Mihaēls un Dievišķā Aizgādne

Mihaēls un Dievišķā Aizgādne ir savienojušies ar citiem Lokālo Visumu Radītājiem Vienotībā

16 02 06 01

Mūsu tikšanās ar Dievišķo Aizgādni

Dārgie draugi! Mūsu regulārās tikšanās – 2015. gada čenelingi ar Dievišķo Aizgādni, kuri noritēja pa internetu, guva negaidītu un lielisku turpinājumu 2016. gadā. Sākšu pēc kārtas.

Visu 2015. gadu mēs regulāri tikāmies ar mūsu Lokālā Visuma Svētā Gara Pārstāvi – Dievišķo Aizgādni. Tāds neparasts Viņas vārds nāca no “Urantijas Grāmatas”. Viņa ir mūsu Lokālā Visuma Svētais Gars. Līdzautorībā ar Lokālā Visuma Radītāju un Pārvaldītāju Mihaēlu Dievišķā Aizgādne mūsu Visuma dzimšanas rītausmā radīja visas dvēseles – Ercenģeļus, eņģeļus un daudz citu dzīvu būtņu, piepildot ar sevi mūsu Visumu.

Kad mēs runājam par Dievišķo Tēvu un Dievišķo Māti, tad domājam tos, kuri radīja mūs kā Būtību, kā Dvēseli. Tie ir Mihaēls un Dievišķā Aizgādne.

Dievišķā Aizgādne kā Skolotājs atnāca pie manis gadu mijā uz 2015. gadu, kad man pēkšņi sagribējās izlasīt visu, kas ar viņu bija saistīts “Urantijā”. Pēc tam, 2015. gada beigās, kad es mēģināju savienoties ar labi pazīstamo un karsti mīlēto Skolotāju Mihaēlu, Viņa vietā manā priekšā nostājās Dievišķā Aizgādne, viņa “sievišķā” puse, un pavēstīja, ka Mihaēls pārdzīvo transformēšanās procesu, ir izgājis no Visuma, veicis augšupcelšanos un ķēries pie jauniem uzdevumiem.

Piebildīšu, ka praktiski visi mani Skolotāji, sākot ar Augšupceltajiem Valdniekiem un Sanatu Kumaru, pārdzīvoja tādu procesu, kad viņi mūs pameta un pēc kāda laika (pēc gada, diviem) parādījās atjaunoti, augstākā vibrāciju plānā, ugunīgajos ķermeņos. Ne vienmēr mēs tam sekojām, taču augšupcelšanās process skāra visas attīstītās Būtības.

Radītāja Mihaēla enerģijas patiešām mainījās. Kad es Viņu atradu aiz mūsu Visuma robežām un parunāju ar Viņu, tad sapratu, ka Viņš pašlaik nesliecas nodarboties ar Zemi. Tajā pašā laikā viņa enerģijas un impulsus saglabā daudz Mihaēla Pārstāvju visos realitātes līmeņos, nesot viņa zināšanas un misiju. Tajā skaitā visi čeneleri 2015. gadā joprojām saņēma informāciju no Mihaēla.

Tādejādi, Mihaēla vietā mēs sākām savienoties ar burvīgām, “sniegotām”, tīrām, mīlošām, ļoti smalkām, kristālskaidrām Dievišķās Aizgādnes enerģijām. Mums visiem ļoti patika mūsu Visuma, kā sevi nosauca Dievišķā Aizgādne, enerģijas.

Lūk, arī 2016. gada 30. janvārī bija ieplānots kārtējais vebinārs ar Dievišķo Aizgādni. Kā vienmēr, stundu iepriekš es apsēdos pēc noskaņojuma – ievada. Lai savienotos ar Dievišķo Aizgādni, man nācās ļoti augstu kāpt apziņā. Ar Mihaēlu bija vienkāršāk, Viņam ir daudz Pārstāvju, un Viņš vienmēr ir blakus, tikai piesauc. Dievišķā Aizgādne vienmēr ir Vietā, un “Urantijā” bija teikts, ka Viņa nekad neatstāj Lokālā Visuma Galvaspilsētu, ko, starp citu, var saprast: ja visums kaut kur ies prom, tiks traucēti gan visi sakari, gan mehānika, gan ritmika u.c.

Un tas, kas tajā dienā notika un ko mēs uzzinājām “no pirmajām rokām”, tagad nosaka tālāko likteni visam mūsu Lokālajam Visumam. Un ne tikai mūsu Visumam.

Nedaudz no ievada-čenelinga

Dārgā Dievišķā Pavēlniece! Sveicu tevi un piesaucu!

Ko gribi tu?

Gribam pabūt tavās enerģijās un augšupcelt dvēseli uz paradīzes dārziem.

Pieprasījums ir skaidrs, Es vienmēr esmu gatava ar jums sazināties.

Šodien un vienmēr jūs esat pieslēgti sakariem manā Mājā.

Vienmēr, kad gribat, varat būt klāt pie Manis

un piepildīties ar mūsu enerģiju īpašo svaigumu un tīrību.

Sajutu es citādas enerģijas un aiztraucos augstāk pa sutratmu.

Bet neredzu tur zelta mērķi, tas briljants kaut kur pēkšņi ir pazudis.

Vārti manā priekšā radušies. Un mierīgi

Stāvēju šeit pie vārtiem, kamēr tie atvērās

Un ielaida manu ķermeni iekšā. Un atkal

Enerģijas vairāk līdzinās Saulei, lai baltai, milzīgai, ne tas!

Bet kur ir Dievišķā Aizgādne?

Gāju meklēt, jo drīz taču vebinārs!

Un meklējumos es izgāju aiz ietvariem

Tam apvalkam, kas par mūsu Visuma robežu kalpo,

Un aiztiecos dziļumā. Tur, kur Centrs,

Kur VIENMĒR Ir Dievišķā Aizgādne –

Bet šeit vienīgi Tukšums un Tumsa. Caurums!

Vēršos pie Mihaēla: Mihaēl, Skolotāj, dod uzvedni!

Mihaēls: Atkalapvienojās tava Dievišķā Māte ar Mani. Mēs atkal esam kopā.

Tātad viss Lokālais Visums pacēlās? Augšupcēla savas enerģijas un apziņu?

Mihaēls: Jā, draudziņ, pareizi pateici. Es izgāju savu programmu, enerģiju un tiesību transformāciju. Augšupcēlu sevi un savu sievišķo daļu uz jaunām robežām. Tagad atkal ar Mani runāsiet, no šejienes mēs ar tevi vēl neesam runājuši.

Viņa balss gluži kā traucas pa plašumiem, ar atbalsi atsaucas visur, visās robežās. Dieva Balss tā lido…

Diženuma, milzīguma, gaviļu un svinīguma sajūta. Neapstrīdama varenība.

Vērīgi lūkojos notiekošajā. Iespaids, ka rit kronēšana, tik daudz eņģeļu un Ercenģeļu, un citu Būtņu šeit ir klāt. Viņi ar gaišu vilni spārno visu notiekošo. Visi skatieni ir vērsti uz centru. Pārņem sajūta, ka tu esi klāt tādā vietā, kur notiek kaut kas episks. Centrā nav iespējams kaut ko saredzēt uztveres nespējas dēļ, bet sajūtas ir satriecošas.

Lūk, beidzas pārvēršanās un varbūt saplūšanas process. Un Kronēšana – Iesvētīšana turpinās ar to, katrs klātesošais ies saņemt svētību. Un es pieplaku un tiku sasildīta (jeb caurdurta?) ar visaugstākās delnas enerģiju.

Tas vairs nav Mihaēls. Milzīgajai, neizsakāmi pilnīgajai Būtnei jau ir pavisam citas enerģijas un misija.

Mēs esam klāt Jaunā Mihaēla Kronēšanā

Visa grupa (6 cilvēki) paceļamies ar eņģeļu palīdzību uz to vietu, kur norit Ceremonija. Pievēršam uzmanību, kādas neparastas sajūtas rodas sirdī. Pēc tam mēs pieejam pie Troņa pēc svētības. Man saka, ka tā ir Visaugstākā Svētība, kādu uz šodienu var saņemt cilvēks. Protams, tā ietekmēs mūsu turpmāko likteni, nezinu, kā uz Zemes, bet aiz Zemes robežām noteikti. Jau tas vien, ka mēs esam klāt tādā karaliskā ceremonijā, dos mums ļoti daudz turpmākajā.

 

Saņemot Svētību, mēs lūdzam par mums svarīgām lietām.

Dievišķā Aizgādne ir izšķīdusi šajās milzīgajās enerģijās, saplūdusi ar šo milzīgo Būtību, kuru mēs varam saukt tikai par Jauno Mihaēlu, jo Viņa Vārdu nav iespējams pārtulkot.

Beidzot visi viesi izklīst, centrējas pa savām vibrācijām, uzdevumiem, misijām kopienās – klasteros.

Cilvēku klasterī ir klātesoši ne vairāk kā desmit cilvēki, un mēs esam starp viņiem, savienojamies ar viņiem. (Domas: it kā pienāktos dzīres vai koncerts pēc tādas Episkas Ceremonijas, bet par tiem nav pat runas.)

Visos klasteros-grupās notiek piepildīšanās ar jauniem uzdevumiem – enerģijām. Mēs pieņemam to, kas atbilst mūsu pašreizējam stāvoklim. Un šeit dala nevis apbalvojumus, bet jaunu potenciālu, saistītu ar iespējām, pienākumiem, atbildībām un jaunām interesēm. Bez intereses šajā līmenī vispār neviens nestrādā. Kad mums parādās jaunas iespējas un potenciāls, tātad parādās jauni Spēki, ar kuriem mēs varam rīkoties, un parādās jaunas varbūtības radīšanai.

Mūsu zemes attīstītības līmenī pagaidām nav iespējams to saprast, bet, tā kā mēs esam daudzdimensionāli un esam šeit klātesoši dvēseles līmenī, dvēselei tas ir ļoti interesanti.

 

Noenkurojam savus Jaunā MIhaēla Enerģijas aspektus

Redzu, kā mūsu grupa ir nolaidusi uz Zemi savos mazajos mentālajos aspektos starus, un mēs esam noenkurojuši planētu Visaugstākā Radītāja Klātbūtnes Vietā. Mūsu stari planētu tur kā tīklā. Mēs esam šeit nostiprinājuši Zemi, un planētas saikne ar mūsu jauno Radītāju ir nodibinājusies.

Mūsu uzdevums – nostiprināt šo saikni, izdarīt tā, lai Zeme vienmēr būtu Jaunā Mihaēla staros. Mums ir svarīgi aiznest šīs enerģijas līdz Zemei, lai planēta būtu šo staru iedarbībā, lai caur mums tie ietu. Neviens vēl nav uzrakstījis par šo lielo notikumu uz Zemes.

Skatieties, kādā interesantā laikā mēs ar jums esam klātesoši uz Zemes! Un mēs pašus augstākos Visuma apziņas punktus savienojam ar cilvēci, mūsu potenciālu ar Visuma Valdnieku milzīgo potenciālu.

Zvaigžņu Ģimenes tiecas uz Vienotību. Mihaēls jau ir kļuvis Vienotība. Mūsu ar jums uzdevums – translēt šīs enerģijas uz Zemi – Vienotības, savienošanās enerģijas.

Mihaēla jaunais vārds

Viņa Vārds Šeit ir pavisam cits, jo mūsu Lokālā Visuma Valdnieks Mihaēls un Dievišķā Aizgādne atradās daudz zemāk pēc vibrācijām, pēc iespējām, pēc uzdevuma un pēc potenciāla.

Aizdomājāmies par viņa jauno Vārdu. Diženākās, satriecošākās enerģijas ir atklājušās... Neieliekas viņa Vārds burtos un skaņās.

Visi Skolotāji, kurus mēs pazīstam, no visām visuma vietām tagad ciešā aplī stāv apkārt Iesvētīšanas vietai. Mēs šeit varam atrast absolūti visus! Un visiem Skolotājiem ir apbrīnas, sajūsmas, mirkļa neatkārtojamības apzināšanās jūtas!

Jaunais visums atklājas

Es lūdzu Diženajai Dievietei pastāstīt mums par to, kas ir noticis.

Diženā Dieviete: Visums ir atklājies... Viņa rāda simbolu – lidojošu putnu.

Tas nav ne balodis, ne Svētais Gars. Tas ir Ērglis, milzīgs spēcīgs putns, un viņš ir gluži kā sēdējis līdz šim momentam, bet tagad sācis lidot. Atbrīvošanās un jaunu vibrāciju pieņemšanas simbols – tu sēdēji uz akmens, bet tagad lido pa gaisu. Brīvības un lidojuma prieka simbols. Balodis ir pārvērties ērglī...

16 02 06 02

Sajūta, it kā viss, kas bija vecs, būtu sagrauts, bet uz drupām jau uzcelts jaunais, grandiozais, neredzētais.

Radītāja Mihaēla transformācija

Dievišķā Aizgādne ir mūsu Visums. Mihaēls – šī Visuma Radītājs. Tie ir Dievišķais Tēvs un Māte mūsu dvēselēm. Mūsu mīļotais Mihaēls pats ir izgājis gigantisku transformāciju un pievienojis Lokālo Visumu – Dievišķo Aizgādni, pie Sevis. Viņš ir kļuvis jauna līmeņa Valdnieks. Mihaēls izgāja no visuma, tāpēc ka Viņš jau ir nobriedis kā Personība, kā Būtība.

Jaunais Mihaēls: Es pilnībā nonullējos un tiku radīts no jauna, kā Fēnikss no pelniem. Un tas jaunais, kas Es Esmu, ir daudz reižu grandiozāks, pilnīgāks, burvīgāks un ietver miljardiem reižu lielāku potenciālu, nekā biju līdz šim.

Un tā nav tikai mana personiskā pārveidošanās, tā ir visu Mihaēlu (pēc Urantijas viņu ir ap miljonu) pārveidošanās. Visa mūsu grandiozā Ģimene nonullējās, atkalapvienojās un pieauga.

– Un visi Lokālie Visumu atkalapvienojās?

Tas ir globāls Veselums.

– Man gribētos uzzināt, kā tas ietekmēs mūs, Saules sistēmu?

Visi potenciāli, kuri tagad ir manī, dabiski, būs jauna dotācija Saules sistēmas attīstībai. (Rāda, kā milzīgs staru valnis, vilnis atnāks uz Sauli.) Un tas nozīmē – vairāk enerģijas, vairāk attīstības, pārpilnības katrai būtnei. Notiek visa visuma pārprogrammēšana. No Režģa uz Režģi, no līmeņa uz līmeni norit kristalizācija. Tā pagaidām ir iedarbināta augstākos līmeņos. Tajos šie potenciāli tiek sadalīti, un tiek noteikts transformācija līmenis un jēga. Kad programmēšanas vilnis sasniegs Sauli, tad arī uz Zemes notiks globāls apvērsums. Programmas neapstrādātā veidā pagaidām atrodas “augšā”, kur viss tiek apjēgts un sadalīts.

Ādams Kadmons

Kā mēs teicām, uz planētas ir radīta jauna augstas apziņas forma, augstāk par Kristus Režģa vibrācijām, jauna – viena Lielā Cilvēka – Personība. Visu, kas uz Zemes ir klātesošs cilvēkā, apvieno Viens Cilvēks – Ādams Kadmons. Šo būtni ir radījuši Cilvēki un Skolotāji, un viņa ir kolektīvā Cilvēce.

Es gribēju paskatīties viņas turpmāko pieredzi, – kādēļ tādas planetāras būtnes tika radītas, taču pieredze vēl nav uzbūvēta. Man paskaidro, ka ne uz visām planētām ir tādas augstas Būtnes. Lielākā daļa planētu pagaidām eksistē vienkārši Vienotībā. Mūsu planēta ir ļoti augsta pēc cilvēku apziņas. Uz Zemes ir klātesoši dažādi cilvēku apziņas līmeņi. Jūs zināt, ka šeit ir noenkurotas ercenģeļu enerģijas fiziskos ķermeņos. Protams, ne visi cilvēki cilvēka ķermeņos ir Ercenģeļi, ir zemākas apziņas, kuras nav aizgājušas līdz Augstākajam Mentālam. Ercenģeļi ceļ citu cilvēku apziņas līmeņus, bet tie savukārt dod zemu vibrāciju pieredzi Ercenģeļiem. Mēs esam planetārās apziņas pārveidotāji-radītāji.

Man liekas, ka šajā Vienā – Ādamā Kadmonā mēs nelikām VISU Zemes pieredzi. Mēs to stipri filtrējam. Mēs paņēmām tikai pašu labāko, pašu nozīmīgāko. Dvēsele savieno visu – gan mūsu bēdas un ciešanas, gan mīlestības gaišās īpašības. Ādamā mēs radām ļoti augstu vibrāciju būtni, bez ciešanām un zemām īpašībām, bez cilvēka materiālisma. Ļoti daudz, kas uz Zemes ir “normāls” stāvoklis, ir dvēselē, taču nav Ādamā. Viņā ir jūtama fokusēšanās, tiekšanās uz attīstību uz augšu, uz kaut kā burvīgāka radīšanu. Cilvēki šeit mēģina iemiesot pašus augstākos ideālus, iespējas un intereses, visas cilvēku zināšanas, enerģijas un potenciālus, kādus mēs esam izstrādājuši uz šo laiku.

Viens procents apskaidroto

Es parādīju Jaunajam Mihaēlam Ādamu Kadmonu.

Mihaēls: Šī Būtne vēl nav gatava ar Mani savienoties. Tas ir tikai būtnes iedīglis, shēma, jums ar viņu vēl daudz jāstrādā, jāpiepilda viņa, lai viņa spētu ar Mani savienoties un strādāt kā Vienota Būtne. Man gribētos, lai viņā būtu vismaz viens procents cilvēces. Lūk, tad viņa būs Man nozīmīga.

Mums ir saprotama šī prasība. Viens procents – tas ir apskaidroto cilvēku uz Zemes aptuvenais procents. Un, kad šis procents savienosies ar Ādamu Kadmonu, tad Mihaēls viņu ieraudzīs.

Viens procents – tas ir apziņas, nevis vibrāciju līmenis. Un tās ir dažādas lietas. Pēc vibrācijām cilvēks var būt apskaidrota būtne, bet pēc apziņas viņš ir dieva vergs, jebkurā reliģijā. Un tas nav radīšanas līmenis, bet pagaidām pielūgšanas līmenis. Bet šeit ir vajadzīgs brīvs radošs cilvēks.

Kas augšā, tas arī apakšā

Ir atnācis Mihaēla Pārstāvis, kurš parasti sarunājas ar čeneleriem, ne tas, ar Kuru mēs runājāmies, bet viņa Pārstāvis.

Es sveicu Tevi, Mihaēl, un klausos tevi!

Neuztveriet šo Mihaēla pacelšanos kā katastrofu Zemei, tāpēc ka daži var padomāt, ka Viņš ir aizgājis, un nekad vairs neatnāks. Visus viņa potenciālus un enerģijas Mēs uzturam, visas viņa funkcijas Mēs izpildām. Mihaēls kā ir bijis klātesošs, tā arī ir klātesošs uz Zemes. Nebīstieties!

Vienkārši radās vēl augstāks viņa aspekts. Tāpat, kā uz Zemes parādījās cilvēces daļa Ādams Kadmons, tieši tāpat Lokālajā Visumā tika radīta augstāka daļa. Kas augšā, tas arī apakšā.

Tas nenozīmē, ka kaut kas ir sabrucis, un nekad neatnāks. Tas nozīmē, ka ir radīts jauns Lokālā Visuma potenciāls, augstāks. Tas ir dabiski visām vietām, kur mitinās dvēseles, un viņām tas ir lielisks potenciāls tālākai attīstībai. Daudz jaunu enerģiju, jaunu uzdevumu un interešu. Visām būtnēm attīstība balstās uz interesi.

Es atcerējos, ka Mihaēls, kad viņš aizgāja no Visuma, kopā citiem viņam līdzīgiem nodarbojās ar jaunu interešu attīstīšanu Visumiem.

Šīs intereses tagad ir ienestas tajā skaitā mūsu Lokālajā Visumā, un tas būs jauns attīstības vijums visām sastāvdaļām – sistēmām un pasaulēm.

Kas attiecas uz dvēseļu augšupcelšanās procesu, tad ir atklājies daudz ceļu un iespēju dvēseļu attīstībai. Ir paplašinājusies iespēju karte. Ir parādījušās citas profesijas un citi potenciāli dvēselēm. Stādieties priekšā, ka uz planētas pētījumu nano-līmenī ir parādījies simtiem un tūkstošiem specialitāšu, tas ir, norit potenciāla padziļināšanās un attīstība un dziļāka iekļūšana būtībā, zināšanā, likumos.

Uz to pakāpi, uz kuru pacēlās Mihaēls, ir attīstījusies visa cilvēce, jo jums taču bija sakari ar viņu, Cilvēks uzkāpa līdz Viņam, kā Būtība cilvēka potenciālā.

Un tagad Cilvēks ir paaugstinājis savu potenciālu, savu daudzdimensionalitāti vēl par vienu pakāpi, tāpēc ka jūs esat saplūduši ar To, Kurš radīja jūsu dvēseles. Faktiski Mihaēls uz sava rēķina pacēla gan Visumu, gan visus, kas ir šajā Visumā. Un padziļināja Visumu vēl par vienu plānu, tas ir, paplašināja uz visām pusēm – uz gaismu un uz tumsu.

Jums ir grūti pašlaik novērtēt to, ko ir izdarījis jūsu Radītājs, jūs nezināt visas grūtības un iespējas. Taču mēs varam teikt, ka tas ir grandiozs solis ne tikai jūsu Lokālajam Visumam, bet arī visiem Lokālajiem Visumiem. Un tas, ka jūs esat klāt un saprotat, kas notiek, jums ir... kaut kas fantastisks. Es, piemēram, varu to salīdzināt ar Teslas atklājumu.

Protams, mums Tesla ir ģenialitātes piemērs un augstākā nepārspētā būtne, kura radīja to, ko neviens nevar. Redzams, mēs ar jums spērām tādu pašu soli, kad apzinājāmies, kas tagad ir noticis šajā līmenī.

Es jūs ar to apsveicu. Viss tālāk tiks izskaidrots, tāpēc ka tagad ir grūti kaut ko piebilst. Šis grandiozais notikums tikko ir noticies, faktiski jūsu acu priekšā

Mūsu daudzdimensionalitātes piepildīšanās ar Jaunā Visuma enerģijām

Tā bija informatīvā daļa. Tagad būs enerģētiskā daļa. Jūs pieņemsiet tās enerģijas, kuras jūs uz šodienu spējat noenkurot un pa daudzdimensionalitāti nosūtīt uz Zemi.

Mēs lūdzam, lai to potenciālu, kuru mēs spējam pieņemt, mēs pieņemtu.

Nāk ugunīgas vibrācijas. Mēs varam sevi iedomāties kā Augstāko Es ķēdīti. Jeb varam sevi iedomāties kā Vienotu Būtību, kuras dziļumā ir planēta Zeme, un tur ir cilvēciņš ar jūsu vārdu.

Jūs piepildāties ar šo potenciālu kā Būtība, dvēsele, mentālais un astrālais cilvēks, un visbeidzot fiziskais un apakšējais astrālais.

Enerģijas ļoti atgādina vieglu zeltu, kā nano-zelta daļiņas. Mēs šo enerģiju ieelpojam visos ķermeņos, piepildāmies ar viņu. Viņa mainās no līmeņa uz līmeni, transformējas. Potenciāls, daudzums, spriegums, gaismspēja pakāpeniski pavājinās samērā ar vibrāciju nolaišanos.

Ņemam tik, cik mums gribas, cik vajag, ne vairāk.

Šīs enerģijas mums nāk arī viņu nostiprināšanai mūsu apakšējos es un planētas centrā. Šī saikne pašlaik nostiprinās. Mēs apzināti to būvējam.

Vēl izplatām šo enerģiju katrā vibrāciju līmenī pa horizontāli.

 

Es tagad pievērsu uzmanību mīlestības daudzumam šajā enerģijā. Viņa neprevalē, bet ļoti harmoniski iekļaujas citos kritērijos – gaismspējā, skaistumā, patiesībā. Mums mīlestība ir kaut kas, kas mūs atveldzina, atslābina, nomierina, harmonizē, bet šī enerģija ir ļoti aktīva. Šeit nav tādas dziļas aprimšanas, enerģijas ir darbīgas, dzīvīgas, ar ievirzi. Bet var teikt, ka viņu ievirze ir mīlestības vārdā. Viss, ko es radu, uz ko ir mērķētas manas domas – tas viss ir mīlestības vārdā.

Mēs lūdzam noskaņot visus mūsu orgānus un sistēmas uz pilnīgu veselību un mierīgu labklājību, priecīgu eksistēšanu sevis iekšienē. Un lai mūsu iekšējais prieks mums ir redzams visos spoguļos, visās cilvēku acīs un pastiprina mūsu laimi.

Lai notiek tā!

Un tas tapa!

 

Pievienots 06.02.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/michail-i-bozhestvennaya-popechitelnitsa

Tulkoja Jānis Oppe