Aicinu jūs uz personīgo koučingu

Aicinu jūs uz personīgo koučingu

16 02 18

Dārgie draugi! Vietnē ir parādījies mans jaunais darba virziens: personīgais koučings. Kas ir koučings?

Lūk, dažas definīcijas no lappusītes https://otvet.mail.ru/question/40744626:

Koučings – tā ir māksla ar sarunas un uzvedības palīdzību radīt vidi, kura atvieglo cilvēka virzību uz vēlamajiem mērķiem, tā, lai tā nestu apmierinājumu.

Koučings – tā ir māksla sekmēt cita cilvēka rezultativitātes paaugstināšanos, apmācību un attīstību. (Mailzs Daunijs (Myles Downey), “Efektīvs koučings”[1])

Koučings – tās ir turpinošās attiecības, kuras cilvēkiem palīdz iegūt lieliskus rezultātus viņu dzīvē, karjerā, biznesā vai sabiedriskās lietās. Ar koučinga palīdzību klienti paplašina izziņas sfēru, paaugstina savas dzīves efektivitāti un kvalitāti.

Vēl var pateikt, ka tās ir personīgas tikšanās skaipā, 3, 6 vai pat 12 mēnešu garumā. Tajās mēs varam atrisināt daudzas jūsu problēmas un iemācīties jums svarīgas prakses.

Ar ko mans kočings var atšķirties no tradicionālas psiholoģiskas konsultēšanas? Mēs varēsim strādāt ar psiholoģiskām problēmām un negatīvām programmām jūsu dzīvē, bet ne tikai. Ir vēl kaut kas, ko nevar dot psihologi.

Daži cilvēki gribētu apgūt tās garīgās un enerģētiskās prakses, kuras dod Sanata Kumaras Skola, bet nevar atbraukt uz semināriem un meistarklasēm. Es piedāvāju variantu ar personīgu apmācību tajās Sanata Kumaras Skolas un pat Saules Brālības Skolas (attīstītāks variants) praksēs un programmās, kuras man ir labi zināmas un ietilpst manu semināru programmās, un pat iziet aiz to ietvariem, jo semināri nevar ietilpināt visu bagātību, kuru sniedz Skolotāji.

Bez tam pēc izmaksām tas ir daudz lētāk nekā jūsu tēriņi braucienam uz citu pilsētu, dzīvošanai viesnīcā un apmācībai.

Turklāt mūsu tikšanos laikā neredzami ir klāt Skolotāji – gan mani, gan jūsu, un ved mūs vajadzīgajā virzienā ar čenelinga palīdzību (ja tas ir piemēroti mūsu apskatāmajā kontekstā).

Kā piemērs var kalpot mana konsultēšana, kuru es veicu jau vairākus gadus. Es jau esmu rakstījusi par tām problēmām un neparastajiem gadījumiem, kuri ar cilvēkiem gadās konsultācijās un kuri atklāj visai netradicionālus mūsu ķibeļu un problēmu cēloņus.

Šodien arī koučingā bija ļoti interesants moments. To var nosaukt par svinīgu un ļoti iepriecinošu. Tā jau ir konsultēšana jaunajā laikā.

Mana kolēģe tikās ar Skolotājiem no savas garīgās Ģimenes. Tas burtiski bija emocionāls sprādziens, kurš pārgāja ļoti dziļā transformācijas procesā – iziešanā uz dziļāku apziņas līmeni un personiskās misijas atklāšanā.

Iespaids, ka Tie, Kuri veido manas kolēģes Garīgo Ģimeni, to vien gaidīja, lai mēs ar viņu satiktos. Viņi bija sagatavojuši viņai simptomu, uz kura atrisināšanu mēs arī koncentrējāmies. Un caur viņas mentālo aspektu es noskaidroju, ka šis “simptoms” ir bijis ne vairāk, ne mazāk kā planēta Zeme viņas Kristus Apziņas aspektā.

Nav slikts simptoms tālākam darbam?

Skolotāji jeb Ģimenes Pārstāvji ir tikai sākuši savu darbu šajā misijas atklāšanas nodarbībā, apliecinot, ka viss pats galvenais ir priekšā. Nu ko, gaidīsim turpmākos rezultātus.

Jūs arī varat padarboties ar mani personīgā koučingā, kur mēs varam aplūkot kā jūsu psiholoģiskos, tā arī garīgos uzdevumus un problēmas.

Sīkāk jūs varat aplūkot informāciju šajā lappusītē:

sanatkumara.ru/seminari-i-drugie-sobitiya-shkoli/kouchingovie-programmi-u-natali-kotelnikovoy[2]

Gaidu jūs skaipā!

 

Pievienots 18.02.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/priglashaiu-vas-na-lichniy-kouching

Tulkoja Jānis Oppe