Dvēseles līmeņi

16 04 05 01

16.04.04.

Kā aug mūsu zināšanas? Kā izmainās zināšanas par Dvēseles struktūru viņas praktiskās apgūšanas iedarbībā? Kas tas ir – Dvēsele? Kas tas ir – Augstākais Es? Līdz šim laikam dažiem mūsu lasītājiem nav radusies sapratne šajos jautājumos, un rodas juceklis no tā, ka dažādi rakstnieki un čeneleri to stādās priekšā dažādi. Kāds raksta, ka dvēsele – tas ir cilvēka augstākais līmenis, tā būtne, uz kuru mēs tiecamies. Kāds raksta, ka aiz astrālā plāna ietvariem atrodas dvēseles līmenis. Kāds nevar tikt skaidrībā, kas tad ir mūsu Augstākais es?

Šodien es nolēmu veltīt tam laiku un tikt ar to skaidrībā kopā ar lasītājiem.

Tajā laikā, kad es tikai sāku redzēt un iziet uz cilvēka astrālo aspektu jeb viņa astrālo Augstāko Es, man bija pārliecība, ka augstāk jau sākas “dvēseles līmenis”. Es tā arī rakstīju tajā laikā par to. Par visu, kas bija “augstāk” par astrālo aspektu, es domāju, ka tā ir mūsu dvēsele. Man cilvēka līmenis bija pats cilvēks un viņa Augstākais Es astrālajā līmenī.

Vēlāk, kad es ieraudzīju dvēseles mentālo līmeni, es sāku ar to iepazīties, un izrādījās, ka arī tas ir mūsu Augstākais Es. Un mēs ar viņu savienojamies pēc savienošanās ar astrālo Augstāko Es.

Gaismas, vibrāciju un apzināšanās izaugsme ved mūs pie apvienošanās ar otro cilvēka līmeni "augšā" – ar mentālo aspektu. Jāsaka, ka cilvēka mentālie līmeņi ir vairāki, un tajos atrodas dažāda apziņas līmeņa cilvēki. Kad cilvēks prakšu rezultātā uzkrāj gaismu un mīlestību, paplašina apziņu, iet garīgo ceļu uz apskaidrošanos, ceļā gadās iesvētīšanas jeb kvantu lēcieni. Viena no tādām lieliskām un skaistām Dvēseles mentālā aspekta iesvētīšanām, viņa pāriešana uz vibrāciju plānu nākamo līmeni manai klientei ir aprakstīta iepriekšējā rakstā.

Ar laiku man parādījās Spēki, kuri mani dzird mentālajā līmenī un palīdz maniem klientiem attīrīties un mainīties. Mēs sākam redzēt un pēc tam vadīt savus Spēkus, kad paši izejam uz sava mentālā aspekta līmeni un saplūstam ar viņa apziņu, tas ir, ar savu mentālo Augstāko Es.

Vēlāk, prakšu rezultātā, es sāku mijiedarboties ar dvēseles budhiālo aspektu. Tas nav cilvēks, bet Būtība, kuras iekšienē glabājas šī dvēseles zemes fragmenta visas inkarnācijas, turklāt tās eksistē Dvēsele Koka dažādos mentāli-astrāli-fiziskā līmeņa zaros, tas ir, uz dažādām sutratmām jeb sudraba pavedieniem. Dažādi cilvēki dzīvo manos zaros, katrs no kuriem ir Manis Lielās daļa.

Kurš tur atrodas, šajā Manis Lielās līmenī? Arī es, un arī tas ir Augstākā Es līmenis. Manī plūst daudz dzīvju vienā punktā, bez laika un telpas. Manis iekšienē eksistē fiziskās-astrālās-mentālās dimensijas pasaule ar mākslīgi radītu laika un telpas izjūtu, lai krātu attiecību pieredzi tādas lineāras matricas iekšienē.

Es Lielā sev zaros un saknēs būvēju pieredzi, izdalu uzdevumus (karmu) un pieņemu atpakaļ pieredzi kā barību jeb manas eksistences jēgu. Es kā Koks eksistēju uz tā rēķina, ka manas saknes un zari aug.

Vēl vēlāk es tiku līdz lielajam Atmanam jeb Atmai. Arī šeit vairs nav cilvēka līmeņa, bet vēl lielākas Būtības līmenis, kura arī ir klātesoša dažādos ugunīgajos līmeņos – Saules Vienotība, Vienotā Dvēsele, Viens, Viss, Kas Ir.

Eksistences līmeņu ir daudz, un mūsu zināšana tik tikko tuvojas saprāta un apziņas eksistēšanas daudzveidīgo variantu bezgalības pasaules-ēkā apzināšanai. Tas eksistē dažādās formās, dažādās parādībās, procesos, laukos un ārpus tiem.

Runa ir par to, ka dvēsele nav ne budhiālais aspekts, ne atmiskais aspekts, bet ir Monādes izveidoti blīvumi pieredzes vākšanai dažādās dimensijās.

Zemes Dvēsele interesējas ne tikai par cilvēka fizisko (bioloģisko) līmeni, bet arī par astrālo līmeni – gan par apakšējo, gan par augšējo astrālu. Tas ir, mūsu apakšējie aspekti jeb saknes arī ir dvēsele. Tie ir mūsu apakšējie es.

Ir daudz dvēseles līmeņu, un dvēseles saknes iziet aiz mūsu zināšanas apakšējos blīvajos slāņos ietvariem, tas ir, apziņā nolaižas ZEMĀK par minerālo plānu un paceļas AUGSTĀK par cilvēka dvēseles zemes Būtību līdz bezgalībai, garā.

Un tur, “apakšā” un “augšā” apziņa ieiet smalkākajā subatomu jeb fotonu slānī un kolapsējas. Tādejādi, mēs kā Dvēsele jeb Būtība pārveidojamies fotonu slānī, peldam tajā, paši šajā līmenī pārvēršamies fotonā, un šī fotona forma ir tas, kas Mēs Esam aiz Būtības ietvara. Šajā līmenī fotons iemanto visa šī slāņa jeb, kā mēs saucam, VISA, KAS IR, apziņu. Ir grūti teikt, vai tas ir Atmans, vai Monādiskais sānis. Iespējams, atnāks jaunas zināšanas vai jauna pieredze, kura tiek apzināta. Viss ir priekšā.

Visas zināšanas pašlaik mainās, tāpēc ka mēs izejam aiz to ietvariem, un šo zināšanu nesēji, mūsu Augstākie Es, Skolotāji paši iziet vai jau ir izgājuši augšupcelšanās jeb pārejas uz augstākajiem apziņas līmeņiem procesus. Katrā apziņas līmenī pieredze iegūst jaunu skatu un sapratni.

Atkārtoju, šīs zināšanas es ieguvu caur praksi, caur apzināšanos, kas tur ir, caur ceļojumu šajās manas apziņas dimensijās un šīs pieredzes refrakciju caur zemes saprātu. Un tas ir tikai tas, ko es esmu uzzinājusi uz šodienu, izmantojot “kājas un spārnus”, savu pieredzi iešanā uz šiem plāniem, nevis teorijā, bet praksē.

Varu teikt, ka Dvēsele – tas nav cilvēks, bet Būtība. Un Būtību interesē ne tikai cilvēka ceļš, bet arī minerālā apziņa, elementāļu, tas ir apakšējā astrāla aspektu apziņa, bioloģiskais līmenis – cilvēks, augstākā astrāla līmenis, mentālais līmenis daudzos plānos un tā tālāk. Un ne obligāti visos šajos līmeņos jūs eksistējat kā cilvēks. Jau mentālajā līmenī kādu visādu tik nav! Mentālās formas ir dažādas, bet fiziskajā plānā – cilvēks.

Tātad ar šo rakstu man gribējās ieviest kārtību termina “Dvēsele” sapratnē.

1. Dvēsele ir visos plānos, kurus mēs zinām uz Zemes, nevis tikai budhiālajā. Cilvēks bioloģiskajā ķermenī ir dvēseles fiziskais aspekts.

2. Dvēsele neeksistē tikai kā cilvēks. Cilvēks ir dvēsele daļa.

3. Pēc nāves mēs paceļamies uz dvēsele plāniem, vai tie būtu tumši vai gaiši. Astrālajā apgabalā ir dažādas eksistences, un tās ir atkarīgas no cilvēka tīrības un gaismspējas un no viņa apziņas līmeņa.

4. Astrālā gaisma nolaižas uz planētu, un no mums ir atkarīgs, kāda dimensija viņai būs, cik gaismas mēs sastrādāsim kā cilvēki.

5. Pašā tumšākajā cilvēkā, noziedzniekā, ir dvēsele, tikai viņa var būt saistīta ar citu pasauļu Būtībām – Dvēselēm vai vibrēt zemes saprāta attīstītības sākuma līmenī. Viņa ar laiku attīstīsies un attīrīsies, iegūs izglītību un pieredzi.

6. Dvēsele aiz Zemes ietvariem savienojas ar citām tādām pašām Dvēselēm Vienotībā, un eksistē daudz vienotības plānu – klasteris, Vienotā dvēsele, vēl Vienotāka, Viena aspekts u.c.

Ceru, ka mana pieredze kādam noderēs un izklīdinās jūsu šaubas un jucekli. Mēs augam, un tie, kuri pašlaik raksta citādas lietas, ar laiku sāks rakstīt līdzīgi. Ceru uz sapratni.

 

Papildus izlasiet svarīgus materiālus pēc norādēm zemāk. Tajos ietverts daudz patiesības. Ir svarīgi saprast, ka eksistē daudz smalkākas cilvēka vadīšanas tehnoloģijas, nekā mēs varam iedomāties.

16 04 05 02

Šajā attēlā parādīta dvēsele tā, kā viņu redz Redzošais: normālam cilvēkam (viņa atrodas kokona centrā – spoža enerģētiska lodīte) un dvēsele čipotam cilvēkam – viņa parādīta ārpus pelēkā, čipa pārbūvētā kokona – aiz tā robežām (spožs enerģētisks punkts ārpus kokona, saistīts ar tā centru ar smalku pavedienu – saiti).

http://habrinklamat.livejournal.com/

16 04 05 03

 

Čipošanas ietekmes uz cilvēka enerģētiku, viņa enerģētiskajiem laukiem un auru prognoze

Čipošanas ietekme uz cilvēka un viņa dvēseles mijiedarbību

 

Pievienots 05.04.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/urovni-dushi

Tulkoja Jānis Oppe