Aicinām uz Semināru „Apzināta nodoma apbrīnojamais spēks”

 

Dārgie draugi-domubiedri!

Aicinu jūs uz jaunu semināru

 

„Apzināta nodoma

 

apbrīnojamais spēks”

 

16 07 17 01

 

kurš noritēs trīs etapos:

19. jūlijā – pirmais bezmaksas seminārs,

otrdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika,

otrais 26. jūlijā un trešais 2. augustā,

otrdienās,

pulksten 18 pēc Maskavas laika

 

adrese ieejai pirmajā bezmaksas seminārā

https://login.webinar.fm/sanat209

kur mēs aplūkosim mūsu ierobežojumus, augstu vibrāciju uzturēšanas paņēmienus, uzzināsim, kāpēc augstas vibrācijas veicina savienošanos ar Augstākajiem Es un uztur apmierinātības ar dzīvi, prieks, veselības un ilga mūža augstu līmeni.

Pēc pirmā bezmaksas ievada semināra būs divi maksas semināri, kuri noritēs

26. jūlijā un 2. augustā, otrdienās

pulksten 18 pēc Maskavas laika

Semināros mēs uzsākam augstāko zināšanu, atnākušu no Būtības, sauktas par Ābramu, praktisku pielietojumu. Šīs zināšanas ir atnākušas caur čenelingu, un turklāt tās ir ļoti tuvas zemes plānam, pietuvinātas zemes cilvēku ikdienas domām, rūpēm un problēmām.

Tās ir par svarīgo – kā mums tikt galā ar to, ar ko mēs pagaidām tikt galā neesam iemācījušies.

Tās ir par to, kā pēc vibrācijām atšķirt mūsu domas, vārdus un darbības.

Par to, kā iemācīties uzturēt augstas vibrācijas un saprast starpību, kad tu ej plūsmā, un kad airē pret Būtības visuma enerģijas plūsmu.

Mūsu semināriem uzstāda svarīgus mērķus – iemācīties dzīvot augstās vibrācijās.

Saprast, kādēļ mums to vajag.

Tikt skaidrībā, kad tās nosēžas un kā tās atkal pacelt.

 

Atcerēsimies SK vārdus – izmaini savas domas, un kļūsi Dievs.

Kā izmainīt domas, viņš tolaik neteica. Un mums likās, ka mēs zinām, kā vadīt mūsu domas un kādēļ. Mūsu semināros mēs uzzināsim vēl ļoti daudz šajā sakarā, un ne tikai no Ābrama mācības.

 

Mūsu nodarbību procesā mēs aplūkosim trīs mūsu vēlmju materializācijas likumus ar konkrētiem šo likumu darbības piemēriem, lai iemācītos tos pielietot dzīvē.

Mēs aplūkosim arī mūsu ierobežojumus un bailes, kuras spilgti izpaužas, kad mēs domājam un darbojamies.

 

Sniegšu tikai viena piemēra fragmentu no Hiksu grāmatas[1]:

Piemērs: „Mans organisms dod signālus, ka ne viss ir kārtībā. Patiesību sakot, es esmu tik nevesela, ka speciālists man uzstādīja satraucošu diagnozi, un tagad man ir bail.” Bailes, kuras jūs izjūtat tamlīdzīgās situācijās, ir viegli saprast, taču tomēr jūs tās izjūtat, bet bailes norāda uz to, ka jūs esat vērsti pret straumi. Šeit ir viegli aizmirst, kādam jābūt jūsu īstajam uzdevumam, jo eksistē daudz daudzveidīgu viedokļu, kādu darbības veidu jums vajadzētu izvēlēties.

Ir uzrakstīts simtiem grāmatu par jums uzstādīto diagnozi, taču mēs gribam jums palīdzēt atbrīvoties no apjukuma sakarā ar to, kādas darbības jums vajadzētu uzsākt, un palīdzēt noteikt, vai jūs dodaties augšup vai lejup pa straumi.

...mēs gribam, lai jūs saprastu: vienīgais, par ko jums tagad vajag aizdomāties, ir: vai es peldu lejup vai augšup pa straumi? Un, ja jūs ļausiet sev apstāties tikai pie šīs domas, jūs spēsiet sākt virzīties uz jūsu veselības stāvokļa uzlabošanos, ko jūs tā vēlaties. Citiem vārdiem, jums nav par ko domāt, izņemot: šajā konkrētajā momentā es stāvu ar skatu uz uzlabošanos vai, novērsies no tās?

Un emocijas, kuras jūs izjūtat, dos jums uz to atbildi.

Pūliņi, kuri jums ir vajadzīgi, lai noteiktu, vai jūs virzāties augšup pa straumi (prom no vēlamā atrisinājuma), vai lejup (virzienā uz to), dažādiem cilvēkiem atšķirsies, atkarībā no tā, cik ātri plūst jūsu Plūsma. Piemēram, kad jums ir uzstādīta nopietna, jūsu dzīvību apdraudoša diagnoze, bet jūsos joprojām ir stipras dzīves alkas, jūs ļoti stipri vilks pret Straumi (tas ir, jūs jutīsiet stipras bailes), ja jūs koncentrēsieties uz savu diagnozi. Bet, ja jums vairs nav pārāk interesanti turpināt dzīvi fiziskajā plānā, jūsu satraukuma sajūta būs daudz vājāka.

Tāpēc emocijas, kuras jūs izjūtat šajā momentā, liecina jums par divām lietām:

 (1) par to, cik ātri plūst jūsu Plūsma, jeb, cik stipri jūs vēlaties noteiktu rezultātu,

un(2) kādā virzienā jūs virzāties Plūsmā.

Sākuši tuvāk aplūkot šo piemēru, mēs gribētu, lai jūs padomātu, lūk, par ko: pat doma par izdziedināšanos ved pret straumi, tāpēc ka paredz slimības pārvarēšanu. Sajūtiet starpību starp „uzvaru pār slimību” un „atļauju būt sev veselai”. Mēs piedāvājam jums vairākus apgalvojumus, kuri parasti tiek izteikti tādos gadījumos. Paskatieties, vai jūs jūtat, kurp tie ir vērsti: pa straumi vai pret straumi.

Tā ir ļoti briesmīga diagnoze (Pret straumi)

Man vajadzēja labāk rūpēties par sevi (Pret straumi)

Tā ir iedzimta slimība.(Pret straumi)

Ārstēšanās paņēmienu izvēle nav pievilcīga (Pret straumi)

Kā es te nokļuvu?(Pret straumi)

Kāpēc tas notika ar mani?(Pret straumi)

 

Mēs mācīsimies vienmēr airēt pa straumi, praktizēsimies ar jums pareizi uzstādīt mūsu nodomus un vājināsim baiļu un ierobežojumu tvērienu.

Mēs mācīsimies vienmēr peldēt pa straumi, lai vienmēr būtu veseli, skaiti, pievilcīgi un priecīgi.

Mēs arī pakāpeniski nonāksim pie mūsu dabiskajiem mērķiem.

Pilnīgākā apjomā mērķu uzstādīšanai un darbam ar mērķiem būs veltīts nākamais seminārs, kurš noritēs augustā.

Aicinām jūs uz mūsu otrdienām! Domāju, ka mēs ar jums pavadīsim laiku ar lielu labumu sev un saviem tuvuniekiem!

Ar mīlestību, Natālija.

Viena semināra cena 1400 rbļ. bez ieraksta

un 1600 rbļ. ar ierakstu.

 

Divu semināru cena ar atlaidi

2 400 rbļ. (2600 rbļ. ar ierakstu)

Džerijs Hikss:

Pirms daudziem gadiem es nolēmu pārlasīt to, ko uzrakstījis viens no pašiem godājamākajiem divdesmitā gadsimta ģēnijiem. Viņš, piemēram, ir teicis: „Vairums cilvēku izmanto mazāk par vienu procentu no viņos ieliktā potenciāla. Deviņdesmit deviņi procenti paliek neskarti un neatklāti visu dzīves laiku.” 

Interesanti, vai jūs kādreiz esat aizdomājušies, cik daudz prieka un laimes jūsos ir ielikts? Vai jums ir ienācis prātā, ka pat pašos laimīgākajos savas dzīves momentos jūs neizjutāt pat mazu tiesu no tā prieka, kuru jūs patiesībā varat just?

Droši vien bija momenti, kad jūs jutāties lieliski un izskatījāties vienkārši teicami. Bet vai jūs tad domājāt, kas viss varēja būt daudz labāk? Un vai jūs zināt, ka pašas apburošākās attiecības, kuras jums bija pagātnē, – tā ne tuvu nav robeža? Jūs priekšā var gaidīt vēl augstākas, radošākas un apgarotākas attiecības ar pašiem neparastākajiem cilvēkiem. Vienkārši ielaidiet viņus savā dzīvē.

 

Semināru apmaksas noteikumi:

1. Visvienkāršākais pārskatījuma variants Krievijā - uz kartes kontu jebkurā Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27994

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union vai Golden Crown uz vārdu Котельникова Наталья Николаевна, Екатеринбург.

 

Pēc apmaksas jebkurā gadījumā jūs man sūtāt vēstuli uz adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un paziņojat semināra datumu un apmaksas veidu. Atbildes vēstulē es jums atsūtu adresi un paroli uz semināru(iem).

16 07 17 02

 

Pievienots 17.07.2016, atjaunots 19.07.2016

http://sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/priglashaem-na-seminar-udivitelnaya-sila-osoznannogo-namereniya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Jerry Hicks. The Amazing Power of Deliberate Intent; Джерри Хикс. Удивительная сила осознанного намерения. Учение Абрахама http://www.koob.ru/jerry_hicks_esther_hicks_abraham/the_amazing_power_of_deliberate_intent (Tulk. piezīme)