Ko laidīsiet pasaulē, tas arī izaugs

Ziemas sesija ar Šri Juktešvaru, 4. mācība

16 01 24

16.01.23.

Dārgais Šri Juktešvar! Es piesaucu tevi!

Pēdējā laikā daži žurnālisti raksta, ka ASV sākas kņada sakarā ar vulkāna katastrofas, bet varbūt pasaules kara gaidām. Ko tu par to vari teikt?

Sri Juktešvars: Ka pasaules kara nebūs. Pārāk dārgu cenu tas maksās bez izņēmuma visām valstīm – gan austrumiem, gan rietumiem. Nav tādu milzīgu pretrunu starp valstīm, kuras varētu novest pie kara. Nevienam nav tādu militāru resursu, kuri varētu kļūt uzvaroši.

Iespējams, sabruks ekonomika – tā arī pašlaik vairs nav pārāk stabila. Tas var būt ar precizitāti līdz 50%. Bet drīzumā viss atjaunosies, tā vai citādi. Cilvēki negaidīs, kad viss sabruks, un uzsāks sekmīgus mēģinājumus visu nokārtot.

Cik lielā mērā krīze ietekmēs Krieviju?

Krievija ir valsts, kura ir pārdzīvojusi arī sliktākas krīzes. Nevajag baidīties vai braukt prom, krīze, ja tā gadīsies, aptvers visas valstis, un labāk būt mājās, jo mājās viss ir pierasts, un sienas patiešām palīdz.

Kāds ir otrs šī “pareģojuma” – “nav zināms, vai piepildīsies” (“бабушка надвое сказала”) – sadalījums?

Otrs sadalījums – visas valstis apvienosies un kopā pārdzīvos visas nepatikšanas un katastrofas. Tā ir vislabākā izeja.

Vai ir tāda iespēja pašreizējā laikā?

Iespēja ir, un, kā man liekas, tieši Krievijai krīzē nāksies spēlēt pasaules līdera lomu, kurš apvienos visas valstis, kuras tiecas uz sadarbību. Visprognozējamākā ir līdera loma Krievijai, kura visreālāk raugās uz lietām un nebaidās no katastrofām.

Kas attiecas uz Jeloustonas vulkānu, tad nez kāpēc internetā par viņu nav nekādu datu kopš 2015. gada vasaras. Droši vien viņš neuzsprāgs?

Supevulkāns tiks iežogots ar speciālu elektromagnētiskas aizsardzības aizsargslāni. Mēs neko nesāksim prognozēt.

Jūs jau tāpat visu laiku esat “uz vulkāna”. Nav jēgas saasināt bailes, pie laba tas nevedīs. Atgādināšu, ka pašlaik planētas nākotni rada visa cilvēce ar savu izvēli.

Tādā gadījumā ir iespējami jebkuri iznākumi, un daudz kas var mainīties, tikai pateicoties prasmīgai spēku un domu vadībai un vēršanai.

Mēs redzam tikai, ka rezultātā viss ies visas pasaules labumam, un jebkurš iznākums cilvēci ved uz Zelta laikmetu.

Neaizmirstiet, ka mēs esam blakus un visu redzam. Protams, mēs neesam visspēcīgi un piespiestā kārtā atdodam vadību pašas planētas rokās. Divkārtīgi pieaug visu cilvēku atbildība par mieru uz planētas un visas civilizācijas labklājību. Mēs varam tikai palīdzēt jums realizēt jūsu kolektīvos plānus.

Ko laidīsiet pasaulē, tas arī izaugs.

 

Pievienots 24.01.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/chto-porodite-to-i-virastet

Tulkoja Jānis Oppe