Darbs pie miera nodibināšanas uz planētas

(sakaru seanss ar Saules Brālību)

16 02 08 01

16.02.07.

Ievads

Dārgie Saules Skolotāji! Es atkal esmu sakaros! Sveicu jūs!

Mani interesē, kā izmainīsies Zemes Brālība un Saules Brālība sakarā ar visuma augšupcelšanos? Ja var, atbildiet uz jautājumu!

Aštar, es lūdzu šodien tikšanos ar tevi.

Aštars: Neplānota tikšanās vienmēr ir patīkama un pārsteidz ar savu tīrību un prieku. Nu ko, parunāsim šodien par jums un mums.

Pirmām kārtām, kas notiek uz Saules un Zemes tuvumā? Mēs nododam jums sveicienus no Venēras un Marsa Brālības. Apkārt šīm planētām ir apdzīvoti apgabali mentālajā plānā. Šīs Brālības pašlaik saplūst ar Saules Brālību, tas ir – norit planētu pāriešana uz austāku vibrāciju reģistru. Un sakarā ar to daudzi no tiem, kas pagaidām nav gatavi uzkāpt augstu, ir pievienojušies Zemes Brālībai. Tagad jūs varat piesaukt šīs Brālības vai viņu pārstāvjus, lai parunātu ar viņiem.

Uz Saules viss ir relatīvi mierīgi. Norit Saules kārtējais cikls. Nav gaidāmas ātras pārmaiņas vai kataklizmas.

Bet kur attiecībā pret Sauli atrodas Saules Brālība? Uz kuģiem vai kaut kādā atsevišķā formā? Uz planētām?

Saules Brālība nav sakoncentrēta vienā daļā vai punktā. Mēs ar savu apziņu aptveram visas Saules Logosa daļas un sazināmies caur savu apvienoto apziņu. Mēs esam klātesoši ne tikai apkārt Saulei, bet visur Galaktikā.

Ar ko mēs esam aizņemti? Apsargājam planētas, savienojam mūsu iespējas un cenšamies nekur nenodarīt kaitējumu ar savu klātbūtni.

Cik tālu jūs esat no Zemes?

Dažādi. Mūsu ir daudz, un mūsu ķermeņi var ātri pārvietoties. Taču nav uzdevumu būt klāt noteiktā vietā. Tāpēc personiski mēs varam pārvietoties uz dažādiem stāvokļiem un visur būt klāt kā Vienotība.

Aštar, mēs uztraucamies par planētas nākotni. Cik iespējams ir trešais pasaules karš?

Negribētos apspriest šo tēmu, es neesmu gatavs atbildēt. Personīgi es nedarbojos ar militāro tēmu. Bet es varu pajautāt, es saprotu, ka tas ir svarīgi.

(Aicina speciālistu.)

Apsardzes komandieris (NN). Neslēpsim, stāvoklis ir bīstams. Miers ir uz izjukšanas robežas. Bet vai tikai karš var traucēt cilvēkiem? Ir vēl dažas briesmas. Domāju, ka mēs, kopīgi ar floti, kura ir klātesoša uz Zemes, nepieļausim pasaules kara izraisīšanos, iztiksim ar lokāliem konfliktiem. Tādu momentu jau ir bijis ne mazums, un mēs miermīlīgi esam atgājuši uz gaidu un solidaritātes pozīcijām. Domāju, ka politiķi reāli saprot nepieciešamību piepildīt savus prātus ar saskaņu un pacietību. Un karš neatradīs atbalstu ne pie viena.

Nu kurš gan mums jautā? Un kā pretoties tam, kas var notikt?

Jums jau ir ne mazums spēku, un prasībām pārtraukt konfliktus starp valstīm ir jātiek uzklausītām. Mēs, protams, stāvam miera sardzē un pacentīsimies nepieļaut karu.

Kāpēc bija pirmie divi pasaules kari un kāpēc tie tika pieļauti? Vai tāpat neiznāks ar trešo?

Nē, pašlaik ir pilnīgi citāds stāvoklis uz planētas. Daudz jaunu Kosmisko Spēku ir atnācis šurp ne tādēļ, lai karotu. Viņi atnāca kā procesu novērotāji un zinātnes pētnieki palīdzēt planētai. Tas attiecas uz medicīnu, ģenētiku, radioaktīvo darbību, derīgo izrakteņu ieguvi un jaunu bioloģisku ķermeņu radīšanu.

Cik stipra pašlaik ir tumšo klātbūtne uz planētas, kura tad arī provocē karu?

Pietiekam daudz vēl ir zemas apziņas būtņu, kuras dzīvo apkārt planētai un iedarbojas uz apziņas stāvokli. Viņas palēnina apziņas attīstību un piepilda cilvēku domas ar negatīvu. Taču pienākošā gaisma pati izdarīs savu darbu, un drīzumā viņiem būs nekomfortabli jūsu vidū.

Neatliekami rekomendējam iztaisīt vairākas meditācijas par miera aizsardzību. Jūsu darbs mūsu vidū ir redzams, un visi, kuri lūdzas vai meditē par miera tēmām, ienes savu ieguldījumu miera aizsardzībā.

 

Seanss

Piesaukšana, atslābināšanās.

Paceļamies uz saviem SB aspektiem.

Vācam prom bailes no kara no saviem laukiem. SB līmenī ir miermīlīgi un gaiši, ļoti patīkama lietišķa atmosfēra.

No šejienes rodas iespaids, ka ne tik nopietns stāvoklis ir ar karu, cik mums māca just atbildību par visu, kas notiek uz Zemes, un piedalīties Zemes lietās. Mums ir jābūt līdzdalībniekiem Zemes lietās, nevis vienaldzīgi jānoraugās uz visu, kas šeit notiek. Kaut kādā veidā ir jāiedarbojas uz planētas apziņu, jāietekmē viņa, kā varam.

SB gaismā satraukums par Zemi ir izšķīdis, un priekšplānā ir izgājusi cita problēma – cilvēku apziņas attīstības apstāšanās. Cilvēku intereses dziest, viņi aprobežojas ar darbu un televizoru: nopelnīt – iztērēt, nopelnīt – iztērēt... Murkšķa diena.

Protams, arī tagad ir zinātnieki, rakstnieki, mākslinieki. Bet kādi? Piemēram, mūzikā tādu komponistu kā Bēthovens, Čaikovskis, Rahmaņinovs gandrīz nav. Starp izpildītājiem vēl ir lieliski mūziķi. Ir sākusies talantu apsīkšana, ne tikai mūzikā, bet arī glezniecībā, literatūrā... ASV, Anglijā arī nav diženu komponistu...

Intereses ir pārgājušas uz biznesa sfēru, naudas sfēru. Praktiski visi ģēniji bija ne pārāk bagāti, labi, ka bija mecenāti un viņus atbalstīja... Īpaši 21. gadsimtā ir izzudis ne tikai simfoniskais žanrs kompozīcijā, bet pat dziesmas ir kļuvušas mākslīgas. No šejienes ir labi redzams, ka cilvēciskās emocijas ir tuvu beigām.

Kas notiek ar emocionālo ķermeni un vēlmju ķermeni?

SB: Mēs zinām, ka notiek cilvēces emociju pazemināšanās. Cilvēces attīstībā mēdz būt pacēlumi un kritumi. Pašreizējais kritums bija saistīts ar pasaules kariem un bombardēšanām Hirosimā un Nagasaki.

Otrs iemesls – datorizācijas dēļ. Cilvēki ir pārstājuši dzirdēt un dzīvot ar sirdi, un sākuši vairāk nodarboties ar skaitļošanu, loģiku, biznesu, izpeļņu. Ir aizgājis viens no virzieniem – “Skaistuma vārdā”, kāds bija agrāk. Talanti nevarēja dzīvot citādi, viņi gribēja sevi izteikt un nest savu velti planētai. Viņiem nebija lemts nopelnīt, un bija liels retums, kad prasme nopelnīt un talants bija doti uzreiz.

Protams, mums ir vēlami, lai tas apvienotos. Tie ir mūsu programmu trūkumi. Sūtot cilvēkus uz tādiem varoņdarbiem, nedodam viņiem iespēju būt pietiekami veseliem un paēdušiem.

 

Izejam uz Planetārā Logosa līmeni – tas ir par vienu pakāpi augstāk par Kristus-apziņas Režģi, bet ne Viena Apziņas Režģis. Tie ir visi Režģi uzreiz, līdz pat Zemes iekšējiem Režģiem. Logosa līmenis ir Karmas slānis, vadošais slānis, kurš izplatās līdz pat planētas centram. Mēs ar sevi aptveram zemeslodi.

Planētas vibrācijas ir diezgan smagas un ne pārāk gaišas. Mūsu iekšienē ir viss, līdz pat pašām zemākajām Zemes daļām. Jūtam spiedienu sirds čakrā, pretošanos. Tieši sirds čakrā pašlaik ir planēta.

Prakse: iztēlojamies mūsu planētas kopiju atsevišķi, piepildītu ar brīvību, mīlestību, gaismu, mieru, attīrītu no visiem konfliktiem. Ejam uz gaišo kopiju, piepildāmies ar to visu un ievedam mūsu Zemē šo gaišo kopiju. Trīs reizes piepildām sevi sirds centrā, programmējot planētu kā Logoss. Ar katru reizi arvien vairāk gaismas ieiet planētā. Tas ir gribas sūtījums, neapšaubāms un spēcīgs.

Mums ir tiesības strādāt ar planētu, tāpēc ka mēs esam Zemes saimnieki, mēs šeit dzīvojam visos plānos.

Otrā prakse – agrāk mēs runājām par trīs planētas variantiem, kuri ir uz šodienu. Mēs zinām, kur atrodas otrā, ļoti gaišā Zeme. Kopējam šīs enerģijas savā iekšienē. Ievedam planētā, savā sirds centrā. Dziļi jūtam, kā tas ieiet planētā. Tā ir programmēšana ar Planetāro Logosu. Atkārtojam trīsreiz. Vācam visu, kas pašlaik ir noderīgs uz otrās Zemes, un ieliekam sev sirds centrā. Izdzīvojam to, kas notiek, ievedam dziļi visos apziņas slāņos.

Rodas iespaids, ka cilvēki sāk saprast, ka karš nevienam nav vajadzīgs, ka tā ir cilvēku un finansu resursu tērēšana. Jūtam gaismas, siltuma, mirdzuma un harmonijas pieplūdumu. Tas ir radījis apstākļus cilvēces apziņas paplašināšanai.

– Katrs cilvēks tiks vērtēts pēc viņa darba sabiedrībai, nevis naudas maisiem, derīguma kritērijiem.

SB: Mums nav nekādu iebildumu pret naudu, taču mēs saprotam, ka tā ir niecīga daļa, tā nav galvenā daļa, bet tāda pati kā veselība, izglītība, audzināšana, iztika, sadarbība, ceļojums. Nevajag stādīt finanses par stūrakmeni.

Cilvēkiem pašlaik ir maz prieka un svētku, emocionālajā ķermenī šo nišu ir ieņēmis satraukums un bailes. Mēs tos tagad aizvietojam ar otrās planētas prieku, kopējot emocionālo lauku no tiem, kas ir apmetušies uz viņas, un piepildām mūsu planētu ar šīm jūtām.

Jūtu vēl „skabargu” sirds iekšienē. Tā ir citplanētu kuģu klātbūtne Zemes iekšienē. Lūdzam SB palīdzību.

SB: To var tikai ar spēku.

16 02 08 02

Kļūstam, lūk, par tādu milzi, atveram planētu, un ar SB palīdzību aizvācam kuģu klātbūtni Zemes iekšienē.

Sirds čakrā ir kļuvis vieglāk, bet no trešās čakras sāk „vilkt”. Logosam trešā čakra – tā ir tumšā planēta (zemes dubultnieks ēnā, paslēpts aiz mūsu lodes), kuru mēs redzējām meditācijā 11:11:11 un uz kurieni tika noliets vairums tumšo būtību. Transportējam uz turieni visu, ko savācām Zemes dziļumos. Viņiem tur būs labi.

Ir kļuvis vieglāk. Piepildīsim planētas atvērto centru ar gaismu un mīlestību, ar tām pašām enerģijām, ar kurām mēs strādājām no Zemes virsas.

 

Iepazīstamies ar venēriešiem un marsiešiem dažādos līmeņos – Zemes Brālības un Saules Brālības līmenī.

Kopumā venērieši ir vieglāki, gaišāki, mierīgāki, bet marsieši ir tumšāki, blīvāki un kustīgāki pēc enerģijām.

Mēs palūdzām venēriešiem pateikt, kādu iespaidu mēs uz viņiem atstājam. „Nopietni, spējīgi iedziļināties, piepildīti ar jēgu, piepildīti ar satraukumu un rūpēm par Zemi, īsteni Māmuļas-Zemes dēli, kuri mīl savu Māti, saprot planētas nozīmi un glabā viņu. Bet nedaudz nenobrieduši, kā jaunieši pēc savām jūtām un enerģijām.” Tas bija zemes līmenis.

Skatāmies Saules līmenī. Augstākas venēriešu un marsiešu vibrācijas Saules Brālībā. Šeit viņi arī stipri atšķiras pēc vibrācijām un enerģijām. Mēs apmaināmies ar abām pusēm vajadzīgajām enerģijām un domām.

Šeit mēs esam vienlīdzīgi, kaut arī jūtu, ka mēs mazlietiņ atpaliekam attīstītībā.

Tagad darbam ar planētu ir sapulcējušies divi aspekti – katra cilvēka Zemes un Saules aspekti. Mēs Saules aspektā ieliekam planētu kristāla kubā. Atdodam viņu ļoti augstu, Pisandra eparhijā, uz to līmeni, transformācijai. Mums ir tāda iespēja ar augsta starojuma palīdzību transformēt planētu, ievietojot viņu aizsargapvalkā augstās vibrācijās. Marsieši, venērieši un mēs kopīgi turam planētu ar stariem. Atgriežam planētu atpakaļ, atveram, viņa vēl „tvaiko”.

Svetlanai likts priekšā „nomazgāt” planētu. Mazgājam viņu ar šķidru gaismu. Lūdzam SB palīdzēt mums cilvēku mentāla līmeni iztīrīt, izgaismot, noharmonizēt, piepildīt. Lūdzam planētas Kristus-apziņas līmenim nedaudz aktivizēties, tāpēc ka mēs esam nedaudz iemiguši pēc 2012. gada.

Piepildām šo slāni ar enerģiju, gaismu, vēlmi kustēties, spēku, atbildību, interesi. No Kristus-apziņas līmeņa tas nolaižas visos planētas slāņos. Atveram Zemeslodi uz pusēm un ar to pašu piepildām iekšienē. Aizveram.

Nolaižamies uz mentāla-Kristus-apziņas zemes līmeni. Mēs visi esam Zemes Brālība, sapludināta ar Venēras un Marsa pārstāvjiem.

No šejienes pie SB marsiešu un venēriešu daļām izliekam starus, savienojamies ar viņiem (ar atsevišķām SB grupām) un nosūtām šīs enerģijas uz Zemi. Tās ir programmas ar laimi aktīvā dzīvē, mierīgā attīstībā, bez kataklizmām un lieliem lēcieniem, mierīga vienmērīga ātra attīstība par labumu visiem.

Mēs translējam viņas uz valdību, uz zinātnes iestādēm, kuras nodarbojas ar politikas attīstību, likumiem, valstiskumu, izglītību. Arī militārpersonām mēs nolaižam starojošo enerģiju. Viņas visas ir aktīvas, bet patīkamas. Tās ir jaunas idejas mierīgam noregulējumam, lielāka apzināšanās un saprašana, ko tu dari un kāda ir tava atbildība pasaules priekšā. Enerģijas aktīvai iedarbībai uz citiem sarunu biedriem, kuras dāvā saprātīgākus secinājumus un argumentus. Sapratni militārpersonām – vai viņi rada labumu, vai šausmas. Lai militārpersonas atcerētos sevi kā miera sargātājus un glabātājus savās vietās.

Atrodam viņus un ieliekam viņu sirdīs – militārpersonās, visu valstu un kontinentu prezidentos.

Nododam miermīlīgas dzīves, brīnišķīgas nākotnes tēlus politiķu un militārpersonu apziņās.

Lūdzu SB paņemt uz nakts apmācību Miera Skolās politiķus.

– Lai pārstātu būt pretnostatījumā, un atcerētos, kā sacensties viedumā un spēkā kā Miera Glabātājiem.

Ja mēs strādātu no cilvēku apziņas, no lejas, tad kurš gan mūs izdzirdētu? Strādājot no Zemes Logosa, no Saules Brālības, mums ir pilnīgi citas prakses un cits efekts.

 

Daudz praviešu ir rakstījuši par Sīriju, ka viņa ir stūrakmens pasaules politikā, un, ja Sīrija nodzisīs, kritīs, tad pasaulei labi neklāsies. Jautājam Aštaram, kāda jēga ir šim Sīrijas kristālam?

Aštars: Tā ir Šumeru civilizācija. Viņai ir sakars ar lieliem kosmiskiem Spēkiem, kuri vēl arvien valda uz Zemes. Un Sīrija ir viņu enkurs uz Zemes. Un, ja enkurs tiks izrauts, viņiem vairs nebūs varas, tāpēc ka nebūs sazemējuma. Tad viņi kļūs vienlīdzīgi visiem. Viņi kļūs par atnācējiem, bet pašlaik viņi sevi pozicionē kā Zemes saimniekus.

Mēs ar to strādājam, un jums pagaidām šeit nevajag iesaistīties, tāpēc ka jūs varat traucēt ļoti smalku darbu ar saviem plāniem. Tas ir ļoti sarežģīts mezgls, kur “bērniem” labāk nebāzties ar savu vienpusīgo domāšanu. Annunaki tur saglabā savas pozīcijas un pārvalda planētas sistēmu.

Mēs tagad kā Miera Glabātāji pacentīsimies savas Miera Glabātāju enerģijas nosūtīt visām valdībām, visu valstu vadītājiem. Tā ir viņu Iesvētīšana Miera Glabātājos. Mēs sūtām viņu personīgajā telpā šīs enerģijas no Zemes Kristus-apziņas. Dabiski, vairumam valdnieku ir augsta apziņa, un pēc apziņas līmeņa viņi vibrē Kristus-apziņas līmenī. Un tagad mēs vienkārši aktivizēsim Miera Glabātāju enerģijas viņu sirdīs.

Norit svinīga iesvētīšana, dāvinot viņiem scepterus un lielvalstis, kā kronēšana troņiem. Tas ir tādēļ, lai viņi glabātu savas valstis un mieru uz Zemes. Tas ir mūsu Iesvētījuma nosacījums. Lai viņi saprastu, ka dzīvo uz sīciņas planētas, un no katra no viņiem ir atkarīgs miers, un lai viņi no rītiem mostos ar savu Miera Glabātāju Spēka apzināšanos.

– Redzu ļoti spilgtu mirdzumu iekšējā skatā. Tas ir nozīmīgs notikums, un mums sūta pateicību par šo darbību.

SB ir mums pievienojusies un sūta savas enerģijas caur mums valstu galvu iesvētīšanai.

– Bet daži nespēja pieņemt zizli un locījās kā zalkši.

Mēs iesvētām tikai tos, kas spēj to pieņemt un saprast, kam tas nāk par labu.

– Militārpersonām jāpalīdz pieņemt valdību jauno tēlu, lai arī viņi atrastu miera Sargātāju un Glabātāju jauno tēlu.

Pievienojam tam vismaz armiju ģenerāļus.

Neaizmirsīsim dažādus kontinentus.

Darbi tiek pabeigti.

Pateicības visiem dalībniekiem.

 

Vebināra dalībnieku atsauksme

Cienītā Natālija Nikolajevna! Jums raksta Nikolajs Trubejevs. Gribu dalīties savās sajūtās. Divu nedēļu garumā ar mani notika kaut kas nesaprotams – sirdī bija ļoti stiprs sasprindzinājums, sāpes. Es sapratu, kas tas ir militārais egregors, kurš turēja mani pastāvīgā sasprindzinājumā, es jutu pastāvīgu enerģiju noplūšanu. Es pagātnē biju kadru militārpersona, un tādu mūs ir miljoni. Mani pastāvīgi neatstāja sajūta, ka ir jānotiek kaut kam ļoti nozīmīgam. Pirms vebināra mēs ar dzīvesbiedri izteicām mūsu gribas izpausmi par mieru, Zemes un cilvēces labklājību, bez kariem un konfliktiem. Es jau jutu priekšā stāvošā vebināra tēmu un, ka ir jānotiek kaut kam svarīgam. Vebināra laikā es redzēju un jutu, kā samazinājās militārā egregora spēks. Manā sirdī atkal ir harmonija un miers. Pateicamies Jums, grupai un Augstākajiem spēkiem par atbalstu un līdzradīšanu!

Ar cieņu un vislabākajiem novēlējumiem,

Trubejevi Nikolajs un Tatjana.

 

Pievienots 08.02.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/rabota-s-ustanovleniem-mira-na-planete

Tulkoja Jānis Oppe