsta. Neko vienkārši tāpat mums nedos. Mēs vairs neesam patērētāji, bet radītāji. Apzinieties savu jauno potenciālu.

Es pašlaik jautāju par situācijas radīšanu, par mūsu vēlmju radīšanu un materializēšanu. Ko mēs varam darīt ar šo enerģiju?

Viņa smejas.

DD: Jūs varat darīt visu. Vienkārši vajag iemācīties.

Iedomājies, ka jūs, mazuļi, esat iemācījušies saskaitīt 2+2, esat apguvuši reizināšanas tabulu. Un jums tiek dota augstākā matemātika kā tas, uz ko jums jātiecas. Un jums ir jāiziet visas šīs klases, jāiemācās algebra un augstākā matemātika, tad jūs varēsiet to visu pārvaldīt.

Vispār, vajag iemācīties. Un viss tik vienkārši netiek dots.

– Bet mēs iesim iekšā ceturtajā atzarā, jeb jau esam tur?

Mēs jau tur iegājām.

– Kā ārstēt sevi?

Ieejot DD var, viņas serdenī, var ārstēt sevi. Mēs no DD Dārza pacēla uz dvēseles ugunīgo telpu.

DD: Cilvēkam ir milzīgs potenciāls un varenība. Taču jums līdz tam ir jāaiziet pašiem.

Un, lūk, mums šodien pameta kaulu, un mums ar viņu jātiek skaidrībā.

Kādēļ viņu iedeva? Un kā izmantot? Mēs katrs iesim iekšā šajā telpā pēc tam un izmantosim šo praksi.

Ļoti svarīgi ir apmainīties un dalīties kaut kādos savos atklājumos.

Tā ir burvestība, tā ir varenība. Mēs esam piegājuši tuvu klāt varenībai. Un mums ar to jātiek skaidrībā. Ja mums nav prāta, mums varenība tad arī nav dota.

Norit cilvēka apziņas attīstība, saprāta attīstība, mūsu saprāta testēšana, cik lielā mērā mēs tomēr esam pacēlušies. Vai mēs to varam saprast, vai vēl nē.

– Kā meklēt cēloņus? (Lidija)

Vai mums ir iespēja strādāt ar cēloņiem? Vai mēs no šī plāna varam šos cēloņus ieraudzīt? Jeb tas vienkārši ir kā potenciāls? Kā iziet uz cēloni?

DD: Pirmkārt, cēloņi var būt dažādi.

Cēloņi šajā dzīvē, cēloņi pagājušajā dzīvē, var pat būt dvēselē, ne dvēselē, bet mentālajā plānā (rāda man).

Tā var būt citplanētu būtņu, kuģu vai atsevišķu būtņu, pieslēgšanās cilvēkam, var būt enerģiju ņemšana no cilvēka. Daudz dažādu cēloņu. Var būt DNS mutācijas.

Labi. Tie ir cēloņu veidi.

Bet kā mēs varam ar to tikt skaidrībā? Tieši uz kādu cēloni varam iziet, teiksim, šī ir DNS mutācija, kā mēs to varam saprast?

Mēs meklēsim visos cēloņos un neatradīsim. Un kā DNS mutāciju noskaidrot?

DD: tas viss jums atklāsies pakāpeniski. Jūs gribat uzreiz visu zināt.

Tā būs atsevišķa nodarbība vai mācība. Kad mēs strādāsim jau ar augstākām enerģijām.

Tā nav fiziskā DNS, tās nav tās hromosomas, gēni, tie ir lauki.

DNS lauku vadība, un mēs varam lauka līmenī paust savu varenību, mainīt to DNS līmenī, kaut kādus laukus. Vadīt šīs struktūras.

Tie ir magnētiski lauki, mēs taču varam vadīt magnētiskos laukus, mainot magnētisko lauku struktūras. Mēs varam mainīt enerģijas.

Par kaut ko konkrētu pagaidām runas nav.

Nāk smiekli, ka mums uzreiz vajag izdziedināt vēzi, vai mums vajag izārstēt kājas lūzumu.

Visu to, protams, var, bet pakāpeniski.

Viņa atgādina, ka mums jau ir kaut kāda neliela prakse, kuru mēs saucam par kvantu ārstēšanu. Nu, vismaz apgūstiet šo līmeni, kvantu ārstēšanu, turklāt, kad jūs izmantosiet eifo-sajūtu, izmantojiet DD enerģijas. Nāk uzvedne. Mēs strādāsim citā līmenī.

Es domāju, ka mēs palūgsim DD uztaisīt seansu, kad mēs izmantosim kvantu ārstēšanu. Visi izlasiet Kinslova[3] grāmatas par kvantu ārstēšanu, tur viss ir saprotams, viss ir elementāri.

Kad es sāku strādāt ar kvantu ārstēšanu, man sāka rādīt cilvēka matricu, kur tā ir pārrauta, un sāku matricu atjaunot. Mēs varam iet tālāk, jo gan redzējums jau ir atklāts, gan enerģijas ir augstas, gan jēdzieni ir nevienkārši. Mēs varam sintezēt vairākas mācības utt.

Mēs ejam tālāk, nepastājoties pie sasniegtā. Bet sasniegtais taču ir jāapgūst.

Es sapratu, ka mums vajag veikt meistarklasi par Kinslovu.

Mēs pateicamies DD par lieliskajām jaunajām enerģijām, jaunajiem potenciāliem un varenību, kurai mēs tuvojamies.

Man kļuva ļoti interesanti, it kā ir atklājies vesels jauns plāns. Tas, par ko mēs vispār nenojautām, ka tas ir. Un pēkšņi mums atklāja un uzdāvināja. To un to, un vēl ir. Un jūs to visu varat apgūt.

Tas ir vienkārši satriecoši.

Pateicība Jums, dvēselē Lielie...

 

Pievienots 14.07.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/gde-rozhdaetsya-razum-vselennoy

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Soma https://en.wikipedia.org/wiki/Soma (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Ričards Bahs. Kaija vārdā Džonatans Livingstons (Tulk. piezīme)

[3] Skat. Frank Kinslow; Фрэнк Кинслоу http://www.koob.ru/kinslow/ (Tulk. piezīme)