Meistarklase “Darbs ar bērnības atmiņām”

24. aprīlī pulksten 12 pēc Maskavas laika

 

Vebinārs

16 04 04

Meistarklase

 

“Darbs ar bērnības atmiņām”

Dārgie draugi! Darbs ar bērnības atmiņām ir bāzes darbs konsultācijās. Bērnībā tiek ielikti tādi bāzes jēdzieni kā attieksme pret sevi, attieksme pret pretējo dzimumu, pret naudu un sekmīgumu, paša ierobežojumi un pārliecības.

Viena no konsultēšanas formām ir darbs ar bērnības traumatisko pieredzi. Mēs iztirzāsim dažas bērnības atmiņas un taisīsim prakses, kuras mums ļaus izmainīt finanšu ierobežojumus, pārliecības un emocijas, kuras saistītas ar paša ierobežojumiem. Atvērs mums plašumu jaunradei un piedos spēkus tālākai attīstībai.

Mēs arī veiksim darbu “Tikšanās ar iekšējo bērnu”, kas ir dziedinoša un atsvaidzinoša prakse sakariem ar jūsu dvēseli, ļauj sevī attīstīt “iekšējā vecāka” apzināšanos un atbildību, just iekšējo briedumu.

Iekšējais bērns – tā ir mūsu daļa, kura ir enerģiska, dzīvīga, mīlestības pilna un prasīga. Mēs mācāmies mīlēt un būt mīlētiem tieši pie šī aspekta. Tikšanās ar viņu papildinās mūsu maigumu, sevis vērtības apzināšanos un sevis paša mīlēšanu un pieņemšanu.

Nodarbības cena ir 1 400 rbļ.

 

 

Vebināru apmaksas nosacījumi:

1. Visvienkāršākais pārskatījuma variants Krievijā

uz kartes kontu jebkurā Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

2. Paypal no jebkura pasaules punkta no jūsu datora uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

3. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

4. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union vai Golden Crown uz vārdu Котельникова Наталья Николаевна, Екатеринбург.

Jebkurā gadījumā jūs man sūtāt vēstuli uz adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un paziņojat vebināra datumu un apmaksas veidu. Atbildes vēstulē es jums atsūtu adresi un paroli uz vebināru.

 

Gaidu jūs meistarklasē!

 

Jūsu Natālija

 

Pievienots 04.04.2016

http://sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/masterklass-rabota-s-detskimi-vospominaniyami

Tulkoja Jānis Oppe