Sieviešu rinda gāja ļoti tālu pie vec, vec, vec...

Šī vēstule atnāca pēc Diženās Dievietes dziedināšanas seansa, kurš notika 2016. g. 18. maijā.

Sveicināti, Natālija Nikolajevna!

Paldies Jums liels par seansu 05.18. Gribu dalīties atgriezeniskajā saiknē. Pēc seansa no 20:00 līdz diviem naktī cieši gulēju. No diviem naktī līdz sešiem rītā biju ļoti aktīva un enerģiska un varēju pagulēt tikai no sešiem rītā līdz divpadsmitiem dienā. Gan naktī, gan dienā bija sajūta, ka es atrodos Diženās Dievietes sirds centrā, bet iekšējā skata priekšā karājās ekrāns, uz kura es redzēju aizkuņģa dziedzeri zelta krāsā ar melniem ielāsmojumiem. Es tos mēģināju aizvākt ar savu gaismas staru, taču rezultāts bija uz laiku.

Dienas otrajā pusē 05.19 es izgāju ārā un, sēžot uz soliņa, nolēmu pamēģināt pastāvīgi veikt dziedināšanas seansu ar Diženo Dievieti. Es lūdzu par 2. tipa diabēta, kuru velku kopš 2009. gada, izārstēšanu. Bilde uz iekšējā ekrāna nomainījās, aizkuņģa dziedzeris kļuva melns un apogļots. Ilgi meklēju atbildi un pēc tam sapratu, ka tas nav mans, bet māmiņas (viņa aizgāja 64 gados 1994. g. no 2. tipa diabēta).

05.20. es atkal vērsos pēc palīdzības pie Diženās Dievietes. Mēs strādājām stundas divas. Pirmais, ko es sapratu (ko nojautu), ka diabēts ir karmisks, pa sieviešu līniju. Cēlās augšā sieviešu rinda, tumša, sākumu nevarēja redzēt, gāja ļoti tālu pie vec, vec, vec...

Pēc tam es izdzirdēju jūsu balsi, Natālija Nikolajevna: meklējiet pirmcēloni. Es atradu – sava sievišķā aspekta zaudēšana, savas sievišķās Dievietes būtības, skaistuma nepieņemšana, neprasme mīlēt sevi. Tikko kā es atradu, parādījās Karmas Valdnieku Padome, kura atļāva karmu aizvērt un apturēt to. No kaut kādas piedurknes uzreiz sāka nākt zelta plūsma kā upe, sāka iet pa cilvēku rindu. Un man pats negaidītākais, parādījās māmiņa, mēs apkampāmies, priekam un sajūsmai nebija robežu. Šis prieks manī ir līdz šim.

Apkārt bija daudz figūru, mēs pamēģinājām nostāties aplī, centrā bija uguns, un viņā sadega viss, ko katrs kaut ko meta.

Diženā Dieviete smaidīja, un visi bija laimīgi. Uz iekšējā ekrāna melnais apogļotais aizkuņģa dziedzeris nez kāpēc sabira tikai nākamajā dienā.

Procesa gaitā es mēģināju iesaistīt “piedurkņu” enerģijas. Kad es nolēmu ieiet vertikālajā piedurknē, es sapratu, ka stāvu baltas masas priekšā, kura bija līdzīga mākonim. Es iegāju šī mākoņa centrā un sapratu, ka pati esmu kļuvusi par šo mākoni. Bija statiskums, nekādu emociju, nekādas kustības, taču saprāts bija.

Es pajautāju: tu vadi trīs piedurknes, parādi! Un pēkšņi trīs horizontāli stari savienojās un tika pa centru pārsieti ar zeltainu lentu, pušķi astoņnieka veidā, man vēl parādījās doma: “kā žagaru saišķis”.

Lai cik es neuzdevu jautājumus – kādēļ, kā strādāt, kādam nolūkam tas un pārējais, visam nāca atbilde apmēram “noskārsti, kā saka, pati”.

Galu galā es sevi nomierināju ar to, ka zināšanas vēl nav atpakojušās.

Pateicos visiem par visu, un ar to viss beidzās.

 

Taču man palika daudz jautājumu. Drīkst, es tos uzdošu.

1. Nav ērti seansā dot atgriezenisko saikni. Tā es, šķiet, palaidu garām galveno. Nenoklausījos, ar ko horizontālās piedurknes atšķiras cita no citas, jeb tām visām ir viens uzdevums.

2. Atskaitīšanās Visuma priekšā, un kā to dot, kādā formā.

3. Diženo Dievieti katru reizi uzdevumam vajag uzlūgt, jeb var ar viņas sirds centru saplūst uz visiem laikiem, mēs taču atrodamies Vienotībā, jeb tas ir kas cits.

Es varu atbildes saņemt kluba nodarbībās. Pateicos Jums.

Ar cieņu Valentīna.

 

Dārgie draugi! Pateicos Valentīnai un jums par jūsu atsauksmēm. Tās man palīdz saglabāt uzticēšanos savam darbam un saprast, ka tas ir vajadzīgs ne tikai man.

Kas attiecas uz jautājumiem, kurus uzdeva Valentīna, atbildēšu uz tiem Sanata Kumaras Klubā, kurš notiks 2016. gada 13. jūnijā pirmdien pulksten 18 pēc Maskavas laika.

Kluba Tēma – atbildes uz jautājumiem, kas jūs satrauc, un piedalīšanās īsā meditācijā.

Jūs dalībā šajā dienā būs bez paroles,

jūs ejat iekšā pēc adreses

https://login.webinar.fm/ru/login/sanat209/

un vienkārši rakstāt savu vārdu.

Jūs varat arī ierosināt mūsu tikšanos tēmas. Padomājiet, kas jūs satrauc, kas jums liekas interesants visiem? Rakstiet!

Un uz tikšanos!

 

Pievienots 08.06.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/sherenga-zhenschin-uchodila-ochen-daleko-k-pra-pra-pra

Tulkoja Jānis Oppe