Gadījumi no konsultācijām

16 05 02 01

Kā praktizējoša konsultante varu teikt, ka ne vienmēr savstarpējo attiecību ģimenē vai darbā slikts raksturs ir atkarīgs no jums. Dažreiz nepieciešama iejaukšanās daudzdimensionālā līmenī.

Lai cik tādi cilvēki nestrādātu ar uzvedības uzlabošanu vai apzinātības transformāciju, rezultāts neuzlabojas vai atgriežas. Eksistē kaut kas, kas cilvēkam traucē uzlabot veselības un rakstura stāvokli. Šeit sniegti daži gadījumi no prakses.

***

Māmiņa, kura atradās pie manis koučingā, atveda uz konsultāciju savu meitu.

Meita slimo, pēdējo divu gadu laikā trešo reizi iet uz operāciju, saistītu ar sievietes funkciju traucējumu.

Šķīrusies, ir bērns.

Aura gandrīz visa ir tumša. Pati sieviete izskatās slikti un nogurusi.

Konsultācijā konstatēta ļoti stipra uzlikta maģiska enerģija uz nāvi. To, domājams, izdarīja 1999. gadā bijušā vīra radinieki. Atrodam maģiskā rituāla autoru. Piesaucu autoru smalkajā plānā un pavēlu atcelt rituālu, atgriežot sev visu izdarīto.

Melnums aiziet, maģija ir noņemta.

Pēc maģijas noņemšanas nākamajā dienā sievietei atgriezās zaudētās sievietes funkcijas. Viņa pati sāka smaidīt jau seansa beigās, pleci iztaisnojās, un nogurums sāka pāriet.

***

 

Konsultācijā jauns cilvēks. Melnums aurā sasniedz sirds centru. Apakšā nav iespējams kaut ko saredzēt. Lūdzu vērst gaismu uz auru un sāku redzēt. Pēc rūpīgas tīrīšanas kaut ko var saskatīt.

Pirmajā čakrā ir stiprs bloks. Sākam attīrīt pirmo čakru un nevaram atrast cēloni.

Daudzimensionalitātē konstatēju divus milzīgus parazītus (vaļa lielumā) apakšējā astrāla līmenī, viņu galva ir mūsu plānā, bet ķermenis pazemes pasaulē. Viņi tad arī rada melnumu aurā. Pirmais „valis” vertikāli rēgojas no apakšējā aspekta. Otrs milzīgais „valis” no aizmugures slīpi iznāk no apakšējā astrāla, ķermenis ir lejā, un tikai viņa rīkle ir klienta vēdera iekšienē.

Cenšos tikt skaidrībā un attīru.

Astrālajā aspektā un mentālajā aspektā arī ir dažādas formas parazīti.

Vācu prom visas parazitējošās būtības un atjaunoju augšējo un apakšējo enerģētisko plūsmu – no debesīm un zemes.

Pirmā čakra attīrās, un pa kājām sāk iet zemes enerģijas plūsma. Bet no augšas uz leju iet plūsma no attīrītajiem astrālā un mentālā aspektiem.

***

Koučings. Klientes sūdzības par sliktu veselību, spēku trūkumu, vīriešu nepieņemšana kopš bērnības.

Dvēseles vēsturē caur Akašas Hronikām atrodam vienu dzīvi, kura ļoti stipri ir ietekmējusi gan sievietes veselību, gan attieksmi pret vīriešiem.

Aragonas Katerīna – Spānijas valsts dibinātāju Aragonas Ferdinanda un Kastīlijas Izabellas meita, karaļa Henrija VIII pirmā sieva, karalienes Marijas I māte. Pirmā sieviete-sūtnis Eiropas vēsturē. Pēc divdesmit četriem laulības dzīves gadiem, tādēļ, ka nav vīriešu dzimuma mantinieku, Henrijs uzstāja uz laulības ar Katerīnu anulēšanu. Šis solis kļuva par cēloni Henrija konfliktam ar Romas pāvestu, Anglijas saišu saraušanai ar Romas katolisko baznīcu un Reformācijai Anglijā.

Pēc sava pirmā vīra agras nāves Katerīna 1509. gada 11. jūnijā iziet pie vīra Henrija VIII, kurš tikko kļuvis pat Anglijas Karali.

1513. gadā Henrijs saskaņā ar sabiedroto līgumu ar Ferdinandu, Spānijas Karali, sāka militāru kampaņu pret Franciju. Katerīna tika iecelta par reģentu. Pa to laiku, izmantojot karaļa prombūtni, Skotijas lordi Jēkaba IV virsvadībā ielauzās Anglijas teritorijā. Karaliene personīgi izstrādāja aizsardzības plāna lielāko daļu, un 1513. gada 9. septembrī skoti tika sagrauti Flodenas laukā, bet karalis Jēkabs nogalināts. Lepojoties ar savu uzvaru, Katerīna Henrijam nosūtīja vēstuli un dāvanu – Skotijas karaļa asiņaino kreklu.

Pēc vairākām neveiksmīgām grūtniecībām viņiem piedzimst meita Marija, nākamā karaliene. Karalis bija stipri norūpējies, ka nav mantinieka.

Šķiršanos no Katerīnas un precības ar Annu Boleinu, lai dzimtu mantinieks, Romas Pāvests nekādā veidā neapstiprināja. Galu galā tika īstenoti nebijuši pasākumi.

Pēc virknes Parlamentā pieņemtu likumu, pāvesta vara vairs nebija spēkā Anglijas teritorijā, un visas baznīcas lietas no šī brīža bija karaļa pārziņā. 1534. gadā tika pieņemts Akts par supremātiju, saskaņā ar kuru Henrijs tika pasludināts par Anglijas baznīcas augstāko galvu. Tā bija galīgā attiecību saraušana ar Romu.

1533. gadā karalis un Anna slepeni salaulājās. Uz to brīdi viņa jau grūtniece. 23. maijā Kenterberijas arhibīskaps Kranmers pasludināja Henrija un Katerīnas laulību par spēkā neesošu, un 28. maijā Anna Boleina oficiāli tika atzīta par Henrija VIII likumīgo dzīvesbiedri. Pēc Annas viņam bija vēl daudz sievu.

Jau 1531. gada vasarā Henrijs nošķīra Katerīnu no galma, un viņa pārbrauca uz vienu no attālām muižām. Atrodoties nošķirtībā, Katerīna nepārtrauca sarakstīties ar Pāvestu un Kārli V, lūdzoties viņiem atbalstu. Drīzumā pēc Annas kronēšanas bijušajai karalienei pavēlēja nošķirties Hantingonšīrā, un karalis aizliedza viņai jebkādu kontaktu ar Mariju.

1534. gadā, atbildot uz pāvesta bullu par laulības ar Katerīnu spēkā esamību, tika pieņemts jauns Akts par troņa mantošanu, saskaņā ar kuru tika apstiprināta karaļa virsvadība pār baznīcu, bet princese Marija, dzemdēta Henrija un Aragonas Katerīnas grēcīgā kopdzīvē, paslidināta par ārlaulībā dzimušu. Par troņmantinieci tādā veidā kļuva Elizabete, Annas Boleinas meita.

1535. gadā atraitne Velsas princese Katerīna (viņai atstātais tituls) pārcēlās uz Kimboltonas pili Kembridžšīras grāfistē. 1535. gada beigās Katerīna saslima, kā kļuva zināms pēc tam, neārstējami. Aragonas Katerīna mira 1536. gada 7. janvārī. Daudzi bija pārliecināti, ka Katerīna tika noindēta: vai nu pēc Annas Boleinas, vai karaļa pavēles.

Marija I Tjudora (1516. g. 18. februāris – 1558. g. 17. novembris) – Anglijas pirmā kronētā karaliene kopš 1553. g., Henrija VIII vecākā meita no laulības ar Aragonas Katerīnu. Pazīstama arī kā Asiņainā Marija (jeb Asiņainā Mērija, angliski Bloody Mary), Marija Katoliete.

Šai karalienei dzimtenē netika uzstādīts neviens piemineklis (ir piemineklis vīra dzimtenē – Spānijā), asiņainas izrēķināšanās asociējas ar viņas vārdu, viņas nāves dienu (un vienlaikus dienu, kad tronī uzkāpa Elizabete I) valstī atzīmēja kā nacionālos svētkus.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F

Karalienes dzīve un viņas kaunpilnā nāve, visu viņas apkārtnes vīriešu nodevība, viltus un nodevība nākamajās inkarnācijās ielika neticību un bailes, vēlmi nosargāt savu taisnību un daudz citu sarežģītību dzīvē. Kliente pati izstrādāja šo Katerīnas “inkarnācijas dzīslu”, jo zināja, kā ar to rīkoties. Domāju, ka viņa pie tā atgriezīsies vēl ne reizi vien. Un mēs atkal iziesim šo tēmu, lai saprastu, cik dziļi šie uzstādījumi ir iegājuši apziņā.

Bet pašlaik mēs nodarbojamies ar jaunām un jaunām praksēm, kuras veicina visu sakrāto emociju iznākšanu, tajā skaitā arī no pagājušajām dzīvēm.

***

“Tajā dienā, kad bērns saprot, ka visi pieaugušie ir nepilnīgi, viņš kļūst par pusaudzi,

kad piedod viņiem, kļūst pieaudzis,

kad piedod sev, kļūst vieds.” Oldens Nolans[1]

 

Konsultācijās kļūst acīmredzams, ka otrās čakras bloķēšanās cēlonis bieži ir vecāku nepieņemšana. Otrā čakra ir ģimenes, dzimtas čakra. Tās ir attiecības, ieliktas bērnībā vai izprojektētas no bērnības uz pieaugušā dzīvi.

Klients var apgalvot, ka ir piedevis vecākiem un pieņēmis viņus (patēvu vai pamāti), taču pietiek paklausīties, kādiem vārdiem viņš par to runā, kādā tonī un ar kādām jūtām, lai saprastu, ka pieņemšanas vai piedošanas process nav pabeigts.

“Neviens nekad nepanāks nošķirtību vai autonomiju, uzskatot otru par sliktu vai, ka viņam nav taisnība...

Nošķirtība parādās tikai tad, kad bērni redz kā labo, tā arī slikto savos vecākos, kā arī sevī pašos.”

B. un Dž. Vainholdi[2]

Jūs varat, cik uziet, domāt, ka jūs nekad nebūsiet tādi kā māmiņā vai tētis, bet varbūt kā vecmāmiņa un vectētiņš. Mums liekas, ka mēs pasauli un taisnīgumu redzam citādi. Lūk, kad es kļūšu pieaudzis, es... (katru dienu ēdīšu saldējumu, sapirkšos sev kaudzi konfekšu...).

Mana draudzene stāstīja, ka 12 gados uz mēnesi palikusi viena. Tēvs ģeologs aizbraucis un vasaras lauka izpēti un atstājis viņai naudu uz mēnesi. Jau pirmajā dienā viņa sapirkusies sev vairākus kg konfekšu, vairākas bundžiņas iebiezinātā piena un tml. Drīz viņai kļuvis slikti no visa saldā...

Mēs kļūstam pieauguši un konstatējam, ka mēs arvien vairāk uzvedamies kā māmiņa vai tētis un atkārtojam viņu uzvedības manieres, intonācijas un pat domas. Un pēc tam to nododam tālāk saviem bērniem. Mūsu figūras arvien vairāk atgādina mūsu vecāku figūras, bet pēc tam arī tādas pašas slimības piemeklē...

Mēs jau esam runājuši par dzimtas mantojuma morfoloģisko lauku, kurā ieliktas visas uzvedības programmas – dzimtas pieredze, kā jāizdzīvo un jāuzvedas stresa situācijās.

Lūk, šeit vajadzētu pievērst uzmanību orgānu slimībām otrās čakras rajonā, ja tās ir jau noformējušās vai sāk formēties. Tās ir cistas, iekaisumi, enerģiju trūkums u.c.

Dzimtas pieņemšanas process neapstājas tikai pie vecākiem. Iespējams, jūsu dzimtā kādā paaudzē ir grūti likteņi, kuri dzimtas atmiņā ir ienesuši smagas pieredzes īpašas enerģijas. Ko ar to darīt, kā rīkoties? Mēs varam ar jums to apspriest konsultācijā vai koučingā.

***

Man gribas dalīties vēl arī ar savu pieredzi. Pēdējā konsultācijā mēs tieši apspriedām enerģijas trūkumu un otrās čakras slimību (iekaisuši limfmezgli) klientei.

Sarunā ar viņas mentālo aspektu noskaidrojās, ka cilvēks (bet tas jau ir spēcīgs garīgais skolotājs) nepilda savu misiju. Un patiešām, viņa ir pārtraukusi visu darbu ar grupu, ķeroties pie personīgajām problēmām.

Dārgie draugi, ja jūs jau esat izgājuši uz misiju, pieņēmuši to, tad slikti-nabadzīgi (худо-бедно) (vai labi-bagāti (добро-богато)) jums TĀ IR JĀPILDA. Citādi jūs “stimulēs”, palīdzot jums atgriezties pie misijas.

Pēc konsultācijas redzu sapni, kurš atkārtojas divas vai trīs reizes nakts laikā. Katru reizi pamostos un apdomāju vēstījumu.

Redzu, ka enerģija, kura man ir piešķirta misijai, ieplūst sirds centrā no kreisās puses, bet no labās ienāk manu nodomu plūsma. Ja mani nodomi nesakrīt ar manu misiju, tad enerģija kolapsējas. Satiekoties tādām divām pretējām enerģijām, tās nonullējas. Veidojas kolapss, kurš gluži kā melnais caurums ievelk šīs enerģijas neatgriezeniski. Fiziski tas sajūtams kā astmatisks impulss – viena ieklepošanās, iebrukšana uz iekšu un gaisa trūkums. Tas viss ir īslaicīgi, bet ļoti pamanāmi.

Sev atzīmēju, ka esmu sākusi pārāk daudz laika veltīt konsultēšanai un apmācīšanai, un mazāk – čenelingiem.

Bet, kad šīs enerģijas pēc uzdevuma sakrīt, tās sāk pieaugt un attīstīties, veidojot virpuli, spirāli Anahātā. Enerģijas kļūst vairāk.

Var pat neredzēt to, ko man parādīja, bet, ja jums kļūst mazāk enerģijas, ir vērts aizdomāties, vai pareizā virzienā ir vērsti jūsu nodomi? Vai jūs stāvat uz kalpošanas ceļa, jeb jūs sāk “grūstīt”?

***

 

Kurš ieinteresējās par konsultācijām, attīrīšanās praksēm, pagājušajām dzīvēm, vai vēlas iziet vienreizēju tīrīšanu, rakstiet man uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Konsultācijas:

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/konsultatsii-onlayn-2016[3]

Ja jums ir pamaz ar vienu konsultāciju, un jums gribas kapitāli izstrādāt savus mērķus un problēmas, kā enerģētiskās, tā arī psiholoģiskās, aicinu jūs iepriekšēju bezmaksas konsultāciju pirms koučinga. Rakstiet man uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Koučings:

http://sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/kouchingovie-programmi-u-natali-kotelnikovoy[4]

Pirms nākat uz pirmo konsultāciju koučingā, lūdzu, aizpildiet anketu, lai paši pārdomātu savus rezultātus un iepazīstinātu sevi ar mani.

Koučinga programmas dalībnieka anketa

Vārds un Uzvārds

Vecums

Ģimenes stāvoklis

Profesija

1. To, ko jūs gribat sasniegt, piedaloties šajā programmā, uzskaitiet zemāk. Uzstādiet vairākus mērķus, nesteidzieties.

2. Par ko jūs strādājat un par ko sapņojāt kļūt bērnībā?

3. Ko jūs sagaidāt programmas iziešanas rezultātā personīgajā ziņā?

4. Ko jūs regulāri darāt sevis un savu prasmju un iemaņu attīstībai jau tagad un ko gribētu pievienot (grāmatas, apmācību, treniņus, koučingu)?

5. Kādās dzīves jomas, jūs jūtat, jums ir potenciāls?

6. Nosauciet dažas savas aizraušanās un intereses.

 

Priecājos sveikt jūs Koučinga programmā!

Jūsu “koučs” Natālija Nikolajevna Koteļņikova

Rakstīt uz šejieni: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

16 05 02 02

 

Pievienots 02.05.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/istorii-iz-konsultatsiy

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Alden Nowlan (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Barry and Janae Weinhold (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/828-tiessaistes-konsultacijas-2016 (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/745-natalijas-kotelnikovas-koucinga-programmas (Tulk. piezīme)