Darbs ar ģimenes egregoru

Saules Brālības Skola 16.03.19.

16 03 21

Noskaņošanās

Dārgie Saules Skolotāji! Gaidu noskaņojumus no jums!

(Šodien ir ļoti gaišas un priecīgas enerģijas, viss kanāls zaigo vismaigākajās krāsās, vissmalkākajā ugunī un stiprā gaismā.)

Labu dienu, mūsu dārgie SB Skolas klausītāji un dalībnieki! Priecājamies jūs atkal sveikt mūsu teritorijā!

Jauna enerģija ir ienākusi jūsu mājā un piepildījusi ar prieku un sapni – izdarīt visu jaunā veidā, no augstāku apziņu skatpunkta un no jūsu augstāko aspektu skatpunkta.

Pārskatīsim daudz ko no tā, kas agrāk skaitījās vajadzīgs. Tu jau pārskatīji skatu uz nožēlošanu. Mēs gribam paplašināt šo tēmu un nolasīt spriedumu vēl dažiem jūsu pārliecību aspektiem.

1. Piemēram, attieksme pret nelaiķiem.

Ir pieņemts rīkot apraudāšanas un sēras attiecībā pret tiem, kuri, kā jūs sakāt, ir atdevuši Dievam dvēseli. Izteikums ir pareizs, iegāji dvēselē un augšupcēlies uz to aspektu, kurā izaugi. Bet, iespējams, pārgāji arī plānu augstāk, ja biji sastrādājis pietiekošas enerģijas savai augšupcelšanai. Vai te ir iemesls sērām? Vai te ir baiļu vai nožēlas enerģijas?

2. Kā dvēseles augšupceļas – kolektīvi vai pa vienai? Gan tā, gan tā. Ja ņem vērā, ka cilvēks augšupceļas dzimtas enerģijās, tad viņš ir tiesīgs izvēlēties tās dzimtas enerģijas, kuras pašreizējā laikā jau ir nobriedušas augšupcelšanai. Un dvēseles, kuras ieiet tajā savienībā uz to dzīvi, kuru jūs izvēlējāties, ir visnobriedušākās. Jūs varat izvēlēties eiropiešu, amerikāņu, afrikāņu, aziātu savas dzimtas, kurās jūs iemiesojāties citās, paralēlās dzīvēs. Jūs varat palikt arī tajā dzīvē, kuru gribat izlabot līdz galam, no augšupcēlušās dvēseles skatpunkta – pārtaisīt to dzīvi pamatīgi, visu pārskatot un saprotot no jauna. Un katra jūsu dzimta tikai priecāsies par tādām pārmaiņām.

3. Vēl gribam teikt, ka jūsu Skolotāji arī ir izmanījušies. Ja līdz planētas Pārejai jūs viņus redzējāt astrālajā vai mentālajā plānā un ne vienmēr gaišus, tad tagad katrai dvēselei ir iespēja pieslēgties pašiem gaišākajiem un tīrākajiem avotiem, lai sekotu jaunām idejām un dvēseļu attīstības uz Zemes jaunām shēmām, programmām.

Saprotiet, ka vienalga dzīve dos jaunu pieredzi apziņā pieaugušām dvēselēm. Un iespējams, jūs pretosieties un sākumā nepieņemsiet, bet noskaņojieties uz to, ka informācija pastāvīgi mainīsies, un vienalga jūs sekosiet tiem Skolotājiem, līdz kuriem esat izauguši pēc apziņas.

Mēs aicinām jūs mainīties kardināli. Tas nozīmē, ka visa informācija, kura nosēdusies jūsos, sāks transformēties. Mēs to gaidām ar nepacietību un sāksim to mainīt tieši šodien.

Šodienas mācības tēma – jūsu mājas tuvie cilvēki, ar kuriem jūs redzaties pastāvīgi, un viņu reakcija uz jums. Mēs saprotam, cik svarīgi tas ir jums visiem, cik nevienkārši jūsu apziņas izmanīšanās apstākļos ir sastapties ar viņu nesapratni un pretošanos. Vēl jūsu attieksme pret viņiem var ciest no tā, ka jūs attālināties no viņu interesēm.

Ir prakse, kā izdarīt tā, lai jūs un jūsu tuvinieki atkal kļūtu pa īstam tuvi. Lai gan jums, gan jūsu tuviniekiem kopā būtu komfortabli.

Sāksim tieši tagad.

Nolasi daļu par ģimenes egregoru no sava raksta.

 

„Mēs šodien runājam par zemes dzimtām, par DNS, par programmām, kuras mēs iesūcam kopā ar mātes pienu, par ģimenes morfoģenētisko lauku.

http://lazarev.org/ru/interesting/full_news/morfologiya_-_morfogennoe_pole

“Ķermeņa katrai šūnai piemīt individuāls morfoģenētisks lauks, kurš sevī nes visu informāciju par visu organismu un viņa attīstības programmas. Atsevišķu šūnu lauki apvienojas vienotā morfoģenētiskā laukā, kurš apņem un caurauž visu organismu, atrodas pastāvīgā saiknē ar katru šūnu un vada visas operācijas, saistītas kā ar katras šūnas, tā arī visa organisma kopumā formēšanos un funkcionēšanu. Pēc šīs koncepcijas iedzimtības nesējs vairs nav šūnas kodols, bet gan viņas morfoģenētiskas lauks. Morfoģenētiskais lauks pastāvīgi mainās, atspoguļojot organisma attīstības dinamiku. Tādejādi, morfoģenētisko lauku koncepcija tiek būvēta uz ārpusšūnas informācijas tēzi, turklāt tiek paredzēts šī lauka “telpisks” raksturs, jo viņam ir jāaptver visas organisma šūnas.”

“Pēc Ruperta Šeldreika (Rupert Sheldrake) teorijas cilvēka vai dzīvnieka smadzenes pašas par sevi nesatur ne atmiņu, ne zināšanas. Toties tas viss papilnam ir morfogēnajos (formas veidojošajos) laukos. Un smadzenes nepieciešamības gadījumā noskaņojas uz noteiktu morfogēno lauku tāpat, kā radiouztvērējs uz radiovilni.”

Morfogēnais lauks piemīt fiziskajai ģimenei. Lūk viņš, dzimtas mantojums, un caur viņu tiek nodoti visi noskaņojumi, pārliecības un bailes, ģimenes nostāsti un vēsture. Ja mēs ar sevi strādājam, tad ienesam šajā laukā savus noskaņojumus, savu gaismu un spēju mīlēt. Un, kā man liekas, tas ir pats labākais ieguldījums savas zemes dzimtas turpināšanā.”

 

Darbs

Darbs vebinārā noritēja tieši ģimenes egregora morfogēnā lauka līmenī. Sākumā mēs izdziedinājām savu ģimeni, radot jaunu ģimenes egregoru.

Pēc tam radījām dzimtas enerģijas simbolu-arhetipu un pastrādājām ar viņu.

Pieņēmām Dzimtas Spēku jaunā variantā.

Beigās mēs ar pašām gaišākajām programmām piepildījām Zemes visas dzimtas.

Pēc tam Zemes dzimtas apvienojām ar savu dvēseļu Kosmisko Dzimtu un ar Avota monādiskajām enerģijām.

Kam šis darbs interesē, varat pasūtīt ierakstā, uzrakstot man uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Ieraksta numurs 19.03.16. – 798.

 

Pievienots 21.03.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/rabota-s-semeynim-egregorom

Tulkoja Jānis Oppe