Print

„Apzināta nodoma apbrīnojamais spēks”

16 07 09

2016. g. 19. jūlijā

pulksten 18 pēc Maskavas laika

Sanata Kumaras Skola

aicina jūs uz semināru

„APZINĀTA NODOMA APBRĪNOJAMAIS SPĒKS”

(Ābrama mācība un daudz kas cits)

Ieeja bez maksas

Grāmatas „Ābrama Mācība” autors Džerijs Hikss[1] raksta: „Vai jūs kādreiz esat savu attīstību mēģinājuši aplūkot notikumu, kuri atnesuši jums pilnīga iekšēja apmierinājuma sajūtu, gaismā?

Vai jūsu atmiņas, kura glabā patīkamas atceres, „albumā” ir iespiestas domu ainas ar tiem momentiem, kad jūs it kā kaut kas bīdīja izpildīt pašas ilgotākās vēlēšanās?

Vai jūs kaut kad esat atcerējušies – jūtot, kā jūs pārpilda pateicība, – cilvēkus, grāmatas vai apstākļus, kuri gluži kā spožs uzliesmojums apgaismoja jūsu ceļu un uzdāvināja jaunu skatījumu uz dzīvi?

Sauciet šos mirkļus par pagrieziena momentiem jeb par krustcelēm, jeb par norādītājiem dzīves ceļā. Iespējams, jūs pat teiksiet, ka tie bija Labuma tiešas uztveres lakmusa papīriņi, iespējams, bet vai tad jūs nejūtat, cik pozitīvi tie ietekmēja jūsu dzīvi?

Ir zināms, ka vārdi nevar iemācīt – māca tikai dzīve. Un tomēr jums priekšā ir vārdu, varenu vārdu grāmata, un tagad jūs gatavojaties tos izlasīt. Vārdus, kuri neticami paplašinās jūsu apvāršņus un saformēs jaunas, pozitīvas pārliecības. Un šīs pārliecības – atbilstoši Visuma dabiskajiem likumiem – uzdāvinās jums pilnīgi jaunu un laimīgu pieredzi. Jums atklāsies apbrīnojamas un varenas zināšanas, kuras jums vienmēr ir bijušas tik vajadzīgas. Tās pašas zināšanas, kuras jūsu dzīvē ienesīs prieku un laimi.

Pirms daudziem gadiem es nolēmu pārlasīt to, ko uzrakstījis viens no pašiem godājamākajiem divdesmitā gadsimta ģēnijiem. Viņš, piemēram, ir teicis: „Vairums cilvēku izmanto mazāk par vienu procentu no viņos ieliktā potenciāla. Deviņdesmit deviņi procenti paliek neskarti un neatklāti visu dzīves laiku.”

Interesanti, vai jūs kādreiz esat aizdomājušies, cik daudz prieka un laimes jūsos ir ielikts? Vai jums ir ienācis prātā, ka pat pašos laimīgākajos savas dzīves momentos jūs neizjutāt pat mazu tiesu no tā prieka, kuru jūs patiesībā varat just?

Droši vien bija momenti, kad jūs jutāties lieliski un izskatījāties vienkārši teicami. Bet vai jūs tad domājāt, kas viss varēja būt daudz labāk? Un vai jūs zināt, ka pašas apburošākās attiecības, kuras jums bija pagātnē, – tā ne tuvu nav robeža? Jūs priekšā var gaidīt vēl augstākas, radošākas un apgarotākas attiecības ar pašiem neparastākajiem cilvēkiem. Vienkārši ielaidiet viņus savā dzīvē.

 

Pievienots 09.07.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/udivitelnaya-sila-osoznannogo-namereniya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Jerry Hicks. The Amazing Power of Deliberate Intent; Джерри Хикс. Удивительная сила осознанного намерения. Учение Абрахама http://www.koob.ru/jerry_hicks_esther_hicks_abraham/the_amazing_power_of_deliberate_intent (Tulk. piezīme)