Kuģa Zeme kurss ir nokoriģēts

16.05.03.

Dārgā Māte Zeme! Lūdzu tev atbildēt! Kas ar Tevi nesen notika?

Nav atbildes.

16 05 03 01

Zemes magnētiskai lauks pēc Magnetosfēras sabrukšanas uz divām stundām 16.04.23. 05:37:05 UTC

 

Es vēršos pie Saules Brālības. Lūdzu atbildēt uz jautājumu, kādi procesi notiek ar Zemi?

Zeme izgāja no portāla, no dimensijas, kura atdalīja viņu no citām pasaulēm. Planēta kļuva atvēta, pieejama gaišajām pasaulēm un apziņām. Notika izvērsums un Cilvēces apzinātātības galīgā atklāšanās. Tagad tā ir nostājusies vienā rindā ar galaktisko apziņu, un tika paša gara tumsība ir šķērslis, lai apgūtu jauno visumā.

Kas izmainījās uz planētas pēc izvērsuma?

It kā jūs no moskviča būtu pārsēdušies BMW. Atvērās jauni enerģijas avoti, kļuva pieejams tas potenciāls, kurš bija aiz zemiešu iespējām, kuru jūs tagad varat apgūt. Mēs nekavējāmies uzreiz izpētīt šīs jūsu iespējas un nonācām ar jums līdz Avota absolūtajai apziņai (21.-22. aprīlī).

Tādā ceļojumā jūs paši nespētu apgūt šo ceļu, bet kopīgi, saliekot kopā mūsu un jūsu pūles (mūsu Saules Es), mēs spējām apjēgt Absolūta tīro apziņu. Ceļš ir iemīts, un, domājam, tas viss vēl un vēl tiks apgūts un atklāts apziņai.

Kāpēc Māte-Zeme neatbild? Es viņu jūtu kā pusmiegā, it kā viņas apziņu dziļā meditācijā.

Norit planētas apziņas nomaiņa. Notiek apziņas atklāšanās, transformēšanās un pārveidošanās process.

Ko mums ir svarīgi zināt šodien?

Process beidzas. Viss pagāja sekmīgi. Iedomājies, ja mēs jūs brīdinātu, cik daudz negatīva uzreiz būtu izliets uz planētu! Idejas par pasaules galu uzrodas un uzputojas gandrīz vai katru dienu!

Jā, dažādi pareģojumi birst kā no pārpilnības raga.

Mēs varam teikt, ka, lūk, viņš, Pasaules Gals, ir noticis! Zeme apvēlās un izvērsās uz āru.

Tātad pa to laiku, kad MP[1] gāja uz otru pusi, Zeme iztaisīja kūleni?

Tas nav tā, kā tu domā. Tas nav FIZISKS kūlenis. (Rāda): No planētas centra parādījušās divas „rokas”, vērstas uz polu pusi, kā tora piltuves. Sākumā notika viens izvērsums, ka MP gāja uz pretējo pusi (tora slāņu polaritāte ir vērsta uz pretējām pusēm, + mainās uz -). Kad notika iziešana no šī starpslāņa, jūs ieraudzījāt, kā MP gāja atpakaļ, bet pēc tam iziešana uz vēl vienu slāni, tagad jau normālā virzienā. Notika iziešana no vecā tora kakla, jūs izlēcāt jaunā visuma līmenī, smalkākā.

Bet pēc idejas mums tagad ir jāierauga astrālā pasaule?

Tam vajadzīgi astrālie sajūtu orgāni, kur jums pakāpeniski attīstīties.

Bet bērni astrālu redz savām acīm. Viņi tad nu redzēs visu tā, kā ir?

Jūsu astrālā pasaule ir jums attīrīta. Un tajā pagaidām maz, kas ir.

Ko nozīmē „mūsu astrālā pasaule”? Un zemes, ūdens, koku gari?

Pamēģini, atrodi viņus un sāc sazināties. To tu vari, un tagad var katrs iezemietis.

Tas ir kā agrāk – cilvēkiem bija spēja saprast dzīvnieku un putnu valodu?

Jā, pilnīgi pareizi.

Bet tie, kas ir uz planētas, visi pārgāja uz astrālo plānu?

Izveidojās jauna plūsma, nesaistīta ar veco pasauli. Tā nav atgriešanās, bet kustības turpinājums, vienkārši kurss ir izmanījies.

Mēs jau esam rakstījuši, ka planētas kurss ir izmainījies, pirms gada vai vairāk. Kas ir tagad?

Kurss jau vairākas reizes ir koriģēts. Un vēl būs impulsi, jau jaunajā realitātē.

Kāpēc zemieši neko nejūt ar fizisko ķermeni?

Kā kurš. Kāds ir pamanījis, kāds nav pamanījis. Maz uz planētas ir tādu, kas var pamanīt to, kas notiek smalkajā plānā. Vienkārši mainās pašsajūta, notiek enerģijas zušana, citas sajūtas. Taču cilvēka fiziskā enerģija netiek izmantota apvērsumam planetārajā kursā. Un vispār daudzdimensionālā Cilvēka enerģija te nav iesaistīta.

16 05 03 02

Bet kas ir šī plankuma ceļošana uz Saules? Parasti plankumi pārvietojas pa horizontāli?[2]

Tas arī ir Saules kursa koriģēšanas process.

Kā izmainīsies ūdens?

Pagaidām nekā. Bet nākotnē ļoti spēcīgi. Ūdens ir apziņas konservācijas noturošs faktors, lai apziņas maiņas process noritētu lēni. Principā, ūdens jau ir pārveidots atomu līmenī.

(Rāda ūdens molekulu pirms un pēc izmainīšanās. Vecā molekula ir maza un mirdzoša, Jaunā molekula ir milzīga, patumša un nav atsevišķa, it kā ar nesaraujamām saitēm būtu saistīta ar citām tādām pašām molekulām. Uzreiz rodas Vienotības lauka apziņas tēls.)

Es vairs neredzu atsevišķu molekulu, bet lauku. Viņš ir vienkārši milzīgs, bet tajā ir mazāk gaismas. Kāpēc?

(Rāda vairākus slāņus. Tas, ko es sākumā ieraudzīju, parādījās blīvā plāna vietā. Bet ir arī mirdzošāki un vienkārši apžilbinoši astrāla lauki, citos blīvumos.)

Man agrāk bija radies priekšstats, ka astrāla realitāte ir piesātināta ar ūdeni. Daži pareģojumi saka, ka ūdens aizies no planētas. Vai tā ir?

Tas attiecas uz to planētu, kuras zem jums vairs nav. Šajā dimensijās viss būs normāli, baidīties nav no kā.

Ar ko bija saistīti pareģojumi par planētas daļu applūšanu? Ar šo Pāreju?

Tas bija viens no variantiem, pilnīgi reāls. Taču tas ir jau aiz muguras.

Ko var teikt par to, kā ir izmainījies Saules un citu planētu kurss?

Lineārā priekšstatā tas izskatās kā kursa maiņa par 90 grādiem.

Tāpēc ka tā ir dimensijas maiņa visai Saules sistēmai?

Apmēram tā.

Vidējā apļa strāva paplašināsies?

16 05 03 03   16 05 03 04

 

Ne gluži tā. Izmainīsies dimensija un pati matērija.

Kurš vada dimensiju maiņas procesu? Kurš pārbīda zvaigžņu un planētu kursus?

Cilvēce smalkajos plānos. Tas ir vajadzīgs pašai cilvēcei, un šī virzība ir saistīta ar cikla pabeigšanu, hierarhijas maiņu un apziņas izaugsmi. Jaunās hierarhijas jaunais kurss – planētas vešana pie Radītāja Plāniem: vislielākā pašapzināšanās, pašatdeve un pašizteiksme visiem.

Bet man likās, ka tā būs nevis individuālā apziņa, bet kolektīvā?

Pagaidām grupveida, kolektīvā būs nākamajā plānā. Tieši grupās būs radoši apstākļi un izteiktākas iespējas jaunradei.

Vai paliks korporāciju jūgs?

Korporācijas – tā ir jūsu izvēle. Jums neviens tās neuzspieda. Un jūs tieši tāpat varat no tām atteikties.

Eksistējošajos apstākļos tas praktiski nav iespējams.

Jau pirms simts gadiem tas bija iespējams, un cilvēce bija dzīva un nejuta, ka bez korporācijām nav dzīves. Viss reiz beidzas. Tas ir laika un apzinātības jautājums.

 

Kaut kas ietekmē visu saules sistēmu (video)

https://www.youtube.com/watch?v=Km3uhv6oVWg

http://www.conspirology.org/2015/08/solnechnaya-sistema-period-rezkix-izmenenij.htm

Saskaņā ar zinātnieku pētījumiem šodien Saule, tāpat kā visa Saules sistēma kopumā, piedzīvo mutāciju, mainās pilnīgi bezprecedenta veidā. Šo izmaiņu fiksēšana pētniekus pārlecina par to, ka viņi saduras ar tāda veida izmaiņām, kādas agrāk novērot nav nācies. Pētījumi rāda, ka gan pati Saule, gan mūsu sistēmas planētas pārdzīvo fiziskas izmaiņas paātrinātā tempā. Tajā skaitā mainās šos debesu ķermeņus aptverošā atmosfēra. Ir zināms, ka pēdējo 100 gadu lakā Saules magnētiskais lauks ir mainījies. Piemēram, doktors Maiks Lokvuds (Mike Lockwood) no „Rutherford Appleton National Laboratories” Kalifornijā vēsta, ka kopš 1901. gada Saules magnētiskais lauks kopumā ir pastiprinājies par 130%.

MĒNESS. Zemes pavadonim manāmi ir sākusi formēties sava atmosfēra: ap Mēness virsmu, 6 000 kilometru augstumā, parādās atmosfēras apkārtne no nātrija, kas agrāk nebija novērojams.

MERKŪRS. Uz šīs Saulei vistuvākās planētas pilnīgi negaidīti tika konstatēti polārie ledi, kopā ar ļoti spēcīgu iekšplanētas magnētisko lauku.

VENĒRA. Šīs otrās no Saules virsmas planētas atmosfērā pēdējos 40 gados tika fiksētas globālas izmaiņas, tajā skaitā – polārblāzmu spilgtuma palielināšanās par 2500%.

MARSS. Uz Saules sistēmas ceturtās planētas pēdējā laikā tiek atzīmēta „globālā sasilšana”, liela mēroga planetāra rakstura vētras, kā arī polāro ledu kušana.

JUPITERS. Atzīmēta planētu ielencošo plazmas mākoņu spožuma palielināšanās par 200%. Joslas šīs gigantiskās planētas atmosfērā acīmredzot ir izmainījušas krāsu, Jupitera karsto punktu radiācijas izstarojums te pazuda, te atkal pastiprinājās; turklāt pats mākoņu biezums atmosfērā te palielinās, te pavājinās.

(http://www.nature.com/nature/journal/v428/n6985/abs/nature02470.html)

SATURNS. Apmēram pēdējo 30 gadu novērojumu laikā ir atzīmēta planētas ekvatoriālo gredzenu griešanās ātruma palēnināšanās, kuru paralēli pavada neizskaidrojams rentgena starojuma lēciens, kurš notiek no Saturna ekvatora zonām.

URĀNS. Šī planēta, kurai agrāk bija ļoti mierīga atmosfēra, šodien raksturojas ar ļoti spēcīgām izmaiņām.

NEPTŪNS. Tiek atzīmēta planētas atmosfēras mirdzēšanas spožuma palielināšanās par 40 procentiem. (http://news.mit.edu/1998/triton)

PLUTONS. Tiek atzīmēta planētas atmosfēras spiediena palielināšanās par 300 procentiem, Plutonam vienlaikus attālinoties no Saules (http://news.mit.edu/2002/pluto)

Read more: http://www.conspirology.org/2015/08/solnechnaya-sistema-period-rezkix-izmenenij.htm

Visbeidzot ZEME. Uz mūsu planētas tiek atzīmētas visā pasaulē visiem novērotājiem acīmredzamas laika apstākļu izmaiņas, kā arī ģeogrāfiskas izmaiņas. Ir atzīmēta Zemes ass izmaiņa. Kopumā uz Zemes kopš 1875. līdz 1975. gadam vulkāniskā aktivitāte ir pieaugusi par 500%, kopš 1973. gada zemestrīču daudzums ir pieaudzis par 400%. Saskaņā ar doktora Dimitrijeva pētījumiem, salīdzinot ar 1963.-1993. gadu periodu, šodien stihisko nelaimju – orkānu, taifūnu, noslīdējumu, cunami un tml. kopējais skaits – ir pieaudzis par 410%. Turklāt Zemes magnētiskā lauka aktivitāte manāmi samazinās. Šīs aktivitātes pazemināšanās sākās apmēram pirms 2000 gadiem, bet tās samazināšanās ātrums sāka strauji pieaugt apmēram pirms 500 gadiem. Bet apmēram pēdējo 20 gadu periodā Zemes magnētiskais lauks turklāt pieņēma nepastāvīgu raksturu (http://grahamhancock.com/phorum/read.php?3,665059,665059#msg-665059; http://news.berkeley.edu/2014/10/14/earths-magnetic-field-could-flip-within-a-human-lifetime/).

Turklāt zinātnieki ir atzīmējuši Saules vainaga elektromagnētiskā izstarojuma divkāršošanos pēdējo 100 gadu laikā (http://www.nature.com/nature/journal/v399/n6735/full/399437a0.html; https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Lockwood_%28physicist%29).

Šodien tiek atzīmēta Saules vislielākā aktivitāte pēdējo 8000 gadu laikā (https://www.mpg.de/research/sun-activity-high). Tiek atzīmēta arī aktīva Saules iedarbība uz globālajām un reģionālajām klimatiskajām izmaiņām (http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs10712-012-9181-3).

Turklāt videofilmas autori atsaucas un krievu zinātnieku pētījumiem, konkrēti – uz augstāk minēto ģeoloģijas un mineraloģijas profesoru Alekseju Dmitrijevu (http://www.tmgnow.com/repository/global/planetophysical.html), kuri savās angliskajās publikācijās pārliecinoši pierāda, ka Saules sistēmu planētu atmosfēra patiešām sāk pārdzīvot visai aktīvu izmaiņu periodu.

Tagad jautājums, kā attiekties pret šeit izklāstītajiem faktiem? Atzīmēšu, ka attieksme var būt divējāda.

No vienas puses, cilvēce ļoti maz zina par mūsu apkārtējo pasauli. Un zinātnieki šajā ziņā nav izņēmums. Tas nozīmē, ka videofilmā parādītās izmaiņas nevar būt un nav liecība par starplanetāra mēroga katastrofu tuvošanos.

No otras puses, augstāk uzskaitītie fakti paši par sevi atsevišķi nav nemaz tik jauni. Taču, savākti vienkopus, viņi zīmē ainu, ka mūsu Saules sistēmā patiešām notiek spēcīgas pārmaiņas. Pie kā šīs izmaiņas vedīs – jautājums, kā saka, ir interesants. Atbilstoši mēs tajās neko izmainīt nevaram, taču mēs spējam uzmanīgi tās vērot un apzināties šo izmaiņu realitāti. Kas pats par sevi nav nemaz tik slikti. Jebkurā gadījumā tiem cilvēces pārstāvjiem, kuri vēl nav aizmirsuši domāt patstāvīgi…

Read more: http://www.conspirology.org/2015/08/solnechnaya-sistema-period-rezkix-izmenenij.htm

 

Pievienots 03.05.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/kurs-korablya-zemlya-skorrektirovan

Tulkoja Jānis Oppe


[1] MP – magnētiskā plūsma. Skat. Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Zemes magnetosfēras krahs uz pāris stundām http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/826-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-zemes-magnetosferas-krahs-uz-paris-stundam (Tulk. piezīme)

[2] Saules plankumi – tie ir tumši veidojumi uz Saules diska. Kā zināms, plankumu skaits un to aizņemtais laukums periodiski mainās, kaut arī ne pārāk precīzi, 11 gadu periodā. Katrā ciklā tie rodas Saules ekvatora abās pusēs, apmēram 30’ platuma grādos, un samērā ar to skaita palielināšanos parādās arvien tuvāk un tuvāk ekvatoram. Mirstošā cikla pēdējie plankumi parādās gandrīz pie paša ekvatora, taču polu tuvumā to nav nekad. Plankumi parasti parādās grupās, kurās notiek nepārtrauktas izmaiņas: parādās jauni plankumi, vecajiem mainās formas, bet visbiežāk tie skaldās daļās un pakāpeniski izzūd. Attīstīts plankums sastāv no tumša ovāla – tā sauktās plankuma ēnas, aptverts ar gaišāku šķiedrainu tīmekli. Tipisks plankums aizņem apm. 350·10-6 no Saules redzamās pussfēras, ēnas diametrs – apm. 17.5 tūkst. km, pusēnas – apm. 37 tūkst. km. Vissīkākajiem S.p. – porām – diametrs ir apmēram 1000 km, pašu lielāko novēroto S.p. izmēri ir lielāki par 100 tūkst. km. Sīkie plankumi bieži eksistē ne ilgāk par 2 diennaktīm, attīstītie – aptuveni 10-20 diennaktis, bet pašus lielākos var novērot līdz 100 diennaktīm. Krievijā un citās valstīs notiek plankumu un citu parādību uz Saules ikdienas reģistrācija. http://schools.keldysh.ru/school1413/astronom/egorova_mar/str7.htm

Līdz ar Saules griešanos saules plankumi pārvietojas no diska vienas malas uz otru apmēram 10 diennakšu laikā. (Skat. video, kura parādīts, kā saules plankumi pārvietojas pa horizontāli.) http://spaceon.ru/poverxnost-solnca-temperatura-na-poverxnosti-solnca/